Keresés

Részletes keresés

Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 75
az a jó......:-)) És specko erre a szitura mondják, hogy jóból is megárt a sok(k!

Ach, Rali, az egyén szóra sem érdemes...

Előzmény: vapiti (72)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 74
Kik offolják?
Előzmény: Barsony (61)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 73
Kérem szépen a dicsfényemtől ne vakuljanak meg a topic látogatói... : (
Előzmény: vapiti (72)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 72
Persze, az én macskám génmanipulált. Én manipuláltam, csak jó tulajdonságai vannak. Ebből kifolyólag néha rálép a farkára.
Előzmény: Barsony (71)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 71
hm, azt is tudja ?
Előzmény: vapiti (70)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 70
Viszont ha szépen megkéred elnyávogja neked az Örömódát.
Előzmény: Barsony (69)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 69
hihi, értem. Nem keresek már dorombolós macskát, nekem már van... csak egy kérdés volt:-)))
Előzmény: vapiti (68)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 68
Csak nekem dorombol. Lekopni a macskámról!
Előzmény: Barsony (67)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 67
ez nagyon aranyos volt:-)))Dorombolni is tudsz ?
mondjuk igy: grümmmgrümmmm
Előzmény: Night Hunter C osztály (62)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 66
brühaha és hebelehabbalahopp! : )
Előzmény: vapiti (65)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 65
Nyihahaha
Előzmény: hűha (64)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 64
Vapi merre csatangol?
Előzmény: Kalóz Pepi (63)
Kalóz Pepi Creative Commons License 2001.03.07 0 0 63
Apám, te feszt a farkadra lépsz...
Előzmény: Night Hunter C osztály (62)
Night Hunter C osztály Creative Commons License 2001.03.07 0 0 62
Minyaúúúúúúúúúúúúúúú!
Előzmény: Thoughts (60)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 61
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….

Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))

Előzmény: Thoughts (58)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.07 0 0 60
Kérek mindenkit aggyon hangot a véleményének!!! ;-)

Plííííííííííííz!

Thoughts Creative Commons License 2001.03.06 0 0 59
Tudom még nem vagyok elég gyakorlott, mint egyesek, de reméltem, hogy nekem is sikerül közfelháborodást keltenem azzal, hogy azt állítom: szeretett állataink tök hülyék, és még megsértődni sem képesek!

Sőőőőőt:
Fogalmuk sincs, hogy MIVAN!!! ;-)

Előzmény: Thoughts (58)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.06 0 0 58
Szerintem (a hozzászólásokból következtetve) azért mindenki sejti, hogy ez a topic egy kicsit sántít!

Kicsibarsonytalpu pedig kimondta a kulcsszót: "érdekek"!!!

Szerintem egy állat (lehet az kutya is vagy akármi) érzelmi világa kizárólag pozitív illetve negatív behatások következtében alakul!

Konkrétabban: szerintem egy állat képtelen egy olyan összetett érzelem kialakítására mint a "sértődés"!!!

Szerintem egy állat nagyon is jól tudja, hogy függ a gazdájától, így megsértődnie igencsak pofátlanság lenne...

Szerintem egy állat nem képes egy "bameg" kifejezés megfogalmazására (semmilyen szinten), még akkor sem, ha neki éppen nem a legjobbat tapasztalja gazdájától!
Ilyenkor lép be a "nekem most jobb nem-itt lenni" kategóriájú "elgondolás", de ez messze áll attól, hogy közben azért mert neki nem a legjobb itt, elküldje saját gazdáját melegebb éghajlatokra...

Szerintetek? ;-)

Barsony Creative Commons License 2001.03.06 0 0 57
Ez csak egy feltevés, már mint hogy lenézik a kutyákat. Ezt is egyéne válogatja...

Lehet, hogy a kutyusoknak több érzelmük van....de én tudom, hogy az én macskám mindig "figyel" és képes bizony aggódni is. Látom rajta.
Én most mentem, köszi a macskás diszkussziót:-)))

Előzmény: Thoughts (56)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.06 0 0 56
Az egyértelmű, hogy minden állat arra törekszik, hogy neki a legjobb legyen!!!
(Rosszat nem akar magának!)

