Keresés

Részletes keresés

GIGAMATRAC (X) 2021.10.14 0 0 14448

Kedves hgw308,

 

A matrac választást elsősorban a magassági kompromisszum fogja meghatározni, ha ettől eltekintünk akkor szerintem könnyen megtaláljuk a megfelelőt.

 

Hogy zsákrugós vagy habrugós matrac lesz kiszemelt termék a kényelmi opciók lesznek a mérvadóak.

A habrugós matracok közül is nagy a választék, melyek közül az alábbiakat ajánlom a figyelmébe:

https://www.gigamatrac.hu/gyorskereses/Levital+

 

Ha a zsákrugós kínálatot nézzük, itt szintén lesznek az opciók:

https://www.gigamatrac.hu/gyorskereses/Isbir

 

De ami egy kis plusz a szenzoros mérés, ami nagyon sokat tud segíteni a választásban, ezt a Róbert Károly Kr.-i illetve a Max City-ben lévő üzletünkben tudja elérni. Az alábbi linken egy ízelítőt tetszik találni:

https://www.gigamatrac.hu/tanacsok/matracos-erdekessegek/xsenzor

 

Remélem, hogy hamarosan találkozunk és személyesen is meg tudjuk beszélni a részleteket.

 

Tisztelettel:

 

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

 

www.gigamatrac.hu

 

 

 

 

 

Előzmény: hgw308 (14445)
kildi75 Creative Commons License 2021.10.14 0 0 14447

szép jó reggelt mindenkinek!

 

nagyobb testsúlynál ha a kemény felületet és a tartósságot tartjuk szem előtt, mit ajánlanátok bonellrugós kivitelben (90*200-as méret, tehát nem érdekes ha hullámzik amikor éppen amúgy is forog/mozog az ember)? eddig a konfor a befutó, de szóba jöhet a cardo is. moderato allegro zsákrugós matrac két év után már túl puha (itt inkább a fedőréteg ami a vastagsága miatt adta meg magát), előtte egy ceriflex energy memory matrac fél évig volt kényelmes (ezt nem is kommentelném), mindkettőnél kb 15-20 kilóval súlyhatáron belül voltam. most már úgy vagyok, hogy nem szívesen alszom, mert ha 6 óránál többet töltök ágyban, úgy kelek mint akit összevertek és jó darabig nem tudok kiegyenesedni, lassan állandósul az alvászavarom, akkor sem tudok aludni ha kellene. hozzáteszem, amikor éppen lefekszem, nem érzem kényelmetlennek. igen, tudom, menjen el az ember és próbája ki, de az előző kettőt sem vettem volna meg, ha nem éreztem úgy, hogy jók lesznek. sajnos minél jobban olvasgatok és minél jobban beleásom magam a témába, egyre inkább bizonytalanabb vagyok.

ÁsítóSárkány Creative Commons License 2021.10.13 0 0 14446

mármnt 80x200?

a másik matrac nem cseréje alaposan bekorlátozza a lehetőségeket -- gondolom nem szeretnétek nagy szintkülönbséget.

Előzmény: hgw308 (14445)
hgw308 Creative Commons License 2021.10.13 0 0 14445

Üdvözletem

Feleségemnek szeretnék matracot.

160*200-as az ágy, jelenleg 2db matrac van benne.

A mélysége 12cm, normál fa ágyrács, nem rugós.

Sok a kínálat, de igazából nem tudom merre ismét a választással. Vannak hát-derék fájdalmak, ezért is kellene már cserélni.

Szóval rugós (habrugós, vagy táskás?) vagy memóriahabos javasolt? Azon belül esetleg konkrét típus? 

