Keresés

Részletes keresés

heinci Creative Commons License 2023.12.17 -2 2 145513

Jár a tisztelet a maiert a csapatnak edzőstül.

Ennyire rossz allapotban nem nagyon mentünk még az Anfiledre, semmi nem szólt mellettunk, bőven benne volt egy 5-6-7 gólos vereség is.

Nyilván csunya volt, nem volt foci, de elhoztunk 1 pontot, es elvettünk a Pooltol kettőt.

Onana azert nem vetodott arra a lovesre, mert azt kapus nem vedi ha csak kicsivel is beljebb megy. Jol vedett vegig Onana, ma felesleges elovenni.

Amrabat es Mainoo is szepen lehoztak ahhoz kepest h mar elso felidoben besargult mindketto.

Azt nem latom, hogy mitol lesz támadójatekunk, de ma legalabb normalisan vedekeztunk. Varane is nagyot ment.

Ma még Dalot se idegesitett, szanalmas a kiállítása. Siman Salahrol ment ki a labda, aztan kap ket sargat Dalot. :D

Evans elott is le a kalappal. Azert clean sheet, na.

Bar fasz Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145512

Két ilyen szar csapatot.... 

nistelrooij Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145511

Már nem 100%-os az Anfielden a Liverpool. Első United döntetlen a szezonban. Meglepett ez a pontszerzés.

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 2 145510

hát ezért megharcoltunk. focit nem csináltunk sokat, azt csináltuk, amit lehetett.

 

építeni erre nem lehet, de hát mégis - pont az Anfieldről, na.

MU59 Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145509

Játék nem volt, de azt nem lehet mondani, hogy nem hajtottak..

anti. Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145508

hihetetlen szarok a póóólóóósok IS :D

Fatboy Slim Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145507

itt valami keszul ma este

91. perc 0-0

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145506

nem tudom, valakinek feltűnt-e már, elég sok itt a koca focinéző, csak azért mondom, nem ciki, ha eddig nem vettétek észre.

 

de ez az Antony gyerek, hát ez nem valami nagy eresztés!

 

... :(

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 2 145505

itt van TAA lövése - ez a bohóc kapus meg sem mozdul rá... hihetetlen tényleg, milyen fos kapust kaptunk a pénzünkért. De Gea helyett. 

 

sok mindenben lehet mondani, hogy a körülmények áldozata Ten Hag meg nem tudom, de a De Gea-gödröt magának ásta. 

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 2 145504

nincs már mit mondani erről amúgy.

 

lesz, ami lesz, a szüntet megúsztuk gól nélkül, de hát látszik, hogy az egyetlen tervünk az az, hogy ússzuk meg. ez Mourinho-stílus. park the bus, baszkodjuk fel a labdákat, aztán hátha valami bepattan McTominayről. 

 

ez nem focimeccs, hanem megúszás. tényleg mintha osztálykülönbség lenne a két csapat között. és a legszomorúbb, hogy ez a realitás. ez a szintünk. rémes.

 

nem lehet egyéni teljesítményeket értékelni, nincs kit, mit, hová becserélni.

 

essünk túl rajta aztán jól van. 

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145503

a 10. perc óta már nem női csapat vagyunk, elértünk egy U16 szintre.

Redovisning Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145502

Az Onana gyerek kiéget.

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145501

na, hát az első 5 perc alapján kb. mintha egy női csapat ellen játszana a Liverpool.

 

lehet jobbnak lenni egy meccsen, de ez komolyan mi... 

Redovisning Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145500

Fél világ széthájpolta a liverpúlt hogy mekkorát fognak menni, de szerintem teljesen lagymatag 1-2 gólos meccs lesz. Akármelyik irányba.

giornalista Creative Commons License 2023.12.17 -1 1 145499

amúgy ja, de papírforma szerint meg az ég irgalmazzon nekünk ma.

 

aztán a labda gömbölyű, a fociban bármi megtörténhet, és egyéb közhelyek.

 

annyira papírforma hazai, mint a PSG továbbjutása volt anno, aztán abból is mi lett. 

Előzmény: Bar fasz (145497)
nistelrooij Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145498

Onana, Dalot, Varane, Evans, Shaw, Mainoo, Amrabat, McTominay, Antony, Hojlund, Garnacho

 

Bayindir, Kambwala, Reguilon, Wan-Bissaka, Gore, Hannibal, Pellistri, Van de Beek, Rashford

 

Egy hajrá United azért legyen leírva, bárcsak úgy lehetne HAJRÁ UNITED!!! Sajnos nem volt jó várni ezt a meccset, régen egy ünnep volt ilyen rangadó Anglia két legnagyobb klubja között. Most meg az 2:0 buktát aláírnék előre... :(

Bar fasz Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145497

Az ilyen meccsek szoktak nagy meglepetést okozni. 

miko88 Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145496

Valami oldal ahol nézhető lehet a meccs és nem regisztrálós felugrálós olyat tud esetleg valaki?

a foot4live-com néztem eddig de most eltűntek a meccs linkek

Mirrmurr Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145495

Hát meg is válaszoltad, ez a gyerek egyéniben se tudja megoldani.

Előzmény: For-dzsi (145493)
anti. Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145494

aki ma helyt áll a gyepen annak az eddigiek részemröl meg lesznek bocsátva!!!

