Keresés

Részletes keresés

sergiototta Creative Commons License 2022.04.04 0 0 1357

Nem biztos, hogy a sporttv a gond.

De engem halálra idegesítenek Farkas Norbi pr szónoklatai, ömlengései a hivatalos videókban/meccseken.

 

Azért profi csapatnál aktív edzők ritkán celebkednek a médiában és ennek nyilván oka van.

Előzmény: doncike (1355)
sergiototta Creative Commons License 2022.04.04 0 0 1356

Szerintem a keretből többen lépni fognak, ha kiesés lesz, de igen Balázs Jóci megtartása, amúgy is komoly feladat lenne.

És igazából azt gondolom, hogy lépjen is tovább, ha van lehetősége. Nagyon ígéretes a srác, nem kell az nb2-ben ragadnia.

 

Előzmény: doncike (1355)
doncike Creative Commons License 2022.04.04 0 0 1355

Túl sok időt vesz el a SportTV-ben okoskodás?

 

Ami még azért probléma lesz: a kapusunkat az NB2-ben is nehéz lenne megtartani. Így, hogy jó eséllyel ki fog esni a Kerület, szinte lehetetlennek látom.

Előzmény: sergiototta (1354)
sergiototta Creative Commons License 2022.04.04 0 0 1354

Marketing helyett lehet több/minőségibb munka kéne.

Előzmény: G666 (1353)
G666 Creative Commons License 2022.04.03 0 0 1353

Bazz a 40 eves Rajczit meg beteszi Kemenes?

 

Azert eleg gaz igy kikapni egy kozvetlen rivalistol

Előzmény: sergiototta (1352)
sergiototta Creative Commons License 2022.04.03 0 0 1352

A mai egy terített  betli volt. A Csákvár kapusának komolyan védenie se kellett.

A tizenegyes amit kaptunk erősen kamu szagú volt, bár igazából lényegtelen.

 

Mindkettő 0 pontot ért, de iszonyat nagy volt a visszaesés a Diósgyőr meccshez képest. A "sztárjaink" nem tudják hozni a kulcs meccseken az extrát, erre felesleges volt hozni az ex nb1-s "sztárokat".

Kemenest se értem, pl Rajczi becserélésének mi a f*x értelme volt?

 

Ebből jövőre nb3 lesz. Legalább nem kell szenvedni a buzi mlsz pályára vonatkozó előírásaival.

 

 

Laposaföld Creative Commons License 2022.04.03 0 0 1351

A felnőtt csapatba jött. Valószínűleg szerdán már pályára léphet.

A mai meccs elszomorító volt. 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: sergiototta (1350)
sergiototta Creative Commons License 2022.03.30 0 0 1350

Igazolt a csapat egy 18 éves ukrán U19-s válogatott srácot. Balszélsőnek írják, de tud a jobb szélen és középen is játszani.

Azt nem tudom, hogy a felnőtt, vagy az up csapathoz jött. Ha a felnőtthöz, akkor gondolom nem számít idegenlégiósnak a jelenlegi szomorú helyzetben.

 

Vasárnap Csákvár, nagyon fontos meccs lesz. 

ingersheim Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1349

Ja és félidőben kint cigiztünk, jött egy pali bringával

Kérne jegyet, mondja neki a kiscsaj, h már nincsen.

Erre a biztiőr kollégája: menjen be nyugodtan...

ingersheim Creative Commons License 2022.03.20 -1 0 1348

Most jön két hét szünet, Csákvárt meg elkapjuk az otthonában!

Előzmény: sergiototta (1347)
sergiototta Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1347

Lehet a szezon legjobb játékát nyújtotta a csapat, de sajnos nem sikerült betalálni. Ha pontozásos sportág simán nyerünk. Szemre is szép volt a játék sokszor.

Nagyon sokan voltak, szerintem simán több jegyet adtak el, mint a befogadó képesség. Büfébe bejutni kb esélytelen volt, 25-30 perces sorbanállás volt. Kb a 60. percre el is fogyott a sör.

