Keresés

Részletes keresés

sammiedavis Creative Commons License 2006.01.17 0 0 90

Köszönöm!

 

Előzmény: joskabacsi (89)
joskabacsi Creative Commons License 2006.01.16 0 0 89

Vince Béla.

(nem azért , mert idén ő lett az év borásza , hanem mert egy rendkívül szerény - szimpatikus ember és az Arcanum sorozata kiválló)

Előzmény: sammiedavis (88)
sammiedavis Creative Commons License 2006.01.14 0 0 88
Üdvözlet mindenki! Valamikor megyünk Eger környékére, s tanácsra lenne szükségem hol keressem a jó bort;). Szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi. Köffi.
joskabacsi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 87

Ok.

A "mindegyiknek borize volt" - kifelyezésre értettem az egységes borízt.

 

Apámnak is van bora , hárslevelű , jó évben 19-20 cukorfokkal szüreteljük , gyengébb években 14-15° + kaposvári extra ....  tudom miről írsz , értem is , de ezek nem ugyanazt a kategóriát jelentik. Nagyapád - gondolom apámhoz hasonlóan - olyankor boldog , amikor a tőkék roskadásig hozzák a termést , korlátozni őket pedig esze ágában sincs ....

Amit az aromákról írtál sajnos igaz , nekem is volt szerencsé(tlensége)m olyan borászhoz , akinek a palackja a kibontás után egy órával már nyomokban sem tartalmazta az eredeti ízeket - illatokat.... amit belinkeltem NEM ILYEN !

Ennyi időm volt , a szilvesztert nem szándékozom vitatkozással tölteni , mindenkinek jó szórakozást kívánok !

Előzmény: -Survivor (86)
-Survivor Creative Commons License 2005.12.31 0 0 86
en nem egyseges borizrol beszeltem, hanem borizrol...egyseges nelkul.

aztan meg kedves Joskabacsi,
en sok-sok even at iszogattam a nagyapam borat, amiben az en munkam is benne volt a metszestol es betakarastol a szureten,hordomosason at az atfejtesig.
es hat bizony annak a bornak borize volt, termeszetesen masmilyen ize az otello es oporto , es masmilyen ize a harslevelu szolobol keszult bornak. de mindegyiknek borize volt. es nem dohany izjellemzo. es nem csokolade. meg egyeb mostanaban divatos es kivanatos "fruity " izhatas az ugyes aromaknak koszonhetoen.
na....csak ennyit akartam mondani.
de tovabbra is BUEK!
:-))

S.
Előzmény: joskabacsi (85)
joskabacsi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 85

nem barátom..... nem ízKONZERV , hanem maga a természetes harmonia ..... a felismerhető jegyek , amiket írtam , CSAK JELLEMZIK  ....

 

Egységes boríz nincs , max. amit ugyanabból a tablettából kevernek , azt viszont nem nevezném bornak ...

 

 

Előzmény: -Survivor (84)
-Survivor Creative Commons License 2005.12.31 0 0 84
".....intenzív dohány , kávé , keserű csokoládé , megy , aszalt szilva ...."

?????
ez most bor vagy izkonzerv(illatkonzerv) a vegyesboltbol?
:-))

szvsz a bornak legyen borize....a csokoladenak meg csokoladeize.
forditva nem teccccccccc.
:-))

egyebkent BUEK viszont es mindenkinek!


Előzmény: joskabacsi (83)
joskabacsi Creative Commons License 2005.12.31 0 0 83

a nagy kedvencem :

 

intenzív dohány , kávé , keserű csokoládé , megy , aszalt szilva .

Szép test - hozzá méretezett barrique - kerek ...... nagy bor - földön járó áron

Kb. 1 hónap és jön a 2003 as....

 

ezzel kívánok mindenkinek Boldog Új Évet !

 

 

 

hsoma Creative Commons License 2005.11.05 0 0 82

Kedves borkedvelő közönység!

ha vki bizonyos Lődár István vagy lrgalábbis valami Lődár nevű borkereskedő nevével (is) fémjelzett honlapra téved, akkor küldje már meg legyen szíves a címét!