Nem tervezzük mind a kettő matrac cseréjét, tehát 80x160-as méret lenne

Alváskultúra Creative Commons License 2021.10.11 0 0 14444

Kedves Lukaxx,

 

amennyiben eltekinthetünk a marketing frázisoktól és a Tesla matrac -feltételezhetően működő és nagyon fontos- tulajdonságaitól és csak a száraz tényeknél maradunk, akkor minden bizonnyal vannak még lehetőségek. Én nem találtam meg a rugók számát, ami szerintem egy elég fontos eleme egy táskarugós matracnak. Általában 250db/m2 a standard és innen lehet felmenni mondjuk olyan 18 000 db/matrac mennyiségig (ez persze földi ember számára már nehezen elérhető). A megfizethető kategóriában nem ritka az 500-600 db/m2 zsákrugó sem, de például az Isbir HyperSense matrac esetében 650db zsákrugó található egy m2-en. Az már nem olyan rossz. Több rugó, nagyobb stabilitás (ez nem a puhaságot, inkább az élettartamot jelenti), pontosabb formakövetés, egyenletesebb alátámasztás. Hyperfoam komfortréteg, antiallergén Quallofil® és Allerban® alapanyagú és kikészítésű matrachuzat 29cm és kb hasonló árban (hajszállal olcsóbb csak).

 

Persze egy matracot nem csak a számok, adatok, specifikációk tesznek megfelelővé. A számok irányadók, minőségmutató értékük van, de semmi esetre sem jelentik azt, hogy önnek ez vagy az a matrac annak paraméterei alapján kényelmes is. Mindenképpen érdemes lenne ezeket a termékeket szaküzletben próbálni, akár olyan helyen, ahol professzionális testnyomáspont-mérés alapján kerülnek bemutatásra az eredmény és az elképzelés  alapján szóba jöhető matracok.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás lászló

Előzmény: Lukaxx (14443)
Lukaxx Creative Commons License 2021.10.10 0 0 14443

Tisztelt Pálinkás László!

Yatas Tesla matrac/160×200/kategóriában van másik/jobb ajánlata?!
Középkorú,168/64 hölgy számára.

Előre is köszönöm válaszát.

Üdv.

GIGAMATRAC (X) 2021.10.07 0 0 14442

Kedves Matrackeresők!

 

Ne maradjanak le Önök sem az október 7. és 10. között tartó Hilding hétvége akciónkról, amely keretein belül a készleten lévő, sztenderd méretű Hilding matracok 40% kedvezménnyel vásárolhatók meg. Az aktuális készletekről érdeklődjenek elérhetőségeinken!Szaktanácsadó kollégáink készséggel állnak az Önök rendelkezésére!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Alváskultúra Creative Commons License 2021.10.04 0 0 14441

Kedves Dorka,

 

mihelyst elkészül a házipálinkás matrac -azonnal jelentkezem:-)

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: DORCZI04 (14439)
GIGAMATRAC (X) 2021.09.30 0 0 14440

Kedves Matrackeresők!

 

Megérkezett üzleteinkbe az új Isbir Life Sleep Atlantic szett, amely egy Isbir Atlantic ágyneműtartós ágykeretet, egy Isbir Life Sleep bonellrugós matracot és különböző kiegészítőket tartalmaz. Az Isbir Life Sleep Atlantic szett BEVEZETŐ ÁRON, 3 színben és 2 méretben elérhető üzleteinkben, akár azonnal, készletről!Az aktuális raktárkészletekről érdeklődjenek elérhetőségeinken!Szaktanácsadó kollégáink állnak az Önök rendelkezésére!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

DORCZI04 Creative Commons License 2021.09.30 0 0 14439

Kedves Pálinkás Úr!

Köszönöm az infókat!Azt hiszem futunk még pár kört, van még egy kis idő a baba érkezéséig.A házipálinkás hideghab matracra pedig benevezek a férjem nevében!:-D

Előzmény: Alváskultúra (14438)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.09.29 0 0 14438

Kedves Dorka,

 

én nem gondolnám, hogy a kókusz rákkeltő vagy ha igen is csak annyira mint bármi más a világon. Persze azt sem gondolnám, hogy egy babának kókusz matrac kellene, szerintem büntetően és értelmetlenül kemény arról már nem is beszélve -talán nem véletlen-, hogy tőlünk nyugatabbra szinte alig lehet kókusz gyerekmatracot kapni.

