Keresés

Részletes keresés

Angyrejja Creative Commons License 2012.07.05 0 0 549

Sziasztok!

 

 

5 éves lányom mellé rendszerető,türelmes gyermekfelügyelőt keresek.Reggel 9-19 ig kellene rá vigyázni.Hétvégék megbeszélés szerint.Egyedülálló anyuka vagyok,ezért nagyon keveset tudok fizetni.(Havi 45.000 ft)+teljes ellátás.

angyrea78@gmail.com

0670-278-21-13

 

Manka) Creative Commons License 2012.06.23 0 0 548

Sziasztok! Szűkségem lenne valakire,alkalmi segitöre aki  heti 4 alkalommal, délután 5 órára elmegy a kislányomért az oviba és 8:00-ig vele van amig a munkából hazaérek. Sajnos sokat nem tudok fizetni érte, bizom benne h meg tudunk egyezni.

II.kerben lakom,ovi 5 perc gyalog.Tel amin elérhettek:06/70-39 29 113.

V.Katalin Creative Commons License 2012.06.18 0 0 547

Kedves Szülők!

Első sorban a IV. XIV. XV. XVI. kerületek  figyelmébe ajánlanám szolgálatomat. 

Itt a nyár és a szünidő. Tudom, milyen gond a gyerkőcök felügyeletét megoldani. Szívesen segítek ebben, lakásán vagy akár saját otthonomba is, igény szerint vállalom gyermeke felügyeletét. Nagyon szeretem a gyerekeket, hamar megtalálom velük a közös hangot. Gyermekükkel eltöltött időt kreatív foglalkozásokkal,  játékokkal, kisebb kirándulással tudom színesíteni. 50 éves vagyok, nem dohányzom.  Szeretettel várom jelentkezésüket.

Elérhetősége:

Email: viktor@t-online.hu

artd.b. Creative Commons License 2012.06.11 0 0 546

Bp. XII. ker.-ben 100 nm-es lakásba keresünk megbízható, referenciával rendelkező, kimondottan precíz, nemdohányzó házvezetőnőt/takarítónőt heti rendszerességgel.

Fényképes jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével (óradíjban) az alábbi e-mail címen várom: artdecobutor@gmail.com

Amennyiben vállal ezen kívül gyermekfelügyeletet, illetve vasalást, kérem azt is jelezze!

Előre is köszönöm!

sz.manyu Creative Commons License 2012.06.02 0 0 545

Kedves Szülők!

Itt a nyár és a szünidő. Tudom, milyen gond a gyerkőcök felügyeletét megoldani. Szívesen segítek ebben. Lakásán vagy akár nyaralójában (éjjel is), igény szerint vállalom gyermeke felügyeletét, egy nagymama gondoskodásával, szeretetével. Nagyon szeretem a gyerekeket, hamar megtalálom velük a közös hangot. Türelmes nyugodt természetem van. Gyermekükkel eltöltött időt kreatív foglalkozásokkal, fejlődését elősegítő tevékenységekkel is tudom színesíteni.

60 éves vagyok, nem dohányzom. Jogosítványom van, gyakorlott vezető vagyok. Szeretettel várom jelentkezésüket.

Dorina0326 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 544

Kedves szülők!

Engedjék meg, hogy bemutatkozzak. Kalmár Dorina vagyok 26 éves okleveles Bébiszitter, és házvezetőnő. Takarítási gyakorlatomat és tapasztalatomat 4 és 5 csillagos szállodai munkám  (közel 2 év) folyamán szereztem, ahol meg voltak velem elégedve.

     Gyermekfelügyeleti tapasztalatomat keresztfiaim (2 és 4 évesek) által szereztem elsősorban, de bébiszitteri tanulmányaim gyakorlati helyén a Zuglóban működő Baba-mama házban is sokat tanultam (ajánlólevéllel is rendelkezem). Itt több korosztállyal is foglalkoztam, a gyerekek azonnal elfogadtak és a szülők is meg voltak velem elégedve.  Családnál dolgozok a szakképesítésem óta de itt már nem sokáig van rám szükség így új családot keresek!(Ajánlólevéllel  rendelkezek.)

    Gyermek arcfestői képesítésem is van, amivel úgyszintén állok rendelkezésükre!

