Keresés

Részletes keresés

csabiman Creative Commons License 2003.04.02 0 0 107
Hát dehogynem! Az oroszok is milyen csúnyán jártak, az albánok amúgy se gyengék, a németeket is megszívatták egy párszor ... :))

Mondjuk az írek meg pont olyanok, hogy gond nélkül hozzák a legtöbb kötelező pontot...

Előzmény: Törölt nick (106)
csabiman Creative Commons License 2003.04.02 0 0 105
Na, ma este nyernek a bojszok Albániában, vagy égnek?
ChrisRea Creative Commons License 2003.04.02 0 0 104
2. lett a csapat a vegen a 6 nations-ben!!!!

Jo jel a VB elott

Keane Creative Commons License 2003.03.03 0 0 100
100! COME ON IRELAND!!!
Keane Creative Commons License 2003.03.03 0 0 99
Egyébként sokkal bíztatóbb a Skócia elleni győztes meccs után pályáralépni, mint előtte - remélhetőleg egy jó sorozat indult el azzal a győzelemmel!
Keane Creative Commons License 2003.03.03 0 0 98
Azért nem lenne rossz tényleg elpüfölni a franciákat - vb-óta szegények még biztos mindig sokkos állapotban vannak:)
ChrisRea Creative Commons License 2003.03.03 0 0 96
hvg kakas kopasztás lesz ?

Fixtures RBS Six Nations

March 08, 2003
Ireland v France 14:00
Scotland v Wales 16:00


March 09, 2003
England v Italy 15:00


March 22, 2003
Wales v Ireland 14:00
England v Scotland 16:00


March 23, 2003
Italy v France 14:00


March 29, 2003
France v Wales 13:00
Scotland v Italy 15:00


March 30, 2003
Ireland v England 14:00

ChrisRea Creative Commons License 2003.03.03 0 0 95
tessék mindjárt itt a százas :)

a walesieknek jobban megy most a szekér...

Előzmény: Keane (93)
Keane Creative Commons License 2003.03.02 0 0 93
Az előző megszólalásom rendkívül tartalmas volt, de már nem bírtam tovább :) Huh, nagyon meglepődtem, hogy hosszú idő után valaki újra írt a topicba. Ahogy megnéztem még a Skócia elleni fantasztikus győzelem se szerepelt sehol (ez már foci). Nem tudom, mit kéne tenni, hogy többeket is idecsődítsünk, mert ÍRORSZÁG a legkirályabb, és ezt olyan kevesen értékelik!
COME ON EMERALD ISLAND!!!
Keane Creative Commons License 2003.03.02 0 0 92
COME ON IRELAND!!!!!
ChrisRea Creative Commons License 2003.02.25 0 0 90
A SKY ill a BBC1 közvetíti a meccseket.

ha neked nincs olyan otthon akkor érdemes megpróbálni olyan szórakozó helyeken ahol meccseket mutogatnak a söröd mellett :)

külföldön ez már bevett gyakorlat, és magyaroszágon is kezdenek rájönni hogy van benne biznic.

pesten kapásból van 3-4 hely ahol lehet ilyet más mo.-i településekről, városokról nem tudok nyilatkozni.

Volt már ilyen topik a dk-ban is.

Előzmény: Törölt nick (89)
ChrisRea Creative Commons License 2003.02.24 0 0 88
igazad is van /Ireland/ a topik :)

Az olaszok esélytelenek voltak...

Előzmény: Törölt nick (87)
Keane Creative Commons License 2002.11.06 0 0 86
Hát, szerintem Keane akkorse csatár. De ha még az is lenne, akkor is kell mellé egy BEFEJEZŐ ember! Akinek annyi a dolga, hogy rohadt jól helyezkedik, és ha helyzet van, akkor gólt lő! Mint Ronaldo a vb-döntőn. Mikor Kahnról kivágódott a labda, ő rögtön ott volt, berúgta. De az is igaz, hogy egyébb bajok is vannak a válogatottal. McCarthy dolgai miatt is van egy kis züllés, és Roy Keane elmenetele se tett jót. Speciel őt nem nagyon bírtam, a túlzott agresszivitása miatt, de mindenképp ő volt a legtapasztaltabb, legprofibb játékos, és mikor otthagyta a csapatot, nagy űrt hagyott maga után. Hiányzik egy vezéregyéniség. Ráadásul nagyon rosszkor jött ez a mélyrepülés. Mégiscsak EB - selejtezőkön kaptunk ki, pedig én a VB után az európai színtéren is a sálammal kalimpálva és ordibálva akarom bíztatni a csapatot. Eh, majd összeszedik magukat! Írország a legjobb!
Come on GREEN ISLAND!!!
zeuszka Creative Commons License 2002.11.06 0 0 85
mire vonatkozik a kérdés?

