másnap meg a másik Truex nyert

Newman meg visszatér

Előzmény: antenn (58118)
antenn Creative Commons License 2023.04.29 0 0 58118

Nem számítottam rá, hogy ez a nap is eljön valaha, de Ryan Truex is futamgyőztes lett :-D

antenn Creative Commons License 2023.04.29 0 0 58117

Berry jó sok lehetőséghez jut így (állítólag jövőre már full szezont megy a Cupban)

Előzmény: JarnoTrulli (58115)
JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.27 0 0 58116

Breidinger debütál a Truckban :)

következő futamon fog indulni, Victoria's Secret lesz a kiemelt szponzor

JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.27 0 0 58115

Hendrick NASCAR driver Alex Bowman injured in sprint car crash

Hendrick Motorsports driver Alex Bowman has been sidelined with a fractured vertebra after a violent sprint car crash on Tuesday.

antenn Creative Commons License 2023.04.24 0 0 58114

Na, el is dobta a kis Burton (vagyis Gragson lökte, de a rutinosabbak meg tudják fogni ezeket)... Mázli, hogy nem csapódott be a mezőnybe.

antenn Creative Commons License 2023.04.23 0 0 58113

Úgy néz ki, Jeb teljesítménye a kuzint is felpörgette :-D

Nem láttam a tegnapit, de elég meglepő eredmény született... Poole és Gase is 2017 óta először voltak a top10-ben, és még Williams is odaért. Ez volt Andersonék első győzelme, pedig már többször voltak náluk beugró Cup versenyzők, mégis Burton kellett hozzá :-)

Előzmény: JarnoTrulli (58112)
JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.23 0 0 58112

ahogy nézem Talladega hozta a formáját, a bajnokság első fele hullott rendesen

Bacarella 6., Burton második Xfinitys győzelme is itt született.

antenn Creative Commons License 2023.04.15 0 0 58111

Azt hittem, lemaradtam a Truck futamról, de kiderült, hogy esett, és most rajtolnak esőgumin (bár már majdnem száraz a pálya)

antenn Creative Commons License 2023.04.13 0 0 58110

Jó kis mintacsalád :-D Crafton egész jól helyettesítette, ameddig versenyben volt... Yeley persze nem tudta a rajtpozícióját tartani, de azért a top20-ba behozta az autót. Ezen a héten már Zane Smith indul az #51-essel.

Gilliland egyébként kezd belejönni, ahhoz képest, hogy idén osztoznia kell Smith-szel, azóta 4 futamból két top10-et szerzett (vasárnap sokáig az első 5-ben volt ráadásul), a másik kettőn 15. volt. Jövőre ő is szóba kerülhet a Haasnál, bár nem tudom, mire menne velük.

Előzmény: JarnoTrulli (58109)
JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.11 0 0 58109

Súlyos testi sértés vádjával letartóztatták Cody Ware-t

antenn Creative Commons License 2023.04.10 0 0 58108

Nem igazán értem, mi alapján rakták össze a rajtrácsot... de az biztos, hogy Yeley a Gibbses időszaka először indul az első két sorból Cup futamon :-O

Előzmény: antenn (58107)
antenn Creative Commons License 2023.04.08 0 0 58107

Sztem még sose jött össze ilyen erős dirt selejtező a Truckban... a mostani 10-es mezőnyben volt Briscoe, Kligerman, Friesen (és neje, bár ő nem sok vizet zavart), Smith és Eckes is.

Még 2 futam jön, aztán a Cup előfutamai (azok nem igazán számítanak) és utána a Truck verseny.

JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.07 0 0 58106

Ez áll a háború hátterében: A NASCAR eltörölheti a charter-rendszert

JarnoTrulli Creative Commons License 2023.04.07 0 0 58105

ha komolyan vennék végre, akkor egyszerűbb lenne eltiltani őket 1-2 versenyre

antenn Creative Commons License 2023.04.02 0 0 58104

Ijesztő Truck baleset

Elég nagy roncsderbi volt Texasban, örülök, hogy Hocevar végre nyerni tudott, bár nem gondoltam volna, hogy ilyen szerencséje lesz :-D

Xfinityben a "másik" Smith is bekerült a győztesek közé. Ma meg eddig úgy néz ki, helyreállt a világ rendje...

antenn Creative Commons License 2023.03.29 0 0 58103

És tényleg! Williams új szponzora: Parking Guidance Systems :-D :-D

Előzmény: JarnoTrulli (58091)
4.quartiere 1885 Creative Commons License 2023.03.27 0 0 58102

Aha...gondolom másik 20 versenyző is tízszer ..mindegy behozta a vasat!

