Keresés

Részletes keresés

kutyaseta000 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 323

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, kutyafuttatást vállalok Budapest területén, főleg a belvárosban. 

Érdeklődés: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint

L. Krisztina

Dóra1982 Creative Commons License 2015.09.30 0 0 322

Kedves Gazdik. Kutyasétáltatást vállalok a 11.kerületben és környékén. Minden továbbit e-mailben. További szép napot!

kovacspat Creative Commons License 2015.09.29 0 0 321

Jelenleg csak sétáltatással foglalkozom, hogy a most megszerzett rengeteg tapasztalatot a későbbiekben rehabilitációim során alkalmazni tudjam.

Referenciáim, további információk, elérhetőségeim:

facebook.com/budapesti.kutyasetaltatas

Elkezdtem összegyűjteni az eddigi fotókat, melyeket instagramon is bárki megtekinthet: instagram.com/budapesti_kutyasetaltatas/ , ezekhez jó szórakozást kívánok! :)))

Ács Bogi Creative Commons License 2015.09.28 0 0 320

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok kisállatmegőrzést, kutyasétáltatást reggeli és esti órkában az őszi és téli időszakban is.

Akár hirtelen, nem várt esetben is megéri egy telefonhívás, hiszen lehet hogy pont ráérek és szívesen megyek a házi kedvenchez.

Kutyasétáltatásban, cica és egyéb kisállat (teknős, hörcsög, görény) ellátásában tapasztalattal rendelkezem.

Árban rugalmas, alkuképes vagyok.

Előre is köszönöm!

 

Elérhetőségem:

 

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

upgy Creative Commons License 2015.09.24 0 0 319

Kedves Gazdák!

Kutyasétáltatást gyakorlattal vállalok. Elsősorban a budai részen.

Elérhetőség: ujhazip@gmail.com, 20/9916818

Péter

kutyaseta000 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 318

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, futtatást és felügyeletet vállalok Budapesten, főleg a belvárosban, de megoldható külső kerületekben is. 

Érdeklődés: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint

Krisztina 

Zsófi160 Creative Commons License 2015.09.21 0 0 317

Kedves Gazdik!

18 éves Budapesti tanuló vagyok. Imádom az állatokat, különösen a kutyákat. Van egy tündéri 2 éves kutyusom, azonban ha tehetném mellé még az összes menhelyi kutyát is befogadnám. Mivel hobbiszinten is vigyázok és sétáltatok kutyákat akár alapáron is megsétáltatnám kutyusát. A 13. kerület közelében minden hétfőn, szerdán pénteken és hétvégén nagyon szívesen segítenék kutyája lefárasztásában.

Elérhetőségeim: d.zsofi97@freemail.hu  tel:06308973590

PZ1980 Creative Commons License 2015.09.20 0 0 316

Kedves Sétáltatók!

Egy berni pásztor kutya napközbeni sétáltatására keresünk jelentkező a XI. kerületben, Albertfalván fizetségért. Heti több alkalomra, rendszeres jelleggel.

Várom a segítőket!

Köszönettel: Zoltán, petres@gmail.com, 30/256-1612

Andrea Fekete Creative Commons License 2015.09.14 0 0 315

Kutyasetaltatas vállalnék Újpesten és környékén 22 éves vagyok Újpesten nőttem fel mindig is volt kutyám és imádom az állatokat. Jelenleg sajnos nincs kutyusom ezért vágyom egy kis kutyazasra :)  a munka beosztásom rugalmas így tudok alkalmazkodni váltakozó időpontok is jók ha előre megbeszeljuk. Megtisztelnel ha rám bíznád a legfeltettebb kincsed :)  elérhetősegem: andi.zsd@gmail.com

angicka Creative Commons License 2015.09.10 0 0 314

Sziasztok!

Angéla vagyok, Békásmegyeren lakok és a belvárosba járok főiskolára. Szabadidőmet szeretném hasznosan beosztani, így úgy gondoltam, valami olyat szeretnék csinálni fennmaradó időmben amit nagyon szeretek - tehát állatok közelében lenni - és ezen felül még pénzügyileg is jót tenne nekem. Mióta tudom az eszemet állatok között nőttem fel, kutya mindig volt a háznál és szeretném, ha főiskolás éveim alatt is foglalkozhatnék velük, mint kutyasétáltató.

