Keresés

Részletes keresés

55judit Creative Commons License 2021.01.08 0 0 222020

Laktózmentes tejet kaphat a cica?

Yanez. Creative Commons License 2021.01.07 0 0 222019

Igen jól látod. Ha nem tetszik neki valami, akkor morog, és karmolászik. vigyázni kell vele. :))

Előzmény: 55judit (222018)
55judit Creative Commons License 2021.01.07 0 0 222018

Akkor nem véletlenül látom azt hogy magában mérgelődik  és úgy összefoglalva a gazdi most nem a kedvence.

Előzmény: Yanez. (222017)
Yanez. Creative Commons License 2021.01.07 0 0 222017

Egy kicsit megtöröltem vizes ruhával. Azért ilyen tüskés a szőre.:)

Előzmény: 55judit (222016)
55judit Creative Commons License 2021.01.07 0 0 222016

Tündéri szépség!

Előzmény: Yanez. (222015)
Yanez. Creative Commons License 2021.01.07 0 1 222015

Egy kis gondolkodás:)

les yeux bleus Creative Commons License 2021.01.05 0 0 222014
Yanez. Creative Commons License 2021.01.03 0 0 222013

Előzmény: Yanez. (222012)
Yanez. Creative Commons License 2021.01.03 0 0 222012

Már 9-éves. De még jól van:)

Shangri-La Creative Commons License 2021.01.02 0 0 222011

Cirmi is rohant, ha nyitottuk a kukorica konzervet.  :-)

 

 

Előzmény: CBNora (222007)
55judit Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222010

A konzerves doboz nyitásra Cicamica is ugrik. Saját részemre csak csicseri borsó konzervet szoktam bontani, amivel mindig csalódást okozok.

Előzmény: CBNora (222009)
CBNora Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222009

Nem úgy nézett ki, változatlan formában virított a végtermékben. Nem kapott gyakran, de ha meghallotta, hogy bontom, és kért, pár szemet adtam neki kézből. Baja nem lett tőle.

Előzmény: 55judit (222008)
55judit Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222008

Cica megemészti a kukoricát?

Előzmény: CBNora (222007)
CBNora Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222007

A kukoricakonzerv is finom, VHO nagyon szerette.

Előzmény: Hooti (221992)
Shangri-La Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222006

Gyönyörűséges cicagyűjteményed van. :D

 

Ez meg Aslan a CCFB-ről. :D

 

 

Előzmény: Happycandy (222003)
55judit Creative Commons License 2021.01.01 0 0 222005

Gyönyörű nyugis cica a szép szőnyegen. :)

Előzmény: Happycandy (222003)
Yanez. Creative Commons License 2020.12.31 0 0 222004

Akkor jól láttam én hogy szépszíne van.:))

Előzmény: Happycandy (222003)
Happycandy Creative Commons License 2020.12.31 0 3 222003

Ő egy brit rövidszőrű kék ezüst makréla .Nyert díjat is a macskakiállításon fiatalkorában :)

Előzmény: Yanez. (222002)
Yanez. Creative Commons License 2020.12.31 0 0 222002

Nagyon szép színe van a cicának. Nekem is van ilyen. Csak egy pici fehér is van benne. Teszek ki fotót. Ha hazajön valamikor. 2-3 napra eltűnik.

Előzmény: Happycandy (221994)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 222001

Válogatósak , de én rontottam el őket . Sose kaptak házi kosztot .

Előzmény: Yanez. (221999)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 222000

Óóóó ... vöröskéd van ? 

Enyémek cirmosok , de egyszer volt egy vöröském , aki a szembeszomszédból' hozzám költözött .

Úgy aludtunk , hogy fognom kellett az egyik mellső lábát . Egy tündér volt , én meg úgy bőgtem az altató orvosnál mint egy taknyos kölök ....nem sokáig örülhettünk egymásnak .:-(((

Előzmény: Happycandy (221998)
Yanez. Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221999

Persze hogy nem kellett nekik. Tudták hogy van ott finomabb is.:))

Előzmény: Anyóca99 (221997)
Happycandy Creative Commons License 2020.12.31 0 1 221998

Ő megette volna a sajtos tésztád sőt kienne a vagyonodból is :)Tegnap felment a madáretetőbe

madár kalácsot enni :)

Előzmény: Anyóca99 (221997)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221997

Rendes macsek ... vigyáz rád , hogy ehetetlent ne egyél .:-)

Bezzeg az enyémek ! Valamelyik nap próbaképpen sajtos tésztát adtam nekik , de csak megszagolták .

Előzmény: Happycandy (221996)
Happycandy Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221996

Én ettem ő csak megkóstolta ,mindent meg kell kóstolnia amit én eszek:)

Előzmény: Anyóca99 (221995)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221995

Na de ennyit ? :-))

Nemtom' nem árt-e nekik ....

Előzmény: Happycandy (221994)
Happycandy Creative Commons License 2020.12.31 0 2 221994

Az enyém is sütizik:)

Előzmény: Anyóca99 (221993)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221993

" ...rászokott a csipszre."

Enyém egyik meg a sütizésre . Muszáj 2-3 falatkát adni neki , mert nem hagy békén. Édességfüggő lett Mici .:-)))

Előzmény: Yanez. (221991)
Hooti Creative Commons License 2020.12.31 0 1 221992

Konzervnyitás.

Kiskapumtól kb 20méterre folyik a Zagyva, van pecahelyem.

Kiülök hajnalonként, mikor jobb az idő, kukoricakonzerv nyit, kb 10sec és ott a macsek. Néha a szomszédé is :D 

Nyitás az nyitás a fülüknek :)

Előzmény: Yanez. (221991)
Yanez. Creative Commons License 2020.12.31 0 0 221991

A konzervnyitási hangot azt nagyon ismeri az enyémek is.:) most nagyon rászokott a csipszre.  Biztos elakar hízni:))

Előzmény: jégkirálynő (221990)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!