Keresés

Részletes keresés

SZLMEK Creative Commons License 2001.06.15 0 0 417
Szevasztok. A hazai Vasas meccsekre mindig, az idegenbeliekre néha-néha kimegyek. Szóval láttam eleget Thomast. Véleményem szerint nála az alapok hiányoznak. Ha megfigyeljük, relatíve gyors, erős testalkatú, küzdeni is tud...erősen lő és jól mozog. De nem tud labdázt kezelni. A cselekhez sincs sok köze...sajna sokszor csetlik-botlik. Ha valaki külön foglalkozna vele, és csak az alapokat vennék át, de azt nagyon...akkor nagyon jó lenne. Ez olyan, mint a matek. Ha nem tudod mennyi 1+1. akkor meg se próbálj szorozni.
h3o Creative Commons License 2001.06.15 0 0 416
Ez rohadt informatív volt, mint téged, mint a meccset illetően:)

segítek, mert legendásan tömör vagy.
Thomas
a, nagyon jó volt
b, mázli
c, a régi zsenialítás kezd visszajönni

Te
1 megsértődtél vkire.
2 interpol köröz
3 elraboltak az ufók

majd visszatérsz egyszer?
MCsabánál szokásos, hogy azt mondja vkiről (rólam:), hogy nem vagyok V-szurkoló, mert nem bánnám, ha Kabát elmenne, majd két nep múlva más topicban közli, hogy mindenki szar, elmehetnek a francba és magyar focista nem létezik?

A.Sch. Creative Commons License 2001.06.15 0 0 415
...majd egyszer megírom.::))Akkor is:SOWUNMI A LEGNAGYOBB KIRÁLY!!!
Előzmény: h3o (414)
h3o Creative Commons License 2001.06.15 0 0 414
Na, milyen volt?
Gondolom, nem lehetett rossz:), de egy kis leírással hájjal kenegethetne vki.
Lehet, hogy bejön a jóslatom, és ez Thomas legeredményesebb idénye lesz:)

A. Sch.!
Most miért tűntél el megint?

geyza_d Creative Commons License 2001.06.12 0 0 413
Erős nagyon jó lenne, csak Kuttort ne...

Thomas, szerintem is maradj...

VASAS!

h3o Creative Commons License 2001.06.11 0 0 412
Állítólag jön Erős Bölény Károly. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH!
Olyan a mozgáskultúrája, mintha áramütésekre rángatózna, nem?
h3o Creative Commons License 2001.06.11 0 0 411
Thomas, ha benézel!
Ez a soproni nagyon rossz volt, de azért MARADJ!
h3o Creative Commons License 2001.06.09 0 0 410
Na miután ilyen jól kitomboltuk magunkat, talán nem véletlen, hogy a Miriuta csak egy példa topicban megtaláltam Wizes 42-es hozzászólását.
h3o Creative Commons License 2001.06.09 0 0 409
Kedves Montel!
Teljesen igazad van természetesen 2 hete lőtt Thomas óriási gólt a Dferrnek. Azelőtti héten az Újpestnek lőtt - mázlis - gólt.
Felhívom szíves figyelmedet, hogy korábbi válogatottbeli alakításait kiírtam neked, a Buk-i tól eltekintve mindig jól játszott, lőtt 1 gólt, arról, hogy Illés az 5-ösről nem lőtte be passzát, v., hogy Liechtensteinben a bíró nem adta meg a 11-est, arról, hogy a finn meccsen visszapasszánál Hamar és Pető egymásnak futott nem ő tehet.
Nem kell, hogy rokonszenvezz vele, de ha nem láttad volna a meccseket, a tények alapján akkor is közepesnél jobb játékosnak kell, hogy tartsad.

A Dferr-gól sem tetszett neked?

Simek érkezésééig ez Thomas feladata volt, amit sokkal jobban látott el Simeknél.

Tényleg csak kiváncsiságból: a kedvenc csapatod játékosait hogy bírod elviselni?

rage Creative Commons License 2001.06.09 0 0 408
Természetesen mostani játékával
neked ad igazat Thomas,amit saját magának
köszönhet.

De gondolom, ha mindig így játszott volna,
nem nyitott volna neki h3o topikot.

Biztos vagyok benne, hogy lesz
olyan meccse még, ahol megmutatja,
ennél jóval többet tud....

Más kérdés, hogy úgy látom,
neki se tesz jót ez a bajnokság végi
jövés-menés
Sajnos, ő is azzal van leginkább elfoglalva,
mennyit fog keresni jövőre
S nem focizik.
Pedig , neki leginkább azt kéne...