Ha bármely gazdi érdeklődését felkeltettem, és rám bízná kutyusát, bizalommal forduljon hozzám! :)

Elérhetőségeim

e-mail: raubineka@gmail.com

mobil: 0620 251 0405

kovacspat Creative Commons License 2015.09.07 0 0 313

Folyamatosan allok rendelkezesukre Kedves Gazdiknak, akik igenybe kivanjak venni szolgaltatasom! :) 
Szeretett fovarosunk egesz teruleten.

Tovabbi informaciok rolam, arak, elerhetosegeim: 
facebook.com/budapesti.kutyasetaltatas

hepigyar Creative Commons License 2015.08.27 0 0 312

Megbízható, hozzáértő kutyasétáltatót keresek heti 2 alkalomra kisméretű barátságos kutyushoz. Napközben du. 2-3 körül kellene elvinni 1,5-2 órára a munkahelyemről (Deák tér-Madách tér környéke) és ide is kellene visszahozni jól kifárasztva :)

érdeklődni: laszlomester1075[kukac]gmail[pont]com

 

Kamilla000 Creative Commons License 2015.08.20 0 0 311

Sziasztok!

Heffner Kamillának hívnak,Győr mellett élek jelenleg. Nem tudom mit is írhatnék,jól jönne egy kis plusz munka,és egyből az állatok jutottak az eszembe.

Három kutyával élek együtt,nagyon szeretem őket. Járok ki állatmenhelyre,ismerőshöz tréningezni,amit szívesen teszek,csak hát pénzem nem lesz belőle.

Szóval a lényeg,hogy ha esetleg valakinek nincs elég ideje kedvencére,nem tud vele annyit foglalkozni,amennyit szeretne, akkor kérem keressen fel,megadom az elérhetőségeimet!

Barátaim,ismerőseim szerint megbízható vagyok,lehet rám számítani. Győr-és közelében állok rendelkezésetekre!

E-mail címem: heffnerkamilla@gmail.com

Tel/: +36308432310

 

Üdvözlettel: Kamilla:-)

Katica666666 Creative Commons License 2015.08.06 0 0 310

Sziasztok.14 éves vagyok és kutyasétáltatást vállalok Veszprémben.Megbízható vagyok,a kutyákkal tudok bánni,mert nekünk is van kettő.akit érdekel az keressel fel: m.kata0@freemail.hu

Ács Bogi Creative Commons License 2015.08.06 0 0 309

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok kisállatmegőrzést, ellátást (akár nyaralás miatt hétköznap és hétvégéken, magamnál is Budapest IX. ker-ben, vagy igény szerint házhoz megyek), nyári sétáltatást.

Akár hirtelen, nem várt esetben is megéri egy telefonhívás, hiszen lehet hogy pont ráérek és szívesen megyek a házi kedvenchez.

Kutyasétáltatásban, cica és egyéb kisállat (teknős, hörcsög, görény) ellátásában tapasztalattal rendelkezem.

Árban rugalmas, alkuképes vagyok.

Előre is köszönöm!

 

Elérhetőségem:

 

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

 

kutya1313 Creative Commons License 2015.08.03 0 0 308

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 

Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás.

 

10 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban / más kerületekben megbeszélés szerint /:

*          kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással

*          ha ön elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállaljuk felügyeletét,  mindennapi sétáltatását

Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon az ügyfél. Etetést tartalmazhat az ár megegyezés szerint.

 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken.

 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek.

 

Érdeklődni:

 a 20/559 8368 számon lehet

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.31 0 0 307

Kedves Gazdik!

Egyetemista diáklány kutyasétáltatást vállal hétköznap illetve hétvégéken is Székesfehérváron és környékén. Érdeklődni: 0670 614 2715 . Forduljanak hozzám bizalommal.

