emgergo Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38900

Most néztem az UEFA hivatalos oldalán a versenykiírást:

1. Egymás elleni eredmény

2. Minitabella van hármas holtversenynél, ahol az egymás elleni gólkülönbség, majd több rúgott gól dönt

HDO Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38899
Nos, vannak konkrét infók az esetleges buszos úttal kapcsolatban, bár remélem a gyerekek nem húzzák át a számításainkat...
Minimálisan 32 főnek kell összejönnie, hogy legyen út. Amennyiben hozzuk ezt a létszámot, akkor 17.000Ft lesz a túra, ebben nincs benne a belépőjegy, de ezt megpróbáljuk lefocizni az MLSZ-szel. Azt gondolom, hogy nagyon jó árat kaptunk, és a szükséges létszám sem olyan veszedelmes.

A tisztánlátás miatt: ha továbbjutunk a csoportból, akkor az azt jelenti, hogy éremért játszhatunk 14.-én, vasárnap. Erre szeretnénk kiutazni, 13.-án szombaton indulnánk, és hétfő délután érkeznénk vissza Budapestre.
Akit érdekel, az írjon mailt a hattori@citromail.hu címre
HDO Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38898
Szerintem meg, ha lesz három hatpontos csapat, akkor minitabellát készítenek, amiből kiveszik a leggyengébb csapat elleni erdményt, tehát a luxemburg ellenit, és akkor nekünk a egy minimális különbségű vereség marad bent. Ebből a szempontból tehát tökmindegy, hogy ki mennyit rúg/rúgott Luxinak. Aztán lehet, hogy nem így döntenek. Valaki nem tudja véletlenül, hogy hogyan szól a kiírás?
Előzmény: bigacsiga2003 (38896)
VS Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38897

szerintem úgy normális, ha az egymás elleni számít,

tehát ha hárman vannak 6-6 ponttal, akkor a három meccs eredménye...

Bár gyanús, hogy a spanyolnak ennyire nagyarányú a győzelme Lux. ellen.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 38896
én nemtom de ha le is verjuk a spanyoloka, azonban ők meg megverik az oroszokat, akkor durva patthelyzet, és ebben az esetben biztos h a gólarány számít. tehát 8-0 ra nyerjunk :d
Előzmény: VS (38894)
zdzicht Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38895
hahah akarnad!! GOlarany szamit :) Le kene mosnunk luxot 8-0 ra :) es spanyolokat 1-0 ra es tovabjutunk
VS Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38894
Ugye a Lux. elleni gólarány nem számít?
Vagyis pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmények döntenek...?
Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38893
NS
A magyar válogatott Oroszország ellen lépett pályára Montorfban, az U17-es Európa-bajnokság első mérkőzésén.

Jobban kezdett Both József legénysége, Koman már a 4. percben két védőt kicselezve már csak a kapussal állt szemben, ám elhibázta a nagy lehetőséget.

A 9. percben kapufát ért el a magyar együttes: Komantól kapott remek labdát Dudás, majd a jobbösszekötő helyéről, 10 méterről a kapufát találta telibe.

A félidő folytatásában is uralta a játékot válogatottunk, több lehetőséget is kidolgoztak, de ezeket rendre kihagyták, Németh Krisztián és Koman Vladimir járt az élen a lehetőségek elpuskázásában.

A játékrész második felére magára talált az orosz együttes is, ekkor már nem volt olyan nagy a magyar mezőnyfölény.

A második félidő elején nem forogtak veszélyben a kapuk, egyedül Kasijev próbálkozott 30 méterről, de célt tévesztett. Kiegyenlített a mérkőzés, egyik csapat sem harcolt ki komolyabb fölényt.