   Káros szenvedélyeim nincsenek, megbízható és rugalmas vagyok.Tehát ha önnek egy szakképzett házvezetőnőre  vagy bébiszitterre esetleg gyermekarcfestőre van szüksége a hét bármej napján,minden napszakban vállalok munkát.

Buadapes 3,11,14,16 kerületekben elsősorban de más kerületekbe is szivesen megyek!

Ár megegyezés szerint!

Felmerülő kérdéseire szívesen válaszolok akár e-mailben, akár személyesen is.

E-mail:kalmar.dorina@gmail.com

Tel.:06-20-399-47-39

:)Anita21 Creative Commons License 2012.04.26 0 0 543

Elérhetőségem:

freianita23@gmail.com

0620/3979-503

:)Anita21 Creative Commons License 2012.04.26 0 0 542

Kedves Anyuka, Apuka!

Nemdohányzó, megbízható, mosolygós, türelmes lány vagyok. Nekem fontos, hogy a gyerekek fejlődjenek, tanuljanak a jókedvű játszás közben. Időbeosztásomat tekintve rugalmas vagyok. Számíthat rám a hét bármely napján. Szükség szerint alkalmanként vagy rendszeresen. Keressen bizalommal, találkozzunk személyesen, hogy Ön is megtapasztalja, valóban nyugodtan intézheti a dolgát, én mindent megteszek, hogy gyermeke boldog és kiegyensúlyozott legyen.

Szükség szerint a házimunkában is szívesen segítek! :)

Várom a kedves szülők jelentkezését, ha egy gyermekszerető bébiszitterre van szükségük.

Az utazás nem probléma, van jogsim és autóm is, amennyiben szükséges.

(Érkezéskor mindig pontos vagyok!)

 

marcsi 1954 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 541

Kedves Szülők!

 

Sürgős dolga van?

Nincs kire bíznia gyermekét?

Hívja Marcsi-Nagyit!

Betegség esetén is vigyázok gyermekére!

Csak a III.ker-ben!

Órabér csak 500ft!!!!

Tel:30 603-8960         Tomsics Ferencné

Pircsi54 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 540

"Unokát" keresek!

 Fiatalos,modern gondolkodású,tanári diplomás,tapasztasztalt "babapásztor"

 vagyok,két nagyszerű lány anyukája.Nem dohányzom.

 Hétköznaponként 9 hónapos-kisiskolás korú csemetékkel foglalkoznék.

 Elsősorban a déli kerületekben,de a többi is szóba jöhet,amennyiben jól megközelíthető tömegközlekedéssel.

 A XX. kerületben lakom.

 e-mail:

 zsillimaria@gmail.com

 

Vaszon Vaszonovna Creative Commons License 2012.03.29 0 0 539

Hetedik kerületbe másfél éves kisfiam és hároméves kislányom mellé keresünk pótnagymamát, aki szerető és (meg)értő módon viszonyul a gyerekekhez. Jogosítvány, autó szükséges. Időbeosztás rugalmas (megbeszélés szerint), általában napi 3-4 óra, néha több. Többit személyesen.

 

gittabenkoe@hotmail.com

Hunnita Creative Commons License 2012.03.20 0 0 537

XX.kerületbe (Pesterzsébet) keresek 1 éves kisfiam mellé egy megbízható, leinformálható, gyakorlattal rendelkező, nem dohányzó hölgyet, aki vigyázni tudna rá, míg mi dolgozunk (kb.8.30-17.30 között). Lehet nyugdíjas, pótnagymama vagy saját gyermekkel is rendelkező anyuka, akinek az idejébe belefér, hogy lakásunkban vigyázzon a gyermekünkre.

Olyan személyt keresek, aki akkor is tud rá vigyázni, ha ő éppen beteg (pl. megfázott) ill. aki egész évre keres elfoglaltságot. Én hosszú távban gondolkodom, és szeretném a gyermekemnek biztosítani, hogy egy állandó személy gondoskodjon róla azokban az órákban, amíg mi távol vagyunk.

Ha felkeltette a hirdetés az érdeklődését, kérem keressen a 70/551-7928-as számon vagy a kiriel28@hotmail.com e-mail címen.

 

Várom jelentkezésüket!

 

Üdvözlettel:

 

Gabi

viola44 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 536

viola44

 

Kedves Szülők!

