Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.08.21 0 0 7642

Azért eléggé fárasztó egy ilyen kis örökmozgót felügyelni...Ez egy csendes gyeny lett, csepp gyermekkel kellett fel-le menetelnem, meg erre rendelt szerkezeten lengetnem, desert-elemeket meregetnem vederbe, mert gyermekem s keblese elmentek s Degenfeld-telephelyen hevernek.

jelenleg meg netezek de verve lesz Legfertelmesebb Szerzet Szent Jegyzete neten, - este elkeseredtem, mert ezt tettem s remek s remekebb  kereteseket vehettem kezembe, - szerencse szerelemben elmegy mellettem, ezt sejtem...

Melyet teszel ellenemre, te Lepke?

S feledsz e?

:O)))

 

 

PuPu Creative Commons License 2009.08.20 0 0 7641

Halászlé lesz belőlük + rántott potyka...Lepkem, elmentem s nedvekben centtel fedett szerzeteket kergettem nedvekbe vetett kenderrel, - kettes lett cekkerbe emelve.

Emellett kedves emberekkel csevegtem s nevem lett emlegetve nemegyszer, de szeszt nem vedeltem.

lehet egyszer Szent lesz nevem erste fele...

Legcseppebb gyermeket kellett terelgetnem, de szeretem ezt, mert kedves s rengeteget nevethetek vele.

Legyen neked kellemes heted befejezte, s ne feledj engem!

:O))))

PuPu Creative Commons License 2009.08.19 0 0 7640

Lepkem, sebesen lejegyzem neked, - hetet befejezve elmegyek Nemzetes Tengerre, - egy hetet leszek lent egy szelekkel terelt szerkezeten, - s lehet, nem lesz netem...

Deellenben szeretlek s egy percre sem feledlek, - te se feledj engem!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7639)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.19 0 0 7639

Persze, Párkány! A nyelvtörvény neked smafu? Tevecsem, nehezen lehetett megfejtenem, mely helyen szerepeltek denszesek, mert nem rendesen jegyezted le.

Fensterelemet emlegetsz, mely nevezetnek befellegzett nemegy esztendeje.

Egyebekben kellemes lehetett ested, de meglehet, gyerekekkel, s nem veled kellene egyeznem teljes denszet meglesve, mert cseppet szedett-vedettek lettek denszelemek.

 

Be kell lesnem, meglett Tevecsnek megmerevedett eszmerendszere - felteszem, egyebe es rendesen meredezget -, ezen nem lehet segedelmeznem.

De meg kell jegyeznem, nem kellene veszekedned keblesekkel, fegyvert egyet szegezz ezeknek nekem, melyre epednek -ek, egyebekben nem kell ezen menjen eszed, mellyel lehet wejter lefegyverezned s feljebbkerekedned keblesen.

Persze, lehetnek helyzetek, melyekben teljesen helyes feljebbkerekedned, de ezt nem csevejben kell megtenned, ellenben... Esmered, nem jegyzem le.

Teve-lepke kevercs nekem es szerfelett megfelel, esetleg melyek nem tetszenek, nem lesem, szemem elfedem, hehe.

 

Tevecsem, estefele elmegyek Pestre, reggel meg Gerecse nemfelett emelt nevezetes helyre, mely Meglett-nedv mellett terjeszkedett el.

E hely s Gerecse lesz betekeregve kettes meg kettes gyeny.

Persze keresek nethelyet - bevegyszerezett egerek sem kereshetnek nemrestebben -, de esetleg nem lelek, sem feledlek el.

Rengeteget leszel eszemben, meglesd, tevefesztet es rendezek neked teljes nemzettel egyetemben, mennyre lesznek reppentve szertelen sternek, s ezek egyet jeleznek: szeretlek!

Előzmény: PuPu (7638)
PuPu Creative Commons License 2009.08.18 0 0 7638

Reggel egy meglett teve es better helyt-egyhelybenvesztegelne...