Már szinte mindenki elkönyvelte a döntetlent, amikor egy tévesen megítélt szöglet után Korotajev ívelt középre és az előrehúzódó Morozov nyolc méterről a magyar kapuba fejelt. A magyar csapat a hátralévő időben már nem tudott fordítani, így vereséggel zárta első mérkőzését Luxemburgban.
Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38892
:-)))
Előzmény: jakka (38890)
zdzicht Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38891
:))

Munkaba neztem a kozvetitest, felido utan ki kellet mennem. Azt irtak hogy k.va jol jatszanak csak nem tudnak semmit sem beloni, de oriasi folenybe jatszanak. Na gondoltam ez mienk lesz. Erre haza jovok es 0-1 oda!!!! Majdnem sziv rohamot kaptam!
jakka Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38890
Egyszer utananezek,hogy copy-paste-eli-e ezek a menetrendszerinti hisztiket,vagy mindig ujra irja.:)
Előzmény: Lucilius (38889)
Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38889
Nyugi, zdzicht mindig ezt csinálja. :-)
Előzmény: elcondor (38888)
elcondor Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38888
Jó, akkor majd gyere vissza akkor is, amikor mondjuk továbbjutnak, és olvasd vissza a saját hozzászólásodat.
Előzmény: zdzicht (38887)
zdzicht Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38887
jaaaa, ha enyi helyzetet kihagynak akkor menyenek de haza.
Jo csapat kihagy 2-3 max 4 helyzetet de nem enyit!!!! Es meg vegen ka egy golt. Az eszem megal!!!!
Megint egy oriasi csalodas. Magyar football egy nagy csalodas reszemre. Minden lepesen nagy folhajtas utana meg meg nagyobb bukas!
Előzmény: elcondor (38885)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38886

Eurosporton megy a spanyol-luxemburgi, 25 perc alatt már 3-0 a spanyoloknak.

A látottak alapján Luxemburg nem ellenfél, de a spanyolok ellen kemény lesz.

Előzmény: a szurkoló (38881)
elcondor Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38885

Nyugodjál már meg, miért kell egy meccs után zsigerből fikázni őket?! Van még két meccsük javítani, nem kéne egyből pálcát törni felettük, pláne nem ilyen stílusban.

Menyenek....bravó!

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Előzmény: zdzicht (38884)
zdzicht Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38884
bazzus!!! Ezek semmivel sem jobbak mint a tobbi valogatott!! Amikor fontos mecs van elbaszak!!! Enyi ziccert kihagynak akkor inkabb menyenek haza. Ha ilyen a magyar foci remenye akkor inkabb talaljunk magunknak mas sportot.

Ha holnap elbazszak akkor menyenek mar haza!
Dugó Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38883
U19 ha minden igaz 1-1-et játszott szabadkán.
Lorinc_d Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38882
Persze hogy van esely, de most mar nem szabad botlani, hozni kell a kovetkezo ket meccset. Es utana meg kettot :-)
a szurkoló Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38881

attól függ mit játszanak az oroszok ellen

ha tényleg az oroszok voltak a legerősebbek és csak ilyen szerencsés körülmények között győztek ellenünk akkor van esély,szóval továbbjutunk

Előzmény: Lorinc_d (38880)
Lorinc_d Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38880

A rohadt eletbe...

Sajnos bejott a karogasom, hogy a sok kihagyott helyzet megbosszulja magat... Golra jatsszak a focit :-(

Ezek utan a spanyolokat muszaj vernunk. Luxemburg kotelezo gyozelem.

Hungary25 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38879
Srácok!!Ha éremért játszunk kimegyünk nagybusszal a srácokhoz!!!Az út 17 ezer de ha többen leszünk mint 30 fö akkor ez akár 13-15 ezer is lehet!!!Irjatok mailt ha érdekel!!!hungary001@freemail.hu, vagy MAGYAR VÁLOGATOTT MECCSEKRE NAGYBUSSZAL topikba!!
VS Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38878
És még az a vigaszunk sincs meg, hogy le kellett feküdnünk a ruszkiknak.
az nincs Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38877
Vége, kikaptunk. Nincs baj srácok, fel győzelemre a hazaiak és a spanyolok ellen, egyenes ágon meg bármi lehet!

Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38874
80' Vége a mérkőzésnek.
Az első félidőben jobban játszott a magyar válogatott, ám a második félidőben egy tévesen megítélt szöglet után Morozov győztes gólt fejelt.
Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38873
2 perccel a vége előtt...
Előzmény: Lucilius (38871)
maribor Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38872
Hajrá, hajrá...
Előzmény: Lucilius (38855)
Lucilius Creative Commons License 2006.05.03 0 0 38871
78' Korotajev szöglete után az előrehúzódó Morozov nyolc méterről fejelt a kapu jobb oldalába. 0-1