Nem úgy nézett ki, változatlan formában virított a végtermékben. Nem kapott gyakran, de ha meghallotta, hogy bontom, és kért, pár szemet adtam neki kézből. Baja nem lett tőle.
Enyémek cirmosok , de egyszer volt egy vöröském , aki a szembeszomszédból' hozzám költözött .
Úgy aludtunk , hogy fognom kellett az egyik mellső lábát . Egy tündér volt , én meg úgy bőgtem az altató orvosnál mint egy taknyos kölök ....nem sokáig örülhettünk egymásnak .:-(((