Keresés

Részletes keresés

Bbazsa Creative Commons License 2007.04.25 0 0 5

Az én HP-be alapból ban fekete fehér opció és szűrke is.

 

Ha nem fontosak színek , akkor jobb mert nem befoláysolja ezt a modok a fény körülmények.

Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 4
letöltöttem a demót, ki fogom próbálni.
Előzmény: arnyekxxx (3)
arnyekxxx Creative Commons License 2007.04.25 0 0 3
Javaslom kipróbálásra a BWStyler nevü plugin-t, naggyon jo.
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 2

Kösz.

Biztos nem fog úgy pörögni, mint egy Canon EOS xxxD topic, de talán egyre többen foglalkoznak a témával.

Előzmény: Rollei (0)
Rollei Creative Commons License 2007.04.25 0 0 0
S0k sikert. Bár vannak kétségeim azzal kapcsolatban, hogy hosszú életű lesz-e ez a topik, mindenesetre bekedvenceltem.
Előzmény: Pogesz (-)
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 1
Pogesz Creative Commons License 2007.04.25 0 0 topiknyitó

Van már egy topik Fekete-fehér címmel, de ott az analóg technikáról van szó. Ez lenne a digitális megfelelője.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!