Keresés

Részletes keresés

szocipataakaos Creative Commons License 2013.11.27 0 0 190

Amúgy adwords ot nem használok,sokan panaszkodtak az adsensre,de nekünk már 3 éve rendesen utal minden hónap 20 án

Előzmény: ioinme (188)
szocipataakaos Creative Commons License 2013.11.27 0 0 189

Első indulásnak közösségi oldalon volt fizetett hírdetésem,ami napi 17000 huf volt,szerintem ez elkerülhetetlen első körben,utána kitartás kitartás kitartás.Milyen jellegű az oldalad?17000 forintért napi 1800 ember csatlakozott,de egy idő után már maguktól csatlakoznak az emberek

Ha szeretnél esetleg facebook oldalt venni,amin vannak már igazi tagok szólj

Előzmény: ioinme (188)
ioinme Creative Commons License 2013.11.26 0 0 188

Köszi az infót! Tudom hogy rengeteg idő eljutni idáig, és gondolom kockázatos, de úgy vagyok vele hogy valahogy meg kellpróbálni. Azt szeretném kérdezni hogy reklámoztad emellett magad? Mármint ekkora látogatottságú oldalt generálni nem kis meló, és arra vagyok kíváncsi hogy "marketing" téren mit tettél ez ügyben?

Előzmény: szocipataakaos (187)
szocipataakaos Creative Commons License 2013.11.26 0 0 187

nekem napi 130.000 látogatóm van,avval keresek napi 7 ezer huf ot ,de valamikor a napi 25 ezerrel keresek 5 ezret....viszont idáig eljutni sok idő és kitartás függvénye

Előzmény: ioinme (186)
ioinme Creative Commons License 2013.11.25 0 0 186

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék pár dologról ezzel az AdSense-szel kapcsolatban. Anélkül hogy bárki pénztárcájában kotorásznék, írnátok pár példát arra hogy hány napi látogató mennyit ér egy hónapban forintosítva? Tudom hogy nem lehet általánosítani, de dobjon valaki egy csontot, mert épp egy portál létrehozása előtt vagyok, és ez fontos tényező lenne hogy tudjam merre induljak el. A válaszokat előre is köszönöm!

szocipataakaos Creative Commons License 2013.11.10 0 0 185

Szerintetek a havi 65 ezer forint az soknak vagy kevésnek mondható kifizetésben?

rapliandras Creative Commons License 2013.10.15 0 0 184

az adsense fiókodat weblaptól függetlenül tudod használni, a feltétel csak annyi, hogy betartsd az irányelveket

az elején ellenőriztek egy weblapot a fiók aktiválásához, többször viszont nem csinálják meg

Előzmény: bszilvia23 (183)
bszilvia23 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 183

Sziasztok!

Egy ügyes és okos tanácsot szeretnék kérni:

Létrehoztam egy blogot, és amikor az adsense-re jelentkeztem, visszaírtak, hogy nincs elég tartalom hozzá. Ekkor megadtam a webcímet.

Ezt később módosítottam, és azóta tartalmat töltöttem fel az oldalra, és újra kértem, csakhogy a webhelyet nem lehet módosítani.

Szeretném az új webcímre is kérni a szolgáltatást, de nem tudom, hogyan kell kicserélni, az adsense fiókon belül erre nincs lehetőség.

Új adsense fiókhoz pedig nem tudom hozzárendelni (nincs lehetőség, vagy én nem találom) a blog webcímét.

Csak a súgóba ütközöm, erre nem találtam sehol megoldást.

Segítsetek, légyszi, ilyenkor mit lehet tenni?

Nagyon köszönöm!

K. Slater Creative Commons License 2013.09.02 0 0 182

Szia!

 

Ha színvonalas és látogatott oldalt tudsz készíteni, akkor mindenképpen megéri.

Ha a fentiek megvannak és betartod a szabályzatot, akkor szinte biztos, hogy nem fognak kitiltani.

A baj általában a gagyi honlapokkal van, amikor a tartalom csak másodlagos a reklámok mellett.

 

Még az Etarget-et is érdemes használni az Adsense-szel párhuzamosan.

Egyéb lehetőségek meg általában a nagy forgalommal együtt jönnek.

Előzmény: Krisz06 (181)
Krisz06 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 181

Sziasztok!
Weboldalt szeretnék indítani, hogy adsense-szel egy kis pénzt kereshessek vele.

Valaki esetleg megírná a tapasztalatait a témában? Mennyire éri meg, mennyire van esély hogy csak úgy kitiltanak különösebb indok nélkül?

És még az lenne a kérdésem, hogy Adsense-en kívül milyen lehetőségek vannak arra, hogy reklámokat kitéve pénzt keressen az ember?