Üdvözlettel és előre is hálás köszönettel: hsoma

-Survivor Creative Commons License 2005.09.13 0 0 81
no igen, valoszinuleg.
egyebkent is....palackozott vorosborok joval hamarabb tonkremennek a tarolasban, mint a palackozott feherborok.
a legidosebb - es bar dugoizu(eufemisztikusan furmintos:))) ), de egyebkent elvezheto - palackozott feherbor az kb. 25 eves volt, amit ittam.
regi (6-8 evesnel regebbi)evjaratu elvezheto palackos vorosborokhoz meg nem volt szerencsem. (persze attol meg biztos, hogy van ilyen)

.

Előzmény: orion64 (70)
-Survivor Creative Commons License 2005.09.13 0 0 80
en max. annyit tudok segiteni , hogy ittam mar toscanai vorosbort....es meg elek :)


Előzmény: Shopgirl23 (72)
-Survivor Creative Commons License 2005.09.13 0 0 79
ha a feny fele tartod es attetszo, tiszta tehat nem zavaros, nem felhos az allaga, akkor valszeg jo meg. legfeljebb( ill. valoszinu) dugoize lesz. de ha meg tarolni akarod akkor huvos helyen fektetve es fenytol elzarva.

.
Előzmény: lemi (71)
Sothy Creative Commons License 2005.09.06 0 0 78
Helló!

Köszi az infókat, utánnanézek... :-))
Igazada van nem Irsai a Budai Cuvée... :-)) Tény! Nem tudom miért azt írtam....hehe.

Ha már ennyire otthon vagytok. Feleségem nem igazán borozik. Viszont azt mondta hogy édes vöröset megpróbálna. Tudom hogy ezek nem igazi édesek (mármint a magyarok) de tudtok egyáltalán ajánlani ilyet??? Én annyira nem figyeltem és el sem tudom képzelni merre keressek. Igazából fajta érdekelne meg persze borász...

Egyszer ittam egy félédes vagy édes Pinot Noir-t, de nekem nem jött be... :-)) Nekem már az nagy édes volt. Viszont lehet hogy most ki kéne próbáltatnom az asszonnyal....
Előzmény: Flacika (75)
Flacika Creative Commons License 2005.09.05 0 0 77
Most láttam az Interspar borkatalógusát (okt. elejéig érvényes). Van benne 1-2 igen érdekes tétel/ár. Én is kinéztem magamnak vagy 10 féle bort! A Feind Cserszegi, az Irsaijuk és a Bezerics-Német Cserszegije is 799 Ft. Annyiért érdemes!
Előzmény: Sothy (73)
Flacika Creative Commons License 2005.09.04 0 0 76
Ja, siller. Ajánlom a Bárdos Pincészet Sillerjét, szintén a Mátraaljáról.
Előzmény: Sothy (73)
Flacika Creative Commons License 2005.09.04 0 0 75

Hali!

 

A Nyakas Budai Cuvéeben nem Tramini, hanem Chardonnay van az Irsai mellett. Azért nekem is lenne néhány javaslatom számodra, amik szerintem igen jó borok:

 

Cserszegi: Benedek Pince (Gyöngyöstarján), kapható a Pántlika Borházban (VII. Dohány u.) 1100 Ft-ért, máshol sajna még nem láttam. Nekem a No1.

Feind Pincészet (Balatonfőkajár) Tekereshegyi Cserszegi. Elég sok helyen kapható, 900 Ft körül.

Bezerics Németh Pannonhalma-Sokoróaljai Cserszegi. Szintén sok helyen (pl. Tesco) kapható és hasonló áron, mint a Feind.

 

Muscat Ottonelben nekem a Szeremleyé eddig a legjobb, bár én a Muscat Lunelt (sárgamuskotályt) jobban szeretem.

