Keresés

Részletes keresés

sudi Creative Commons License 2005.10.27 0 0 191
Ja, és annyi, hogy nem bírtam megérteni, hogy egy olyan semmilyen számot, mint a We wait and we wonder minek rak be... hát tegnap megértettem ;-)
Misfit Creative Commons License 2005.10.27 0 0 190

A "Hang in Long Enough" nagyon ott volt:-))

 

 

MrMoJo Creative Commons License 2005.10.27 0 0 189
Köszi a tanácsot,de térkép helyett a szabásmintát tettem el, olvasni már próbáltam tanulni, nem ment. Azóta csak írok. :-)
A lényeg, hogy láttam és hallottam Phil Collins-t élőben, úgy tűnik utoljára.
Előzmény: andzsin (183)
a rudi Creative Commons License 2005.10.27 0 0 188
Én Tbálintról jöttem, a Budaörs-Erzsébet híd táv volt 3/4 óra, ott elszakadt a cérna, és leparkoltam. Onnan metró+villanyos, visszafelé ugyanez. Én elvbôl nem jövök be a városba kocsival hétközben (a koncert után is milyen forgalom volt már a Hungárián, f11-kor), de ezzel az összeállítással egy órával elôbb értem haza. Szóval szerintem lehet nyugodtam BKVzni néha, sokkal praktikusabb bizonyos esetekben.
Előzmény: andzsin (183)
drdrez Creative Commons License 2005.10.27 0 0 187

Gyerekek, ez valami fergeteges volt, még nem tértem magamhoz...

 

itt egy cikk: http://www.uno.hu/news/story/182742

Misfit Creative Commons License 2005.10.27 0 0 186
A szakállas bácsi már hosszú évek óta Phil-lel játszik:-)
Előzmény: andzsin (185)
andzsin Creative Commons License 2005.10.27 0 0 185
kérdéseim:
a ZZ Top szerű gitáros bácsi az onnan jött vagy csak úgy nézett ki??? a vokalistákról lehet valamit tudni, mert nagyon jó hangjuk van! Ezek szólóban is nyomják???
Misfit Creative Commons License 2005.10.27 0 0 184

Jó hangos volt:-)

Még mindig fáj a dobhártyám:-))

 

A dobok tényleg fantasztikusan szóltak!

andzsin Creative Commons License 2005.10.27 0 0 183
ez nagyon cool volt:)))) kicsit megöregedett a bácsi:))) és épp azon morfondíroztam a koncert alatt, hogy ki a fenét fogok én élőben hallgatni húsz év múlva a mostani 30-as generációból???:((((((

élőben még inkább kijött mekkora zene ez, az öregnek nagyon ott volt a hangja, a vokálosok szuperek voltek, a színpadkép hihetetlen volt...stb. stb. szuperlatívuszok. a kedvencemet a Jesus He Knows Me-t sajnálom, hogy nem került be a repertoárba,de egye kutya....

ui. aki azt írta hogy nem tudott parkolni az magára vessen: 1. koncertre, ahová 15000 ember jön nem jövünk kocsival. 2. ha már kocsival jössz, ahogy mi is:))), akkor nézzél egy kicsit körül, mi 200m-re le tudtunk parkolni az ufótól. csak térkép kell hozzá meg olvasni tudás:))))
Misfit Creative Commons License 2005.10.27 0 0 182

Egyszerűen "állat" volt!!!:-))

 

 

_Pumukli Creative Commons License 2005.10.27 0 0 181

Én még nem igazán vagyok magamnál...hangom egy szál se, csak nézek itt ki a fejemből. Annyira szuper volt!!! A dobpárbajok félelmetesek voltak.

Ha valaki csinált fotót, tegye fel ide!

 

a rudi Creative Commons License 2005.10.27 0 0 180
100% volt, én ilyen profi koncertet még nem láttam. Tiszta Las Vegas... =)
Azt sajnálom, hogy a spontaneitás teljesen hiányzott, minden ki volt centizve.
A legjobb arc a mexikói útonálló fazonú fúvos fickó volt... =)
Az elején a dobszóló, az nagyon oda lett téve. És Phil bácsi dobjai is a legendás módon szóltak, ahogy csak azok a dobok tudnak.
Azt néztem az elején, hogy egy ócska háttérvásznat sem hoztak, mindenhol kilógott a fémszerkezet, erre milyen fény volt...!
Nagyon jól játszottak, nagyon pengén szólt az egész (egyik fülem még mindig cseng), Phil bá hangjával sem volt gondom, szerintem nem érződött, hogy beteg. Mert azért néha köhintett egyet.
Néhány dobverőt beszórhattak volna, nem csak azt az egy darab, árva kalapot.
Ami nagyon nem tetszett, hogy 3 vagy 4 lassú számot nyomtak egymás után, azért az sok volt, eléggé untam magam. A lassúit nem nagyon bírom, kivéve az In the air...-t, mert annak valami hihetetlen hangulata van.
Aztán szerencsére belehúztak a végén, a "latinos" blokk (Dance, Wear my hat) nagyon jó volt, tiszta karneváli hangulatot csináltak.
Amit a legjobban vártam, az a Hang in.... az az egyik leghúzósabb száma, itt is megdörrent rendesen.

