Keresés

Részletes keresés

flashman Creative Commons License 2003.06.06 0 0 124
Ja meg valami. Vannak meg 4 emeletes szurke panelek is. (vagy lehet azok is 3 emeletesek?) Azok nem nyerok, mert berlakasok.
Előzmény: flashman (123)
flashman Creative Commons License 2003.06.06 0 0 123
Hat eleg sok van azokbol is, de persze kozel sem annyi, mint 10 emeletes. Ahol en lakom az a Kőrakás Park. (remelem, hogy jol jon az ekezet)
Ezek 3 emeletes, sarga panelek. Szvsz a legjobb egy ilyet venni, azokbol is a 3.-on levoket. Ezen kivul meg ket helyen vannak ilyen 3 emeltesek. A Páskom Park es a Nádastó Park. Erdemes korbenezni.
Előzmény: gaspars (122)
gaspars Creative Commons License 2003.06.06 0 0 122
Köszi a jótanácsokat! Igazából ami szimpatikus volt benne, hogy nem 10emeletesekből álló nagy lakótelep. Mert én eddig csak ilyennel találkoztam Újpalotán. Hol vannak 3 emeletesek?
Előzmény: flashman (120)
flashman Creative Commons License 2003.06.05 0 0 121
En csak egyedul szoktam futni. Bar az is igaz, hogy nem latszik nagyon. :)) (110kg) Nekem a hangulat nagyon bejon. Hatul a "pusztaban" futni. Neha van, hogy atfutok Csomorre. Aztan szolok nejemnek, hogy ugyan ugorjon el ertem, mert en vissza nem futok. :)))
Előzmény: zakka (112)
flashman Creative Commons License 2003.06.05 0 0 120
Errol van szo. 9-10milla korul mar 74nm-es 3 emeletesben levo panelek vannak. En is olyanban lakom. Korbe kell nezni.
Előzmény: asciimo (118)
flashman Creative Commons License 2003.06.05 0 0 119
Hat azokra is ugyanugy ervenyes amit irtam. Ott minden van csak nyugalom es csend nincs. Egyebbkent mint mar irtak itt lentebb, egy orosz laktanya resze volt. Tenyleg csak gond van veluk, legalabbis igy mondtak ismerosok, akik 1 evig laktak ott. Es hat hogy is irjam, nem akarok megserteni senkit, de eleg sok kisebbsegi lakik ott. Az o eletmodjuk is eleg hangos.
Előzmény: gaspars (114)
asciimo Creative Commons License 2003.06.05 0 0 118
10 M-ert mar 3 szobasat kapsz 65 nm felett, jobb helyen(Ujpalotan belul). Nem vennem meg. Elrugaszkodottnak latom az arat.

Nezz meg szet Ujpalota mas reszen is!

Előzmény: gaspars (116)
Mallory Creative Commons License 2003.06.05 0 0 117
Nem vagyok biztos benne, de ott a régi épíésű lakások mintha a volt szovjet katonai házak lennének. Na, azokkal állítólag sok gond van/volt, pl. hiányzik a tisztességes alapozás az épület alól. Persze lehet, hogy ez csak rémhír, de nem árt óvatosnak lenni.
Előzmény: gaspars (116)
gaspars Creative Commons License 2003.06.05 0 0 116
Igen, panelek, négy lépcsőház van. Arra gondolok. 9,8M-t kérnek érte. 55nm, csempe, járólap, fűrészporos tapéta. Tágas, világos, nem rossz. De a hely nekem sem jön be túlságosan.
Előzmény: asciimo (115)
asciimo Creative Commons License 2003.06.05 0 0 115
De a regi epitesu lakasok is panelek, nem? Ilyen negy emeletesre gondolsz, ugye?

SZVSZ: Nem vennek ott lakast. Egyik oldalrol a polus, hatul a nagy parkolo, elolrol a Szentmihalyi ut, masik oldalrol a nagy placc, amit nem hinnem hogy sokaig uresen allni hagynak a Polus es az Asia Center kozott. Kepzeld el, jobbrol Polus, balrol Auchan..
Amellett ha a tulso vegen laksz, valoszinuleg egyedul a Polusbusz ami kozlekedeskent szoba johet, az meg nem a legsurubb, igaz, nincs rajta tomeg.