 

Királyleányka: Bujdosó Boglárka (Balatonboglár), Szent Anna Borház Királyleányka (Balatonboglár), Neszmélyi Királyleányka (Kamocsay Ákos).

 

Érdekesség: eddig a legjobb fehér bor életemben a Feind Borház 2000-es, töppedt szőlőből készült különleges minőségű száraz Királyleánykája volt, sajnos már elfogyott, úgy tudom.

Előzmény: Sothy (73)
2elkedő Creative Commons License 2005.09.03 0 0 74

Hááááj!

Esetleg ha rászánod magad, kóstolj meg egy Frittman Kadarka sillert

Szvsz a kategória legjobbja.

Itt nézd meg:

http://www.frittmann.hu

Előzmény: Sothy (73)
Sothy Creative Commons License 2005.09.02 0 0 73
Sziasztok!

Én új emberke vagyok a borosok világában, de mostanság nagyon bejön nekem a napi/2 napi 1 pohár bor. A családban csak én borozom (feleségem max megkóstolja). Nekem spec a száraz borok jönnek be. Lehet vörös vagy fehér. Most épp abban a stádiumban vagyok, hogy nem ragadok le egy fajtánál, hanem minél jobban meg akarom ismerni őket.
Ami bejön az a Cserszegi fűszeres (Neszmély) ill. a villányi Csányi pincészet Teleki Muscat Ottonel-je. Most éppen egy viszgára készülök, úgy hogy most a napokban nem iszom mert csak este van időm tanulni és hát kell a tiszta fej, de utánna belemerülök az évezetekbe. Beszereztem teleki olaszrizlinget, egy shiller bort, Budai cuvée-t (Irsai Olivér és Tramini), Bock Portugieser-t. Ezeket végigkostolgatom, de kíváncsi vagyok a Thummerer féle Egri Királyleánykára is sok egyéb között. Majd beszámolok.

Ja! A rosé borokat majdnem kihagytam. A múltkor nagy kerti grillezés közben felbontottam egy aznap vásárolt szekszárdi rozét. Hmm... kimondottan jót tett a grillezés hangulatának...:-)) Tehát persze most ki kell próbálnom pl. egy Légli Pinot Noir-Merlot Rosé bort is hamarjában....

Borfaluba megy valaki? (Bp. Felvonulási-tér) Vagy a Várba a Borfesztiválra?

www.aborfesztivál.hu

Én a borokat a Bortársaságnál szoktam beszerezni, mert tetszik a hely.

www.bortarsasag.hu

Üdv!
Shopgirl23 Creative Commons License 2005.08.25 0 0 72

Üdvözletem!

Segítesetek, kérlek, ha tudtok, szakdolgozatot kéne írnom Toszkána borászatából. Beszélek mondjuk olaszul, és úgy van is egy tonna anyagom, de azért magyarul jobb lenne. Ha van valami anyagotok, segítsetek legyetek szívesek! Akár e-mailben! Köszönöm.

lemi Creative Commons License 2005.08.15 0 0 71

Nem, nem öntöm ki:))).

 

Szóval ami a képen nem anynira látszik: töltöje az a DS-Kellerei München

Dunautaler Import - Weinkellerei GMBH München

És a csavaroskupak tetején van egy hosszú szám: 909003

Sajnos ez az össz info.

 

Előzmény: Dannie (69)
orion64 Creative Commons License 2005.08.15 0 0 70

Azért azt is jó lenne tudni, hol töltötte az elmúlt harminc évet, mert ha egy polcon akkor nem sok élvezeti értéke maradhatott. Sajnos az évjárat ismeretében nagyon valószínű, hogy vmilyen nagyüzemi tömegbor. Szvsz inkább eszmei értéke van néki, mint élvezeti.

 

orion

Előzmény: lemi (68)
Dannie Creative Commons License 2005.08.15 0 0 69

Szia Lemi..eszedbe ne jusson kiönteni:))

Megmondanád milyen Kadarka?

Úgyértem honnan származik a bor..milyen pincészetből való?