DanteB Creative Commons License 2015.07.27 0 0 306

Kutyasétáltatást vállalok a 16 kerületben és Szentendrén, infó e-mailen: hortidavid"kukac"gmail.com.

szpetrusk Creative Commons License 2015.07.23 0 0 305

Kedves Gazdik!:)

A XIV.-ik kerületben és környékén szeretnék kutyusokat sétáltatni, akár több órán át. 17 éves vagyok és nagy állat barát. Vidéken nekem is van egy bernáthegyi kutyusom, akit gyakran vittem sétálni, szóval van némi tapasztalatom nagy darab állatkákkal is. Bármilyen órában hívható vagyok. 

Elérhetőségem: 06307440345 vagy szabopetra29@gmail.com

Tisztelettel,

Szabó Petra

 

 

Noki85 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 304

Kedves Gazdik ! 

Okleveles kutyasitter, kutyasétáltatást, felügyeletet, etetést, gondozást vállal Budapesten! 

 

Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás… vagy csak ha nem jut elegendő ideje kedvencére…) 
30 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat), évek óta sétáltatom és felügyelem őket.. :-) 

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu

 

nosztalgika02 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 303

Budapest, VII. kerület - benne van a hirdetésben :)

Előzmény: banjaz (302)
banjaz Creative Commons License 2015.07.14 0 0 302

melyik városról van szó?

 

Előzmény: Dorina_n (291)
banjaz Creative Commons License 2015.07.14 0 0 301

Kedves gazdik! Szeretnék kutyasétáltatást vállalni Szegeden és környékén, 14 éves lány vagyok és nagyon szeretem az állatokat. Már sokszor sétáltattam kutyát és szívesen vállalok több órát akár több állattal is (kérés szerint). Biciklivel futtatást vagy bicikli nélküli futtatást is szívesen csinálok.

Elérhetőség: jazmini2001@gmail.com 

            Tel.: 06205648102

                                                           

kutyaseta000 Creative Commons License 2015.07.13 0 0 300

Kedves Gazdik!

 

Kutyasétáltatást, futtatást és felügyeletet vállalok Budapesten, főleg a belvárosban, de megoldható külső kerületekben is. 

Érdeklődés: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint

Kriszti

Ács Bogi Creative Commons License 2015.07.08 0 0 299

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok nyári sétáltatást, ellátást (nyaralás miatti hétvégéken) alkalmanként. Akár hirtelen, nem várt esetben is megéri egy telefonhívás, hiszen lehet hogy pont ráérek és szívesen megyek a házi kedvenchez.

Kutyasétáltatásban tapasztalattal rendelkezem.

Előre is köszönöm!

 

Elérhetőségem:

 

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

 

 

 

kovacspat Creative Commons License 2015.07.07 0 0 298
Folyamatosan allok rendelkezesukre Kedves Gazdiknak, akik igenybe kivanjak venni szolgaltatasom! :)
Szeretett fovarosunk egesz teruleten.

Tovabbi informaciok rolam, arak, elerhetosegeim:
facebook.com/budapesti.kutyasetaltatas

Kovacs Patrik
sarolta111 Creative Commons License 2015.07.02 0 0 297

Kedves Gazdik!

 

Szívesen vállalok kutyasétáltatás, felvigyázást, futtatást Budapesten, főleg a belsőkerületekben!

20 éves vagyok, egyetemista és boldog kutyatulajdonos :) Kertes házban, 'kutyás' környezetben nevelkedtem, remek a kapcsolatom a kutyákkal. Gazdiként van már tapasztalatom nagy-(pl: újfullandi) és kistestű (pl:puli) kutyákkal egyaránt.

További részleteket személyes megbeszélés alapján!

Érdeklődni lehet: saroltafab@gmail.com

 

kutyaseta000 Creative Commons License 2015.06.15 0 0 296

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást, futtatást és felügyeletet vállalok Budapesten, főleg a belvárosban, de megoldható külső kerületekben is. 

Érdeklődés: kutyaseta@citromail.hu

Ár: megegyezés szerint

Krisztina

Papacsdogs21 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 295

Előzőleg nem csatolta, elnézést! :(

A cikket ez alatt találjátok!

