Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.19 0 0 22836
nagyon tetszik, ÉS nektek? Igy a helyes...
Előzmény: Törölt nick (22835)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.19 0 0 22835

http://www.youtube.com/watch?v=0Wgl_k2eiC4&feature=related nagyon tetszik, én nektek??

Kellemes napotok legyen, bárki is toppan ide!!

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.03 0 0 22834

http://www.youtube.com/watch?v=2BCj0yi-LLs&feature=related ismét itt jártam, de sehol senki, pedig most van kedvem dumcsizni.

Na jo majd jövk.

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.01 0 0 22833
Látom, hiába mesélek én Neked, ide sem"bagozol".
Előzmény: Törölt nick (22830)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.31 0 0 22832

http://www.youtube.com/watch?v=0kmBIGtOslM ...csak ugy, mert nekem tetszik!!

 

Szép napot, aki erre jár!!

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 22831

Jaj de jó!! Látod?? Én most Neked örülök!!

Kellemes napot kivánok elöszöris!!

Na mesélek neked!!

Képzeld, irok verseket, és most egy zenész irt hozzá zenét is, és fel tette a you tube- ra. Nekem MOST van miért örülnöm látod + ban.

Gyere máskoris!!

Előzmény: Törölt nick (22830)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.28 0 0 22830

Én itt vagyok, Katyusa2. Sokszor benézek, de semmi érdeklődést nem tapasztalok, ritkán írnak az emberkék. Nincs téma? Igaz, minek tudnánk örülni manapság együtt?

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.23 0 0 22829

Halihó!

Ismét itt vagyok!! Mi van? Nem is hiányolt senki?? Hát persze hogy nem!! Nincs itt más csak én, vagy???

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.21 0 0 22828
Sorry, Visli (2x). Nem sértés volt, csak elnéztem.
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.21 0 0 22827

T. Visli!

Te valóban "megpróbáltál" sokmindent, és talán meg is tapasztaltad(?), elismerésem. Új vagyok a lapon, de te egy "vén"róka lehetsz, aki tud valamit. Hát mesélj, érdeklődéssel olvasnám ismereteidet. Folytasd.

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.13 0 0 22826

Hello-bello!

Mi ez a sok irás??

Na megint Én!! Hoztam egy kis andalito notát..

http://www.youtube.com/watch?v=a0lICqMknhg

Vilsivilsi Creative Commons License 2010.08.09 0 0 22825
  BALEK XXII. - OpeBaSzö  -  2010. aug.

(Országos Pech és Balek Szövetség)

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy első törvényem: magamnak egy luxusautó, neked meg: ami a lónak is van.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mindenki megkapja a maga smittpaliját.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azt álmodtam, hogy 20 évvel ezelőtt ledőltem egy percre.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy beszélni akarok a miniszterrel, azt mondja a kapuőr: Tessék;

beidéztek a bíróságra: a portás 3 évre ítélt; beküldtek vakbélműtétre, azt mondja a recepciós:

Na, feküdjön csak ide föl a pultra, bicskát hozott?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy életfogytig előzetest kaptam.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azt játszom, én hozok egy rendeletet, te meg tartasd be.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy még életben vagyok, mert nem huszár az, aki még harmincon fölül él

(vagy állami állásban van).

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy föl akartam szállni a 4-es francia metróra,

de a politika azt mondta, minél rosszabb, annál jobb.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy egy millió munkahelyet ígértem – Kubában is.

(Mielőtt Kuba megérkezne a piacgazdaságba, az megadja magát).

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy engedélyeztem a házi vitriol-főzést, 50 literig.

- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a testvéri OPeAlSzö (Országos Pech- és Alkoholista Szövetség)

üdvözölte a pálinka-engedményt.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy nem egy millió munkahely, hanem egy millió alkoholista lett.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy hallom az Ö1-en, mekkora bukta lett egy osztráknak az M3-as megkenése – az emeregy meg hallgat, mint szar a fűben.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azt mondja az emeregy (júl. 29): A kormány 12 új börtönben gondolkodik.

De hát nincs is annyi kormánytag!

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy túlságosan „Közelről”-re sikeredett egy betelefonálás (aug.6.):

Kőbánya közpénzből a m.elnök apjának.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy aki a médiában kinyitja a száját, az azt utolsó szó jogán teszi.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Vonának sokat kell még trianonozni, hogy annyi milliója legyen, mint Heidernek.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy annyit szenvedtünk a Trianon-traumától, hogy fél Mo. hozzánk járt szenvedni.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy egy zöldet megkérdeztem, hány fát ültetett az idén?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy az iráni MTI szerint, nem merénylet volt, hanem egy petárda ünneplés céljából. Kíváncsian várom augusztus 20-át!

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy maori kagylópénzben vettem föl hitelt, de megették a cápák.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy jöttek a gödörásók, aztán jöttek a betonozók, aztán jöttek a falazók, aztán jöttek az ablakozók, aztán jöttek a szigetelők, aztán jöttek a parkettázók, aztán jöttek a fényezők -  aztán jöttek a végrehajtók és dobra verték az egész házat.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy egy napot késtem a számlám kiürítésével.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy betelefonált egy kutyagazdi (júl. 30.) az emeregybe:

3 éves szukánk van, többször próbálkoztunk, de nem maradt terhes.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kedvenc műsorom a mérőjel-sugárzás.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy ha nevet nem szabad bemondani, a saját nevét mért mondja be a rádiós?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy arzénes vizet vettem az Auchanban, de azt mondták, orvosság,

már Paracelsus is megmondta.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Csepelen tisztítják a főváros szennyvizének felét, de mért piszkolják be?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy az esővizet nem iszom meg,

de megiszom a kemizált, klórozott, tisztított szennyvizet, amibe belekakáltam.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kulturált dohányzástól kaptam rákot.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mi lenne, ha egészségesek maradnánk?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem a Lidl-be, hogy szabadítsa fel a rabszolgáit Brazíliában!

