Keresés

Részletes keresés

Fomate Creative Commons License 2022.10.13 0 0 13072

2015 óta tolom a küzdelmet, diffúz nw2-vel kezdtem és most nw0 vagyok, összesen egy db 1000 graftos beultetessel. 

 

És ezt nem dicsekvesnek szánom, csak hogy van remény. Főleg annak, aki nem vár túl sokat az elején. 

Előzmény: marmande (13068)
marmande Creative Commons License 2022.10.10 0 0 13071

Igen, a sajátod, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy jól is néz ki. Hollik István nevetséges, Kajdi Csabának is rosszul néz ki az a ritka sáv ott elöl. Mellesleg semmivel nem lesz több hajad, mert amit beültetnek elölre, azt kiszedik hátul...

De a legnagyobb probléma az, hogy nagyobb hajhiány esetén a hajbeültetés sem megoldás, mert egyszerűen nincs elég donor haj.

Előzmény: Sickcunt (13069)
justcage Creative Commons License 2022.10.09 0 0 13070

Pyrilutamide-ot lehet rendelni az anageninc-től. Lesz valaki olyan bátor, hogy megpróbálja?

Sickcunt Creative Commons License 2022.10.09 0 0 13069

Hát szerintem meg jobban megéri mivel az a te hajad, a sajátod. Én személy szerint nem tudnék egy ilyen parókával együtt élni, már maga a tudat is felemésztene, hogy egy ilyen mű dologgal kell elfedjem a valóságot. A hajbeültetés meg ha tényleg körültekintően van kivitelezve, gondolok itt arra pl.. hogy a beültetés után is szeded a finát, akkor az sem hülyeség.

 

Előzmény: marmande (13068)
marmande Creative Commons License 2022.10.08 0 0 13068

https://www.youtube.com/watch?v=-h0MfMQ76pg

 

Budapesten ők csinálnak hair systemet. Állítólag 400 ezer ft... És javasolt egy személynek kettőt venni, ha az egyikkel valami baj történik, akkor legyen másik, amihez nyúlhat. Sajnos nagyon drága. És persze kéthetente lehet fodrászhoz menni, hogy levegye és újra feltegye, az sincs ingyen.

Lehúzás ez is, mint minden. De még mindig jobban megéri, mint a minox és fina/duta, amiktől még senkinek nem nőtt ki rendesen a haja, pedig már 10 éve olvasom a fórumot.

A hajbeültetés is csak kevés embernek jön be igazán és nekik is csak rövidebb távon.

marmande Creative Commons License 2022.10.07 0 0 13067

Lehet, hogy van benne túlzás is. Habár ilyen válságos időkben bármi előfordulhat.

Előzmény: Fomate (13065)
marmande Creative Commons License 2022.10.07 0 0 13066
Fomate Creative Commons License 2022.10.06 0 0 13065

minoxidilmaxon most rendeltem fél évnyi adagot, 10 napon belül itt volt, hogy most ez szerencse vagy az email túloz, azt nem vágom

Előzmény: marmande (13063)
Sickcunt Creative Commons License 2022.10.04 0 0 13064

hát én már 3 hónapja is nézegettem a rogain minoxidil habot és akkor is feltűnt, hogy alig kapni valahol, ahol meg kapni kb. 5-szörös áron van. Engem mondjuk az orál minox érdekelne miért ilyen korlátozottak a lehetőségek hozzájutni.

Előzmény: marmande (13063)
marmande Creative Commons License 2022.10.03 0 0 13063

Ezt az e-mailt kaptam. Engem ugyan nem érint, mert a minox/dermaroller/biotin teljesen hatástalan volt nálam. De tudom sokan használják itt. Fel kell készülni az áremelkedésre. Hogy a tablettásra vonatkozik-e, nem tudom.

 

 

 

"Nem szoktunk hírlevéllel zavarni, de most több változás is történik nálunk, amiről tudnod kell.

