Keresés

Részletes keresés

Emi2 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 69839

Itt tuti nem Dommal van a baj.....

Előzmény: Man on the Moon2 (69838)
Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.14 0 1 69838

Szoboszlai újoncként sérüléséig átlag felett teljesített,gyorsan beilleszkedett, sérülése óta viszont nem tud olyan teljesítmenyt nyújtani, ráadásul ez egybe esik azzal, hogy a csapat játék is döcög, Atalanta volt a korona, amikor ő is nagyott betlizett.

Klopp változtatott, remélem nem Szoboszlai a bűnbak, és megbeszélték mi a baj.

Vagy ki tudja mi történt.

Ha a klubban gondjai lesznek az az EB-re is kihathat, önbizalom stb.

De lehet nincs itt semmi látnivaló, és Klopp rotál, én el tudom képzelni azt is, hogy az Atalanta ellen is fordítanak Szoboszlaival.

Előzmény: FCKETO (69836)
Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 69837

Várom, hogy Kannibál most Klopp ellen szólítsa hadba a válogatott fórumot bár, ha jól emlékszem mindenki pont helyén kezelte ezt a beírását is.

Előzmény: FCKETO (69836)
FCKETO Creative Commons License 2024.04.14 0 0 69836

Liverpool: Alisson;

Bradley, Konate, Van Dijk, Robertson;

Endo, Mac Allister, Jones;

Salah, Diaz, Nunez

 

Sajnos Dom kimaradt a kezdőből!

Az utóbbi hetek játéka alapján nem meglepetés.

Nem hinném, hogy a hibája miatt mert labdát bárki eladhat, inkább az alibizésre tippelek.

A magyar médiának is kicsit vissza kéne fognia magát mert ártanak neki, újabban már a magyar Beckham.;-))

Előzmény: Man on the Moon2 (69835)
Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.14 0 0 69835

Liverpooli forrás szerint Alisson kezd, nyilván a kapus poszt bizalmi poszt, de Kelleher bizonyított és nagyon nem második kapus.

Trentet is kezdőbe gondolják, de szerintem ő a 60-ik perc körül jön be.

 

Közben Romano szerint Musiala aláírt, remélem a szaúdiak már lefoglalták Salahnak a repjegyet júniusra, és tartják a 150 millió fontos ajánlatukat, nem csak a szokásos arab szélhámosságrólvan szó.

 

Előzmény: FCKETO (69834)
FCKETO Creative Commons License 2024.04.14 0 0 69834

A várható kezdő:

Kelleher;

Bradley, Quansah, Van Dijk, Robertson;

Szoboszlai,  Endó/Jones  Mac Allister;

 Salah, Núñez, Díaz

nicko Creative Commons License 2024.04.14 0 1 69833

14:30-tól a Match 4 adja a mai meccset.

Darwin Creative Commons License 2024.04.13 0 0 69832

Egy New Balance cipőt is tehetne oda.

Előzmény: Man on the Moon2 (69830)
Bar fasz Creative Commons License 2024.04.13 0 1 69831

Olvasom és van is benne igazság, hogy ha Haaland nem rúg gólt, gyakorlatilag haszontalan. Szoboszlai nem rúg gólt, de egyébként hasznos. 

Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.13 0 1 69830

Emi2 Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69829

Októberben meg azt írták, hogy ő az új Gerrard.

Az ilyen szélsőséges véleményeket kukázni kell, és próbálni a tárgyilagos, higgadt hangokat észrevenni, van sok. 

Előzmény: FCKETO (69828)
FCKETO Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69828

Az angol Pool fórumokon olyanokat írnak róla, hogy sürgősen szabadulni kéne tőle, de ennyiért ki veszi meg? Ez valóban savazás.

Első évnek valóban jó, de remélem nem tér vissza a salzburgi primadonna stílushoz mert ezt itt nem tolerálják.

Engem nagyon meglepett a kezdeti pooli játéka mert az homlokegyenest más volt.

Ezt a folytatást várom,  akkor is ha nem megy.

Itt mindeni szereti a Poolt, de egy magyar játékossal meg maga a mennyország!;-))

Maradjon így..

Előzmény: Man on the Moon2 (69825)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.12 -1 0 69827

Eddig egyedül éreztem itt magam a dél-amerokai&Salah kombómmal, ami kiköpött uaz, mint a Tiéd.

McAlister picit kilóg Dominik felé, de azt nem mondanám, hogy uúgy keresi őt a játékban mint TAA...

Az 100%, hogy Szobo sokkal jobb teljesítményt mutathatnak fel, ha pont annyira keresnék őt kulcspasszokkal, mint ő a többieket.