Mennyit kernek erte?

Előzmény: gaspars (114)
gaspars Creative Commons License 2003.06.04 0 0 114
Igazából ott vannak régi építésű (használt) lakások is, én ott néztem ki egyet. De körben szinte mindenhol az újak vannak. Viszont nekem nagyon csöndesnek tűnt, ez a Szentmihályitól távolabb eső részen van. Persze a pólus az pont szemben van, onnan biztos behallatszik minden.
Előzmény: flashman (111)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 113
Ez a kétszeri útépítés valahogy kimaradt az életemből, de van egy tippem: ha az elsőnél elcsesztek valamit (aszfaltminőség, gagyi alapozás, stb.), a megrendelő nyugodtan mondhat NEM-et az átvételre, és felmarathatja az egészet. Azt a felújítást nem az állambácsi fizette, hanem az Asia Center, ezt tudtátok?
Előzmény: M. Valter (110)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 112
Nem csak türelem kell hozzá, hanem egy jó csapat is, akikkel lehet együtt futni a Szigeten. Vagy csak látni őket. Egyébként leggyakrabban melóba menet vagy utána szoktam útbaejteni a Szigetet. Én sem vagyok egyszerű eset (88 kg), meg a bringám sem a legjobb, épp ezért csak aszfalton megyek vele.
Előzmény: flashman (108)
flashman Creative Commons License 2003.06.04 0 0 111
Az nem ott a polusnal levo viszonylag uj lakopark? Ha az akkor en nagyon elgondolkodnek rajta. Nem veletlen, hogy a mai napig rengeteg ott az ures lakas. Amit meg beleknak eleg gyorsan el is adjak, mert rajonnek par dologra. Nyaron azaz nemsokara indulnak a szabadteri programok. Borzalmas hangerovel nyomjak ugy 11-ig hetvegen. Aludni ott nem igen lehet akkor. Meg nalunk is tisztan hallani lehet a zenet, meg mindent, pedig nem epp a szomszedban lakom. A forgalomrol nem is beszelve. Eleg sok teherauto jar arrafele este is, mert arut visznek. Ja es akkor nem is beszeltem a sok paraszt hmcs-rol, akik este ott rohadnak a sok gagyi motorral es autoval. Mashol ugyanis nem tudjak jatszani a nagymenot. Hetvegenkent a szetmihalyin amugy is eleg sok a motoros es azok is eleg hangosak. Szoval azert en futnek meg 1 kort. A szemelyes velemenyem, hogy en nem mennek oda semmi penzert, plane nem azon az aron amiert azok a lakasok futnak. Nem akarlak lebeszelni, de ezeket vedd figyelembe. 30 eve itt lakom, van nemi ralatasom.
Előzmény: gaspars (109)
M. Valter Creative Commons License 2003.06.04 0 0 110
Megcsinálták készre, majd felmarták az egészet, és újra megcsinálták ugyanúgy. Erre meg mi szükség volt?
Üdv a Szilas parkból.
Előzmény: zakka (25)
gaspars Creative Commons License 2003.06.04 0 0 109
Hello Újpalota!

Egy rövid közvéleménykutatást szeretnék végezni. A Szilas parkban lévő panel háztömbben néztem ki egy jó kis lakást. Szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy milyennek találjátok a környéket, esetleg magukról a lakásokról tudtok-e valamit? A környékkel kapcsolatban azt már tapasztaltam (és olvastam is), hogy elég nagy a zsúfoltság a BKV-n. Ez kissé elriaszt. Szerintetek?

