Keresés

Részletes keresés

marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21367

Húúúú ilyen viccesbe nem szeretnék részt venni:)

Előzmény: torren001 (21366)
torren001 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21366
...és a csomag 20kg nálatok is? (Plusz 5 kg kézi amit felviszel) nem utaztam még travel serviceel. Lili az hogy lehet hogy nem tudott leszállni? Heraklionba szerettetek volna ?:) ott elég közel van a tenger, landolásnál mint ha zuhanna a tengerbe aztán egyszer csak hirtelen megjelenik a beton :)nagyon vicces
marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21365

Igen pontosan így van ahogy leírtad, mi is ezt az információt kaptuk.
Reméljük hogy nem  kell majd várni órákat, mert eddig még nem akkor indult ahogy mondták.

Előzmény: torren001 (21360)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21364

...a szél miatt nem tudott leszállni, ezért..

Előzmény: marci2009 (21358)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21363

...igazából az tudja ezt átérezni, aki átélte már... borzasztó:(((

Előzmény: Reniscent (21357)
Reniscent Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21362

szia mi is pontosan ilyet kaptunk

Előzmény: torren001 (21360)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21361

...szia! mi is itt tartunk, de pl. tavaly is változott a menetrendünk nem sokkal az indulás előtt... ami nekem kisebb gondot okoz az az, hogy a travel service járaton nem működött a "delivery at aircraft", le kellett adni a csomagokat, pedig más légitársaságnál ezzel nincs gond.... 

Előzmény: torren001 (21360)
torren001 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21360

Sziasztok! Megkaptuk mi is a menetrendet 17:30- kor indul a gép aug. 20-án. (bár szerintem minden hétfőn egy időpontban indulhat

a Travel Service járata Kos-ra) Érkezés helyi idő szerint: 20:35. Visszafelé: 21:25 kor indul, természetesen helyi idő szerint.

 

Poggyász 20 kg lehet az iroda visszajelzése szerint. (kézi poggyász 5 kg). Nektek is hasonló visszajelzést adtak?

 

üdv

 

I

 

 

 

 

marci2009 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21359

Igen,  1 céggel repül a neckerman Kosra : Samrt Wing's  azaz a Travel Service gépével.

Előzmény: Reniscent (21357)
marci2009 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21358

Bocsi , de nem tudod milyen jellegű vészhelyzet volt ,hogy átstartolt?

Előzmény: Törölt nick (21346)
Reniscent Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21357

Szia. Mi a Neckermannal utazunk 13án. A smart wings ránk is vonatkozik?

Más: Lili.N miért volt halálfélelmed a krétai átstartolás során?

Előzmény: marci2009 (21343)
oraveczkati Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21356

Na jó, én óvatosabb voltam, kicsi kijjebb ellenőriztem a talaj hőmérsékletét, nem a fortyogó lávaiszapban:D :P

Előzmény: marian52 (21355)
marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21355

Amint láttad a fotón én alig birtam a kezem lerakni:)

Előzmény: oraveczkati (21354)
oraveczkati Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21354

Mi épp nem éreztünk különösebb büdöset, mikor lent voltunk. Biztos függ pár dologtól, hogy mikor, mennyire érezhető. A meleg viszont stimmelt! De az amúgy is azon a vidéken: Kos, Rodosz, Nissiros, a többi környező szigetecske, török tengerparti rész. A vulkánban kicsit erőteljesebb:) De azért nem olvad el a szandál, vagy hasonlók! Sőt, tenyérrel megnéztem, úgy sem volt forró.

Előzmény: marian52 (21352)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21353

...szerintem a NEM gyerekkorúak között az egyetlen Lili leszek:))))

Előzmény: marian52 (21351)
marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21352

Kráter büdös füstölgő és nagyon meleg van:)

Előzmény: kiseszta (21342)
marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21351

Az jó  majd megkereslek a gépen:):)

Előzmény: Törölt nick (21348)
oraveczkati Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21350

Ja, látom az ár talán nem szerepel sehol, de úgy emléksze, 25€ volt kettőnknek a hajójegy, oda-vissza persze, plusz 5€/fő a kikötőből a buszjegy még, fel a vulkánhoz, ezt a hajón lehetett venni, beszálláskor. Nem érdemes kihagyni, gyalog kicsit hosszú, és fárasztó az út:P

Előzmény: oraveczkati (21349)
oraveczkati Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21349

Na meg is találtam! Itt van a menetren, és a Laumzissal mentünk:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=111186005&t=9066022

 

És van egy látnivalós lista, plusz árak a neckermanos kirándulásoknál:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=111185942&t=9066022

Előzmény: kiseszta (21342)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21348

..hehe.. együtt repülünk:))

Előzmény: marian52 (21341)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21347

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21346

..mi ebbe a hotelbe megyünk (meni beach) 20-án... smart wings-zel még nem repültem, remélem jó pilótát fogunk ki.. .. tavaly a travel service okozott nekünk enyhe sokkot egy krétai átstartolással, az halálfélelem volt:(

oraveczkati Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21345

Szia!

 

Nissirosra mi is ottani irodával mentünk, van is valahol egy menetrendem, hogy melyik napokon mennek, és hogy még hova a vulkánszigeten kívül, előkeresem majd. Kb felébe kerül így a kirándulás. Azt tényleg nem szabad kihagyni! Itt vannak fotók:

https://picasaweb.google.com/110736716585319202283/Kos2009?noredirect=1#

Előzmény: kiseszta (21342)
marian52 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21344

Szia! Igen feltétlenül nézzétek meg a vulkán szigetet , szép érdekes és erősen kénes szaga van:)

Azt a baromi meleget ami ott lenn van a kráterbe alig birtuk ki, még jó h fújt egy kis szél.
letettem a földre a kezem és sütütt  gőzölgött a föld. 

Előzmény: kiseszta (21342)
marci2009 Creative Commons License 2012.08.01 0 0 21343

Szia !  A légitársaság neve : Smart Wing's ,  a Travel Service gépével ami Boeing 737-800 új generációs . A kikötőben igen lehet esténként hajóútra jelenkezni 1/3 áron . PL. Neckermannál Bodrun 45eur. Kikötőben 10eur.

Előzmény: kiseszta (21342)
kiseszta Creative Commons License 2012.07.31 0 0 21342

Sziasztok! Mi aug 27-én megyünk Kos-ra a Hotel Atlantisba 1 hétre. Az utazási irodában elfelejtettem megkérdezni melyik légitársaságga utazunk, esetleg aki idén volt már ott meg tudná mondani? Na nem mintha számítana, csak hogy tudjam :). Szeretnénk elmenni arra a szigetre amin működő vulkán van, érdemes szervezett úttal menni, vagy lehet csak úgy a kikötőből egyénileg?

marian52 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 21341

Nem baj, aug 20 ig még van idő

köszi

szia

Előzmény: bazidzsó (21340)
bazidzsó Creative Commons License 2012.07.31 0 0 21340

Szívesen, sajnos eddig nem válaszoltak. Ezért elküldtem még1x a levelet, hátha észbe kapnak:)

Előzmény: marian52 (21339)
marian52 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 21339

Köszi szépen nagyon kedves vagy

Előzmény: bazidzsó (21338)
bazidzsó Creative Commons License 2012.07.30 0 0 21338

Most írtam nekik, amint válaszolnak kiteszem ide is.

Előzmény: marian52 (21335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!