Keresés

Részletes keresés

KISUSTI Creative Commons License 2003.09.20 0 0 14
Az Mns magyarul nem tud, ezért franciául a lányom kért segítséget és többek között ezt kapta:

Merci d'avoir contacte le service de support de MSN Messenger.
Nous sommes desoles que vous ne soyez pas en mesure d'utiliser cette fonction.
Nous vous informons que les conversations audio et vidéo échouent si vous et la personne avec laquelle vous communiquez disposez d'ordinateurs dotés d'ICS NAT Windows XP. MSN Messenger ne réussit pas à identifier ce type de NAT comme NAT UPnP
Sur l'ordinateur XP ICS directement connecté sur Internet, procédez comme suit :
- Cliquez sur Démarrer -> Paramètres -> Panneau de configuration
- Double-cliquez sur Connexions réseau
- Cliquez avec le bouton droit sur la connexion réseau qui est partagée et sélectionnez Propriétés
- Cliquez sur l'onglet Paramètres avancés
- Cochez la case correspondant à Autoriser d'autres utilisat

Mi ezzel nem jutottunk előbbre, ugyanis ilyen állítási lehetőséget a lányom az Ő gépén nem talált. Nekem 98-am van.
Hátha valakinek segit.

Előzmény: a t o s z (13)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.19 0 0 13
XP vs XP
de szerintem tok8
Előzmény: KISUSTI (12)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.19 0 0 12
Sorstársatok vagyok:))))
Az lenne a kérdésem, milyen op.rendszerek futnak a gépeken?
a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 11
Nem megy a Netmeetingel sem :( Amugy ha jol tudom a Netmeeting bele van integralva az MSNbe.
Előzmény: Törölt nick (9)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 10
Se így se úgy nem megy...
Előzmény: Marsh (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.18 0 0 9
Mindenkinek üzenem, akinek nem megy a Messengere!

Használjátok a Netmeetinget! Beírod a hívni kivánt gép IP címét, ráklikkelsz a hívás gombra, és megy minden, mint a karikacsapás.

A Netmeetinggel így közvetlenül kapcsolod össze a két gépet, az MSN viszont mindig minden üzenet megjárja a központot, és ez rengeteg hiba forrása lehet. Netmeetinggel remekül lehet hangátvitelt sőt -- ha van webkamera -- képátvitelt is alkalmazni.

A Netmeeting első indítása kicsit húzos, mert ott vaqn ugyan minden MS rendszerben, de kissé eldugva. Startonjobb klikk, intéző, Program Files, Netmeeting, és ott indítod a conf.exe progit, ez a Netmeeting. Használjátok egészséggel!

Hawkeye

Marsh Creative Commons License 2003.09.18 0 0 8
próbáljátok ki a hangkapcsolat elindítását úgy is, hogy te indítod el, meg úgy is, hogy a másik fél indít és te elfogadod.

ha egyik irányból se megy akkor passz

nekem is csak akkor megy, ha én fogadom el a másik felkérését.

Előzmény: a t o s z (7)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.10 0 0 7
Mint mondtam nem a tuzfallal van a gond. Nalam amugy Sygate van, a masik oldalon meg semmi. Es biztos hogy nem nalam van a gond, mert en massal gond nelkul beszelek. Ezenkivul filetranszfer megy. Sot talaltam egy masik beszelos progit is (Skype) ami mukodik ugyan de iszonyu rossz a hangminoseg, tehat mindenkepp szeretnem szora birni a messengert...
Előzmény: Marsh (6)
Marsh Creative Commons License 2003.09.10 0 0 6
A tűzfallal van gond, azért nem működik. Cseréld le a tűzfaladat Norton Internet Security-re,azzal menni fog.
A Zone Alarm alatt nem megy.
a t o s z Creative Commons License 2003.09.07 0 0 5
Tenyleg senkinek nincs semmi 5lete? :-(
Előzmény: a t o s z (4)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.01 0 0 4
A problemam ugyanez. Massal megy de a baratnommel nem sikerul beszelnem. A baratommal kiprobaltuk, bekapcsilta a tuzfalat es ment ugyis a duma. Amugy a masik felnel lecsekkoltattam, ott sincs tuzfal. Amugy meglehet nezni: Eszkozok Beallitasok Kapcsolat menupontban. Nemtom mi lehet a gond, pliiz help!
Thx, atosz.
PeteR Creative Commons License 2002.12.27 0 0 3
Igy van, valamelyik oldalon tuti tuzfalat telepitettek,vagy beallitottak, ezert nem tudsz csatlakozni hozza!
Előzmény: ZoliMS (2)
ZoliMS Creative Commons License 2002.12.25 0 0 2
Az 5.0 nem javít ilyen jellegű hibákat. Nincs esetleg köztetek tűzfal? WindowsXP-t használtok? Ha igen akkor quqq meg a beépített tűzfal konfigját, biztosan az vágja el az utat a két gép között.

Z

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.25 0 0 1

"Megjelent az MSN Messenger 5 újabb verziója"

http://www.terminal.hu/newsread.php?id=21202412022322

Telepíts rá valami új verziót, hátha kijavítja a hibát.

lgarry Creative Commons License 2002.12.24 0 0 0
Együtt érzek veled. Ugyan ez a problémám...
3M Creative Commons License 2002.10.22 0 0 topiknyitó
Kérlek benneteket, segítsetek! Kb. 2 hete használom a messengert, hogy lányommal beszélhessek. Ment is, szuper volt. Aztán 2 napja nincs hang. Tudunk kapcsolódni, írásban üzenni is, hang meg sehol. Az én gépem nem üzen semmit, a lányomé meg ezt:
Az elérni kívánt hálózat vagy számítógép az ott felmerült problémák miatt nem elérhető. Próbálja meg később újra
Nahát már 2 napja próbálgatjuk, de semmi.
Super lenne, ha valaki tudna segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!