 

 

 Micimackónál végeztem el a bébisitter tanfolyamot. 44 éves vagyok, szeretnék kisgyermekek felügyeletét vállalni, akár főállásban vagy részmunkaidőben. Gyermekszerető, megybízható vagyok. Ezen felül vállalnék takarítást, vasalást a háztartásban való besegítést. 3.kerületben vagy a 1., 2., 11., 12.,13., belvárosból várom  megkeresésüket.

                                                                                                                              Üdvözlettel: Viola

pota.bela Creative Commons License 2012.02.11 0 0 535

ez a freemailes cim nem működik ... van esetleg másik is? Válaszolnék ...

Előzmény: vica1313 (534)
vica1313 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 534

Bocsánat, emailem: taraczkozi_eva@freemail.hu (előző  hozzászóláshoz)

vica1313 Creative Commons License 2012.02.06 0 0 533

Segítséget kérek!

 

5 éves fiam mellé bébiszittert keresek, csak alkalomszerűen, amikor kicsit beteg és nem mehet oviba. A kezdés korai lenne, reggel 7 órára kéne ideérni, de a bébiszitternek nem lenne semmi dolga, se főzés, se takarítás, csak vgyázni a fiamra, aki nagyon szeret mesét nézni, és délután 2-3 órát alszik.

Kb. délután 16óráig kéne  rá vigyázni. Bérezés megegyezés szerint. Tapasztalat nem szükséges, gyerekszeretet viszont igen.

email: tararaczkozi_eva@freemail.hu, telefonszámot, rövid bemutatkozást kérnék.

 

Köszönöm!

bobo-ka Creative Commons License 2012.01.23 0 0 531

Kedves Szülők!

 

Igényfelmérés céljából jelentkezem itt köztetek. Gyógypedagógus végzettséggel rendelkezem, jelenleg is tanítok pici gyerekeket. Munkám mellett folyamatos babysitterkedéssel is foglalkozom. Most eljött a pillanat, hogy a két helyről szerzett tapasztalataimat összegyúrjam. Így egy kedves, hangulatos lakásban várom azoknak a szülőknek a jelentkezését, akiknek szükségük van napi egy, vagy akár több szabad órára. Mindeközben bababarát és kellemes légkör, ill. hasznos időtöltés, zenélés, mőkázás és mese várja a gyermekeket. Várom érdeklődésüket, ötleteiket, javaslataikat! Köszönettel! Bobo

csapó ági Creative Commons License 2012.01.23 0 0 530

Szia!

 

Csapó Ági vagyok, írtam neked e-mailt a gyrermekfelügyelettel kapcsolatban, de válasz e-mailt kaptam, mely szerint nem tudod elolvasni:(

 

Ha sikerül megoldani hogy elolvasd, kérlek jelezd nekem!

Köszi:)

 

Ági

 

Előzmény: verity777 (529)
verity777 Creative Commons License 2012.01.22 0 0 529

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Jelenleg a második babámat várom április elejére (de szerintem inkább március vége lesz belőle...) és a 2,5 éves lányom mellé keresek valakit, aki vigyázna rá. Már most elkelne a segítség, de ahogy közeledik a szülés, egyre jobban. Sajnos semmi segítségem nincs. 

Tehát a feladat: egy 2,5 éves leánygyermek terelgetése hétköznap nap közben pár órában, alkalomszerűen, pl. amikor el kellene mennem valahova és nem akarom magammal cipelni. Ami nagyobb feladat: vigyázni kellene rá, amikor szülök (és ennek az időpontja nem nagyon határozható meg előre...) és amíg a kórházban vagyok. Utána pedig további, időszakos segítségre lenne szükségem, akkor inkább a kicsivel, hogy a nagyobbikkal el tudjak menni pl. játszótérre.

Szóval szívesen venném olyan tapasztalt és rugalmas bébiszitterek jelentkezését, akik a fent vázolt feladatban segíteni tudnának. Budapesten lakom tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen (4-6 villamos, piros és kék metró sétatávolságban). A pénzben megegyezünk.

verity@freemail.hu

Köszönöm!

enci80 Creative Commons License 2012.01.14 0 0 528

sziasztok

31 éves dajka végzetséggel rendelkező két gyermekes anyuka vagyok szivesen vállalnék lakhelymhez közel gyermek felügyeletet ,vasalást ,takaritást.Bucsui határhoz közeli ausztriai faluba is elmennék,jelenleg is vigyázok kisbabára igy már referenciával is tudok szolgálni.Vsalást otthonomban is vállalok.

enci8012@freemail.hu

Boti06 Creative Commons License 2012.01.14 0 0 527

Kedves Mindenki,

20. kerületbe keresek 17 hós kislányom mellé egy leinformálható, rugalmas, nemdohányzó bébiszittert.