 

2 pontra csökkent az előny, Csákváron nyerni kell.

 

ingersheim Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1346

Ja, szar idő volt, plusz sörre esély sem volt. Be nem álltam abba a sorba.

Előzmény: G666 (1344)
Laposaföld Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1345

A három pont sem lett volna túlzás .. nagyon kár érte, hogy nem találtunk kaput legalább egyszer. Remekelt a Kerület, ezt írta az NB1.hu.  Magam is úgy láttam. Összeállt a csapat, harcosan, mezőnyfölényben játszott. 

G666 Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1344

En meg ott fagyoskodtam a meccsen :))

Előzmény: doncike (1342)
ingersheim Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1343

Nem volt jobb a DVTK, minimum iksz benne volt ebben a meccsben.

doncike Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1342

DVTK adta Youtube-on.

Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni.

Előzmény: G666 (1341)
G666 Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1341

Minden helyzet kimaradt...

0-1

G666 Creative Commons License 2022.03.20 -1 0 1340

0-1 a felido

Tobbet kellene kapura loni mert a kapusuk eleg balfasz

G666 Creative Commons License 2022.03.20 0 0 1339

Meccsre fel!

doncike Creative Commons License 2022.03.17 0 0 1338

Most láttam az összefoglalót, annak alapján a meccs folyamán bőven megvolt a lehetőségünk további gólokra. Innen nézve két pontot buktunk.

Viszont a végén az Ajkának is volt annyi, hogy az is igaz, hogy megmentettünk egy pontot.

Előzmény: sergiototta (1337)
sergiototta Creative Commons License 2022.03.15 0 0 1337

Én is hasonlóan láttam. Sokszor felborult a pálya az Ajka javára, de nekünk is lett volna lehetőségünk megszerezni a másodikat.

Nyárit sajnos 6 pernyi játék után sérülés miatt cserélni kellett, remélem nem súlyos a srác sérülése. Szerencsétlen gyerek most jött vissza egy igen hosszú kihagyásból. Ha jól emlékszem Kleisz is sérülés miatt lett lecserélve még a Tiszakécske ellen, azóta se volt még a keretben sem. Gondolom Ő is sérült és Patrikhoz hasonlóan egy olyan játékos, aki hosszú sérülésből jön vissza.

 

Továbbra is 4 ponttal vagyunk a vonal felett és lement egy újabb forduló. Ez jó.

Azt néztem, hogy a vendég tabellán az előkelő 8. helyen vagyunk, viszont a hazai tabellán az utolsó 20. helyet foglaljuk el. Ezen mindenképpen javítani kellene.

 

 

Előzmény: Laposaföld (1336)
Laposaföld Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1336

A mai.meccs után kettős érzése van az embernek. Egyrészt jó, hogy ismét pontszerzés volt, rengeteg esetben örülhettünk, hogy nem kaptunk gólt. Másrészt bosszantó, hogy ajtó-ablak lehetőségeket hagyunk ki...

Ahogy írjátok, szoros a mezőny, nagyon könnyű rossz helyzetbe kerülni...

A játékvezető meg megint inkompetens volt, konkrétan 1, de inkább 2 büntető járt volna, s ellenünk bármilyen szabálytalanságot megengedett.

 

 

 

 

doncike Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1335

Sajnos annyira sűrű a mezőny az alsóházban, hogy minden ilyen eredmény (akár az ötmeccses veretlenségi sorozat) csak a közvetlen riválisok eredményeihez képest értelmezhető.

 

Innen nézve a mai iksz sajnos nem ér túl sokat: közülük csak a Csákvár kapott ki, a Békéscsaba ráadásul váratlan 3 pontot gyűjtött be Diósgyőrben.

 

A Kerületnek most a DVTK és a Vasas között idegenben pont a Csákvárt kellene megvernie.

Nyilván jól jönne a bravúr a két feljutásra esélyes (meg utána a Kecskemét) ellen, de reálisan nézve nem ott kell eldőlnie a bentmaradásnak.