 

Minoxidil hiány van az egész világon. Leállt a gyártás.

 

Most jelzett a beszállítónk, hogy teljes hiány van belőle, nem csak Európában, de konkrétan amerikában - ahonnan érkezik - sincs a polcokon 1 db se.

 

A legrosszabb, hogy nem tudunk tenni ellene, csak várni. Nem tudni, hogy 3 hónap múlva vagy 1 év múlva lesz legközelebb.

 

Ezért megrendeltünk a beszállító teljes készletét.

 

Szeretnénk eljuttatni ezt az üzenetet neked, hogy ha követed az emailjeinket, akkor te legyél az első aki tud róla és fel tudj erre készülni, beraktározni.

 

USA-ban is emelkedni fog az ára infláció miatt állítólag és a Ft is rekordgyenge 

 

Az infláció miatt folyamatosan emelkedik az ára az egész világon, de Forintban ez különösen igaz. A mostani készletünkre fixen tartjuk az árakat, amíg ki nem fogynak.

 

Szóval érdemes feltárazni Minoxidilból, dermarollerből és biotinból is. "

marmande Creative Commons License 2022.09.28 0 0 13062
Karger Creative Commons License 2022.09.24 0 0 13061

Ebből a WAY-316606  -ból lehet vanni kísérleti cuccot, csak igen borsos az ára.

Előzmény: marmande (13056)
marmande Creative Commons License 2022.09.23 0 0 13060
marmande Creative Commons License 2022.09.23 0 0 13059
marmande Creative Commons License 2022.09.23 0 0 13058

Nekem mindkettőt Szegeden vették ki, az orrmandulám 3 évesen, a torokmandulám 27 évesen. A hajritkulás 19 évesen kezdődött és androgén hajhullásról van szó, tehát nem góc okozta. Ettől függetlenül ha az orvos javasolja, akkor vetesd ki, mert tényleg sok problémát okozhat.

De csodát ne várj, mert férfiaknál a hajhullást 90+ %-ban a hormonok okozzák.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9Cw-Td-Ez2s

Előzmény: Sickcunt (13057)
Sickcunt Creative Commons License 2022.09.23 0 0 13057

Valakinrk műtötték innen a torok- vagy orrmanduláját és ha igen hol?

 

Csak mert a napokban vettem észre, hogy nekem az egyik torokmandulám be van dagadva, ami valszeg krónikus gyulladás miatt van (már egy 1-2 hónapja is feltünt, hogy nagyobb), amivel az a gáz, hogy simán eredményezhet hajhullást, hajritkulást, sok helyen mint egy alap tünetként van feltüntetve.

Úgyhogy már foglalom is a fül orr gégészhez az időpontot, mert ha tényleg erről van szó akkor addig nyomhatom magamba a finasteridet, meg a minoxidilt de szerinttem sok értelme addig nincs amíg ez a góc ott van és nyomja a szervezetembe a toxikot.

marmande Creative Commons License 2022.09.21 0 0 13056

Az a jól ismert minoxidil. Viszont megtaláltam a cikket az újonnan felfedezett szerről:

 

https://benu.hu/cikk/csontritkulas-elleni-szerrel-a-kopaszodas-ellen

 

WAY-316606 nevű vegyületről van szó. Viszont még sok évbe telhet, mire ez forgalomba kerül (ha egyáltalán forgalomba kerül!) és a kipusztult hajhagymákon ez sem fog tudni segíteni, tehát max. megelőzésre, szinten tartásra, a kopaszodás lassítására lehet jó, mint a fina és a minox.

 

 

Továbbra is azt gondolom, hogy a leggyorsabb, legjobb eredményt hozó megoldás az egy magas minőségű hair system (paróka). Minden más csak idő/pénzpocsékolás, beleértve a minoxot és finát is.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0SMOjVgfqv4&t=19s

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=RVFR2SY1qzY

Előzmény: Karger (13055)
Karger Creative Commons License 2022.09.21 0 0 13055

Megnéztem a videót, ahol a riportalany azt mondja  hogy van egy oldat amit a bőrgyógyász írhat fel, és hatásos is a hajhullás ellen.