Nunez egyenesen kretén❗

Előzmény: Man on the Moon2 (69821)
Mirrmurr Creative Commons License 2024.04.12 0 1 69826

Olyan jó, hogy legalább Jürgennek a helyén van az esze: https://www.youtube.com/live/SMKwuxzAB58?si=7FOQGXqAn-CdvmiH

Akinek szintén van, annak átjön az üzenet is.

Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69825

Személyeskedés nélkül: elfogadom a véleményed, ha számít mit írtam, olvasd vissza te mit írtál tegnapi meccsről és mit szoktál 0:0 nál.

 

2 dolgot felejtettem el:

Úgy a legrosszabb a Pool helyzet kihasználása, hogy a legtöbbet lőnek kapura.

Mert Salah/Darwin a nem helyzetet is ellövi, passz helyett.

Ezért írtam pl. MU meccsen Salah első helyzetben passzolt, épp Szoboszlainak.

Ráadásul hiányoznak az utolsó utáni  percbeli gólok is.

 

Ha Klopp a vezetőknek elmondta novemberben szezon után távozikaz ennyi idő alatt feltehetően kiszivárgott. Mert tudták nem örökre marad a klubnál, de ő mind a menedzsmentet, mind a játékosokat saját képére alakította, és az ő habitusa tökéletesen passzol a szurkolók legendás szenvedélyéhez

Nyilván az, hogy ő elmegy az újonnan érkezett játékosokat rosszabbul érintheti, mint akinek még van 3- 5 éve a szerződéséből..

 

És igen Szoboszlainak ez az első éve a PL-ben, nem tud egyenletes teljesítményt nyújtani, sérült is volt, türelmetlen is, de nem gondolom fejben ettől gondja lenne. Írtam korábban: sport pszichológus azt mondta róla: vele nincs dolga.

 

Emlékszem Mac Allistert is itt mennyien szidták pedig ugyanaz az alázatos játékos, aki a VB-n kiszolgálta Messit.

És most a csapat karmestere, egyenletes jó teljesítménnyel.

 

Értem a viccet de a Serie B-ben padozó sehova nem kellő nem jatszó, tényleg csak hátra passzoló Nagy Ádámmal ne hasonlítsuk össze, ahogy a ferröeri győző Szalaival sem.

Előzmény: FCKETO (69823)
Emi2 Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69824

?

Január végén jelentette be a csapatnak, szurkolóknak, médiának.

Ki tudta Kloppon, és mondjuk a nagyfőnökön kívül addig? 

Mi ebben a magyaros temperamentum?  

Dom pld azóta ég és föld, ebben mondjuk lehet magyaros temperamentum, az igaz. 

Előzmény: Man on the Moon2 (69822)
FCKETO Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69823

Ha pár napja itt még Szoboszlai volt az origo itt a forumon is, akkor ma sem lehet szarrá savazni

 

Ki az aki szarrá szavazza? Én biztos nem..szinte mindig dicsértem, tegnap nem lehetett, igaz mást sem.
Angol fórumokon igen, de itt nem.

Az korrekt, ha jó, akkor dicsérik, de mikor a mezőny egyik legrosszabbja, azt is le kell, le lehet  írni.


Minden újság címlapon írja, hogy ő volt a leggyengébb, írjál nekik is!

Mi lett volna ha Szalai A ad ilyen passzt vagy Nagy Ádám alibizik így? 
Őket lehetne savazni?

Ha vasárnap kezd, akkor baromira örülök, legyen igazad!

Ha meglesz a bajnoki arany főleg, a tegnapi semmit nem számít!

Én a visszavágót feladnám, a bajnokság a fontos, de a BL-re erősíteni kell.

Előzmény: Man on the Moon2 (69821)
Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.12 0 1 69822

November óta tudják Klopp elmegy, az első helyet a MÚLT VASÁRNAP A MU meccsen engedték el azonos ponttal rosszabb gólaránnyal, remélem csak ideiglenesen.

A Pool angol csapat picsába a kishítű magyaros temparanetummal.

Vasárnaptól megcsinálunk mindenkit, Palace-szel kezdünk!

Előzmény: Emi2 (69818)
Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.04.12 0 3 69821

🤣🤣

2 meccsel ezelőtt Klopp el volt ájulva Szoboszlai labdanélküli pressingjétől.

És mivel tegnap is elsőként cserélte be,

ez nem változott.

Nem tudom hol csúszott félre a tegnapi meccs, lehet rosszul térképezték fel az olaszokat, Scamaccát biztosan, az Atalanta BL környéki, taktikus jó csapat, top játékosokkal,  ehhez jött a Poolnál pedig mindenki rossz napot fogott ki.