Hétköznapokra (egyenlőre 3 nap, később lehet több is) napközben. Dél és du. 5 között időszakban 2-3 órában.  Ezen túl esetenként plussz alkalmakra, megbeszélés alapján.

Elsősorban olyat hölgyet keresünk, akinek megfelelő tapasztalata van ilyen korú gyermekkel (tévézés, dvd, számítógép nincs).

címem: botosk@citromail.hu

Ide várnék bemutatkozást, ha lehet fényképpel.

 

sz.manyu Creative Commons License 2011.12.14 0 0 526

Kedves Szülők!

 

Fiatalos nyugdíjas nagymama vagyok. Keresek olyan családot, akinek türelmes, kedves "pótnagyira” van szüksége. Szeretem a gyerekeket, szívesen foglalkozom velük.

 

Tapasztalatot 4 gyermekem és 1 unokám által szereztem. Mondókákat, énekeket ismerek, kézműves technikákban jártas vagyok. Két évig dolgoztam bölcsődében és rövid ideig magán óvodában. Jogosítvánnyal, gépkocsival rendelkezem. Balesetem soha nem volt.

 

Érden lakom, de a környező településekről és dél Budárol is várom szeretettel az érdeklődőket.

 

Elérhetőségem: e-mail: sz.manyu@gmail.com, telefon: 06 20 219-0129

Beatrix72 Creative Commons License 2011.12.07 0 0 525

Sziasztok!

Új Családi Napközi nyílt a IX. kerületben a Vaskapu utcában.

Én ott vagyok gondozó-néni
Saját nagy zárt udvar ,kis létszám és családias hangulat.

Várjuk szeretettel a leendő kis bocsokat

Bocs-Csoda Családi Napközi
www.bocsoda.com

Beatrix

csapó ági Creative Commons License 2011.11.21 0 0 524

Kedves Szülők!

 

 

Okleveles bébiszitterként, két kisgyermekl édesanyjaként vállalom gyermekük gondozását, míg Önök távol vannak.(Kisfiam 2 éves, kislányom 5 hónapos, mindketten bölcsisek)

 

25 éves, sportos, életvidám, háztartásbeli anyuka vagyok, szeretek sütni- főzni, kertészkedni, rajzolni, énekelni, táncolni.

 

Elsősorban olyan családot keresek, ahol rendszeresen szükség lenne segítségemre, de alkalmi megoldások is érdekelnek!

 

Órabér: 900.- / ó ;          

Havi fix: 50.000.- / hó

 

 

Tel.számom:   06-30/ 5935038

e-mail címem: csapoagi24@freemail.hu

 

Szeretettel várom megkeresésüket!

Szép napot mindenkinek!

 

Csapó Ági

 

abhono Creative Commons License 2011.11.02 0 0 523

Sziasztok!

 

9,5 éves kisfiam mellé keresek valakit a XIII. kerületben, aki minden reggel segítene neki a reggeli készülődésben, és elkísérné őt az iskolába (tömegközlekedéssel) , illetve péntekenként délben hazavinné az iskolából.

Ez reggelente  kb. 1,5 órás, (pénteken délben +legalább 1 óra)  és heti öt napos elfoglaltságot jelent.

Nem szükséges szakképzettség, elsősorban diákok jelentkezését várom.

Jelentkezni lehet  az abrahamhoffer@citromail.hu e-mail címen.

zsildi81 Creative Commons License 2011.10.18 0 0 522

Kedves Anyukák, Apukák!

Ha vágynak egy kis kikapcsolódásra, vagy nincs idejük munka mellett ellátni a kicsiket, szívesen besegítek.

Fiatalos!, 53 éves, 4 gyermekes, tapasztalt, és megbízható anyuka vagyok. Jelenleg két családnál vigyázok 2-2 gyermekre alkalmanként. Melléjük szeretnék még más családoknak is a segítségére lenni, mert időmbe belefér, és imádom a gyerekeket.

Nem dohányzom, és gépjárművel rendelkezem. Rugalmasan tudok alkalmazkodni, akár pár órával előtte is szólhat, és ott tudok lenni.