 

A borostyános hideghab eddigi pályafutásomban a gyerekmatrac-marketing csúcsa:-) Ha már altató matrac, akkor lehet, hogy át kell gondolni, hogy ne csináljunk-e a jövőben felnőtt férfiaknak házipálinkás hideghabot, míg a hölgyeknek ugyenezt csak Aperollal és pezsgővel...

 

Szerintem egy normális, antibakteriális, mosható matrachuzatú gyerekmatracnál nem kell több az első 8-10 hónapra, utána úgyis kimászik a babaágyból és kell nézni valéami nagyobb megoldást.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: DORCZI04 (14436)
GIGAMATRAC (X) 2021.09.28 0 0 14437

Kedves Dorczi04,

 

Az alábbi matracot szívvel ajánlom, antibakteriális hab és mosható huzattal tökéletes lesz a Babának:

Gumotex BabyCare babamatrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Egyedi gyártásban: 21,900 Ft

 

Keressen meg bennünket bizalommal, segítünk:

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: DORCZI04 (14436)
DORCZI04 Creative Commons License 2021.09.27 0 0 14436

Sziasztok!

Babaágyba keresek 70*120-as babamatracot.Ezt találtam, de elég szkeptikus vagyok..

https://mommies.hu/products/borostyanos-nyugtato-altato-babamatrac?variant=32874534895697 

Szerintetek ez elég kemény lehet?Gondolkodtam kókusz matracban is, de több helyen azt olvastam, hogy rákkeltő.😔

Köszi:Dorka

ITTMAN Creative Commons License 2021.09.27 0 0 14435

Köszönöm!Nekünk a Róbert Károly körúti üzlet lenne közelebb.Ha jól olvastam itt https://www.gigamatrac.hu/tanacsok/matracos-erdekessegek/xsenzor

a páromnak is tudnak ajánlani matracot ez alapján, akár egy huzatban. Ha egy huzatban kérjük a matracokat, nem fognak elcsúszkálni?

Előzmény: GIGAMATRAC (14434)
GIGAMATRAC (X) 2021.09.25 0 0 14434

Kedves Ittman,

 

Nem szükséges bejelentkezni, azonnal: percek alatt kész a műszeres mérés.

Várjuk Önt szeretettel.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: ITTMAN (14433)
ITTMAN Creative Commons License 2021.09.24 0 0 14433

Köszönöm a gyors visszajelzést!Mindenképp benézünk valamelyik üzletbe, a Levital matrac jónak tűnik így elsőre.Rugós matracot nem szeretnénk, a mostani is valami hab matrac.Az Xsensoros mérésre be kell jelentkezni előre?

Előzmény: GIGAMATRAC (14432)
GIGAMATRAC (X) 2021.09.22 0 0 14432

Kedves Ittman,

 

Igen, lehet olvasni mindent a matracokról, de az Ön érzése a legfontosabb és ezt mindenképp a saját tapasztalata alapján lehet pontosítani.

 

Sok jó matrac közül lehet választani, javaslok is Önnek néhány típust, de mégis azt ajánlanám első sorban, hogy szaküzletek kínálatában nézelődjön, mindenképp célszerű 2-3 üzlet kínálatából szűkíteni, és utána meg fogja tudni biztonsággal hozni a döntését.

 

Nézzünk néhány terméket is:

- Levital: Gyorskeresés - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

- Isbír: Gyorskeresés - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Természetesen tovább is lehet szűkíteni a kínálatot, de ehhez ismerni kell a részleteket is.

 

További előny, hogy konkrét tudomány is segíti a munkánkat, ezt is érdemes fontolóra venni: Tanácsok - Matraccal kapcsolatos érdekességek, információk, matracos - Xsensor Reveal Technology - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

A szenzoros mérést a Róbert Károly krt-i és a Max City-ben található üzleteinkben tudja igényelni, természetesen ingyenesen.