Ellenben nem kellemetlenkedek neked megesmerve lelkedet, helyette elmerengek, nem leled e rettenetes befejezted e tenger keservben megmeretkezve, - helytelen lenne!

S hehhh! Pecses elvek!

Lesd be, ezek rengeteg esztendeje lettek belecsepegtetve s belejegecesedtek lelkembe, - persze jelenleg rengeteget engedek s persze errefel keblesek rendszeresen - rettenetesen elszemtelenedve -  fel-felkelnek ellenem, s rengeteget kell veszekednem, leverjem ezeket.

S rettegek, egyszer lesz egy perc, melyben ez nem megy, s szertement tetemem felett keblesek rendeznek fesztet, lepleket s szerkezetet, mellyel sepernek lengetve, - rettenetes perspekt!

Weltlesetem jelenleg teljesen megfelel nekem s emlegetett vegyes elvekkel meglehet, teljesen szerteverem remek eszmerendszerem, s meglett fejjel egyhelybenvesztegelhetek eszmerendszermentesen...

Legfeljebb egy teve-lepke kevercset helyeselhetek, ez megfelel Lexentebb elrendelte elveknek, - remek szellem keveredne keccsel, s ez megfelel nemek elrendelte helyzetnek egyben.

Kereteseld el Lepke, este elmentem messze fel termetes nedv mellett, merre nemzetes Szent Ember telephelye lett berendezve egy termetes Szent Helyen, - szemkbe vele nedvmente neve egy Fensterelem, e helyen esett el nemzet jeles versmestere egy termetes messerrel verekedve, - sejted, merre lehet ez?

Meglestem egy denszet, melyet egy versre szerzettek, e verset Nemeselem versmester jegyezte.

Ebben nemzetes fegyveresekkel verekednek egyebek, melyek egy kettesfejes reppencses fekete - gelb leplet lengetnek, - nemzetes sereg egy este elsettenkedett s e sereg feje e fegyveres telephelyre beengedett egy nemteljesenfekete seregletet,- vesztegeljenek egyhelyben helyette helyt.

Eme embereknek felette tetszett e helyzet s belementek, - bent rengeteget vedeltek s denszeltek, s persze elszenderedtek, - remek keretesek mentek szemek megett,  ellen ezekben meg lett verve rendesen, nemzetes lepel fennen lett lengetve, stc. etc.  - de jejjj, reggel megjelentek ellenfelek s el lettek kergetve.

S ez denszben lett felvezetve.

(Nemeselem mester persze nem fejezte be rendesen e verset, mert elfelejtette: nemzetes fegyveresek letett fegyverrel megjelennek s ellenfelek segge nembe lesz nyelvvel lefetyelve, s when  elmegy ten esztendeje nemzetnek, egyszerre fejrevernek: nemzetes fegyveresek elvben nyernek...)

Nekem tetszett, de gyermekeknek (kettes  gyermekkel, nejekkel meg emberekkel meg frendekkel mentem...) nem, mert densz nem felelt meg elkereteselteknek, pendelyek sem feleltek meg nemteljesenfekete trendnek, s nem lehetett nemnehezen megfejtened egyes jeleneteket.

Cseppet veszekedtem ezekkel, mert ember feje nem egyesben eledelbetermelde, ellenben lehet vele megfejtened, mely szemed elejbe megy, de legyeztem egyet kezemmel s nem hergeltem lelkem...

Egy lett, melyre bekk lehettem telephelyemen.

Ezt lestem meg, persze Lexentebb ege nemfelette. Cseppet megkeveredhetett ember, mely rendezte, mert denszeltek, de rendre szteppeltek, melyek szerepeltek, - lehettek esetleg green, tengerekkel keretezett helyen ezek...

Ne feledj engem, s  szeress, - egyszer egyszer elkereteselhetsz szexes jeleneteket velem, de meg ne keresd helyettesem,  mert rettenetes leszek!!!

