Akinek van nagyméretű sima karmosbékája (tehát nem a törpe, hanem a Xenopus laevis, amelyik megnő 9-10 centisre), vagy tud szerezni, az jelezze nekem, megvenném. Ha nem albínó, az további előny, az ilyenből fiatal példány is érdekel.
Köszi, megkaptam. Igazából nem nekem kellenének a futóegerek, továbbítottam az árakat és az elérhetőségedet az érdeklődőnek, ha kedvezőnek találja a vételt, meg fog keresni.
Még van néhány mongol futóegér kölyök, akik gazdát keresnek. Különleges színűek, Magyarországon most először kaphatók! 2 sziámi lányka, 1 dióschimmel lányka és egy ezüstdió(schimmel) kisfiú. Most 6 hetesek, így már új otthonba költözhetnek. Az állatok kedvesek, barátságosak, kíváncsiak és soha nem harapnak. Nagyon gyorsan megszelídülnek, nappal is aktívak, így akár gyerekeknek is kedves társuk lehet. Egészségesek, ismert felmenőkkel rendelkeznek, nem beltenyésztettek. Egynemű társaikkal is nagyon jól megvannak, ha valaki nem szeretne szaporulatot. 8 éves tapasztalat alapján szívesen segítek a felmerülő kérdésekben. Bővebb információ és KÉPEK: www.mongolfutoeger.fw.hu/elad.htm
A KÉPEN LÁTHATÓ NOVEMBER 26-I SZÜLETÉSŰ 6 KISKUTYÁNAK (4 KAN, 2 SZUKA) SZERETŐ GAZDIT KERESÜNK.
ÉRDEKLŐDNI A
06 30 4742583 VAGY 06 30 3977200 TELEFONSZÁMOKON LEHET.