 

Remélem, hogy személyesen is tudunk találkozni, hogy át tudjuk beszélni a lehetőségeket.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: ITTMAN (14431)
ITTMAN Creative Commons License 2021.09.22 0 0 14431

Sziasztok!

Matracvásárlás előtt állok és gerincproblémával küzdök már évek óta. A pandémia alatt volt időm totál gödrösre feküdni a jelenlegit,elég sok szakirodalmat kiolvastam már a témában, de egyre jobban összezavarodtam.Tudtok javasolni valamit, hogy milyen irányba induljak?Kemény/félkemény matrac?

Köszi!

GIGAMATRAC (X) 2021.09.20 0 0 14430

Kedves Matrackeresők!

 

Nézzenek be üzleteink egyikébe vagy keressék webshopunkban az akciós Hilding® matracokat, amelyek közül az Önöknek legmegfelelőbb most akár készletről, azonnal az Önöké lehet! Az aktuális készletekről érdeklődjön elérhetőségeinken!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

 

www.gigamatrac.hu

 

 

GIGAMATRAC (X) 2021.09.03 0 0 14429

Kedves Matrackeresők!

 

Bővülő csapatunkba, a törökbálinti és a Budapest 13.kerületi üzleteinkbe értékesítő és üzletvezető kollégákat keresünk! A részletekről itt olvashatnak.

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.08.18 0 0 14428

Kedves Matrackeresők!

 

A prémium megjelenésű, kedvező árfekvésű Sealy Vermont matrac az egyedi Posturepedic Technológia™-val kialakított, megerősített alátámasztásnak köszönhetően hosszú éveken keresztül biztos kényelmet nyújt. A Sealy Vermont matrac már 145.900 Ft-tól elérhető üzleteinkben és webshopunkban.

 

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.08.16 0 0 14427

Kedves Lacika004,

 

Alapvetően jó választás, de véleményem szerint hasonló minőségű matracot kedvezőbb árban is lehet találni a piacon.

 

Az alábbi márkát ajánlom a figyelmébe:

https://www.gigamatrac.hu/matracok/gyerekmatracok/relaxx-babycare-babamatrac

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: Lacika004 (14426)
Lacika004 Creative Commons License 2021.08.16 0 0 14426

Kedves szakértők,

 

140x70-es gyerekágyba milyen matracot javasolnak?

 

https://www.wilsondo.hu/adriana-habmatrac-140x70/?utm_source=favi&utm_medium=cpc&utm_campaign=favi-matracok&utm_term=48cf48e9-0df8-4738-9cca-48a078516e3b

 

Ez megfelelő lehet?

 

Köszönöm,

Üdv,

GIGAMATRAC (X) 2021.08.13 0 0 14425

Kedves Lingar4,

 

Örülök, hogy megtalálta a megfelelő matracot.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: lingar4 (14424)
lingar4 Creative Commons License 2021.08.13 -1 0 14424

Hosszas vajúdás és próbálgatás után maradtunk a Rottexnél. Megrendeltük, ha meglesz, referálok. Köszönöm a választ.

Elképesztő választékot találtunk(nem Bpest pedig), de nekem mindegyik túl puhának, belesüppedősnek tűnt. A memóriahabtól pedig nyári meleg lévén hőguta kerülgettett, nyilván ez ízlés kérése, de mi télen is fűtünk🙂

Előzmény: GIGAMATRAC (14423)
GIGAMATRAC (X) 2021.08.11 0 0 14423

Kedves Lingra4,

 

A Rotex márka esetén javaslom a Róbert Károly krt-i üzletet, Rotex márkaüzlet, hatalmas választék és az előző ajánlások közül több matrac is próbálható.

Továbbá a szomszédban is található egy másik matrac kereskedés, szintén a saját üzletünk és így több száz matrac próbálható illetve hasonlítható össze!