:O)))))

Előzmény: ejropalepke (7637)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.18 0 0 7637

De még mennyire, hogy akarok! Igaz, hogy látom, amit látok, inkább nem is nézek oda, macsókám.->Egen, menten reggel kellene Tevecs! Eme epedelemmel kelek, ezzel fekszem. De befejezem, pettyet teszek, mert kellemetlenkedsz nekem, felfedem, melyet lelkem rejt.

Mellesleg lehetne vezetgetnem lenn lefestett helyzetben, nem kellene rengeteget keresned cseppet sem fekete lelkemben, de ehhez keveset el kellene feledned egymegegyes pecses elveket.

Persze remekek fenn nevezett elvek, ellenben egyszer-egyszer beengedhetsz fejedbe egyebeket, keverheted es elveket. Lehet, nembeteljesedne weltleseted.

Megjegyzem, rengeteg esetben helyesebbek kevercsek, teszem emberben es mely remekek, nemesek lesznek, melyekben messze veres nedvek keverednek.

 

Necces helyzetet nem rejtett emlegetett sternleset, ellenben este megest elmentem kertes helyre. Kellemesen esett, este nem lett fertelmesen meleg.

 

Legyen kellemes kedded, Tevecsem, ne legyen rettenetesen meleged, ne perzseltesd meg tested, s  legyek eszedben!

 

Előzmény: PuPu (7635)
zilah Creative Commons License 2009.08.17 0 0 7636


Keszeget nem eszem,
deellenben reppencs menetszerkezetet
szeretem, s melette ser
v. hegyleve.

Nymmm!! :O))
Előzmény: PuPu (7632)
PuPu Creative Commons License 2009.08.17 0 0 7635

Hehh, termetes stejn esett le, mely veres szervem terhelte...

Egyebekben meg kekec jegyzeted, melyben keszegeket emlegetsz nem rengette meg lelkemet, nem elemezhetetlen e helyzet, - nem kellettem keszegeknek, mert centtel tele ezeknek nem perspekt, veres levek legyenek...

Deellenben lelked feneke messze lent lehet, pecses lemegy veled, esetleg belebetegedhet.

Depersze bejelented, ez kell neked, lebegek sebesen lefele kezemben kezeddel. Persze lent lelked teljesen fekete s vesztemre, nem tehetek ellene, - legfeljebb kezemmel keresgethetlek, s esdekelhetek Lexentebbhez, megleljelek...

Telephelyed meg rendezett s kedves hely lesz kettesezertenre, ne keseredj el.

Ellenben mely pecsessel endelegve lettek sternek fenn meglesve?

Hmmm...

Szerfelett necces e helyzet, szerfelett...

S melyet jegyzel, - egy perc, melyen meleg hetek be lesznek fejezve,  - ezt esmerem, - Nemzetes Tengeren rendszeresen erste rex-feszt estje ez.

Lesznek persze  melegek szeptemberben, de gelbre lesznek festve levelek, s lefele lebegnek,  s fejemben egyszer-egyszer megjelenhet: esetleg egyszer nem leszek...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7634)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.17 0 0 7634

Jelen, jelen, s persze, persze! Nem erre tettem be ferdeszemesek szerkesztette jeleket? S lehetne nem?

Jelzem, ez cseppet elmerengtet, egy Teve, mely keszegekkel tehetetlenkedett. S ez lenne erstebetves pecses?

De legyen letztebetves, verje stejn, nekem ez esetben es Teve kell(ene).

S persze kedveskedj kebleseknek, nem erre tettem jegyzetet, nem pettyesen fejeztem nembe, mely szenvedtet, de erre nem es vesztegetek betveket, elrejtem lelkembe, mely rettenetesen terjedelmes befele, ezt esmerned kell, mely deep keblesek lelke.

 

Este elmentem egy remek kertes helyre, mely jelenleg egyetlen kellemes hely szertevert telephelyemen, melyen ezerrel "tereprendeznek".

E helyen vegyes emberekkel csevegtem elegyeseket, meg nyeltem jeges levet.

