Keresés

Részletes keresés

Maxer Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4894

Ez jó is meg nem is.

Carpalis alagút szindróma?

 

 

Előzmény: Törölt nick (4891)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.19 -1 0 4893

Szia Mégnem!

 

Kérek pörgesd vissza a korábbi hozzászólásokat nem vagyok papagáj, leírtam százszor.

 

Üdv.

 

A.

Előzmény: mégnem (4892)
mégnem Creative Commons License 2020.02.19 0 0 4892

Ezt sajnálattal hallom. Említetted még korábban, hogy egy kedves doktornőhöz kerültél. Melyik kórházról van szó? Az EMG-t ki csinálta?

Előzmény: Törölt nick (4891)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.18 0 0 4891

Szia Maxer !

 

Ma megjött a Kennedy "sajnos negatív" nekem most az a furcsa, hogy én is ezt tapasztalom, hogy a vállam fáj, nem gyenge, hanem fáj, ez nem volt még ez full új tünet.A zsibbadás van de ez akkor nem ettől.MAjd még el fogok menni egy gerinc MRI re. Az nekem még nem volt.

 

Üdvöm küldöm,

 

Szép napokat

 

A

Előzmény: Maxer (4888)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.18 -1 0 4890

Ezt én már boxerkutya ku___ra unom, te nem unod még? Jössz az orbitális baromságaiddal totál képzetlenül, szégyeld magad.Mióta te itt vagy-működsz- több tucat ember halt meg, te meg nyomod a bulshitet. Ez szakmaiatlan és káros Esztó doktornő meg a többi sarlatán barom akik az itt is megfordult betegeket telenyomták antibiotikummal-ebből élnek- és mind már nem élnek.Az Ő nevükben is írok, hogy ezt fejezd be ! Hozzám meg egyáltalán ne szólj, mert lököd lököd barátom én évekig tanultam magas szinten mikrobiológiát, tudom miről beszélek.  Ez egy baromság amivel neked kimosták az agyadat. Megkérlek, hogy soha többé nem írj válaszként arra amit én írok, de lehetőleg senkiek, erre itt senki sem kiváncsi..Én minden kórokozóra negatív vagyok és megcsináltattam minden csoda tesztet ennek semmi köze a baktériumokhoz vagy a vírusokhoz

Előzmény: boxerkutya (4889)
boxerkutya Creative Commons License 2020.02.18 -2 0 4889

Adhatsz neki egy tucat nevet ,nem ez a lényeg ,hanem az hogy mi okozza. Tájékoztatlak benneteket ,hogy hamarosan elérhető lesz Dr Bózsik Béla új vizsgálati módszere, ami közvetlenül  mutatja ki a kórokozókat. Mindenkiben ott lesz a borrelia baktérium.

Előzmény: Törölt nick (4885)
Maxer Creative Commons License 2020.02.18 0 0 4888

Érdekel a Kennedy irány (a gen vizsg még nem tudom, hogy akarnám-e tudni), már csak 1 lépést tudok segítséggel, beszéd elkent.

Ehhez meg túl gyors a lefolyás. Vagy nem?

 

Bemásoltam így egyszerűbb mint újra írni.

A Kennedy-szindróma

A betegség (izomgörcsökkel) és akaratlan izomrángásokkal, a váll- és medenceövi izomzat sorvadásával, majd gyengeségével jár. Az (izomgörcsök) és izomrángások gyakran évekkel-évtizedekkel megelőzhetik az egyéb klinikai tünetek megjelenését. Az akaratlan izomrángások nemcsak a törzs- és a végtagizmokban láthatók, hanem a betegségre jellegzetes módon csaknem minden esetben a száj körüli izomzatot is érintik. Jellemző a nyelési zavar, a mellnövekedés, ((a férfi külsődleges nemi jelek sorvadása, a nemzőképesség csökkenése. Gyakran társul cukorbetegség a kórképhez.)) Az intellektus megtartott.

 

zárójel: izomgörcsök ritkán van, zsibbadás nincs

dupla zárójel: nem tudom meghatározni

A többi passzol


Előzmény: Törölt nick (4885)
Maxer Creative Commons License 2020.02.18 0 0 4887

Ne vedd rossz néven!

Előzmény: mégnem (4886)
mégnem Creative Commons License 2020.02.18 0 0 4886

ne haragudj!

Előzmény: Maxer (4884)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4885

Szia Maxer !