ő nem csatár, kapitánynak viszont még kicsit fiatal

Előzmény: csabiman (84)
csabiman Creative Commons License 2002.11.06 0 0 84
és Roy Keane?
Előzmény: zeuszka (83)
zeuszka Creative Commons License 2002.11.06 0 0 83
hé, Robbie Keane igenis csatár! a VB-n is rúgta a gólokat rendesen. ott van még a Birmingham csatára, Clinton Morrison, ő is elég jó. más lehet itt a gond, láttam egy részt az ír-svájci meccsből, és az egész csapat nem funkcionált úgy, mint korábban, pl. a VB-n. McCarthyt meg azóta támadták, miután kijelentette, hogy 2004-ben feláll a kispadról, nem csinálja tovább.

PS: lehet, hogy McCarthy jó lenne a Leeds edzőjekét? egy másik fiatal ír már ugyanezen a poszton bejött ;-)

Előzmény: Keane (81)
ChrisRea Creative Commons License 2002.11.06 0 0 82
Keane végül is kipiszkálta McCarthy-t

Valamelyik ezek közzűl>

John Toshack (odds 9-4)
The former Welsh and Liverpool great is one of the front-runners for the Republic job.

John Aldridge (odds 7-2)
Another former Republic of Ireland legend who has turned from scoring goals to attempting to make them for others.

Joe Kinnear (2-1)
At present Joe Kinnear, 53, is in charge of Luton Town who are mid-table in the Nationwide Division Two.

Other contenders:
12/1 Martin O'Neill
14/1 Ronnie Whelan
16/1 Brian Kerr
16/1 Alex Ferguson
16/1 George Burley
16/1 Terry Venables
18/1 Bryan Robson
20/1 George Graham
20/1 Kenny Dalglish
25/1 Peter Reid
33/1 Niall Quinn
40/1 Liam Brady
80/1 Roy Keane

Mick McCarthy's infamous bust-up with Roy Keane was the beginning of the end for the Republic of Ireland manager.
But the national captain is the biggest figure in Irish football, and the fall-out simply refused to go away.

McCarthy was given a rough ride by many fans and journalists, happier to sacrifice their successful manager than see Keane remain in international exile.

No matter what McCarthy did, he could not win.

As it happened, Ireland had a good World Cup without Roy Keane.
Losing the opening qualifier away to Russia was bad enough, but defeat at home to Switzerland in the next game was calamitous.

The anti-McCarthyites, as the manager labelled them in his post-World Cup book, had a field day, especially with Keane waiting in the wings to return under a new manager.
McCarthy spoke of his 'brassneck' and 'tough skin', but even he began to realise all the negative press was dragging the team down.

He knew his time was eventually up.

Short of winning the World Cup and the European Championships, there was no way he was ever going to win his critics round.

Előzmény: Keane (81)
Keane Creative Commons License 2002.11.05 0 0 81
Hűha! Nagyon el vagytok ti itt maradva! Csak a legfontosabb (már szintén nem friss, de mégis újabb)hírek: Írország - Svájc 1:2 (az az egy gól is öngól...), valamint Mick McCarthy lemondott a válogatott kispadjáról. A legnagyobb baj a válogatottal (szerintem), hogy nincs befejező csatár. Keane és Duff is inkább támadó- középpályások, és ez sajna nagyon meglátszik a válogatott gólképtelenségén... :((( Quinn öreg, és nem jön az utánpótlás. Nem lesz ez így jó! Azt lehet már tudni, ki lesz Mick utóda?
Come on GREEN ISLAND!
fiatalsag Creative Commons License 2002.10.21 0 0 80
ÍRORSZÁG,
KÖSZÖNJUK!
Előzmény: _paha_ (79)
_paha_ Creative Commons License 2002.09.08 0 0 79
amit hallottam.
eb selejtező:

Oroszország-Írország 4:2 (2:0) ooooooo-:

a meccs után balhé volt a stadionnál és a vörös téren is a hazai és az ír szurkolók között.

pityim palko Creative Commons License 2002.06.16 0 0 78
Egy kicsit elfogult vagy, nem gondolod?
Raul lecserélése után helyzetetek se volt a hosszabitásig.
Egy szubjektiv vélemény a spanyol kapitány ritka nagy outsider.
Előzmény: Ramos_ (77)
Ramos_ Creative Commons License 2002.06.16 0 0 77
Az írek 60 percig alárendelt szerepet játszottak a meccsen ezek utána ilyet mondani hogy az írek jobbak voltak kicsit butaság
Raulék inkább küzdöttek a jobboldali partjelzővel akihez csatlakozott később a bíró is
A hosszabbításban már az írek voltak jobbak mert érthetően megzavarodott a spanyol csapat a pechtől a bírótól + 10 emberrel játszottak mert Albelda megsérült csak a szarcsimbók Matuz nem vette észre
Nagyon értelmetlen és gyenge vb lett volna ez ha mégegy csapat lép tovább érdemtelenül
bocs az igazság most velünk volt pedig spanyolok még sosem nyertek 11-esekkel bazz
Előzmény: Wagner Lopez (76)
Wagner Lopez Creative Commons License 2002.06.16 0 0 76
Minden elismerésem a csapaté. A spanyolok lépni sem tudtak, olyan fáradtak voltak. Búcsúzott az egyik nagy kedvenc:((((
Előzmény: Kola (74)
TiB_ Creative Commons License 2002.06.16 0 0 75
Hat ez sajna nem jott ossze.
Ettol fuggetlenul minden elismeresem!

Kola Creative Commons License 2002.06.16 0 0 74
DRÁMA!

Sajnos a legszimpatikusabb búcsúzott:(((

_paha_ Creative Commons License 2002.06.16 0 0 73
sajnos a 11-eseket a spanyolok bírták jobban 1 picit idegekkel. ))-:

Írország búcsúzott. )))))))))))))))))-:

Előzmény: Turul_ (72)
Turul_ Creative Commons License 2002.06.16 0 0 72
és IGEN !!!!!!

a kedvencem egyenltett (igaz csak 11-esből, de legalább gólt lőtt! )

Úgy tűnik a hosszabításban jobb az ír válogatott a spanyolnál

Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.15 0 0 71
Holnap kikaptok!

VIVA ESPANA!

Előzmény: kavanaugh (70)
kavanaugh Creative Commons License 2002.06.12 0 0 70
Hi és Hail to Ireland!
Volna egy kérdésem. Nem tudtok egy helyet, ahol emberi áron lehet kapni ír mezt? Én csak olyat tudok, ahol 17 ezer lenne, ha lenne, de nincs... Bánom is én, ha nem az épp aktuális, csak legyen!
Spanyolok ellen (már ha ellenük, de ugye ez a valószínű) nem lesz könnyű, de hát miért vagyunk mi, szurkolók.
Ha vkit érdekel, innen leszedhető az ír himnusz:
http://www.irishaustralia.com/Irish/Anthem/irishanthem.htm
Volt valaki tegnap közületek ebben az Arany Ászok sátorban? Én most voltam először (amúgy meló miatt csak az indexen tudom követni napközben a meccseket), de nem győzött meg. Mondjuk nem t'om, mire számítottam, az írek nyilván az otthoni pubokban ünnepeltek. De vhogy azt reméltem, lesz hangulat, de csak a szél fújt nagyon.
csabiman Creative Commons License 2002.06.12 0 0 69
A szangriaivó latinókat simán lealázzuk!!

Give in the Irish Republican Army
Give in the green-white & gold everytime
Give in the three-leaf shamrock of Ireland
A land that I love so divine!

We'll send the English back where they came from
The hell!
Make our land ours once again
Give in the Irish Republican Army
To make our land Irish once again!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!