Mi ez a szer? 

Előzmény: marmande (13053)
marmande Creative Commons License 2022.09.10 0 0 13054

1.  Háziorvos és bőrgyógyász nem írhatja fel, csak urológus és ő is csak azután, hogy megvizsgált és nincs ellenjavallata a gyógyszer szedésének.

 

2. Írj 10 budapesti urológusnak a facebookon, hogy felírnák-e neked vizsgálat után. Annyiból biztosan lesz legalább 1, aki felírja, de valszeg több is.

 

3. Ne finaszteridet irass fel, hanem dutaszteridet (Avodart), mert az hatásosabb.

 

4. A Minoxidil súlyosabb esetekben csak kiegészítésre jó, önmagában nem elég.

 

5. Ha ennyire erősen kopaszodsz már 25 évesen, akkor hamarabb kellett volna lépni, legalább 5 évvel ezelőtt. Az eddig elvesztett haj nagy része már nem fog visszanőni, inkább     csak abban reménykedhetsz, hogy a jelenlegi hajmennyiség megmarad/megerősödik kicsit vagy lassabban fog tovább ritkulni. 

Előzmény: sharlemlake (13052)
marmande Creative Commons License 2022.09.09 0 0 13053
sharlemlake Creative Commons License 2022.09.08 0 0 13052

Sziasztok srácok!

 

Olvastam a kommentek között, hogy vannak jó páran a köreitekben, akiknek sikerült itthon Finasteride-et szerezni. Eddig a háziorvosomat és két urológust is megkerestem, de mindannyian kb. a képembe nevettek, hogy mit akarok én ezzel, így kezdem nagyon reményvesztettnek érezni magam. Egy hét múlva töltöm a 25-öt, és mit ne mondjak, elég depresszív, hogy a családom és a baráti köröm is rendszeresen emlegeti, hogy hú, mennyire kopaszodok, és őszintén kezdi teljesen kikezdeni az önbizalmam, bármennyire is próbálok nem foglalkozni vele. Minoxidilt használok már két és fél éve, de mint utóbb megtudtam, ez a probléma gyökerét nem hárítja el (ez elkezdett jól látszani mostanában a hajamon...). Az lenne a kérdésem, hogy valaki közületek tudna javasolni (privátban is akár) olyan urológust/bőrgyógyászt/bárkit, akivel tudnék gyógyszerjavaslatot íratni? Lehetőleg Budapest környékét preferálnám, de őszintén, elmegyek én akárhova, ha valaki tud ebben segíteni... Előre is köszi!

marmande Creative Commons License 2022.09.08 0 0 13051

Ja és nem kell rá valamilyen vámot fizetni? Úgy látom amerikai az oldal.

Előzmény: Fomate (13044)
marmande Creative Commons License 2022.09.08 0 0 13050

Ja és a postaköltség ingyenes? (Persze tudom, hogy bele van építve az árba...)

marmande Creative Commons License 2022.09.08 0 0 13049

https://www.goodstuffstore.net/store/Loxidil-10-mg-4-boxes-p176737313

 

Konkrétan ezt a terméket ajánlod?

Az a helyzet, hogy nekem magas vérnyomásom van, amire szedek is gyógyszert. Ha még pluszba szedem majd a minoxot is, az nem fog majd gondot okozni esetleg?

Előzmény: Fomate (13044)
Fomate Creative Commons License 2022.09.06 0 0 13048

Kb. 10 hónapja tolom, 5 mg / nappal kezdtem 4 hónapig, majd utána emeltem fel 10 mg-re.