For-dzsi Creative Commons License 2023.12.17 0 2 145493

ilyen alapon fel lehet tenni a kérdést a drágábban vásárolt játékosoknál is, én azt hiányolom, hogy megpróbálja rendszerbe szervezni a játékosokat, ezért hozták ide ETH-t gondolom, de ugyanaz a foci van, mint az elődeinél, hogy majd vki egyénileg megoldja…szerintem Mejbri is jobban muzsikálna egy funkcionáló csapatban,

Garnacho azért robban be, mert meg tudja oldani egyénileg, Greenwood is, sőt Rashford is, ha formában van vagy Bruno, sőt Mctomi is…de a csapatjáték elég gyenge az az igazság, lehet mondani, hogy a játékosok erre képesek, de elég sok játékost hozhatott ETH, szóval ez az ő sara most már 

Előzmény: Mirrmurr (145492)
Mirrmurr Creative Commons License 2023.12.17 0 0 145492

És még az is kérdés, hogy ebben a Mejbriben mit lát a mester vajon. Amit én, az az, hogy túlfűtött aggyal rohangál fel-alá, és közben bénázik. Lelkes, oké, de nem hatékony.

Előzmény: F1mre (145491)
F1mre Creative Commons License 2023.12.16 0 4 145491

A Garnacho-Hojlund-Greenwood ígéretes trió lenne. 

 

Jövőre egy európai kupa nélküli szezon új edzővel, erre a trióra építve + Mainoora legalább valamiféle jövőképet mutatna. De ehhez szerintem a Fernandes hiszti eltüntetése is szükséges lenne. 

 

Persze a valósàgban igazolunk majd egy leselejtezett Chelsea játékost 80ért + még valakit ten Hag ismerősei közül. 

Előzmény: For-dzsi (145490)
For-dzsi Creative Commons License 2023.12.16 0 2 145490

Csak a töketlenkedés megy minden szinten. Egy kisebbségi tulajdonrészt nem képesek lebizniszelni. Tragikomikus. Addig balfaszkodnak, hogy a téli ablak is véget ér. Végül is nem kell sietni, a szezon úgyis kuka. ETH nem kapott még hosszabbítást, ez is olyasmi, ami csak véletlen volt lehetséges. :) 

 

Martial legkésőbb nyáron tiplizik, én visszahoznám Greenwoodot. 

Előzmény: nistelrooij (145485)
scholesy Creative Commons License 2023.12.16 0 0 145489

Gondolom, senki nem akarta megvenni. Nem csodálkozom, amit nálunk nyújtott, az egy 0 volt. Néztem, amikor néha játszott, szinte menekült a labdától.Teljesen le van épülve.

Előzmény: heinci (145488)
heinci Creative Commons License 2023.12.15 0 0 145488

Hihetetlen, hogy megint ezek a kölcsön szerződéses szarsagok.

Komolyan a f@szert nem adjak el, ha nem kell?

Ez a bohockodas, ami ennel a klubnal megy, arra nincsenek megfelelő jelzők. Nem képesek eladni egybol egy ilyen szintű futballistát.

 

Ebben egyetlen jó van most, Donny uj mezfelirata 🤣

Talált magának munkát 🤣

Előzmény: MU59 (145486)
MU59 Creative Commons License 2023.12.15 0 0 145487
MU59 Creative Commons License 2023.12.15 0 0 145486

Romano szerint Van de Beek a Frankfurté, kölcsön, vásárlási opcióval, 15M-ért.

Előzmény: nistelrooij (145485)
nistelrooij Creative Commons License 2023.12.15 0 3 145485

Bayern szégyen után jöhet az Anfield szégyen. Valami Evans-Amrabat CB párossal vagy ki bír még egyáltalán pályára lépni, van annak egy feelingje egy rangadó előtt azon bánkódni, hogy sajnos Maguire sérült. Nem vagyok az a fajta, aki mindenben konteót lát, de most még Bruno se bánja annyira szerintem, hogy véletlenül (?) összeszedte azt a sárgát amivel kimarad az Anfielden hibátlan Liverpool ellen. EL-ben még rá is pihentek.

 

Két hét van vissza a naptári évből és akkor az a kérdés az új kapus Onana még mit alkot, az új középpályás Mount egyáltalán hány percet játszik, az új csatár Hojlund vajon rúg gólt, és még hány sérült? Aztán januárban Casemiro, Varane, Eriksen, Sancho, Antony, Martial, Diallo, Malacia, Van de Beek stb. kit sikerül elpasszolni, de nem fogják max. egyet, mert ugye újat szerezni se tudnak.

Az legalább valami, hogy az EL meccsekkel se kell szórakozni, egész héten edzhetnek a bajnokikra, talán kevesebb sérült és talán Fernandes-nek nem kell nyolcszázötvenezer percet játszani. Ha egy csoda folytán sikerülne is a top4, mi értelme úgy ha utána csoportutolsók. Mint most 15 kapott góllal. (-3 GD)

 

 

PL-ben egyébként nem tudom mit csinál a többi csapat is (Pochettino Chelsea-je például) hogy ez a United ilyen állapotban "csak" 6 pontra van a BL helytől... kb. lehet emiatt nem rúgták ki még ETH-t. Amúgy a PL egyetlen csapataként a United még nem játszott döntetlent, ez is valami kvíz kérdés lehetne már. Legalább akkor ezt a maradék 5-6 hónapot használják arra Mainoo és társai fiatalokat tesztelni, kit lehet megtartani a jövőben.

 

Interim edzőnek Carrick, Rooney, McKenna ötletekre azt mondom ők a mostani szintjükön jól vannak azoknál a kluboknál, mint edzői karrier első szakasza, miért hagynák ott félévre egy óriási falat munka miatt, nagy kockázat.

 

A meccsekre már csak legyint az ember, közben hetek óta cikkezik jövő héten INEOS és abból sincs semmi még mindig, nincs haladás, csak Arnold mondott le előre.

madbalee Creative Commons License 2023.12.15 0 0 145484

A nyiltakozatokat sokszor érdemes eredeti nyelven olvasni. 

Előzmény: miko88 (145481)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!