Fekete este lett, sternekkel tele menny, melyre egy kedvenc hely, Tettye fel lett keresve. De jej! Tettye tele vermekkel, hegyekbe emelve feld, cseppen lett, nem estem verembe. Elkeseredve lesem, mely lett telephelyem, melyet kedveltem.

 

S ezt es el kell csevegnem, meleg hetekben rendszeresen lesz egy szemrebbenet, melyen egyszerre felneszelek: ez szeptembersmell.

Kedvelem szeptembert, de ez esetben cseppet meglegyez egy kellemetlen keserv, meleg heteknek befellegzett, nemmessze deres lehelet.

Előzmény: PuPu (7630)
PuPu Creative Commons License 2009.08.16 0 0 7633

:O(((

 

PuPu Creative Commons License 2009.08.16 0 0 7632

Szereted?:O)))

Ez egy selejt-keszeg.

Mellesleg nem szeretem, ellenben keszeget kedvelem.

Szerb-keszeget ehetek, lelkesen teszem...

:O))))

Előzmény: zilah (7631)
zilah Creative Commons License 2009.08.16 0 0 7631

 

 

 

 

Esetleg keszeg helyett

ezzel kedveskedj nejednek :O))

Előzmény: PuPu (7630)
PuPu Creative Commons License 2009.08.15 0 0 7630

Kettes termetes keszeg-szerzet ment el, - teljesen nembe terelgettem, s  nedvekmente mellett egyszerre hesss! - elmentek, szerteszedve szerkezetet, mellyel terelgettem cseber fele, melyben veres levekben kellene felszeletelve legyenek...

Teljesen elkeseredtem, mely szemtelen egyedek!

(S mely sete egy teve lettem, nembenevethet egy keszeg engem, - rettenetes!)

Deellenben jel, melyet jegyzel, lehet esetleg rendes szerelem-jel, - nekem egyremegy, ellenben when te jegyzed nekem, tejfettel lesz kenegetve lelkem...

S emellett belesheted, - teve enyhhelyen egy  erstebetves pecsesteve rendbe kell tegye kebleseket, ezt rendelte el Lexentebb, de neked ez ne jelentsen kellemetlen perceket, - keblemben verdes egy veres szerv s benne helyed megfellebbezhetetlen, lelkemben elterpeszkedhecc, nem kell versenyezned egy keblessel sem.

Egyebekben meg nem kerget engem egy kebles sem, - esetleg kedveskednek egy cseppet, mert nekem sem kell mellettem megtelepedettekhez mennem, egy cseppet kedves legyek e kedves keblesekkel...

Szeretsz e, te Lepke?

:O))))

 

 

Előzmény: ejropalepke (7629)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.15 0 0 7629

E szerelemjeleket leltem. Megleltem jeleket, lesheted. Ezek nem egyeznek lenn beszerkesztettel, lehet, ferde szemesek nem egy jelet szerkesztettek szerelemre.

Mellesleg meg esmerheted, netszerte nemegy keblesnek kedvence Teve (ez nem  meseeset, esmerve mely remek szerzet Teve). E seregletben egy lepke nem egyszeregyez. De persze sereglettel egyetemben lelkesen legyezgetem lelked.

Megjegyzem, erre nemekhez rendelt szerepek nem es cseppet megkeveredtek, mert keblesek kergetnek hevesen pecsest. Nem ellenesetet rendel lejegyzetlen rend?

E new trend felette rendetlen, nem lehet nembeesmernem, melyet lehet, melyet kell.

 

S te melyet teszel? Nedv mellett lesed keszegeket?

Mely esetben ezt teszed, legyen tele necced nedvben termett szerzetekkel!

Előzmény: PuPu (7626)
PuPu Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7628

Nem kell ehhez neked jegyzned, errefele egem fekete.

Esetleg belemeneteltem lelkedbe?

When, s merre?

:O)))))

Előzmény: AZRAIL (7627)
AZRAIL Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7627
fekete eget neked...
Előzmény: PuPu (7626)
PuPu Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7626

Ha minden igaz, az utolsó sor a szerelem jele...Next esetben kereshetsz esetleg sebesebben betveket, - kettes gyeny elment, s nem lelted ezeket, - e terjedelemben fel lehetne fedezned ferdeszemes, esetleg berber betveket.