 

Kb. az első hét után már tizedannyi hajam jött ki naponta (fésülködés, zuhanyzás közben)

Majd kb. 1 hónapra már elkezdett mindenhol babahaj nőni + erősödni, illetve megjelentek olyan helyen is hajszálak, amire nem gondoltam volna - pl. oldalt a halántékon is egyre erősödött, de mivel ez ilyen tök jó, természetesen hatást kelt, én kifejezetten örültem neki.

 

Viszont 4 hónap után látszódott, hogy szükség van a 10 mg-re, mert kezdtek elvékonyodni (sajnos a szervezet hozzászokik), így azóta tolom napi 10 mg adaggal. Ez szintén visszahozta azt a természetes és dús hatást, mint ami volt. 

 

Én azt látom, hogy a szervezet idővel nyilván egyre toleránsabb lesz ezzel, viszont sokkal ritkábban kell dózist emelni, kb. fél éve vagyok 10 mg / napon, és egyáltalán nem indokolt, hogy ennél feljebb menjen az adag, bár várhatóan 1-másfél éven belül ezt szintén meg kell majd lépni.

 

Mellékhatás nekem semmi (bár a szívemmel nincs gond, voltam ekg-n), a szőrösödés nekem csak a hajamnál lévő területeken jelent meg - szakáll, halánték, sehol máshol nem vettem észre. A legtöbb külföldi fórumon azt olvastam, hogy legtöbben 10 mg / nap adaggal tolja, e fölé menni már vizesedést és más problémát okozhat, hát meglássuk, sztm elkerülhetetlen, hogy idővel 15 mg és 20 mg adagra növekedjen a mennyiség. Ami jó hír, hogy a régi vérnyomásgyógyszer 40 mg minoxot tartalmazott, tehát még a brutálisan emelt adag is a fele lenne a vérnyomásoshoz képest, szerintem ez - orvossal egyeztetve és folyamatos labor mellett - vállalható kockázat, így sztm a következő években és biztosan maradok a szeren.

Előzmény: Sickcunt (13046)
marmande Creative Commons License 2022.09.02 0 0 13047

Az orál minoxtól nem kezd el szőrösödni a tested?

Előzmény: Fomate (13044)
Sickcunt Creative Commons License 2022.09.02 0 0 13046

Te mióta szeded az orál minoxot, illetve mennyi idő után kezdted el észrevenni a hatásait, és azokat a hatásokat milyen adagolással érted el?

Előzmény: Fomate (13044)
hajajajaj Creative Commons License 2022.09.02 0 0 13045

Hát...az óvatosság jegyében, kezdem 2,5 mg-al.

Előzmény: Fomate (13044)
Fomate Creative Commons License 2022.09.02 0 0 13044

5 mg / nap kezdj, és ha nincs hatás max 10 mg / napig menj fel.

goodstorestuff oldalát ajánlom, második rendelésem is szuperül megjött és működik a termékük

Előzmény: hajajajaj (13042)
Djani31 Creative Commons License 2022.09.01 0 0 13043

A boltiban nagyon kevés zsír van szinte semmi, ha kiöntöm nem látom rajta míg a házin igen. Meg ahhoz hogy zsíros legyen tőle a bőröd literszámra kéne innod minden nap, teljesen kizárt hogy attól van. Az a baj ha elmész például egy allergia vizsgálatra csak találgatnak mi bajod lehet de az életben nem jönnek rá csak ráfogják valamire. Aki allergiás a tejre vagy parlagfűre az valójában nem is arra allergiás hanem valami más van a háttérben. Eleve aki gyógyszert szed hosszútávon annak megbolondul a szervezete egy idő után és akkor jön ki rajta mindenféle nyavalya. Nekem csak egy allergiás van a környezetemben az természetesen rendszeres gyógyszerfogyasztó és 50 felett elkezdett viszketni meg felfúvódni az arca mert valamire allergiás lett de a vizsgálaton nem derült ki hogy mire csak felírtak neki egy újabb gyógyszert allergia ellen. Mondanom sem kell hogy ez a problémát nem oldotta meg mert továbbra is előjön.

Előzmény: Sickcunt (13041)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!