 

Köszönöm szépen, nekem picit másmilyen a leletem. Azért nagyon gyanús ez, hogy neked is valami Kennedy szerű lesz-nem vagyok Boxerkutya, aki Lyme ot nyomja én meg a Kennedyt:-) neked zsibbadás van? Mennyire vagy járóképes? Beszéd? Azért kérdezem csak, mert elvben ha még tudsz egyedül menni, és minimálisan vagy székhez, vagy ágyhoz kötve akkor lehetséges a Kennedy is. A genetikai vizsgálat meg neked is könnyebbség lehet, ez nem teher, jobb ha mindenki tudja mit hordoz magában, nálunk is ha kiderül az egész családok végig fogják vizsgálni.

 

A.

Előzmény: Maxer (4884)
Maxer Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4884

Mégnem!

Bakker te mennyit kérdezel.

A nagy izmokban volt látható a rángás, nem fájt magától csak terhelés/használat közben és csak akkor amikor már sorvadt. Görcs csak reggel gerinc alsó szakasztól vádliig.

Előzmény: mégnem (4883)
mégnem Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4883

Valamint azt szeretném kérdezni, hogy milyen típusú volt az elején a fájdalom? Csak akkor fájt, ha ráfeküdtél vagy ha használtad, esetleg magától is fájt? Máshol jelentkezett-e bármi fájdalom? Lábban esetleg? Nekem a lábam fáj görcsösen folyamatos jelleggel, ami felerősödik ha használom vagy ha ráfekszem.

Előzmény: Maxer (4881)
mégnem Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4882

Kedves Maxer,

 

sajnos a felkarom és a vállaim nekem is fájnak ha használom a karom és ha ráfekszek. 
EMG-vel melyik izmodat nézték? Olyan típusú izomrángásod volt/van-e, amikor nem csak egy kis helyen ráng az izom, hanem mondjuk az egész kézfejed, karod, lábad, vagy néhány ujjad megrándul egyszer egy nagyot?

Előzmény: Maxer (4880)
Maxer Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4881

Előzmény: Törölt nick (4879)
Maxer Creative Commons License 2020.02.17 0 0 4880

Szia!

Feldobom ezt 2 képet remélem vmi támpont (kettős látás az kamu, hogy vmit már csináljanak), ja holter sajnos szív az a kisfiamnál is fent áll már műtét is volt és most is bedobog neki 25-én kontroll. (van baj bőven)

Az ujjaim érzéketlennek tűntek de nem fájtak, még tudtam fogni szorítani amikor a vállaim/karrom elszálltak az nagyon fájt ha ráfeküdtem.

Sajnos nem merek semmilyen genetikai vizsgálatot csináltatni, nehogy bélyeget nyomjak a családra.

 

Előzmény: Törölt nick (4879)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 0 0 4879

Sziasztok, Szia Maxer !

 

Igazából félek, rettegek, de nem gond:-)most végre örülhetnék az életnek egy csomó jó dolog várna rám szakmailag, de azért ez feszít. Ha Kennedy akkor az nem annyira jó de legalább már tudom, hogy egy lassú lefolyású de motoneuron betegségem van. Ha nem az akkor meg lehet tovább tépelődni azon, hogy ez micsoda. Mindegy hogy mi az biztos, hogy újra el fogok járni úszni ha bírom. Ami árnyalja ,tovább színesíti a képet, hogy a szívem mostanában vacakol-ritmuszavar-, ezért most nálam van egy un. esemény holter(telefonhoz illeszthető kütyü) amit ha szarul vagyok meg kell nyomni, ez rögzített egy elég fura rosszullétet 149-es pulzussal. Ezt is tovább kell nézni.Ha szerencsém van a rendszeres úszással ez rendezhető. Az izomrángások vannak rendületlenül, de hála az altatónak végre tudok aludni normálisan 2 hónap után..

 

Amikor a kéz gyengült nálad az pontosan milyen érzés volt? 

 

Szép hetet mindenkinek,

A.

Előzmény: Maxer (4878)
Maxer Creative Commons License 2020.02.16 0 0 4878

Köszi Zsoki! Kitartást, nem jó hírek sajnos!

Attila mire számítasz, és hogyan tovább?

Előzmény: Zsoki77 (4874)
Zsoki77 Creative Commons License 2020.02.16 0 0 4877

Kedves Rilutek, és Attila! köszönöm szépen! :)

Előzmény: Törölt nick (4875)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 0 0 4876

Zsoki, kitartast, jobbulast kivanok! 