flashman Creative Commons License 2003.06.04 0 0 108
Naja, akinek van ideje, meg turelme hozza, hogy oda elmenjen... :) Evek ota az erdobe jarok, most majd az erdo moge a szantofoldeken fogok futni. Nem egyszeru terep, de epp jo. Vagy esetleg a patak mellett. Epp azon filozom, hogy kene venni egy bringat, ami birja a terepet es a sulyom. Csak felek az aratol.
Előzmény: zakka (107)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 107
Újabb indok, miért a Margitszigeten futok. :-)
Előzmény: flashman (102)
flashman Creative Commons License 2003.06.04 0 0 106
:))))) Ez jo volt. :) Meg az aktiv sportolo korombol maradt meg a kopasz fej. Ennyi a titok. :)
Előzmény: Biovadász (105)
Biovadász Creative Commons License 2003.06.04 0 0 105
Jahm, már azt hittem, hogy direkt kullancs ellen polírozod a kobakodat, hogy a bansai-ugró rovarkák jól hanyatt essenek rajta. :)
Előzmény: flashman (104)
flashman Creative Commons License 2003.06.04 0 0 104
:DD Hat az is lehet. :)) Bar en arra gondoltam, hogy nem kell nagyon vizslatni a hajamban. :) Egybol kiszrurom a kis szemetladakat. :)
Előzmény: asciimo (103)
asciimo Creative Commons License 2003.06.04 0 0 103
marmint a fejedrol lecsusztak a ruhadra? :)
Előzmény: flashman (102)
flashman Creative Commons License 2003.06.04 0 0 102
Biztos nem ujdonsag, de azert jo tudni. :) A kis erdoben nagyon vigyazni, mert annyi a kulancs, mit egen a csillag. Tegnap voltam futni, de oszig tuti nem megyek oda. Mazli, hogy kopasz vagyok, mert vagy ket tucat kulancs volt a ruhamon.
flashman Creative Commons License 2003.06.02 0 0 101
Ok, ertem.
Előzmény: asciimo (100)
asciimo Creative Commons License 2003.06.02 0 0 100
tudom, csak ezert irtam a Te Hsz-edre, mert Veled ertettem egyet..
Amugy a kolcson sem olyan egyszeru. Volt baratnomek most adtak el az Erdokeruloben a lakasukat 9,5-ert, meg Agardon a telkuket 5,5 ert, es kolcsont vesznek fel (de a fiatalabb csaladtagoknak nem adnak, tehat minden a szulok neven megy) es epitkeznek Veresegyhazan. SZVSZ ha ilyen utemben megy a kikoltozes, ott is az lesz mint Nagykovacsi/Solymar meg Budakeszi eseteben, ahol is mindenki autoval akar bemenni reggel a varosba, es a sor a Moszkva tertol all Huvosvolgyig. En ezert is vigyaznek a kikoltozessel.
Előzmény: flashman (98)
flashman Creative Commons License 2003.06.02 0 0 99
Ok, koszi.
Előzmény: Tamás000 (97)
flashman Creative Commons License 2003.06.02 0 0 98
Figyu, ez nem az en 5letem volt. :) Mellesleg en nem koltoznek el, max. csak akkor, ha Pesten lenne az a kerteshaz. Sajna mar Fot is nagyon kiesne. Kulfoldon evekig kerteshazban laktam, ott is falun, tehat szivesen laknek kertesben. Bar en szeretem a mostani lakast is, nem 10 emeletes, hanem a kis sarga 3 emeletesben lakom.
Előzmény: asciimo (96)
Tamás000 Creative Commons License 2003.06.02 0 0 97
no problem
Előzmény: flashman (94)
asciimo Creative Commons License 2003.06.02 0 0 96
10 m-ert epitesz hazat, (na nem olyan nagyot) de a telek honnan jön? Nagy poen beirni, hogy add el a panelt, epits hazat, csak gondold meg, hogy valoszinuleg az Ujpalotaiak nagy reszenek nem adnak csak ugy kolcsont. Ha meg bankigazgato vagy, akkor meg ugysem koltozol Ujpalotara!
Előzmény: flashman (93)
asciimo Creative Commons License 2003.06.02 0 0 95
Indexes cikk:

"Így végleg lekerülhet az újpalotai gyorsvillamos terve a napirendről, a fővárosi vezetők már most arról beszélnek, hogy a négyes a XV. kerületi lakótelepekig hosszabbítható. Az újpalotaiak csak reménykedhetnek abban, hogy nem jutnak a káposztásmegyeriek sorsára, akiket évekig azzal biztattak, hogy a hármas metró egyszer eléri lakótelepüket. "

Hat mi azert annyira nem vagyunk naivak, mar 85-ben mondogattak, es akkor se azert koltoztunk Ujpalotara, mert majd jon a metro...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!