Ha pár napja itt még Szoboszlai volt az origo itt a forumon is, akkor ma sem lehet szarrá savazni.

És ember ő is, megértem ha a cerka tele Salahhal, góljai ellenére.

Az Arsenal, a City és a Pool közül magasan a Pool használja ki legkevésbé a gólhelyzeteket.

Ugye nem nehéz kitalálni miért.

Meg kell nézni a Real, a City vagy Barcelona dél-amerikai vagy afrikai játékosait mind passzol, kombinatív.

És pont leszarom Salah góljait ha ennyire kretén, ha nem lesz bajnoki cím abban Salah, Diaz és Darwin vastagon benne vanm

Köszönöm, hogy elmondhattam🤣

 

Vasárnap Szoboszlai kezdeni fog, mert jó szezonja van és nincs jobb a posztján

Alisson és Arnold is játszhat, szóval lehet jó a vége.

Ha esetleg nem lesz arany, akkor is mindent köszi Klopp, vastagon ezt a szezont is.

 

Előzmény: FCKETO (69809)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69820

Ez a probléma "szerencsére" meg fog oldódni, mert az FA kupa után a EL-t is hamarosan elengedhetjük, föl kell küldeni a fakót Bergamoban. Marad a versenyfutás a bajnoki címért, ott a hátralévő 7 meccsből sem lehet túl sokat botlani, alsó hangon 5 meccset be kell húzni, hogy bármiféle esélyünk maradjon.

Előzmény: Emi2 (69818)
Starchild7311 Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69819

És ebbe Klopp is beszállt...egyre több hibás döntést hoz. Mintha túlvariálná a dolgokat.

Magánügy, nem az én dolgom, de,azért kíváncsi lennék a mélyebb háttér okokra Klopp szezon közepén hirtelen felindulásból elkövetett bejelentésével kapcsolatban, hogy itt a vége.

Előzmény: Emi2 (69818)
Emi2 Creative Commons License 2024.04.12 0 1 69818

Figyelve őket egész évben, én inkább ott látom a problémát, hogy mióta Klopp bejelentette távozását, azóta kb mindenki görcsössen akarja a sikert, kib@szott felfokozott a várakozás, hogy mindent meg KELL nyerni, mert Kloppot így KELL elbúcsúztatni! Minden erről szól, statisztikát vezetnek még hány edzés, villanyfényes meccs, reggeli közös kávézás van hátra a Klopp érából....kb mindenki összeroppant mára, ilyet kb ritkán lát az ember, ahogy tegnap játszottak, de hetek óta valami hasonlót lehet érezni. 

Előzmény: wizardry8 (69817)
wizardry8 Creative Commons License 2024.04.12 -1 0 69817

Nem lehet hogy direkt ki akarnak esni hogy a PL-re koncentrálhassanak?

Előzmény: [virgo] (69811)
Starchild7311 Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69816

Igen, ma mindenki mélyen tudása alatt teljesített, egymást húzták egyre mélyebbre.

Eddig mindig volt valaki, aki kirángatta a csapatot a gödörből és megmentette a meccset.

Hol Salah, hol Nunez, hol Diaz, vagy VanDijk, Mac Allister, Endo, Bradley, vagy a ligakupás fiatalok....

Így leírva és belegondolva, végig lehet sorolni az egész csapatot, és ez jó:) Ez egy igazi csapat jellemzője.

 

Előzmény: FCKETO (69815)
FCKETO Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69815

A tendencia az ami nem tetszik....

Valóban mindenki rossz volt.

Előzmény: [virgo] (69814)
[virgo] Creative Commons License 2024.04.12 0 1 69814

Felesleges ezt Domira kihegyezni, mivel az egész csapat szar volt. Hol volt a két belső védő a góloknàl?

 

 

 

â

Előzmény: FCKETO (69806)
Erinaceus Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69813

Klopp most még bizonyíthat egy utolsót itt...

Előzmény: [virgo] (69811)
Mirrmurr Creative Commons License 2024.04.12 -2 4 69812

Csak emlékeztetőül: a csapat neve Liverpool FC, nem pedig Dominik FC.

További kellemes csőlátást!

[virgo] Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69811

Reméljük ez volt a mélypont, ahol mindenki egyszerre felejtett el focizni.

Előzmény: Jokki (69804)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.12 0 0 69810

Nehéz szívvel írom le.

A hétvégi mu meccsen, amikor Nunez nem passzolt Dominiknak ziccerben, azután elindult vissza,rálegyintett egyet, akkor az volt az érzésem, hogy azt mondta magában, baszódjatok meg!

Vállalom a tévedés lehetőségét, de ilyenkor elszakad vmi belül, és ezt nehéz összerakni újra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!