 

Köszi! :))

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.12 0 0 180

Sziasztok!

 

 Elég érdekes problémával kerültem szembe... Már egy ideje működik a googleadsense szolgáltatás és szépen keresek is. A baj csak annyi hogy amikor meg akarom adni a bic és iban kódom akkor nem fogadja el és azt írja ki hogy "belső hiba történt" Ez miért lehet??? Elvileg jól adtam meg minden kódot

 

a bic kód ubrthuhb ahogy minden raiffeisenes bankszámlaszámnál

az ibanom pedig HUxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx9 

 

és akárhogy próbálom nem fogadja el vagyis "BELSŐ HIBA TÖRTÉNT"

 

Nem csináltam illegális kattintásokat vagy semmi tiltott dolgot és a számlám sincs lezárva vagy megszüntetve az adsense által... szval nemtom...

 

Kérlek segítsetek! :(

thegyb1 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 179

Sziasztok!

 

A youtube csatornámat pár hónapja összekötöttem az adsense fiókommal. Össze is gyúlt rajta kb 2500 forint. Ezután partnert váltottam és aláírtam egy maker studioes nevű céghez. Innentől tőlük kapom a bevételt és az adsense fiókomra többet nem érkezik bevétel. Az lenne a kérdésem, hogy azt a 2500 forintot hogyan tudom lehívni a számlámra, mivel valószínúleg soha nem fogja elérni a kifizetési küszöböt?

sszemtelen Creative Commons License 2013.05.13 0 0 178

Sziasztok!

 

Mitől lehet az, hogy ha be akarok lépni az AdSense-be, akkor csak egy üres, fehér lapot látok?

 

Akár honnan akarok belépni, jelszavam beírása után csak egy üres lap jelenik meg :/

 

 

 

Szerintetek mitől lehet?

 

köszi!

 

Üdv!

Fenblionka Creative Commons License 2013.05.10 0 0 177

Üdv mindenkinek!

Pár hónapja adsense-ezek, de nem igazán vagyok megelégedve a bevétellel azokután, hogy láttam másoknál sokkal kevesebb látogatottság mellett több a pénz.  Tizezer feletti a napi egyedi látogató, de így is csak max a minimál bér van meg. Vagy ez normális?

 

Azért furcsállom, mert hasonló látogatottságú oldalak ilyen 600 000 forintot kérnek el 1 hétre banner helyért ha valamilyen média ügynökségen keresztül futnak.

Tripa54 Creative Commons License 2013.05.06 0 0 176

Jimys!

 

Nem tudom milyen honalpod van , lehet hogy a téma elavult és már senkit nem érdekel kicsit feldobhatnád valamivel. A hírdetésblokkolókról meg annyit, hogy kb 100/ 10 ember telepíti a böngészőjébe az AdBlockot, nem hiszem hogy ez lenne a probléma .

Előzmény: jimys (171)
kopeccky Creative Commons License 2013.05.04 0 0 175

sundamrt

 

kérhetnék egy email elérhetőséget Tőled?

 

K.

Előzmény: sundamrt (174)
sundamrt Creative Commons License 2013.04.23 0 0 174

Nagyon ragaszkodsz az Adsense-hez?

Én körülbelül 5 éve Adsense-zek, volt ez idő alatt több weboldalam is, kisebb-nagyobb forgalommal. Ami az én tapasztalatom, hogy a nagy forgalom nem biztos hogy nagyobb bevételt hoz. Jelenleg egy napi átlag 50-70 oldalletöltést generáló blogból származik százalékosan a legnagyobb bevételem. (Nem kell nagy összegre gondolni, nem élek meg belőle) 

 

Viszont időnként kipróbálok más hirdetési rendszereket is, és van olyan hirdetőrendszer, ami ugyan kicsit másképpen működik mint az Adsense, vagyis nem kattintás, hanem konverzió után fizet, mégis pár nap alatt hozza azt a bevételet, amit az Adsense egy hónap alatt.

 

Főként azért, mert teljes mértékben te határozod meg, milyen hirdetés, milyen formában, és kitől jelenjen meg az oldaladon.

Előzmény: Hatved5511 (173)
Hatved5511 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 173

szia! Írnál pár ötletet Google adsenze témáan? Nagyon megköszönném. Egészséges életmóddal és testedzéssel foglalkozó weboldalam van. Látványos és az olvasók szerint jó tartalommal.

 

Köszönöm előre is!

 

 

 

Előzmény: dadowsky (167)
Mark II Creative Commons License 2012.12.17 0 0 172
Sziasztok!
Az Adsense YouTube dolog érdekelne,van aki regisztrált partner lett a csatornájával?
jimys Creative Commons License 2012.11.22 0 0 171

Sziasztok!