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy falura mentem, mert a fővárosi ötször többe kerül.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy odamentem, ahol jó sok ember van,

hogy szidják az anyám, meglopjanak és agyontapossanak.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy forgalmi helyzetképet adtam: A körúton egyelőre nyugalom van,

de már gyülekeznek a forgalmi helyzetkép-közvetítők.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a brit miniszter kiadta: kövérnek kell nevezni a túlsúlyosakat,

akkor a hülyéket minek nevezzük?

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy átvettem a koreai foci-stratégiát: kényszermunkára küldtem a foci-edzőt.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elvittem bevásárolni a feleségem.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy délelőtt a feleségem hülyeségeit csináljuk, délután az enyéimet.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem a házasságközvetítőbe, hogy egy földönkívülit akarok.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a jósnőm bugyiban főtt teát javasolt szerelmi bájitalként.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy behoztam az amerikai lepkekabócát, hogy megegye a parlagfüvet.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy sok a legyem, de szerencsére dolgoznak pókjaim.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a mosás lényege: a ruhában kevesebb legyen a piszok, mint a vízben.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy

Így folytatták volna a tagok másnapig, mígnem valaki fölkiáltott:

- Emberek! Menjünk, mert bezárják a parlament ajtaját!

HULLAJÓ!   Gyilkos szatírák kötél idegűeknek   Szemét Kiadó Bp. 2008

Megjelent 1 (egy) példányban, megtartom.

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.04 0 0 22824

Rég jártam itt az ÉN topikomon, mert tudjátok ez mánn az enyém ám!!!

Sehol senki, igy birtokba veszem oszt kész!!!

Előzmény: Törölt nick (22823)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.26 0 0 22823

Na, hello-bello! Aki itt van!!

Szép napot, kellemes hetet mindenkinek, aki bujt aki nem, én most el sietek, majd jövk...

panka019 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 22822
Egy kis örömforrás:)

http://www.yeess.hu/forum/viewtopic.php?f=13&t=37&sid=27287aa1445c32587ce7d22cd5d7c747

Fórum hozzászólásokért és cikkek feltöltéséért adnak pontokat, ezeket elég jó ajándékokra lehet átváltalni.
Egyik ismerősöm ajánlotta ezt a linket, ő már kapott ajándékot is. Gondolotam, megosztom Veletek, hátha érdekel vkit! :)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.19 0 0 22821
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 22820
Előzmény: Törölt nick (22819)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.16 0 0 22819

Kellemes napot kivánok Neked!! Mondjuk, örült meleg van, Te hogy birod?

 

Előzmény: hadihajos (22818)
hadihajos Creative Commons License 2010.07.15 0 0 22818
Igen az voltam valaha még a átkosban......
Előzmény: Törölt nick (22817)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 22817

Halihó!

Jo reggelt Neked!!

Te tényleg hadihajos voltál? Vagy, ez "csak" a bece neved?

Előzmény: hadihajos (22816)
hadihajos Creative Commons License 2010.07.15 0 0 22816
Klasszak a hajo makettek is! Írod az albumban többnyire volt Folyami Flottilla hadihajói láthatók ( persze a mai fiataloknak újdonság, hogy M. o.- on voltak hadihajók).

ÜDV hhj-ós
Előzmény: Törölt nick (22815)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 22815

Szio!

Látom, szereted a virágokat Te is sok van az albumodban. Klasszak a hajo makettek is!

Tényleg szépen fel ujitották!! Köszike a linket!

Előzmény: hadihajos (22814)
hadihajos Creative Commons License 2010.07.13 0 0 22814
Szia !

ebben az albumban vannak fotók a felújításról De vannak más Újpesti fotók is

http://indafoto.hu/hadihajos/ujpestkaposztasmegyer

Hűvös napot kívánok!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 22813

Halihó!

Én is be kukkantottam! Látom voltál, meg is néztem a videot. Sajna nem láttam a felujitás elött, milyen volt a fötér, de igy jol néz ki.

http://www.youtube.com/watch?v=8dLSVzCwMec&feature=related

 

Legyen a napod kellemes!!

Előzmény: hadihajos (22812)
hadihajos Creative Commons License 2010.07.12 0 0 22812
Itt is megfordultam és örültem a színvonal rendezvénynek és természetesen a felújított újpesti főtérnek.

http://www.indavideo.hu/video/Ujpest_Foter_felujitva

igyekszem benézni ide.

Üdv hhj-os
Előzmény: Törölt nick (22811)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.12 0 0 22811

Heloka!

Látod, csak most vettem észre ide 'csöppentél', de örülök neked!

Köszike a videot, megnéztem, ezek szerint TE ott voltál.

Gyere máskoris, ne féljek már itt!!

Előzmény: hadihajos (22810)
hadihajos Creative Commons License 2010.07.08 0 0 22810
Nem vagy egyedül http://www.indavideo.hu/video/Nyiltnap_a_Flottilla_kikotoben_2010_06_26-an/
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 22809
Na jo! Ami a szivemen, az a számon. Itt fogom fel tenni azokat a zenéket, ami tetszik nekem, legalább nem szol rám senki. hihi...........
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 22808
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.22 0 0 22807

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!