Keresés

Részletes keresés

Vad Mihály Creative Commons License 2005.04.24 0 0 73
 

Irrigátooooooor ??????? Na de kollegák, hol élünk, hol van az már? 

 

Le kell tekerni a tussoló fejét (a rózsát) és adjad neki direkt a csőből – 4 bar-al.

Az végez ám „teljes munkát”, nem az ósdi, csordogáló irrigátor.

 

Többször volt részem ebben a „mutatványban” – épületes, mit ne mondjak ?

 

Persze, a jó szó nem használt – mielőtt megkérdeznétek miért nem beszéltem le a hölgyet a dologról ?

Többéves beidegződést nehéz ám egy jótanáccsal ad acta tenni.

jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 72
Nos, akkor ezt megbeszéltük.:)
*Jázmin Creative Commons License 2005.04.24 0 0 70
:))
Előzmény: jamina (69)


jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 69
Meg a nőgyógyászoknak is...:)
Előzmény: *Jázmin (68)
*Jázmin Creative Commons License 2005.04.24 0 0 68
Én megkérdeztem, és nekem mindegyik azt mondta eddig, hogy "ne döljek be, nem kell irrigátor, ha egészséges vagyok. De az irrigátor-gyáraknak is meg kell élniük valamiböl. :)"
Előzmény: jamina (67)
jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 67

Köszönöm a felvilágosítást.:) De ha valami bajom van elsősorban valóban orvossal szeretem megbeszélni.

Szóval mégegyszer: a hangsúly a megelőzésen és az egyensúly fenntartásán van.

"Alkalmazása javasolt menstruációs időszak végén, szexuális együttlét után, fogamzásgátló szedésekor, uszoda-használat után, hüvelyi váladékozás, irritáció esetén"

Tehát aki fentieket nem teszi, annak nem szükséges megelőző jelleggel sem használni. Egyébként sem természetesen. De szerintem ártani nem árt.

Az intim higiéniás folyadék fő összetevője a tejsav. Ezzel mosakodni is lehet.

 

Előzmény: Törölt nick (65)
jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 64

Tisztábbnak érzem magam tőle és megelőző jelleggel is hasznos. Segít kivédeni fertőzéseket, és csökkenti a nem betegségből adódó hüvelyi váladékozást.

Előzmény: *Jázmin (63)
*Jázmin Creative Commons License 2005.04.24 0 0 63
Miért irrigálsz?
Előzmény: jamina (62)
jamina Creative Commons License 2005.04.24 0 0 62
Csakhogy az irrigálószerek éppenhogy savas kémhatásúak. Én úgy tapasztalom, hogy igenis módjával (reggelente 1x) hasznos.  
*Jázmin Creative Commons License 2005.04.24 0 0 61
És mellesleg a nödokik is állandóan az irrigálószerek ellen agitálnak. Lehet benne valami, hogy pont az az oka hosszú távon a kellemetlen szagnak.
Előzmény: szótlan (60)
szótlan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 60

Örülök Kedves Vad Mihály, hogy végre egy férfi is próbálja megértetni a nőkkel, hogy nem attól válik tisztábbá a nő, ha az irrigátorát naponta többször használja.

Miért nem lehet megérteni, hogy az egészséges hüvely öntisztuló! A belső beavatkozásra nincs szükség!/csak ha valami fertőzés történt/

Miért van az, hogy a nők jobban hisznek egy reklámnak, mint egy férfinak?

Megjegyzem, nő vagyok, irrigáló nélkül és természetes punciilattal.

Előzmény: Vad Mihály (59)
Vad Mihály Creative Commons License 2005.04.24 0 0 59
 

Ha megengedtek nekem egy „objektívet” és egy „szubjektívet”.

 

OBJEKTÍV RÉSZ: A punci „gyárilag” nem büdös !!! De „kitartó munkával” azzá lehet tenni, ha például szétmossuk.

 

Vagyis ha napi többszörös és alapos belső-mosással kiirtjuk belőle a természetes bakter-flórát, amelyik ráadásul még önvédelmi célokat is szolgál. Ezt a leghatékonyabban úgy lehet elérni, hogy mindehhez méregerős, lúgos tus-fürdőket is belevonunk az „akcióba”.

 

Abban mondjuk „igazuk van” a magukat 3 óránként alaposan kimosó nőknek, hogy egy idő után valóban oda a „száraz érzés”, mert az a szegény punci erején felül próbál védő-váladékot produkálni – saját önvédelmének az érdekében (ami nem „folyás” ugyan, de rokon-érzésben részesíti a gazdiját).

 

Így a mindig nedves bugyival  együtt viszont  oda a savas kémhatás is – és akkor jöhetnek az „illatok” – ami ugye újabb és még gyakoribb mosásokra ösztönzi a magára kényesen pedáns hölgyet.

S itt nem tértem ki a fentiekkel járó fokozott fertőzés-veszélyekre, amelyekről egy orvos topic-társ bizonyára kompetensebben tudna értekezni.

 

SZUBJEKTÍV RÉSZ:

Ha gerjedünk egy nőre, akkor tök-mindegy milyen aromájú a puncija.

Ha viszont NEM gerjedünk egy nőre, akkor kölcsönözheti az a punci-illatát akár egyenesen Gabriella Sabattini-től is...akkor sem köll az nő.