Suarezt láttátok a végén a pit roadon? :D

Azt hitte Bownan a ludas,aki meglökte,pedig igazából Chastain lökte meg Bowmant és a 48 as ezért lökte meg Suarezt!

Kiugrott a kocsiból  végén és már leakarta ordítani Bowman fejét,de az időben elmgyarázta neki,és rámutatott Chastainre,...vele beszéld meg öcsém!:)

Előzmény: NB2 (58100)
candle Creative Commons License 2023.03.27 0 0 58101

A közvetítésben azt mondták, h az eligazításon az hangzott el, h pályahatárok nem nagyon vannak, egyedül az s-t tilos levágni és ha 4 kerékkel elhagyja a pályát, ott büntetik.

NB2 Creative Commons License 2023.03.27 0 0 58100

levágta az S-t

(mondjuk nem értettem az egészet, röhejesen kezelték a pályahatárokat)

antenn Creative Commons License 2023.03.27 0 0 58097

Minden road pályán ez van a végén, az 1. kanyarban elszállnak páran, aztán csak reménykedhetünk, hogy nem lesz sárga :-D De már az elején Johnsonék balesete után is fél óra volt, mire újrarajtolhattak...

Előzmény: JarnoTrulli (58096)
JarnoTrulli Creative Commons License 2023.03.27 0 0 58096

Amilyen jól haladtak a vége olyan zavaros

Kb 3 és fél óra aztán kelhetek úgyis

antenn Creative Commons License 2023.03.26 0 0 58095

JJ kicsit hátrébb kvalizott, de Button ott van a középmezőnyben Kimivel...

Zane szó szerint vette a gumiégetést tegnap, tényleg nem volt semmi :-D

Előzmény: 4.quartiere 1885 (58092)
toto92 Creative Commons License 2023.03.25 0 0 58094

Érdekes befutó és ünneplés volt ez :D

antenn Creative Commons License 2023.03.25 0 0 58093

Deegan a top10-ben... bár most komoly csatában megelőzte Lawless Alan (ő se szokott ennyire elöl lenni, de végre megtudtam, hogy a nagymamája lánykori nevét örökölte meg :-D)

4.quartiere 1885 Creative Commons License 2023.03.25 0 0 58092

Na ezt sem gondoltam még pár éve,hogy két kedvenc autóversenyzőm valaha egymás ellen indul egy road pályán a Nascarban! :D

Persze reálisan nézve kevés esélye van akár a top 10be is kerülnie a 84-es és 91-es kocsinak,de egy road pályán bármi lehet!

Mindenesetre az esélytelenek nyugalmával indulva.....biztos jó móka lesz!

Vagy nem! :D

JarnoTrulli Creative Commons License 2023.03.19 0 0 58091

marketingből kitűnő, mert mindenki róla beszél

biztos lesznek új szponzorok a kocsin a következő futamokra

Előzmény: antenn (58090)
antenn Creative Commons License 2023.03.18 0 0 58090

Ilyet se láttam még: az Xfinity futamon egy balesetben (amúgy asszem már 3 baleset volt 25 kör alatt...) megsérült Josh Williams #92-es autója az orrán, a csapat szokás szerint megpróbálta össze-szigszalagozni, de látszott, hogy el fog engedni a ragasztó. Újrarajt után persze egyből sárga volt törmelék miatt, ezért a versenyirányítás kiintette a #92-t a garázsba, Williams erre lerakta az autót a célvonalon, és mutogatva besétált. :-D

Közben kár, hogy még csak az S1 ért véget, mert szoros befutó volt a két Childresses között.