Előzmény: ingersheim (1334)
ingersheim Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1334

5 meccs óta veretlenek vagyunk, nem rossz az.

Előzmény: doncike (1333)
doncike Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1333

1-1 lett a vége

Előzmény: ingersheim (1332)
ingersheim Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1332

Most nézem, vezetünk👍

sergiototta Creative Commons License 2022.03.13 0 0 1331

A bajnokság utolsó harmadában vagyunk, a maival együtt még 11 meccs van.

Szerintem még 10 pontot kell szerezni a bennmaradáshoz.

A hátralévő 11 meccsből 3-t játszunk a tabella utolsó harmadában található csapattal, mind idegenben.

4 meccs lesz a jelenleg középmezőnyben lévő csapatok ellen(2 otthon-2 idegenben), és 4 meccs lesz az első harmadban lévő csapatok ellen(3 otthon 1 idegenben)

 

A 10 pont megszerzése megoldható, de nem könnyű feladat. És, ha a csapat szerzi a pontokat, akkor a vezetőségnek a világítást kell elintézni, mivel szinte biztos, hogy jövőre világítás nélkül nem fogja megkapni a pálya az engedélyt az nb2-re. Ami persze egy szokásos orbitális baromság az mlsztől, de jelenleg ez a szabály.

Laposaföld Creative Commons License 2022.03.10 0 0 1330

Nem volt rossz meccs. A gólok hiányoznak a támadások végéről. De a játék sokat javult, végre nem csak tehetetlenül nézzük az ellenfél akcióit . Alakul ez, én bizakodó vagyok! Meggyőződésem, hogy lesz még meglepetés, papíron erősebb csapatokat is verhetünk.

Nagyon tetszett, hogy hétköznap kora délután ilyen sok néző szurkolt!

sergiototta Creative Commons License 2022.03.10 0 0 1329

Kár ezért a meccsért. Most a bíróra nem lehetett panaszunk, két tizi + kiállítás.

A tizik nekem adhatónak tűntek, de a kiállítás nálam sárgás volt csak, illetve volt olyan szitu, amikor nálunk is rezgett a léc piros ügyileg.

 

Jól kezdtük a meccset, voltak is lehetőségeink, de mind kimaradtak. Kiegyenlítettebbé vált a meccs, jött a tizi, berúgtuk azt hittem minden f*sza. Bár volt labdánk a 2-0-hoz, összességében ezután sztem jobb volt a Soroksár és hiába védett jól Balázs egyenlítettek is. A második félidőt is a Sori kezdte jobban, sikerült is megszerezniük a vezetést.  Kemenes próbált cserélni, de szerintem most egyik csere se tudott hozzátenni a játékhoz. Aztán jött a kiállítás egy félpályánál történt szabálytalanságért, majdnem 30 perc volt emberelőnyben. De sajnos igazán komoly nyomást folyamatosan nem tudtunk a Soroksárra helyezni, azért az egyenlítés így is összejött egy újabb büntetővel. Volt nagy védése a Soroksár kapusának is, de a mi oldalunkon is voltak izgalmas jelenetek.

 

Ha hazai pályán egy csapat nem tud megnyerni egy kiesési rangadót úgy, hogy közel félórát játszik emberelőnyben, kap két tizenegyest az baj.

Az eredmények alakulása miatt, most 4 pontra vagyunk a kieséstől, olyan még nem volt a szezonban, hogy garantált legyen, hogy a következő forduló után is a vonal felett leszünk. Ennek azért örülök.

27 meccsen van 30 pontunk, ha sikerül a pont/meccs átlagunkat 1 fölött tartani, akkor meglesz a bennmaradás.

 

 

doncike Creative Commons License 2022.03.09 0 0 1328

Mögöttünk csak a Békéscsaba nyert (pont az Ajka ellen), Budafok holnap játszik.

Ajkát verni kell, mert aztán jön lassan a DVTK meg a Vasas, és ott nem sok pontunk lesz, gyorsan elfogy a mostani előny.

Előzmény: ingersheim (1327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!