A kutyák szerintem is több érzélmet mutatnak, sőt, szerintem is több érzelemmel bírnak mint a macskák.
Nadehogy emiatt lenézi az egyik a másikat??? ;-)

Előzmény: Barsony (55)
Barsony Creative Commons License 2001.03.06 0 0 55
Igen annak kell(ene) lennie, de csak egy bizonyos mértékig. Önző annyiban, hogy megpróbálja megteremteni magának a kiegyensúlyozottságot és nyugalmat. De az is tény, hogy ha nem lennénk egy kicsit önzőek, akkor meg nem tudnánk fennmaradni.
Kérdés, hogy az állatok önzőbbek lennének -e ugy nagy átlagban az embereknél, ha pl. nagyobb prioritással rendelkeznének az erőviszonyokban. Ez mindig is foglalkoztatott:-)))
A ja, szerintem Hófehérkém lenézi a kutyánkat. Látszik rajta, ahogy ránéz, illetve közönyt mutat, ha a kutya barátságosan közeledik játszani. Lenézi, mert a kutya tőbb érzelmet mutat, meghunyászkodik és ezáltal szerinte elveszti a méltóságát. Egy kutya mindig visszatér hozzád, egy macska - ha ugy adódik- képes elköltözni, mert máshol több az érdeke. Erről olvastam. Enek ellenére nálam nagymenők:-))
Előzmény: Thoughts (54)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.06 0 0 54
Az ember is önző! Sőt! Genetikailag annak kell lennie...
Amikor gyerekeket megkérnek, hogy rajzolják le a családjukat pl zsírkrétával, teljesen természetes (sőt az az egészséges), hogy önmagukat rajzolják a legnagyobbnak!
(Akkor van gond, ha a kedves papa az óriási egy távirányítóval meg egy sörrel a kezében... ;-)

Miből gonodlod, hogy a macskeszod lenézi az ebeket?

Előzmény: Barsony (53)
Barsony Creative Commons License 2001.03.05 0 0 53
hmm. érdekes gondolat, meg kell hagyni :-))) persze, ily módon minden állat önző, meg maga az ember is. de a macskákban van valami felsőbbrendűségi érzés (amit én nagyon komálok bennük)saját állatelvtársaikkal szemben is. Pl. tudom, hogy az én Hófehérkém lenézi a kutyánkat...
Előzmény: Thoughts (52)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.05 0 0 52
Mármint úgy értem, hogy elvileg minden állat önző.

Annak kell lenniük, a túlélésért!

Ezt nem lehet a számlájukra felírni, vagy igen?

Előzmény: Thoughts (51)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.05 0 0 51
Hogy érted, hogy önzőek?
Előzmény: Barsony (50)
Barsony Creative Commons License 2001.03.05 0 0 50
tuti, hogy mondja, erre meg mernék esküdni. Rá van irva az arcára. Mivel a macskák meglehetősen önzőek is, gondolatban fojtogatnak egy egy nézeteltérés során !
Előzmény: Thoughts (45)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.05 0 0 49
Vagy: Kívánom, hogy át keljen szaladnod az M1/M7-en péntek délután tavasszal!!!

(Bár ez hülyeség, mert sokat nem tudhatnak a macskák az autópályákról...)

Előzmény: black sheep (48)
black sheep Creative Commons License 2001.03.05 0 0 48
Pl. mit szólnál egy olyanhoz, hogy:
Hogy szorulna legközelebb a feje az üres Whiskas-dobozba!

Most rohanok haza, és meginterjuvolom az állatot, jó?

Topic bekerelült a kedvencek küzé, kíváncsi vagyok a Te és persze mások véleményére is....

Szia!

Előzmény: Thoughts (47)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.05 0 0 47
Pedig ez itt a kérdés!!! ;-)
Előzmény: black sheep (46)
black sheep Creative Commons License 2001.03.05 0 0 46
:-))))))

Meg ha csak ezt mondaná...:-)))) magában, persze... De ami a tekintetében néha felvillan, az ennél sokkal "cifrább".....:-))

De ez jó, ez a felvetés, mert már nekem is jutott eszembe, egy-egy ilyen pillantásnál, hogy na, most tuti, hogy édes jó anyám tisztessége lett kétségbevonva a házi macska által....(bár, hogy náluk mi számít ezzel egyenértékű káromkodásnak, azt nem tudom...)

Előzmény: Thoughts (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!