S nem sejtem mely lehet keservedben szerepem, mellyel elkergettelek.

Emlegetett jegyzet meg be lesz fejezve (rettenetesen gyenge...) ellenben Veres nyelvekkel perzselt tengerpereme nem lett elengedve, - kell, egy rendes besztzellert egyszer szemelgess el, - meglesd, tetszene.

Emellett meg kell jegyeznem, nem lelek egy betvet sem erre: esetleg szeretsz, deellenben ennen keservedbe lelkesen beleveted tested-lelked, - lehet, elfeledsz engem.

Depersze szeretlek, - lehet e, nem sejtem...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7625)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7625

Kerestem betveket, melyekkel nembefejezhetem neked keservemet, de nem leltem, meg felesleges es lenne jegyezgetnem, nem sejted, mely lehet ebben szereped.

Kedd megett enyhet keresve elmentem Mecsekbe, erre termetes levelesekkel, cserjefedte terepen nehezen lehetett kecmeregnem, ten perc nemfelett tettem meg ten sztepet. Nevetnem kellett, petty ennen kedves hegyemen szegem fejnyelem.

De nem szegtem.

Emegett kebles frendemmel letelepedtem egy eledelhelyre, s degeszre ettem testem.

 

Veres nyelvekkel perzselt tengerpereme jegyzetet nem szerezte be jegyzetterem, ellenben helyette elszemelgettem emlegetett jegyzetet, melyet neves teleszerkezetes ember szerkesztett, mely meccseken csevegett meg csevejeket szervezett. Ez szerfelett tetszett. Egyszer-egyszer nedvek peregtek fejemen, de lehetett nevetnem es.

Te meg nem leled kedved emlegetett jegyzetben, ne szemelgesd el, ne szenvedj vele.

Előzmény: PuPu (7624)
PuPu Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7624

:O(((

Lehetne esetleg egy cseppet terjedelmesebben?

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7623)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.14 0 0 7623
Keservemben veres szervem szerterepedt, felcserhez kellett mennem, mely meghegesztette, de rettenetes hegek szenvedtetnek.
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7622

Ez lenne letzte permeted, te elszemtelenedett tehen!

Lepke kegyetlen velem, de nem eszement, nem lebben tehenekhez!

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7621)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7621
Nem, lepke nem fejt tehenet, de rendetlenkedett, fel, s le repkedett, le kellett permeteznem. Esetleg nem helyesen tettem?
Előzmény: PuPu (7617)
zilah Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7620

Lett egy fene, nem tevecsere. Szerelemben csere: O

 

Na! :O)

Előzmény: PuPu (7619)
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7619

Rettenetesebbet sejtek, - tevecserebere lett...

:O((((

Előzmény: zilah (7618)
zilah Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7618

Jejjj, jejj, te Teve. Lepke netje esetleg peff lett,

nem lebeg ez eszedben?

Szeret s jelentkezhet este :O)

nevess:O))

Előzmény: PuPu (7616)
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7617

Elvetemedett!

De Lepkem nem eszetlen, nem fej tehenet sem, nem permetezhetted le!

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7615)
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7616

Nem nevethetek, elvetett teve lettem...

:O(((

Előzmény: zilah (7614)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7615
Errefele es rengeteg lepke repdesett, de lepermezetem vegyszerrel. Jelenleg nem kergetnek leget.
Előzmény: PuPu (7613)
zilah Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7614

 

 

Jej, erre lebbent egy :O))

Előzmény: PuPu (7613)
PuPu Creative Commons License 2009.08.13 0 0 7613

Kettes gyeny ment el, egy lekent jegyzettel kezdve, melyben engem cseszegetett, s jelenleg sem lebben erre Lepke(m?)

Fekete lett lelkem, - nem szeret...

:O(((((

Előzmény: ejropalepke (7608)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!