Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2022
Szépek!Lolának még mindíg nagy a farka!G. meg milyen morcin néz!
Előzmény: debutante (2021)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2021
sunny egy bolond macska:o))igazi kis majom:o)pár kép,most készültek a kertben..
Előzmény: Katus870512 (2020)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2020
Hirdettünk vele,de olyanok jelentkeztek,hogy jajj.Kira hmm rossz kondiban van dobainé szerint,de ez legyen a legkevesebb!29-én hozzuk és egyből megy orvoshoz.Sunny egy kis sexmasina:))))))Biztos G.befedezi Lolát!!!!!!!
Előzmény: debutante (2019)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2019
azon nevettünk andrissal hogy a 2macska biológiai órája nincs összehangolva:o)bizakodom mert geo elég keményen próbálkozott,eddig csak "maszatolt":o)hát rocky szar ügy:o)))szegény Kelly:o(szerintem hírdess Rockyval fedeztetést hogy belejöjjön mire Kira megnő,és hogy le tudja vezetni a "feszültséget"tényleg,mikor jön Kira?nálunk eleinte pont Sunny akarta fedezni geot pedig ivartalanítva van:o)))
Előzmény: Katus870512 (2017)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2018
Milyen munkát fogsz válallni?Képzeld,néztem hirdetéseket és skót lógófülüt már 14e-ért árulják,pedig 70-ről indultak.
Előzmény: Katus870512 (2017)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2017
Akkor zajlik az élet!Sajnálom,hogy téged is megjelölt!!!Engem meg sírba tesz Rocky,most néztem az alomtálakat és melékakilt,belelépett és jajjj.Folyamatosan Kellyt szekálja,Kelly meg már fél tőle:(De az jó jel,hogy beakarta fedezni nem???Csak rossz volt az időzítés.
Előzmény: debutante (2016)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2016
mától vagyok szabin hála istennek,a nő jól megdolgoztatott mielőtt elutaztak...de úgy néz ki augusztusra bevállalok egy kis extra melót,csak pár napot..hát mi megvagyunk,megy a méreg mert lola úgy vedlik mint egy őrült,azóta is tüzelget...képzeld geo agresszív volt vele a múlt héten,mindenáron be akarta fedezni,pedig nem is tüzelt pont,összeverekedtek,és jól megtépte szegény lolám:o(külön kellett hogy zárjam őket egy pár napig.most megint szent a béke,de nemtudom miért történhetett....geo annyira nyugodt macska volt,de azt észrevettem hogy velem is kicsit követelődzőbb lett simi téren...és úgy néz ki hogy a tulajdonának tekint mert nemrég belejelölt a papucsomba,2napja éjjel meg engem is megjelölt!!!!!!amíg aludtam!!!!úgyhogy éjjelre már kizárom a hálóból amiért meg jól meg van sértődve!!
Előzmény: Katus870512 (2015)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2015
Igen,erre a címre írtam!Köszönjük jól vagyunk,úgy ahogy.Múltkor nekünk is rossz volt a freemail...Nemsokára szabid lesz nem?Veletek mi a helyzet?
Előzmény: debutante (2014)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2014
jaj ne,én énem kaptam tőled levelet:o((suncat@freemail.hu ra írtad?(nem tudom miért kékezte ezt most ki...senki nem ír,és ez olyan fura,lehet a freemailommal van a gond:o(Hogy vagytok?
Előzmény: Katus870512 (2013)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2013
Szia:)))))Örülök,hogy vagy!Írtam neket valamelyik nap mailt!
Előzmény: debutante (2012)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2012
szasztok megjöttem..még élek bár az életjeleim igen satnyák...szétdolgoztam az agyam,bocsi hogy nem voltam,,,néha olvasgattam a topicot de nem volt erőm írni,most is igen tompa vagyok még....van valaki?
Előzmény: Katus870512 (2011)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2011
Szia!!!Mi van veletek?
Előzmény: mr.debutante (2010)
mr.debutante Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2010
Üdv mindenkinek
Gunner_19 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 2009
Atya világ mivan itt perzsások + himalájások, döglött a topic már ezer éve.....
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2008
Köszi:))))))Majd Kareszra bízom ezt,mert én az ilyenekhez nem értek:))))
Előzmény: thomacsk (2007)
thomacsk Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2007
Elment.... Nincs mit, nagyon szívesen ! :)))
Előzmény: Katus870512 (2006)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2006
Okkké!Köszönöm!!!!!!!!!
Előzmény: thomacsk (2005)
thomacsk Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2005
Elküldöm a "részleteket, oks ?  :)))
Előzmény: Katus870512 (2004)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2004
Jaj istenem!Köszönjük szépen!!!!Nagyon jó!!!!
Előzmény: thomacsk (2003)
thomacsk Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2003

Katus és Gunner !

 

Utólagos engedelmetekkel: Rocky és Kelly.....  :))

Katus870512 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 2002
Szia!Megyünk csak congressra sajnos nem!
Előzmény: Gabinet (2000)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 2001
Szia!:)Gondolom,hogy most Te nem vagy:))
Előzmény: Lina84 (1999)
Gabinet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 2000
 Sziasztok. Szeptember 15-16-17-én nemzetközi macskakiállítás lesz a Lurdy Házban. Szeretettel várjuk a cicásokat kiállítóként és látogatóként egyaránt. Péntek este házicica congresst rendezünk, kiváló alkalom a házikedvencek megmérettetésére. Rövid ideig tartó, szórakoztató, egyringes bírálat, hozzátok el a kedvenceket. A bírálatot az egyetlen vizsgázott európai TICA házimacska bíró, a hollandiai Irene van Belzen végzi. Ha nyugodt és szép kedvencetek van, és az eü követelményeknek megfelel a cica, hozzátok el, és nézzük, ki lesz a kiállítás legszebb házicicája. Jelen lesz Parázs is, aki a TICA EN régiójában a 2005-2006-os szezonjában az abszolút első helyen végzett
Lina84 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1999
mindig akkor találok ide mikor kihalt a dolog...
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1998
Benézhettél volna néha hozzánk!!!!
Előzmény: sushka (1997)
sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1997
Örülök,hogy minden ok veletek.Nem volt időm keresni,tele voltam meloval.
Előzmény: Katus870512 (1996)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1996
Remekül vannak,folyamatosan csak ennének:)))Te hogy állsz a cicákkal?Van már??
Előzmény: sushka (1995)
sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1995
Cicák jól vannak?
Előzmény: sushka (1994)
sushka Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1994
Olvastam,de az is egy hüjje vásárló,aki mindezt el is hiszi.
Előzmény: Katus870512 (1993)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 1993
Sajnálom a frissen festett faladat!Hát nincs ilyen munkához lelkiismeretem.
Előzmény: sushka (1992)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!