Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2007.06.06 0 0 3819
A környezetvédőnő a barátjával az első randin egy kínai vendéglőben ebédelt. Amikor a pincér letette az evőpálcikákat a tányérjuk mellé, a nő látványosan elővette a táskájából a saját pálcikáit:
- Én greenpeace aktivista vagyok - szögezte le -, tiltakozom a bambuszerdők kipusztítása ellen, nem használok eldobható evőeszközt.
A kínai pincér alaposan szemügyre vette a csaj evőpálcikáját:
- Nadon cépp - mondta udvariasan -, ugy latom, elefancont.
sanyooo Creative Commons License 2007.05.25 0 0 3818
Nem megy ez a topic nélkülem, hiába! :)
sanyooo Creative Commons License 2007.05.09 0 0 3817

Szia Asta!

 

Ez jó lesz?    

 

"Biciklivel érkeztem
    Negyven métert fékeztem
    Kiszakadt a nadrágom
    Kifigyelt a  tojásom.
    Szabad-e locsolni?"       :-)))

 

Üdv sanyooo

Előzmény: asta (3816)
asta Creative Commons License 2007.05.07 0 0 3816
Micsoda figyelmetlenség!!!! Csak most vettem észre a kedves köszöntéseket.
Köszönöm köszönöm!!!
.....kár hogy locsolóverset nem írtatok:O)))))

Előzmény: sanyooo (3815)
sanyooo Creative Commons License 2007.05.06 0 0 3815

Ma meg Anyák Napja van! Köszöntök minden anyukát!

 

sanyooo

Előzmény: tangua (3814)
tangua Creative Commons License 2007.03.08 0 0 3814
afrikai ibilya

Csak a hagyomány kedvéért: köszöntöm a hölgyeket!
Boarhunter Creative Commons License 2007.01.06 -1 0 3813
???
Sanyooo, le kellene szoknod a tudatmódosító szerek használatáról, egyre zagyvább lesz a mondandód...
Előzmény: sanyooo (3812)
sanyooo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 3812

Szegény asszony, csalódott benned, meg is értem!

Én is láttalak a tv-ben, az Andrássy-úton, egy szál fürdőgatyában felvonulni, abból is kilógott a segged!

Ha nincs pénzed szólj, maradt a hatvanas évekből pár darab "fecske" fürdőnadrág a Röltex-raktárakban, szerzek neked! A tököd kilóg belőle, de mégis férfiasabb ez, mint a babakrémes hátsó! Szerintem! :(((

 

:DDD

Előzmény: Boarhunter (3811)
Boarhunter Creative Commons License 2007.01.05 -1 0 3811
Nem tudsz valakit, aki ráér? :-D
A szomszéd néni. Nyolcvan éves, száztíz kiló és csak Rád vár....
Előzmény: sanyooo (3810)
sanyooo Creative Commons License 2007.01.05 0 0 3810
"Szobatudós" vagyok, de egy jó tanártól szívesen tanulok, Nem tudsz valakit, aki ráér? :-D
Előzmény: asta (3808)
crowkins Creative Commons License 2007.01.04 0 0 3809

Azért remélem nem csak gyűjtöd őket! :)

Solymásszattal foglalkozó könyved van?

asta Creative Commons License 2007.01.04 0 0 3808
Nana, vissza az üdvrivalgással - az elmélet csak elmélet.:O))

Előzmény: sanyooo (3805)
jager_új Creative Commons License 2007.01.04 0 0 3806
Ez mind?
Előzmény: Törölt nick (3804)
sanyooo Creative Commons License 2007.01.03 0 0 3805
Hűha! Te aztán kemény játékos vagy! Szia! Üdv körünkben!
Előzmény: Törölt nick (3804)
sanyooo Creative Commons License 2007.01.02 0 0 3803

"Állatvédők" figyelmébe:

 

 "Hallgató betelefonál a rádióba:
- Beköltözött egy bűzös borz a pincémbe. Mit tegyek?
- Nyissa ki a pinceajtót és kenyérmorzsákból rakjon ki útvonalat, ami a kertbe vezet.
Egy óra múlva újra telefonál a hallgató:
- Most már két bűzös borz van a pincémben!"

 


 

asta Creative Commons License 2007.01.01 0 0 3802
Hihi:O) Ezt én is - itt professzorok vannak!
Hogy van a Katzenjammer???
Előzmény: tangua (3800)
sanyooo Creative Commons License 2007.01.01 0 0 3801

Boldog új évet Mindenkinek!    

 

sanyooo

tangua Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3800
Húúú de jó duma!!! Ezt feltétlenül ellopom...
BUÉK!!!
Előzmény: Boarhunter (3795)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3799
Nem az számít honnan jössz, hanem, hogy mit iszol!  Én sörrel kezdtem! ;-D
sanyooo Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3798
Időközben ledoktoráltál? Nem is tudtam!  :)))))))))     BUÉK!
Előzmény: Boarhunter (3797)
Boarhunter Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3797
Sanyooo, a Te merevedésedre max. a reumatológus kíváncsi :-)))
Előzmény: sanyooo (3796)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3796

Boar-boar, eddig bíztam benne, hogy te kivétel vagy, de tévedtem! Újhullámos lettél, csak a "merevedésemre" vagy kíváncsi! :((( 

Korcsosul a Nemzet, hiába!

 

:-DDD

Előzmény: Boarhunter (3795)
Boarhunter Creative Commons License 2006.12.31 0 0 3795
Sanyooo, Neked már a reggeli merevedés is csak a derekadban jelentkezik... :-)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.30 0 0 3794
Legalább szóban! Tudod csak baszélek-baszélek! :)))))))
Előzmény: asta (3792)
asta Creative Commons License 2006.12.29 0 0 3793
Szinte látom a piruló orcát:O)))))))))))))))))))
Előzmény: tangua (3791)
asta Creative Commons License 2006.12.29 0 0 3792
Tudtam, hogy azonnal kihasználod a lehetőséget!:O))))))))

Ögyes!:O)))
Előzmény: sanyooo (3790)
tangua Creative Commons License 2006.12.29 0 0 3791
Karácsonyi ajándékot köszönöm, még a szusz is belémfagyott egy pillanatra. Nem is reflektálok rá, mert csak belezavarodnék.
Azért azt a SAS behívót elküldhetnéd a címemre, a tiédet elfelejtettem (pedig valami olasz nefelejcs vót), itt meg nem akarok a modiknak munkát adni!
Előzmény: asta (3789)
sanyooo Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3790

Én szívesen lemondok a háborúról!  De ezért teljeskörű kárpótlást várok el a hölgyektől!  :-DDD

 

sanyooo

Előzmény: asta (3789)
asta Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3789
Naazééé!:O)))

És ki a nyavalya itt a gonosz????

A Bagoly ki lenne? Hát a topic sokat tudó és tapasztalt bölcse - Te!
Na ez volt az én utólagos karácsonyi ajándékom:O))))))))))))))
Előzmény: tangua (3788)
tangua Creative Commons License 2006.12.28 0 0 3788
Brrrr! Kirángatni, hideg, meg ráadásul még minden is!! Le is mondom a háborút!
Eleve nem a praktikusság, csak költség és veszély szempontjából merészeltem gonoszkodni. A hölgyek veszélyessége meg megdönthetetlen axióma. Mert bosszúállók és gonoszak, mint az éppen megválaszolt hozzászólás is mutatja.

De ki a nyavalya az a bölcs bagoly????!!!
Előzmény: asta (3784)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!