 

Vigyazz magadra! 

Előzmény: Zsoki77 (4874)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 0 0 4875

Szia Zsoki !

 

Javulást kívánok, szeretettel.

 

A.

Előzmény: Zsoki77 (4874)
Zsoki77 Creative Commons License 2020.02.15 0 0 4874

Szia Maxer, sziasztok!

Bocs, hogy csak most, bent voltam a klinikán 11 napig, és telóról nem tudtam a jelszavamat.

Természetes úton szültem mindkét gyermeket, de a kisfiamnál vajúdás alatt akart adni a doki epidurálist. Két fájás közt akarta beadni, elmondása szerint nem sikerült végül.

2018-ban operáltak viszont  kiszakadt gerincsérvvel, altattak, fogalmam sincs, hogy ilyenkor adnak-e epidurálist. Gerincsérvről annyit, hogy most, ahogy bent voltam, kiderült, hogy kiszakadt újból, műteni kéne, de nem vagyok jelenleg műthető állapotban, eléggé legyengültem most, 27-ére előjegyeztek a rehabra, hátha felerősítenek kicsit. Semmi kedvem nincs bemenni újból.

Előzmény: Maxer (4868)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4873

Sziasztok !

 

Még semmi, úgy volt ugye, hogy a XXI. sz. lévén e mail, de nem postai úton juttatják el, én nem kaphatok belőle, és az EESZT-betegoldali felületre nem teszik fel, azt hittem felrobbanok.

 

A.

 

PS:Ideges várakozás van.

Előzmény: mégnem (4872)
mégnem Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4872

Kennedy-leletről van valami hír?

Előzmény: Törölt nick (4870)
Maxer Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4871

Köszi, jól fogalmaztál, nekem nem nagyon fér bele ez a módszer sem, (random) érzésre szúrják a tűt és semmi képalkotót nem használnak hozzá!?

Ha a statisztikát nézem akkor simán benne lehet az ALS.

 

 

Előzmény: Törölt nick (4869)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4870

Kedves Mindenki !

 

Hamarosan kiderül, hogy mi a szitu, a héten még is valamilyen csoda folytán megkapom a leletet Kennedy ügyben. Bízom benne, hogy végre kiderül a probléma:-)

 

Üdv.

 

A.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4869

Szia Maxer !

Örülök, hogy látlak. Szóval az epidurál-nál igen, de a mellékhatás látványos ha elszúrják a bénulás szinte azonnali, illetve amikor magához tér a beteg akkor ez nyilvánvaló. Az idegek az un. dura zsákban(végig a gerincvelőben, az agyhártya tulajdonképpen folytatódik a gerinc mentén, egészen a farok részig (cauda aequina) vannak, és úgy kell szúrni, hogy nem szabad a szükségesnél többszőr és jó helyre kell adni az érzéstelenítőt, két hiba lehet, a szúrás túl mélyre megy a másik ha eret ér akkor az érzéstelenítő az érpályába kerülve tud zűröket okozni a szívműködésben.

 

Egy a lényeg: Sokkal több embernek csinálnak epidurális érzéstelenítést annál mint ahányan ebből a körből statisztikusan lebénulnak. Vannak olyan helyzetek amikor sokkal hasznosabb ezt a módszert választani, mint a teljes altatást aminek sokkal több rizikója lehet az altatószerek miatt.Egy operációt is el lehet szúrni, ráadásul sokkal több a zavaró tényező amikor az embert felnyitják mint egy sima érzéstelenítésnél.

Előzmény: Maxer (4867)
Maxer Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4868

Zsoki!

Neked császár vagy természetes volt a szülés a gyerekeknél?

Köszi a választ.

Előzmény: Zsoki77 (4809)
Maxer Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4867

Kinek volt epidurális érzéstelenítése?

Attila vélemény?

Itt nagyon el lehet az embert cseszni szerintem. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.10 0 0 4866

Nekem az elején semmiféle fájdalmam nem volt, én ma voltam masszázson, kifejezetten jól esett. A nagy ujjam illetve a nagy ujjam párnája szokott fájni.A mosogatás nagyon hullámzó, hogy mikor jó mikor nem, de most konkrétan a masszázs nagyon jót tett:-)lebegek

Előzmény: Törölt nick (4862)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.10 0 0 4865

Isten nyugtassa édesanyádat !

Előzmény: Senkinincs (4864)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!