Már sok éve van honlapom adsense hirdetéssel és folymatosan 1-3000 napi látogatóval. Volt időszak amikor akár 200x is klikkeltek 1 nap de kb. 1 éve alig-alig. Szerintetek mi lehet az oka? Elterjedtek a hirdetésblokkoló rendszerek?

Tisztában vagyok a hiedelmekkel, hogy hova kell tenni a hirdetést és milyen alakút érdemes választani, ezzel ne fárasszon senki plz.

köszi

Chilkoot járó Creative Commons License 2012.02.20 0 0 170

Sziasztok! Nem tudok rájönni, hogy kell linkegység kódot beállítani.

Egy helyen találtam leírást, de azóta már más a kezelőfelület, így használhatatlan.

Köszönöm, ha segíttek!

Gurbylaczy Creative Commons License 2012.02.05 0 0 169

Helló!

 

Olyan csatornákat hozz létre, amiket majd a hírdetők meg akarnak célozni. Ez nem könnyű, szóval csinálj belőle sokat... :)

Előzmény: mixmail (168)
mixmail Creative Commons License 2012.01.20 0 0 168

Üdv mindenkinek!

 

Nemrég kezdtem AdSense hirdetéseket elhelyezni az oldalamon, de van egy gondom. Azt szertném, hogy a hirdetők megcélozhassák a weboldalamat az AdWords-ben. Ehhez létre is hoztam a szükséges "Egyéni csatornát", és már hetek is elteltek, de az oldalamat mégsem találom az AdWords-ben.

 

Mi lehet a gond?

 

Köszi a választ.

dadowsky Creative Commons License 2012.01.07 0 0 167
sziasztok,

olvasgatva ezt a fórumot, mosolyogva tapasztaltam, hogy az adsense szenvedést mindenki kipróbálta ;) én több éve weblapozok és természetesen hirdetéseket is helyezek el az oldalaimon (28 weblapom van egyelőre). Végigjártam a már felfuttatott weblapvásárlás örömeit is, szóval akinek segítség kell, írjon bátran!

D
gabensh Creative Commons License 2012.01.06 0 0 166

sziasztok!segitséget szeretnék kérni az adsense beállitásához,nemtudom hogykell beállitani!kezdö vagyok!adworks kampányt már beállitottam,be is fizettem!de ez nem megy!válaszokat köszönöm

BIstvan84 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 165

Sziasztok az én hírdetéseim megjelennek, nem értem miért van az, hogy elutasítják. Én egy ingyenes tárhelyszolgáltatónál vagyok beregisztrálva és a domain név is ingyenes.a tárhelyszolgáltatónak is csak annyi a kikötése, hogy valahol az oldaladon rakj ki 1 bannert. Az oldalam a oldalam a www.minden.tk keres és az adsense oldalamon a bevételek nőnek.

kondee78 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 164

Szia!

 

Én ugyanígy jártam és nagyon pipa vagyok mert befektetésnek vettem az oldalt (pont az Adsense bevétel miatt) és folyamatosan elutasítanak, holott a programozója is telepakolta anno...

Tud esetleg valaki eladó Adsense fiókot ami már régebb óta működik?

Előzmény: mixmail (163)
mixmail Creative Commons License 2011.09.29 0 0 163

Sziasztok!

 

Nemrég kezdtem ismerkedni az AdSense-el, és már három különböző honlapommal is jelentkeztem (fizetős tárhely, jó design, sok infó stb.), az AdSense szabályzatot nem sértik, de mégis elutasították mindegyiket és nem írták meg az okot. Más fórumokon is egyre több hasonló cipőben járó ember számol be erről. Tudja valaki, hogy mi lehet az alaptalan elutasítás oka, ill. mi lehet a megoldás.

 

Esetleg tudja valaki, hova lehet nekik írni ezzel kapcsolatban.

 

Ami a legbosszantóbb az egészben, hogy a weben rengeteg olyan weblapot lehet találni, amik szó szerint a 'gagyi' kategóriába tartoznak mégis dugig vannak AdSense hirdetéssel.

 

Köszi a választ.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 162

tyu gratulalok az oldaladhoz igy utolag is jol felfuttattad :) mégha az itt leirt eredeti témájától kicsit el is tér.

sikerült már azóta a googlevel rendbe jönni? bár úgy látom igen, de nagyon szolídan reklámozol.

ha nem túl indiszkrét kb. mennyit tudsz evvel keresni?

Előzmény: Gabman515 (156)
Mike Creative Commons License 2011.06.03 0 0 161

azért ha azt veszem, én akkor sokkal jobban jártam :)

Előzmény: elitkert (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!