Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1564
Egyébként pedig ilyet Én biztosan nem mondtam, hogy minden szólóvokált Brian énekelne, ez tipikus jobboldali csúsztatás. Azt mondtam, és ez igaz is, hogy minden számot Ő írt, és a legtöbb hangszeren is ő muzsikál, hozzá kell tennem, rendkívül igényes, progresszív módon
Előzmény: Megatron (1561)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1563
Szia! Próbálok nem reagálni a hozzászólásod alpári stílusban "alkotott" részére, ezzel a stílussal csak Magadat minősíted, Te utolsó szájbabaszott féregnyúlvány. Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy Véleményem szerint - és ez a vélemény egyre erősödik Bennem, ahogyan öregszem - a Pink Floyd együttes és a hetvenes évek közepének többi igényes rockzenekara felülmúlhatatlan muzsikát alkotott meg! Tudod, úgy gondolom, a hatvanas évek nagy kísérletező lemezei (Sgt. Pepper, Are You Experienced, Their Satanic Majesties Request) és előadói (Moby Grape, Nice, King Crimson, Grateful Dead), akikért Én rajongok, nagyon helyes irányba vezették a Rockzenét, túlmutattak a 64-65-ös korszak tinglitangli popslágerein, és ezt a folyamatot tetőzte be a Dark Side Of The Moon, minden idők legjobb rocklemeze. Nagyon hülye ember lehet az, aki ezt nem érti meg!!!!!!! (Sajnálatos, hogy a 76-ban jelentkező "punk" irányzat letörölte a palettáról ezt a színvonalas, érett muzsikát, és azóta folyamatosan cikinek számít minden művészi törekvés a Rock Zenében.)
Előzmény: Megatron (1562)
Megatron Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1562
A Pink Floyd pedig a sznob, köcsög avangárd zenekar archetípusa, igazi igényes zenehallgató be nem tenné a kazettásmagnójába soha.
Előzmény: Törölt nick (1560)
Megatron Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1561
Mondtam már, hogy nem hallottam az egész lemezt, te sztálini maradvány! Tudod, mikor fogok Én figyelni mindenféle szólóvokálra, egyébként meg te magad mondtad, hogy minden számban Brain énekel, akkor most átbasztál? Nem lepődnék meg, proliéknál ez már csak így megy. Azt pedig, hogy a 2. Pet Sounds lehetett volna, nem úgy értettem, hogy olyan, mint a Pet Sounds, hanem olyan poptörténeti jelentőségűnek tartott lemez, így viszont csak a legelvakultabb Beach Boys-rajongók ismerik. Érted már, te istenverése?
Előzmény: Törölt nick (1560)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1560
Mi az hogy "Mike Love jelenlétét", Te jobbos bohóc? És akkor ki énekli a szólóvokált pl a Roller Skating Childban vagy a Johnny Carsonban? (Nem a híres televíziós műsorvezetőben, hanem a Róla elnevezett dalban, hahaha, nagyon formában vagyok ma!) Ráadásul a Love You éppen hogy nem a 2. Pet Sounds, hanem a tökéletes anti-Pet Sounds, na mindegy.
Egyébként Én magam szóltam a Tisztelt Kulturális Moderátornak még tegnap délután, amit a Very Lynn Együttes topic-jában tettél, az minősíthetetlen! Tudod, a Pink Floyd - mindenki tudja - igényes muzsika kidolgozott, míves gitárszólókkal és a társadalmat keményen bíráló dalszövegekkel! Egy Pink Floydot feldolgozó zenekar tehát csakis igényes lehet, ezen gondolkozz el!
Előzmény: Megatron (1559)
Megatron Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1559
Szia, Dark_Mavis! Tőled igazán nem vártam, hogy kimoderáltatnál, mert bár balos patkány vagy, azért legalább van Benned egy kis emberiesség, ami sajnos egyes köcsög Pink Floyd-földolgozó igénytelen progrockerekről nem mondható el (neveket nem mondok, de konkrétan Taky-zazagura gondoltam). A Beach Boys Love You című lemeze lúdbőröztetően kiváló alkotás. Brain Wilsson a hetvenes évek elején a túlzott alkohol- és cigarettafogyasztásnak (amit Én Magam mélyen elítélek) köszönhetően jóval mélyebb hangú lett a hatvanas évekhez képest, és ez nagyon jót tett az éneklésének, végre nem csúfolták úton-útfélen buzinak (sajnos ekkor már olyan mély depresszióban volt folyamatosan, hogy a későn jött elismerés nem ért semmit). Azonkívül rájött, hogy a xylophonon, marimbán, kongán, teheneken kívül egyéb hangszerek is vannak, fölfedezte magának a szintetizátort, amely később fontos szerephez jutott a popzenében. E hangszer segítségével rakta össze ezt a csodálatos dal-kosarat, melynek hallgatása közben az ember percenként többször is megborsózik, hátán futkos a hideg. Én Magam ugyan csak néhány számot hallottam róla egyelőre, de biztos vagyok benne, hogy Brain a lemez egészén kiváló teljesítményt nyújtott. Viszont Mike Love jelenlétét hiányolom kissé, szerintem az Ő segítségével akár a 2. Pet Sounds-t is megcsinálhatták volna.
Előzmény: Törölt nick (1558)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1558
Szia Megatron! Hát azt mondjuk jól tennék, ha így kimoderálnának Téged, mert szörnyű amit művelsz!Remélem, tetszik a Love You, írjál róla egy jó kis műkritikát, ne csak én tartsam életben ezt a király topikot! Köszi! Szia!
Előzmény: Megatron (1557)
Megatron Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1557
Képzeld, mára virradó éjszaka Engem kis híján kimoderáltak! Most még csak fenyegetőznek, de szerintem nemsokára a tettek mezejére lépnek! Hát hová lesz így a Világ?
Előzmény: dark surfer (1556)
Szőrös Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1555
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 1554
SMiLE-mánia:

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1552
Gondolom, lett volna hatása, de nem feltétlenül pozitív. És csak ismételni tudom, nem lettek volna ezek a rokonszenves minimálpop-lemezeik, a Friends, a Wild Honey stb, amik teljesen a 67-68-as trendekkel ellentétes irányba próbálkoznak, és ezért szimpatikusabbak is, mint a korszak Nagy Kísérletező Lemezei.
A Surf's up a Smile-ra készült, de csak 71-ben fejezték be az azonos című nagylemezre.
Előzmény: delfinvibrator (1549)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1551
Megható.
Előzmény: Jordi Culé (1547)
delfinvibrator Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1550
ezek szerint van dyke parks a lány.
delfinvibrator Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1549
ja, hétvégén én is leszedtem a koncertet, és egyetértünk. kivéve a "mi lett volna ha..."-ban, mert én azért kiváncsi lennék, hogy lett-e volna, és ha igen mekkor hatása a smilenak.

egyébként a surf's up nem smilera készült?
mert ha nem, akkor hogy is néz ki egy hivatalos smile tracklist?

Előzmény: Törölt nick (1546)
Jordi Culé Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1548
Van Dyke Parks és Brian Wilson Londonban.
Jordi Culé Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1547
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 1546
Az 1527-es hozzászólásban a lelkes rajongó szólott belőlem, elnézést. Most a racionális köcsög fog szólani belőlem: mi a faszom ez? Ez már nem is Wilson, ez a DARK SIDE OF THE MOON! LAMB LIES DOWN ON BROADWAY! NIGHT AT THE OPERA! A FAL! ABBEY ROAD B OLDALA! Daltöredékek úsznak egymásba artisztikus módon, sehol egy kurva verze-refrén, ez miatt utazok én olyan sokat? Wilsonnak a két és fél perces popdalok mennek klasszul, az az ő pályája. Nem is baj szerintem, hogy nem jelent meg a Smile 1967-ben. Ha megjelenik, nem lett volna Wild Honey, Friends, Surf's Up, Love You
zeuszka Creative Commons License 2004.02.22 0 0 1545
vagy mi lesz, ha olvassa az NME lelkendező kritikáját a koncertről? megy a koncertjegy a szemétbe?
Előzmény: themanwho (1544)
themanwho Creative Commons License 2004.02.22 0 0 1544
húha, szörfi, mi lesz még itt a koncertig (meg a koncerten)! szerintem el fogsz ájulni az tuti.
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.22 0 0 1543
Sziasztok, éjfél körül letöltöttem a 20-i londoni Smile koncertet egy ftp szerverről, azóta négyszer meghallgattam, most megyek, kidobom az összes cd-met a szemétbe, nincs rájuk többé szükség, aztán folytatom, érdemes volt megszületnem, sziasztok
BrianWilson Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1542
Igen, pontosan, de ezt azért nem kellett volna elmondani a teljes indexes Közösségnek, miért kell minden családi titkot kiteregetni? Na most már mindegy, akkor holnap reggel fél hétkor találkozunk Ferihegy 2-n

yr loving husband,
Brian

Előzmény: R_R (1540)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1541
Legközelebb már csak Brian március 10-i koncertje után írok az Indeszk-Fúrumra, úgy döntöttem, addig már nem baszom fel az Agyamat, inkább így spirituálisan készülök a jelentős Eseményre
Előzmény: Törölt nick (1539)
R_R Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1540
Még szép,hogy te sem.
Elvégre mézesheteinket töltjük Waikiki Beach-en.
Előzmény: Törölt nick (1539)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1539
Most úgy két és fél hétig én magam sem. Megszűnik a káosz az eltűnésünkkel, minden nagyon on lesz megint
Előzmény: R_R (1538)
R_R Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1538
Jah, örülhettek, kb.2 és fél hétig nem leszek on-line.
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1537
Hát nem tudom, Nekem most is halott :(
Ez meg faszság, két éve azt mondják, hogy már csak két napig működik
Előzmény: Megatron (1536)
Megatron Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1536
Mavis, nyomás a slsk-re, azt mondják, már csak két napig működik (:(), Nekem pedig le kell töltenem a Philip Spector-dobozt!
Előzmény: Törölt nick (1534)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1535
Csak a címét.
Előzmény: Törölt nick (1534)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1534
She's leaving home - gyönyörű Brian Wilson homage, nem lehet rá rossz szavam
Day in the life - erre sem lehet rossz szavam sajnos, pedig szeretném, de nem tudom bántani, 10/10

(és van még egy szám rajta, ami sokat jelent nekem, közben eszembe jutott, de azt hagyjuk itt és most)

Előzmény: Törölt nick (1533)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.21 0 0 1533
És melyik kettő jó szerinted?
Előzmény: Törölt nick (1532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!