Elsősorban 11.-22. kerületekben! Hívjon bizalommal! 06-20-51-88-251

hadeszka Creative Commons License 2011.09.26 0 0 521

Nos,időközben szereztem alkalmi munkát, egy 2,5 éves kisfiúra és egy 5 éves kislányra vigyázok havi 4szer 12 órában. Nagyon jól kijövünk, így tőlük referenciát is tudok kérni.

Persze így is sok a szabadidőm, így továbbra is várom szülők jelentezését!

 

Előzmény: hadeszka (519)
hazaimamó Creative Commons License 2011.09.26 0 0 520

Kedves Anyukák és Apukák! Én egy fiatalos  pótnagyi vagyok. Jelenleg 8 év után -előző családnál töltött időm - keresem azt  a manókát vagy manókákat, akikre féltőn kell vigyázni, vidáman hancúrozni, és a világra nyitottan okosodni. Minden megoldás érdekel, hosszútávon szeretném látni a kicsik fejlődését, és persze lehetőség szerint aktívan részt venni benne. Képesítésem, referenciám és ennek megfelelően gyakorlatom is van, egészségügyi könyvvel. Szeretetem pedig kiapadhatatlan. Saját két  örökmozgó unokával is rendelekezm. Budapesten a III. kerülteben lakom, közlekedni pedig nem akadály. Jogoasítványom nincs.  Nyitott vagyok az esti és éjszakai álomőrzésre is, és a kicsi mellett szívesen besegítek a háztartási teendőkbe is. Hívjanak  kérem bizalommal, az anyagiakat úgy gondolom akkor beszélhetjük meg. elérhetőségemim:hazaitobias@freemail.hu  vagy 702717159

hadeszka Creative Commons License 2011.09.23 0 0 519

21 éves, orvosi egyetemre járó, megbízható, rendes, barátságos diáklány gyermekfelügyeletet vállal, 1 éves kortól általános iskolás gyerekekig minden korosztályban. Van egy öcsém, akit gyakorlatilag én neveltem fel, jól kijövök minden kisgyermekkel. Abszolút felelősségteljes vagyok, betartom a szülők kéréseit. Rendszeresen vagy alkalmanként is szívesen vállalok munkát(pl ha a szülőknek esti programja van), éjszakára és hétvégére is. Nagyobb kisgyerekeknek szívesen segítek a házi feladat elkészítésében, ellenőrzésében vagy mellettük szívesen csinálok kisebb háztartási munkát is, pl vasalás. Ha kisebb, bölcsis vagy óvodás korú a gyermek, akkor nem, mert ők állandó figyelmet igényelnek. Évek óta magamról gondoskodom, így van tapasztalatom. Szívesen eltöltök pár órát a gyermekkel a szülők felügyelete mellett, hogy megismerjük egymást és lássuk mennyire fogad el a kisgyerek. Amíg vigyázok rájuk igyekszem hasznosan, játékkal, meseolvasással eltölteni az időt, nem az a típus vagyok, aki a TV elé ülteti a lurkót és rá sem néz. Jó a teherbíró képességem és nagyon türelmes vagyok.

Jelenleg halasztok az egyetemen, így csak délelőtt van 1-1 órám, minden délutánom szabad, ahogy a hétvégéim is. Így alkalmanként is vállalok munkát.

Autóm nincs, de Budapesten bárhová házhoz megyek.

Az ár megegyzés kérdése, de olcsón vállalom(500-700Ft/óra). Hívjon, írjon bizalommal. Mivel most először vállalok ilyet referenciám nincs, de remélem megismerjük egymást és megbíznak bennem a szülők.

Igazán szívvel-lélekkel foglalkozom a gyerekekkel.

elérhetőségem:lucamelia.mk@gmail.com vagy amelia38@freemail.hu

Tel:0620/2753222

Kérésre képet is küldök!

Pircsi54 Creative Commons License 2011.09.21 0 0 518

Fiatalos habitusú,tanári diplomás,tapasztalt babysitterként/7 év/,két felnőtt lányos anyaként keresem azt a 9 hónapos-kisiskolás korú csemetét,akire vigyázhatnék.

Budapesten elsősorban a déli kerületekben vállalok munkát,de másutt is,jó közlekedési feltételekkel.

Autóm ,jogosítványom nincs,van viszont gyermekszeretetem!

Referenciával szolgálhatok.

e-mail:

zsillimaria@gmail.com

tel.:

06/3034582270

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!