Keresés

Részletes keresés

dumba Creative Commons License 2007.03.03 0 0 247
Köszi! (A nyestektől félek... Mármint a madaraimat féltem.:)
Előzmény: Greylupus (243)
borzsarkany Creative Commons License 2007.03.02 0 0 246
Szeva!

A múlt 7en a Trionyxban láttam albikat, az árra már nem emléxem, de nem volt húzós.
Tudod, a József Attila színház mögött
Előzmény: Törölt nick (245)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.02 0 0 245


Akinek van nagyméretű sima karmosbékája (tehát nem a törpe, hanem a Xenopus laevis, amelyik megnő 9-10 centisre), vagy tud szerezni, az jelezze nekem, megvenném. Ha nem albínó, az további előny, az ilyenből fiatal példány is érdekel.

ijuk Creative Commons License 2007.02.14 0 0 244

Üdv mindenkinek!

 

Segítsetek nekem légyszives!

Van egy jókedvű 2éves, keverék kutyusom, akinek sajnos új gazdit kell találnom!

Jó helyet szeretnénk neki, kertes házban, mert nagy a mozgásigénye.

Kérlek benneteket, ha ti vagy ismerőseitek be tudnátok fogadni, akkor az ijuk@freemail.hu címre írjatok!

Köszönöm szépen!

Greylupus Creative Commons License 2007.02.14 0 0 243

Nézz körül a vaterán - ott láttam élvefogó csapdát hírdetni:

www.vatera.hu.

Előzmény: dumba (236)
Leszterr Creative Commons License 2007.02.14 0 0 242

Tiffany, megvan meg a ketrec? Mennyiert adod? Milyen allapotu? Merre lehetne atvenni?

 

Előzmény: Tiffany21 (231)
aranylonci Creative Commons License 2007.02.13 0 0 241

 

 

                  Németjuhász mama és Moszkvai őrkutya papa,gyönyörű 8 hetes oltot ,féreghajtott kan kölyke (fekete-fehér) eladó.
Ár 10.000 Ft T.309325737

 

 

 

dumba Creative Commons License 2007.02.08 0 0 240
A varjúval, meg a békával...
Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.08 0 0 239
Várd meg a márciusi monori börzét.

Mivel etetnéd meg az egereket?
Előzmény: dumba (236)
dumba Creative Commons License 2007.02.08 0 0 238
Interneten láttam még régeben, hogy így hirdették... Gondoltam van olyan, ami mind a hármat megfogja.
Előzmény: borzsarkany (237)
borzsarkany Creative Commons License 2007.02.07 0 0 237

Szeva!

 

Ezek nem ugyanazok a méretek.

Évefogót Monoron is lehet venni, de a Kistermelőkben is hirdetnek.

Előzmény: dumba (236)
dumba Creative Commons License 2007.02.07 0 0 236
Ki, hogy fog egeret? Élvefogó csapdát vennék, ha van eladó.... (olyasmi kéne, amibe patkány, nyest, menyét is belemegy)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.07 0 0 235
És a 3000 Ft. a kiskereskedelmi árrés volt? :-)
Előzmény: Riise (232)
Riise Creative Commons License 2007.02.07 0 0 234
Ok. Előre is köszönöm.
Ladybee Creative Commons License 2007.02.07 0 0 233
Mondtam, egy csomag Tilbury cherry cream pipadohány. Majd üzenek, ha meglesz!
Előzmény: Riise (232)
Riise Creative Commons License 2007.02.07 0 0 232

Ladybee! Szavadon foglak. Mennyiért fognál egy hím erdei pockot? Tényleg Thuróczyéi a pirókok.

Tiffany21 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 231
SÜRGŐSEN OLCSÓN  ELADÓ EGY FRICI FÉLE KETREC :58X36X63
Ladybee Creative Commons License 2007.02.06 0 0 230
Nem beszélve arról, hogy ismerősek ezek a pirókok nekem nagyon, pont ilyet adtam Zsolt bácsinak hármat, persze azóta is várom a pipadohányt ! :)
Előzmény: Riise (227)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.06 0 0 229
Nem drága az egy kicsit? Én is fogok ingyen bármikor, ha rászánom magam.
Előzmény: Riise (226)
Ladybee Creative Commons License 2007.02.06 0 0 228
Ne őrjíts meg! :) Fogok neked ingyen, erdei pockot, erdei egeret, pirók egeret, ahányat csak akarsz. Na, jó, egy csomag pipadohányt elfogadok! :)
Előzmény: Riise (226)
Riise Creative Commons License 2007.02.06 0 0 227

Így néznek ki.

Riise Creative Commons License 2007.02.06 0 0 226
Pirók erdeiegerek eladók. 1db 3000Ft.
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.06 0 0 225
Köszi, megkaptam. Igazából nem nekem kellenének a futóegerek, továbbítottam az árakat és az elérhetőségedet az érdeklődőnek, ha kedvezőnek találja a vételt, meg fog keresni.
Előzmény: poszmete (224)
poszmete Creative Commons License 2007.02.05 0 0 224
e-mail ment
Előzmény: Törölt nick (223)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.05 0 0 223
Mennyiért?
Előzmény: poszmete (222)
poszmete Creative Commons License 2007.02.05 0 0 222
Eladó
Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.05 0 0 221
Gazdát keres vagy eladó?
Előzmény: poszmete (220)
poszmete Creative Commons License 2007.02.05 0 0 220

Még van néhány mongol futóegér kölyök, akik gazdát keresnek. Különleges színűek, Magyarországon most először kaphatók!
2 sziámi lányka, 1 dióschimmel lányka és egy ezüstdió(schimmel) kisfiú. Most 6 hetesek, így már új otthonba költözhetnek.
Az állatok kedvesek, barátságosak, kíváncsiak és soha nem harapnak. Nagyon gyorsan megszelídülnek, nappal is aktívak, így akár gyerekeknek is kedves társuk lehet. Egészségesek, ismert felmenőkkel rendelkeznek, nem beltenyésztettek.
Egynemű társaikkal is nagyon jól megvannak, ha valaki nem szeretne szaporulatot.
8 éves tapasztalat alapján szívesen segítek a felmerülő kérdésekben.
Bővebb információ és KÉPEK: www.mongolfutoeger.fw.hu/elad.htm

 

Képek:

dióschimmel kölyök:

 

felnőttként ilyesmi lesz:

 

sziámi kislány:

 

és majd ha felnő. akkor ilyen színei lesznek:

gould Creative Commons License 2007.01.24 0 0 219
Eladó jákó és kongópapagáj

 

A jákó 6 hónapos, kézzel nevelt, hazai tenyészetből származik, már beszél CITES papírral rendelkezik. Ára 220 000 Ft.

 

 

 

 

 

A kongópapagáj 6 hónapos, kézzel nevelt, hazai tenyészetből származik, CITES papírral rendelkezik. Ára 160 000 Ft.

 

 

 

Érdeklődni a (06-1) 3201050-ös telefonszámon napközben lehet.
gould Creative Commons License 2007.01.19 0 0 218
A KÉPEN LÁTHATÓ NOVEMBER 26-I SZÜLETÉSŰ 6 KISKUTYÁNAK (4 KAN, 2 SZUKA) SZERETŐ GAZDIT KERESÜNK.

 

ÉRDEKLŐDNI A

06 30 4742583 VAGY 06 30 3977200 TELEFONSZÁMOKON LEHET.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!