Keresés

Részletes keresés

archy632 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5537

Ha római galamb lenne, a mögötte álló texan szerü tojonál kétszer nagyobb lenne. Egy kifejlett római 110-130 dkg és 1 méter a kifeszitett szárnyfesztávolsága, valamint teljesen más tipusu a feje.

tango58 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5536

Birminghami pergök eladók. Veszprém. 06702694844.

T.Márió Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5535

Helló Laci4Nem szürke hanem fekete!:D

g e Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5534

Nem magyar vagy más országi ismert postagyűrű, túl vékony.

Előzmény: lacc74 (5533)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5533

Szia, eltaláltam? Mit kapok érte dddd? Ha jól látom szürke gyűrű van rajta akkor 2009-es .

Előzmény: T.Márió (5531)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5532

Üdv!Szerintem egy, posta Nincs meg 1kg-os!

Előzmény: archy632 (5527)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5531

Üdv mindenkinek!Laci Te vagy az én emberem:D!De mindenkitől köszi a választ!A nagy fiúról-->

szabozoo Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5530

 

Sziasztok,van pár db szép ,ELADÓ galambom,ha valakit komolyan érdekel,hívjon nyugodtan!

Monorra megrendelehetőek: Kiállítási minőségben :-Pávagalambok ,sárga színben,és árnyalataiban, valamint vörös tenyészmadarak.
-Parókásgalambok. fehér,és sárga színben
-Ezüst KINGEK (t:70-394-4333 Szabó Béla)
-Egy pár vadkacsa,Ezüst Itáliai 4 hónapos kakasok
Aug 11.-n reggel átvehetőek előzetes egyeztetést követően!
Fotók kérhetőek e.mailban

t:Szabó Zoltán 70-320-7497

lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5529

A közelebbi képet nézve tuti hogy római.

Előzmény: lacc74 (5528)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5528

Így ránézésre szerintem római.

Előzmény: T.Márió (5526)
archy632 Creative Commons License 2013.07.27 0 0 5527

Ha a kék szallagosra gondolsz az egy versenyposta. A pstagalamb szövetség honlapján a gyűrüszám alapján megtudod nézni ki a tenyésztője.

 

Előzmény: T.Márió (5526)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.27 0 0 5526

Üdv mindenkinek!Köszi a válaszokat! De a szalagos hím  fajtatiszta lehet csak nem tudom mien fajta azon gyűrű is van,de se tenyésztőneve sesemi csak sok szám!

tomkay Creative Commons License 2013.07.27 0 0 5525

Szia.

Nem texánok, van itt minden

Előzmény: T.Márió (5522)
uvj Creative Commons License 2013.07.26 0 0 5524

Keverékek! :-)

Előzmény: T.Márió (5522)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.26 0 0 5523

Hát lehet van bennük de szerintem ezek nem fajtatiszták. Az előző képeket nézd meg mit feltettek előtted azok texánok.

Előzmény: T.Márió (5522)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.26 0 0 5522

Üdv mindenkinek!Ma kapptam 10db galambot azt mondta az ilető hogy Texánok igaz-e?

4db fehér

2db tarka

1db szalagos (de ez szerintem nem Texán)

1db kovácsolt

1db csokibarna

1db sőtétcsokibarna    Képek=

7jani8 Creative Commons License 2013.07.26 0 0 5521

Az ikrek.

   

 

galambaszok Creative Commons License 2013.07.16 0 0 5520

van valakinek galambja  posta harghitamegyebol elado

uvj Creative Commons License 2013.07.15 0 0 5519

Eladók!

 

T.Márió Creative Commons License 2013.07.12 0 0 5518

akkor külön teszem!Biztos 34posta közötlesz egy tojó!:D Köszi

 

Előzmény: Gerrii (5517)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.12 0 0 5517

A fehér hímet tedd külön valahova aminek nincsen párja.  És ha utána nem törik össze a tojás, akkor ő volt a probléma forrása. Aztán ha tudsz valahonnan szerezz az üres hím mellé egy tojót. :)

T.Márió Creative Commons License 2013.07.12 0 0 5516

Helló Gerri!Üdv mindenki! Én is valami ilyesmire gondoltam!

Te gyem külön őket?

Előzmény: Gerrii (5515)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5515

Gondolom ugye ha nincsen párja hajtja a tojót, vagy verekszik a másik hímmel és közben törik össze a tojás... nem!?

T.Márió Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5514

Üdv mindenkinek!Lenne egy kérdésem hogy miért tőrik össze a tojás a ,Fehér hím galambom akkinek nincsen párja! 

7jani8 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5513

Helytálló a feltételezés.

Az a szomorú valóság, hogy a  képeken a vasárnapi ebéd főszereplője látható.

Előzmény: árpi98 (5511)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5512

eladó 45 darab budapesti magasröptű keringő  főleg vöröskoszorúsak.  Haszonállat csere is érdekel.  Érdeklődni  nagyvaga.viktor@freemail.hu    vagy 06-70-672-7777   Europigeon haszon galambot vennék.

árpi98 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5511

szerintem az nem lesz ott nagy korában, ha teljesen kifejlett lesz

Előzmény: 7jani8 (5501)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.11 0 0 5510

Nekik is kell! :)   Köszi szépen.

Előzmény: uvj (5509)
uvj Creative Commons License 2013.07.10 0 0 5509

Starandolnak!! :-) Szépek a galambjaid!

Előzmény: Gerrii (5508)
Gerrii Creative Commons License 2013.07.10 0 0 5508

 

 

Egy kis fürdés!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!