Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

mgy Creative Commons License 2003.08.22 0 0 7
Nehogy gyere nekem bosszúból az autotap-pal, vagy valami offtopik szoftverrel! ;-)
Előzmény: Baliszoft (6)
Baliszoft Creative Commons License 2003.08.22 0 0 6
Szia mgy, udvozollek a topicodban ;)
mgy Creative Commons License 2003.08.22 0 0 5
Egen, mi már elkezdtük, csak a használt laptop soros portja nem az igazi, tehát az egyszerűnek indult áramkört hangyányit modifikálni kellett. Most tartunk a 3. (4?) verziónál, és még nem az igazi.
Előzmény: LUCAS (3)
mgy Creative Commons License 2003.08.22 0 0 4
Tehát az újonan érkezőknek:
A VAG-COM szoftverhez lehet rendelni kábelt (bocsánat interfész adaptert) a Ross-tech-től. 200USD a szoftverrel együtt. Van viszont a VAG-COM-nak demó verziója, ami a honlapról letölthető. Sőt tele van a web kapcsolási rajzokkal amik a viszonylag egyszerű áramkör felépítését mutatják. Diag. csatlakozót venni lehet, úgyhogy rajta, ki készül el hamarabb?
LUCAS Creative Commons License 2003.08.22 0 0 3
Szerintem tegyuk fel itt a kerdest, hogy van-e vki, akinek utanepitett elektronikaja van es muxik laptoppal. (mivel asztali geppel a "mienk" is muxik, csakhat az nem az igazi...)
mgy Creative Commons License 2003.08.22 0 0 2
Én meg nem bírtam volna ki, ha valami lémer teszi! ;-)
Előzmény: LUCAS (0)
LUCAS Creative Commons License 2003.08.22 0 0 1
hogy kicsit ontopic is legyen, a srac mar megvette az uj elektronikahoz a hozzavalokat...
Nagyon-nagyon zavarja, hogy vmi ki akar b...ni Vele:-)
Udv:Lucas
LUCAS Creative Commons License 2003.08.22 0 0 0
szia,
nem birom ki, hogy ne en 0-zam le:-)))
Udv: Lucas
mgy Creative Commons License 2003.08.22 0 0 topiknyitó
Leendő, vagy már meglett VAG-COM felhasználók önsegélyező topikja.
Nem árulunk semmit, nem akarunk eladni se kábelt, se feltört progit, csak okosságokat, tapasztalatokat megosztani ingyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!