Egy élmény volt.
MrMoJo Creative Commons License 2005.10.27 0 0 179
Először is a legfontosabb az ,hogy a koncert minden várakozásomat felülmúlta! Csak közhelyeket tudok mondani a hangzásról és a látványról.
A koncert körülményei viszont kiakasztóak voltak.Szinte lehetetlen volt az Aréna környékén parkolni. A parkoló megtelt és iszonyat közlekedési káosz volt a környező utcákban. Végül jó messze sikerült megállni, szabálytalanul.Queen koncerten is ott törték fel a kocsinkat.
Bent a küzdőtéren sem lehet maradéktalanul élvezni a műsort. Elénk vágodík egy fiatal pár, hülye picsa és barátja. Nem elég, hogy megállnak előttünk 3 cm-re, de fennhangon elkezdenek pofázni, túlüvöltve P.Collins-t is. Nem értem, miért fizet ki valaki 14 000 ft-t ha nem érdekli a koncert. Miért nem dumál egy csendesebb helyen, ahol nem zavar másokat? Végül mi mentünk távolabb, miután többszöri beszólásunkra sem reagáltak.
De ezek nem fontosak, fontos a zene volt és az jó volt. Miért zavarnak mégis, Lehet, hogy öregszem. :-)
zsoltez Creative Commons License 2005.10.27 0 0 178
Szerintem zseniális volt a koncert. Minden várakozásomat felülmúlta.
magala Creative Commons License 2005.10.27 0 0 177

Aki készített képet a koncerten, léccci jelezze ha megtalálható valahol.

 

Köszi

 

One more night....

Rutherford Creative Commons License 2005.10.27 0 0 176

Az előjelek ellenére a koncert frenetikus volt...

 

Sajnálom én is az It's Too Late-t,de az Invisible Touch mindenért kárpótolt....

 

Hé Tony,Mike!...nincs kedvetek....átkozottul jól szólt!!

 

Nem csalódtam....:-)))))

Előzmény: sudi (175)
sudi Creative Commons License 2005.10.27 0 0 175

KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Semmi mást nem tudok most reagálni. It's not too late miatt fáj a szívem, de semmi

 

Köszönjük, Phil! És jobbulást!

 

Előzmény: Cyberslider (174)
Cyberslider Creative Commons License 2005.10.26 0 0 174

Sziasztok!

 

Király volt a koncert!!!!!!!! :) Szuper! Mindenki profi volt! Jó hangok,jó vót a saxofonos gyerek is. Meg a dobos. Meg persze Phil is! :D Meg a többiek is!

Jó tele volt az aréna szerencsére!

 

Az elején nem volt valami nagy hangja. Szegény,de már jobban van :) Aztán belejött! A végére már nagyon ütős volt. Kár,hogy vége lett,még el lettem volna 1 darabig.

 

Klassz,a Serius hits...live! Óta ezt várom! Ezúton is köszönöm a barátnőmnek a meglepetést! És imádom őt! :)

 

Hogy egy apró kritikát mondjak,a serius hits-hez viszonyítva kicsit hiányoltam a virtuóz szólógitározást. Meg úgy általában kicsit gyengébb volt a gitár benne.

 

De összességében csodálatos volt. A látvány,az előadásmód,élvezet volt,hogy a színpadon mindenki élvezte amit csinál,és ez nagyon le is jött.

 

Köszönjük, Phil :D

 

Cyb

 

Rutherford Creative Commons License 2005.10.26 0 0 173
Azért az Invisible Touch- nál  megdobban majd a szívem...hej..Genesis...
a rudi Creative Commons License 2005.10.26 0 0 172
Elnézést, csak a slágeres barmokat ki nem állhatom, azért emeltem fel a hangom...
Előzmény: cisco22 (169)
cisco22 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 171
Én 1 óra múlva indulok.
Előzmény: Rutherford (170)
Rutherford Creative Commons License 2005.10.26 0 0 170
Még   4 óra!!!
cisco22 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 169

Tamás: Jó kis dvd mindig érdekel főleg baráti áron :D

 

DeeDee: Ez a fórum arra jó, hogy infók mindenkihez eljussanak, az ha vkit nem érdekel, akkor nem kötelező olvasni:D

 

 

DeeDee83 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 168

Nem kell ahhoz bemenned, hogy hallhasd... Jó, igaz, nem olyan nagy élmény csak hallgatni, és nem látni... De spec. engem érdekelne.

Mindegy, téma lezárva, nem kötelező elolvasni azt, amit írok. ;)

Előzmény: a rudi (167)
a rudi Creative Commons License 2005.10.26 0 0 167
Szerinted egy átlagos földi halandót beengednek egy beállásra, mégha jegye is van???
Előzmény: DeeDee83 (161)
Orsi Creative Commons License 2005.10.26 0 0 166

Bocsánat, de időközben a férjem már talált jegyet.

Orsi Creative Commons License 2005.10.26 0 0 165

sziasztok!

A férjemnek kellene egy jegy. Mennyiért adnátok?

Köszi:

Orsi

Tamás Creative Commons License 2005.10.26 0 0 164

OFF:

 

Budaörsi MediaMarkt-ban nagyoni baráti áron van 2 Phil C koncert DVD:

 

Live & Loose in Paris: 3.300 pénz (általában 5-6 rugó szok lenni)

Serious Hits... Live (2 lemez): 4.000 pénz (általában 7-8 ezer)

 

Hátha valaki örül a hírnek... ;-)

Tamás Creative Commons License 2005.10.26 0 0 163

Az infó lényegi tartalma épp az volt, hogy ott lesz. :-D

Előzmény: a rudi (160)
Misfit Creative Commons License 2005.10.26 0 0 162
Na, ez egy jó hír...:-)
Előzmény: DeeDee83 (161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!