DUJITLI Creative Commons License 2005.04.23 0 0 58
A hsz-ed utolsó bekezdésére:
- a férfiak is a genetikailag kódolt adottságaik alapján, szintén szagok után választják ki a párjukat;

csak nem biztos, hogy tudatában vannak annak, hogy előbb az orruk vezeti őket :)))
Előzmény: bolygohollandi (53)
jamina Creative Commons License 2005.04.23 0 0 56

Ha már a főzést belekeverték itt, akkor azon illő lenne elgondolkozni, vajon az összes étel illata kellemes-e, vagy van esetleg olyan, amire valaki nem is az illat szót használja, hanem egyenesen penetráns

 

Ez attól függ, ki mennyire éhes.:)

Előzmény: bolygohollandi (53)
jamina Creative Commons License 2005.04.23 0 0 54
:)
Előzmény: lámalámpa (49)
bolygohollandi Creative Commons License 2005.04.23 0 0 53

Vicces, amikor valaki azt írja nagy mellénnyel, hogy mindegyiknek - már amelyik tiszta és ápolt - jó illata van.

 

Ha már a főzést belekeverték itt, akkor azon illő lenne elgondolkozni, vajon az összes étel illata kellemes-e, vagy van esetleg olyan, amire valaki nem is az illat szót használja, hanem egyenesen penetráns szagról beszél, miközben az az étel talán máshol  nemzeti eledelnek számít.

 

Aki szerint minden rendesen megpucolt punci illata finom, az vagy nem szaglászott eleget, vagy egyszerűen rossz az orra!

 

Nem mellesleg: szerencsés!

 

Aki ugyanis érzékeny a szagokra, annak elég szar érzés ugyanis, hogy összeakad egy nővel, a nő minden szempontból megfelelő, de sajnos az illata nem jön be.

Márpedig ilyenkor a szagra érzékenyebb bizony kevésbé fog belefogni az orális szexbe,akármennyit is puceválja a szerencsétlen a punciját vagy akármive is szórja be.

 

Igenis - ha tagadja valaki, ha nem - markáns "szag-béli" különbségek vannak az egyes darabok közt.

Tekintettel arra, hogy a szag nincsen ráírva senkire, bizonz előfordulhat, hogy valaki azért nem jön be az embernek hosszabb távon, mert nem tetszik a szaga.

 

De mielőtt tiltakoznának itt a nők tömegestül, miszerint ők bizony fürdenek rendesen, azért ne felejtsék el, hogy a férfiakat részben - ha tetszik nekik, ha nem - részben szag alapján nézik ki maguknak!

 

DUJITLI Creative Commons License 2005.04.23 0 0 51
Az utóbbira...brrrr...:(
Előzmény: lámalámpa (46)
DUJITLI Creative Commons License 2005.04.23 0 0 50
Anatómiailag más a kiindulási pont:)
Előzmény: Törölt nick (43)
jamina Creative Commons License 2005.04.23 0 0 48

Attól függ, te milyet használsz...;)

Meglehet, van némelyik erotikus parfümben ilyen komponens is (punciillatú). Úgy tudom eléggé vegyes jellegű szagokat kevernek össze ahhoz, hogy a  végén kijöjjön belőle valami egészen finom illat.:)

Előzmény: lámalámpa (45)
jamina Creative Commons License 2005.04.22 0 0 44
Ezek a képek is olyanok, mint az AVON parfümmintái?  Tudod, végighúzod rajta a csuklód (nem elírás!!!) és érzed az illatot.:)
Előzmény: Nagy Eged (20)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.22 0 0 43

Felfázás?

Előzmény: DUJITLI (42)
DUJITLI Creative Commons License 2005.04.22 0 0 42
Na bammeg! Mit meg nem tudok? Mi az a folyási időszak????
Előzmény: facér (13)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.22 0 0 41

Hárpia ,amikor kell!!!  ....és ez jó,nekem,nekünk.Pénzt ér.

Előzmény: lámalámpa (40)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.22 0 0 39

Csúnya nő nincs ,csúnya ember nincs. Visszataszító van.

Nekem szép és okos feleségem van.Aki mellesleg jól főz és jó szerető is.

......csak én vagyok döbrögi otthon..................

Előzmény: lámalámpa (34)
Róka69 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 38
jahh, majd kirúgnak, ezt inkább a másik topicban kellett volna milyenek a jó pasik...vagymi:))..teeeee kis kiegyensúlyozott nőszemély:))-:DDDDDD
Előzmény: lámalámpa (37)
Róka69 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 36
Azt szívem, hogy senki nem úgy született...mindent tudott már, főzni, baszni..stb...na erre gondoltam...kis édes:)))
Előzmény: lámalámpa (35)
Róka69 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 33
:))))) így gondoltam én is:))
Előzmény: lámalámpa (30)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.22 0 0 32
Te szüfrazsett vagy ? ......vagy az új Zsandark?
Előzmény: lámalámpa (30)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.22 0 0 31

.....ha nincs tele a has .és a zacskó nem üres,úgy nem lehet valaki kiegyensúlyozott.

 

ua. nőkre vonatkoztatva is igaz!

Előzmény: lámalámpa (30)
tamerlan Creative Commons License 2005.04.22 0 0 29
Aki nem főz jól v. nem baszik jól--------v.nem baszik jól és nem főz jól az nem kiegyensúlyozott személyiség.Főleg mint nő nem.
Előzmény: lámalámpa (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!