Én megpróbálok reálisan értékelni,
s nem elfogultan, sem egyik, sem másik oldalon.
De a Montel-féle hozzáállással azt hiszem,
minden magyar játékosnak lenne kb 2 esélye,
hogy rosszul játsszon...

Ez a fajta elfogultság sem túl jó

h3o Creative Commons License 2001.06.09 0 0 406
Kedves Montel.
Ha minimális teljesítményt, akarsz akkor a múltheti szép gól miatt meaculpázhatsz utólag.
Nyilván most boldog vagy, hiszen vszeg. élete egyik legrosszabb teljesítményét nyújtotta.
Természetesen utólag nem lehet tudni, hogy milyen lett volna, de elárulom neked, hogy a vonal melletti játék és a helyzetkialakítás az erőssége, nem a befejezés.

Nem mentség a játékunkra, de a bíró is végzett némi vidékfejlesztést.

h3o Creative Commons License 2001.06.09 0 0 404
Nem értem, miért játszott ennyire belül!?
Ez nagyon nem ment neki.
4 alá, és a csapat is könnyen odakerülhet:(

Természetesen nem ezért, hanem a múlt heti teljesítményéért kell marasztalni, de a mai produkciója egyáltalán nem tetszett! Hol volt a küzdőszellem? És miért ez a poszt?

kharon Creative Commons License 2001.06.09 0 0 403
Ma tényleg gyengus volt kissé a Thomas.
Előzmény: h3o (401)
rage Creative Commons License 2001.06.09 0 0 402
Most sajnos én sem tudok mit felhozni,
hogy a mai meccsen megvédjem....

Ilyen teljeítménnyel szerintem nem kéne könyörögni
őfelé, hogy a Vasasban játsszon....

h3o Creative Commons License 2001.06.08 0 0 401
Rage!
Bravúros védéseidre a továbbiakban is szükség lehet:. Thomas Sowunmi például úgy érzi, begy?jtik a három pontot Sopronban, majd a Kispest ellen, és a bajnoki „döntoben" megverik a Ferencvárost. A válogatott csatár amúgy nemcsak ilyesmiken gondolkodik, hanem azon is, hol folytassa pályafutását. Korrekt, elonyös szerzodést kínált neki információink szerint a Dunaferr és az Újpest is, ám marasztalják Angyalföldön, és amint már beszámoltunk róla, Balla György menedzser is azt javasolja neki, hogy hosszabbítson szerzodést a Vasasnál, aztán a télen szerzodjön külföldre. Végleges döntés jövo csütörtökön várható, ám most úgy t?nik, a támadó hajlik arra, hogy a Fáy utcában maradjon.

Ez jó!

Kabát viszont megy. Érdekes, néhány hete azt mondta, ha megvan a bajnokság marad. Remélem hazudós, mert ha nem akkor az kell, hogy a célja legyen, hogy ne nyerjük meg.

Campi Creative Commons License 2001.06.08 0 0 400
wow 400!
Thomas!!!!
rage Creative Commons License 2001.06.08 0 0 399
Az újpestiek a Fáy utcában kaptak ki 1:0-ra
Thomas fejesgóljával

Aztán a ZTE kapott ki 1:0-ra Thomas fejesgóljával

Viszont a Fradi is tudna mesélni arról
a 4:1-es kupameccsről...
Az a gól, amit pl ott fejelt kifejezetten szép volt, maga a mozdulat is, meg az ereje is
Szűcs nem is mozdult rá...

Hirtelen, ezek jutottak eszembe, meg az, hogy a meccsek alatt számtalan esetben fordul elő , amikor érkezik lendületből, és fejjel viszi tovább úgy, hogy közben lepattannak róla a védők....

De Thomas , előre szólok, hogy csak a Vasas-játékosokat szoktam megvédeni általában...

üdv,
rage

h3o Creative Commons License 2001.06.07 0 0 398
Na, jó, kezdjül elölről a topicot.
Thomas sajnos soha nem volt túl gólerős, de sokáig középpályásként játszott, most gólokban beérte Petőt. Rossz helyzetkihasználása mellett kevés góljában a mások számára történő helyzetkialakítás és a gondolkodás nélküli önzetlenség játssza a főszerepet.
Azért fejel jól, mert röplabdás volt sokáig és ez nem csak a gólokban, pl. Vlaszáknak a ZTE-ben egy óriási, hanem a fejJÁTÉKban, a jó továbbításokban is megmutatkozik.
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.07 0 0 397
Miből gondolot hogy jól fejel?Hány gólt fejelt eddig? Egy jó csatárnak sokkal több gólt kellene lőnie , főleg ebben a bajnokságban.
h3o Creative Commons License 2001.06.07 0 0 396
Nos, Thomas valóban nagyon megosztja a közönséget, de a magyar csatárok-középpályások között a 30-40 százalakos népszerűség magasnak számít.
Az is egyedülálló, hogy minden klub szurkolói között, vannak kedvelői.