A képeken láthatjátok:

1.2.3.: Kérésre egy bordeauxi dog-ot sétáltattam és tanítottam is a kívánt parancsokra. A parancsok a következőek voltak: mellettem!; pacsit!; gyere ide!

4.5.6.: Ő itt Baby, a saját golden retriever-labrador kiskutyám. Borzasztóan kíváncsi, barátságos, jól szocializált, minden nap sétál, minden héten 1x kutyasuliba jár. Rengetegen dicsérik okossága, a gazdihoz való ragaszkodása, mellettem sétálása póráz nélküli engedelmessége miatt. Más kutyákkal rögtön barátságos, együtt él egy tacskóval. Imád sétálni, hámmal pedig nagyon jól tud.

7.8.9.: Ő itt pedig a másik kutyám, Márkó. Ővele nevelkedtem, nagyon szeretem, és rögtön a barátságon jár az esze, ha valakivel találkozik :) Ő flexi pórázon szeret sétálni.

 

Papacsdogs21 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 294

Sziasztok! 
13 éves lány vagyok. Balmazújvároson (4060, Hajdú-Bihar megye) és környékén sétáltatok kutyát 2-3 óráig 1000 Ft-ért. Akit érdekel, írjon az e-mail címemre. Nagyon szeretem a kutyákat, 5 kutyám volt. 4 éves koromtól kutyasulik rendszeres látogatója vagyok. Menhelyi kutyákat is segítek örökbefogadni, megtalálni, ideiglenesen gondozni. Jelenleg 2 kutyám (egy golden retriever és egy tacskó) van, de már nem egyszer sétáltattam bordeauxi dogot, amerikai akitát, és kölyökkutyát is. Mindkettő megfelelő szocializálásban részesült, barátságosak és kölyökkoruk óta járnak kiállításokra ill. kutyasuliba. Bármilyen kutyával (nehéz kezelésű, nagytestű, kistestű, engedetlen, szájkosaras, betegeskedő...stb) elbírok. Sajnos még kiskorú vagyok, de bárki kutyáját szívesen vállalom biciklis futtatásra (1000 Ft/1,5 óra), klikkeres tanítással való sétáltatásra (1200 Ft/1,5 óra), ismerkedős, barátkozós sétára (700 Ft/2 óra) vagy egyszerű, megmozgatós sétára (1000 Ft/2-3 óra). Fürdetést is vállalok, kétféle saját samponból, teljesen átkezelve a kutyát (550 Ft/alkalom). Minden hétköznap, délelőtt és délután egyaránt ráérek, szombaton csak délután, vasárnap pedig nem vállalok sétáltatást. Akit érdekel a dolog elsőnek írjon az e-mail címemre. Amiatt, hogy kiskorú vagyok, remélem hogy meggondolják, vagy nem keresnek más sétáltatót. Amennyiben nincs rendes hámjuk, pórázuk, én a sajátommal szívesen vállalom a kutyus sétáltatását. Erőszakról szó sincs!!! Jutalomfalatként "Füstli" vagy "Orsi" virslidarabkákat kap a kutyus. Az e-mail címem: szucsagota2002@hotmail.com 
Üdvözlettel: Ágota, 13 éves

A képeken láthatjátok:

1.2.3.: Kérésre egy bordeauxi dog-ot sétáltattam és tanítottam is a kívánt parancsokra. A parancsok a következőek voltak: mellettem!; pacsit!; gyere ide!

4.5.6.: Ő itt Baby, a saját golden retriever-labrador kiskutyám. Borzasztóan kíváncsi, barátságos, jól szocializált, minden nap sétál, minden héten 1x kutyasuliba jár. Rengetegen dicsérik okossága, a gazdihoz való ragaszkodása, mellettem sétálása póráz nélküli engedelmessége miatt. Más kutyákkal rögtön barátságos, együtt él egy tacskóval. Imád sétálni, hámmal pedig nagyon jól tud.

7.8.9.: Ő itt pedig a másik kutyám, Márkó. Ővele nevelkedtem, nagyon szeretem, és rögtön a barátságon jár az esze, ha valakivel találkozik :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!