Keresés

Részletes keresés

hc Creative Commons License 2000.11.23 0 0 10
Bródynak azért volt egy-két jó szövege, főleg amikor a komoly dolgokat csak virágnyelven lehetett elsütni.

hc

Előzmény: lékharisnya (9)
lékharisnya Creative Commons License 2000.11.23 0 0 9

Állítólag már kibékültek...
Egyébként én is röhögtem rajtuk világéletemben, a hihetetlen lúzer szövegeiken pl. A legjobb a Koncz Zsuzsa, kiver a veríték ha csak meghallom azt a hangját neki.
Persze lehetséges, hogy még mindig jobbak, mint ami most van (ők is ezzel szoktak dicsekedni), de szvsz akkor sem _jók_.
Előzmény: jobbhorog (8)
jobbhorog Creative Commons License 2000.11.23 0 0 8
hc-nek teljesen igaza van, a három együttes teljesen más kategória minden szempontból. Az Omega valóban mindkét "szuperkoncertjéhez" kiadott egy-egy albumot, (szerintem nagyon gyengék, főleg az első), a Metro pedig nem sűrűn csinált ilyen koncertet és gyanítom nem is fog, hisz az egyik tagja meghalt. Az Illés a legundorítóbb, a pénzért mindenre képesek annak ellenére, hogy Bródy és Szörényi gyűlölik egymást.
Előzmény: hc (7)
hc Creative Commons License 2000.11.23 0 0 7
Jawbreaker:
A Metró a hetvenes évek eleje óta egy alkalommal - 92-ben - állt össze. Ne keverd őket Zorán szólókarrierjével.
Az Omega sosem jelentette be a feloszlását, és a ritkán megrendezett szuperkoncertjeikre általában megjelentettek egy-egy új albumot (ezek sikeréről, szinvonaláról talán máshol..)
Egyedül az Illés az aki kb. öt évente előadja a mostmégegyszeréssohatöbbet hozzáállást, illetve beigérik a soha meg nem jelenő új lemezt is.

Gyanítom, hogy tele lesz a Stadion, ez kb. 80-90k embert jelent.
Valószínűleg sok szponzor is be fog szállni a buliba, tehát a bevételi oldalon jóval magasabb szám fog szerepelni. A kiadási oldalról pedig mindig szerettek megfeledkezni. Reklám, technika, személyzet, próbatermek bérlete, a Stadiont sem pusziért adják.
Én a rendezvény telefonszámláját egy összegben elfogadnám, mint segélyt.

hc

Előzmény: Jawbreaker (5)
gorgo Creative Commons License 2000.11.23 0 0 6
Hát akkor ne hallgasd meg őket :)
Előzmény: Jawbreaker (5)
Jawbreaker Creative Commons License 2000.11.23 0 0 5

Hat en sem vagyok egy huszoneves darab, de sosem csiptem egyiket sem.

A legjobban az nem tetszik, amikor hatszor feloszlik egy zenekar, es hatszor ad bucsukoncertet...

Azert kivancsi lennek mennyi lesz a beveteluk?
Mondjuk a Nepstadionba elmegy 50 rongynyi ember, (mert mindig akad valaki, aki nosztalgiazni szeretget) kifizet egy tizest az biztos, igy az eredmeny: 500 dokumentum.

A fele biztos megvan tisztan.

Tevedes ne essek, en nem a penz miatt agalok, hanem a produkcio ketes erteke miatt.

jobbhorog Creative Commons License 2000.11.22 0 0 4
Azért zeneileg szebb korszak volt az, ahol ők voltak a sztárok én nem Zámbó Dzsimi. Más kérdés,hogy most már tényleg nem kéne...
Előzmény: sztyepp (2)
hc Creative Commons License 2000.11.22 0 0 3
sztyepp:
A hír igaz. Egyedül Kóbor volt biztos pont - a fazonja miatt. Presser mire bekerült a csapatba már nagyon menők voltak! Ha jól emlékszem, pont a Somlót váltotta...

hc

Előzmény: sztyepp (2)
sztyepp Creative Commons License 2000.11.22 0 0 2
Információim szerint a hajdani Omegában úgy döntötték el, hogy ki milyen hangszeren fog játszani, hogy kisorsolták. Erre varjál gombot. :-) Pressert valszeg később vették be.
Előzmény: Jawbreaker (-)
hc Creative Commons License 2000.11.22 0 0 1
Bocs a fordított sorrendért:

Valószinűleg nem 0 ember lesz rájuk kiváncsi!!

hc

hc Creative Commons License 2000.11.22 0 0 0
Az biztos, hogy némelyik hajdani szupersztár mostmár csak bohócnak megy el. Az, hogy kinek mennyi önkritikája van, hogy kiálljon a közönség elé abba sajnos nincs beleszólásunk. Viszont annyiból tartom üdvözitőnek az ilyen bulikat, hogy a régi - akkor még lázadónak készült és tartott - zenékre szórakozik a kilátogató, többnyire nem tinédzser közönség és nem a jimmy-lajcsi-3+2 hányadékokra!

hc

Előzmény: Jawbreaker (-)
Jawbreaker Creative Commons License 2000.11.22 0 0 topiknyitó

Hát ez kész röhej! Fogyóban a pénzük?
Miért kell ezeknek állandóan visszatérni, mint a szellemeknek?

...na csak mer` olvastam, hogy ezek itt együtt fognak úgynevezett koncertet adni... Ha ha ha (Erre komoly módon csak ennyit tudok reagálni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!