Ettől függetlenül, ideje lenne visszavonnod, hogy nem tud fejelni, mert ez rád nézve elég lesújtó.
Vondd vissza téveszméidet, jó!

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.07 0 0 395
Bosi!
Tököli és Kenesei nem fejel jól,de ezt nem is állítottam.Horváth P. viszont igen:Sopron 2,Dunaferr.
Kenesei elég gólerős,16 gólt lőtt.

h3o!
Miért milyen népszerű?

h3o Creative Commons License 2001.06.07 0 0 394
Elhúzhatsz a *****ba, érted?
De lesz még alkalmad bocsánatot kérni!

bosi!
én fordítva gondolom T-t és K-t,
K egész technikás, de felborul, ha hozzáérnek.

atlanta Creative Commons License 2001.06.07 0 0 393
Talán meg kéne szüntetni ezt a topikot. A címe egyre röhejesebb!
bosi Creative Commons License 2001.06.07 0 0 392
Benaki!

Mikor láttad te Tököli, Horvath Pétert vagy Keneseit fejelni, mert egyiknek sem erossége?

Egyébként Tököli jó játékos, vele jó párt alkotnának.

Én Keneseirol mindanám, hogy nem tud labdát kezelni, nem elég góleros, stb.

Horváth P. pedig kritikán aluli. Nézel te meccsket?

h3o Creative Commons License 2001.06.06 0 0 391
Nézd, benaki!
Hogy nem tud fejelni, az a szakértelmedet erősen kétségbe vonja.
Örülnék, ha mondanál egy ilyen népszerű közepes játékost.
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.06 0 0 390
Tököli,Kenesei és Horváth P. is jobb nála.Sowunmi nem tudja levenni a labdát,nem tud fejelni,nem elég gólerős.Közepes szintű játékos.
ironical Creative Commons License 2001.06.06 0 0 389
sajnos a banner szinei lassan nemi modositasra szorulnak:
www.nb1.hu

Thomas Sowunmi a következő szezont nagy valószínűség szerint otthon kezdi Dunaújvárosban.

A válogatott csatár honlapunknak elmondta: több csapattal is tárgyalt az elmúlt hetekben, de sem az FTC, sem az MTK ajánlata nem nyerte el tetszését. Ezért egyre nagyobb a valószínűsége annak, hogy hazatér nevelőegyesületébe, és a Dunaferr játékosa lesz a következő szezontól.

bosi Creative Commons License 2001.06.06 0 0 388
Sziasztok!

Thomas sérült volt, de láttam a múltkori TV-s meccsen, már kezd formába lendülni.

Van esze a focihoz és szerintem technikailag nem rosszabb egy magyar focistánál se. Egyébként a focitudás nem a technkiából áll. Nálunk a grundon volt egy srác - zsonglonek hívták -, lejött a pálya szélére, elovette a labdáját, ami egy fél napig nem esett le. De nem engedték volna, hogy bármelyik fociba is beszálljon.

A románok ellen tényleg nem játszott jól, de egy meccs alapján nem lehet ítélkezni. Ez a Tökölire is igaz.

Mellesleg azon a meccsen nem nagyon jutott szerep a támadóinknak, mármint támadásban. Thomas pedig elég sokat hátrajött védekezni. És nem úgy ész nélkül, mint a Kabát (arra a piros lapos páros lábra gondolok).

adi22 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 387
Szerintem jó focista és ezt be is fogja bizonyítani,bár mostanában az elvárások alatt teljesít.
rage Creative Commons License 2001.06.05 0 0 386
Nem érdemes vitatkozni
Azon meg pláne ne, hogy mennyit keresnek
hozzánk képest, akik átlag dolgozók.

Ebben egyet fogunk érteni...
De az oldal nem is ezért nyitódott

Az az igazság, nem nekünk kellene bebizonyítani
azt, hogy Thomas Sowunmi mekkora hatalmas
futball-tehetség, s hogy jóval többet tud,
mint amennyit mutatott Románia ellen.
Nem nekünk kell bebizonyítani, hanem Thomas
Sowunminak

És én nagyon bízom benne, hogy hamarosan Te magad is meglátod, mit tud ez a srác valójában,
s hogy bebizonyítja, hogy rászolgált arra ,
hogy ezt a topicot az ő tiszteletére megnyitottuk.

üdvözlettel,

rage

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!