 

Várjuk Önt az üzletünkben:

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

Előzmény: lingar4 (14421)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.08.11 0 0 14422

Kedves Lingar4,

 

két év gari eléggé szokatlanul kevésnek tűnik. Milyen márka ez vagy melyik üzletből való? Egy 10 év értékcsökkenő csak-csak kijárna egy jobb matracnak. Ilyen esetben szerintem nem érdemes a járt utat elhagyni. Az ős Rottex matracok továbbra is elérhető, szinte minden régi tíus megtalálható a mai válsztékban is, amelyek 20 éve is elérhetők voltak, BK, BSC és szinte az összes zsákrugós típus is.

 

Üdvözlettel,

 

Pálikás László

Előzmény: lingar4 (14421)
lingar4 Creative Commons License 2021.08.10 -1 0 14421

Várom a tanácsotokat:2 éve és 4 hónapja vettünk egy boxspring ágyat a m...xben, azaz 4 hónapja lejárt a szavatossága. Igen hamar sikerült teknősre kifeküdni mindkettőnk oldalán (2 db 90x200 as box, ugyanekkora rugós matrac, közös topperrel). Mit lehet venni a matracok helyett? Az ágyat magát nem dobnánk ki, de valami középkategórás zsákrugós kemény matracot szeretnénk...

Sajátos helyzet, hogy egész életemben minden írni-és olvasnivalót az ágyban fekve, könyökölve végzek, a home office erre még rátett. Ráadásul a bezártság alatt rászoktunk az ágyból filmézésre, ami megintcsak nem megfelelelő az 5-7 zónás matracok világában. A régi epedás heverők mégis bírták a strapát mindenféle zónák nélkül sima bonellrugózással. Mit javasoltok? Az utóbbi 25 évben volt szerencsénk néhány fajtához, de még mindig a legjobb emlékek az első ős-Rottexről vannak, a vendegszobában még most is szolgálnak. A néhány évvel később vásároltak nyomukba se érhetnek...

Nem tudunk és nem is akarunk több százezer Ft-ot kiadni, mert meggyőződésünk, hogy egyik sem az öröklétnek szól, beérjük, ha 5-7 évig biztosítják az alvásminőségünket. Átlagos  magasságú-súlyú emberek vagyunk, nincs különösebb specialitásunk az említetteken kívül.

 

GIGAMATRAC (X) 2021.08.08 0 0 14420

Kedves  Tomo75,

 

A sok befutó közül egy említésre való széria: Evolution sorozat

Gyorskeresés - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Bár vidéken nem biztos, hogy elérhető lesz, de egy erősen javasolt kategória, az ellenőrizhető gyártó, megfelelő garanciális háttér, az ár-érték arány miatt is.

 

Szoktam javasolni, hogy legyen gazdája a terméknek, bármilyen területről is legyen szó, vagy egy jó vélemény vagy bármilyen is, de legyen vélemény. Ilyen téren a választás a gyártó tekintetében már meg is lehet. A továbbiak pedig a kényelem kérdése, igen pl. jelen pillanatban jó, de mi lesz később, az előző bejegyzés nagyon elgondolkodtató, konkrétan, mekkora lesz a testsúly, ennek alapján megfelelő lesz-e a választott típus, kényelmes lesz-e, stb. 

 

Az üzleteink akár a hét végén is (telefonon is) állnaka  rendelkezésére.

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Tomo75 (14418)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.08.08 -1 0 14419

Kedves Tomo76,

 

egy tidédzser srácnak szerintem ca minden kényelmes. A terméket ugyan nem ismerem, de a H3 jelölés leginkább arra szokottutalni, hogy 80kg fölöttre javasolt. Ettől persze még lehet jó -csak jelzem. Amúgy most nőnek, gyarapodnak, erősödnek, szóval lehet egy jó befutó.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Tomo75 (14418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!