Mindenképpen egy muzeális bor,ami azért nem feltétlenül jelent hatalmas értéket.

De mindenképpen érték..

Utána nézek az évjáratnak ha tudok,de jó lenne tudni a származását,a hangsúly ugyanis inkább azon van.

Előzmény: lemi (68)
lemi Creative Commons License 2005.08.14 0 0 68

Sziasztok!

 

Kaptam egy üveg 1976-os Kadarkát, szerintetek jó az még, vagy öntsem ki?

Vagy esetleg képvisel bármilyen értéket az évjárat miatt?

 

Kösz a választ!

 

lemi

gitana19 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 67

Ha édes vörös, akkor portói - igaz ez inkább desszertbor, és üt rendesen. Én a Tawny-t szeretem igazán, de a Ruby se rossz, és ugyan  Porto a vörösbor hazája, a portói Fine White se kutya!

A Sangria is édes és vörös, de mindenféle gyümilével (ribizli, málna) higítva van, kifejezetten gusztusos, ha gyümölcsöt is dobunk bele.

A Malága-ba meg aszaltgyümölcsöt tessék rakni. Tudom, ez így most a bor megszentségtelenítésének tűnik, de a lényege a dolognak az, h ha be akarsz állni flamencozni, akkor ne tántorogj. :-)

Ó, és tudom még ajánlani a Madeira Mediumot, ez olyan félédes-félszáraz, vörös és olyan "sűrű" hatása van. Bársonyos mélybordó.

bornivo Creative Commons License 2005.08.08 0 0 66

A Nyakas pince, illetve a fehér borok kedvelőinek figyelmébe ajánlom:

 

********************************

A Bornívó és a Molo Café bemutatja:

 a Nyakas pince legszebb borai…

 

Szeretettel meghívunk minden kedves borkedvelőt 2005. augusztus 17.-én egy kellemes nyáresti vacsorára, ahol finom falatok kíséretében ismerkedhetnek a Nyakas pincészet legkiválóbb boraival.

 

A vacsora helyszíne: MOLO Café Étterem, Budapest III. ker. Nánássy utca 1/b (Római part)

 

Felszolgálásra kerül:

Budai Rizlingszilváni (Müller Thurgau) – vegyes ”Molo” ízelítő tál  (lazac, tonhal, csirke pástétom) kísérőjeként

Budai Sauvignon blanc – sűrű zödségleves mellé

Budai Selection Chardonnay Barrique 2001- füstölt sonka sajtokkal olivával kínálva

Don Olivér- pácolt csirkemell roston „nyár” kincseivel, burgonya csókkal

Budai Chardonnay édes Barrique- tiramisuhoz ajánlva

a fogások között pihenő gyanánt:

 Budaijenői Pinot gris - juhtúrós pogácsával

 

A borvacsora ára: 6 900 Ft

amely árból 1 000 Ft levásárolható, valamint szeptember 15-ig a Nyakas pince borai 10%os kedvezménnyel kaphatók a Bornívó Visegrádi utcai üzletében.

 

Asztalfoglalásukat kérjük legkésőbb augusztus 15-ig tegyék meg

Cím: Budapest, XIII. ker Visegrádi utca 80/B  Tel:06-20 399-0375; 06-1 801-2913

Bornivo@gmail.com

 

Dannie Creative Commons License 2005.06.12 0 0 65
Édes vörösborból nagyon kedvelt az Egri ,Thummerer féle Tréfli cuveé..600 körül mozog egy palack.Én még nem kóstoltam.
milendee Creative Commons License 2005.04.06 0 0 64
édesről jut eszembe: kóstolt már valaki kanadai jégbort? az is efféle árben van, ,és én pl irtó kíváncsi vagyok, ammak ellenére, hogy az aszún és a portóin kívül nem igazán értékelem az édeset.
Előzmény: Törölt nick (63)
Flacika Creative Commons License 2005.03.12 0 0 62

A Chianti egyelőre félre van téve, van itthon még 20 palack borom (tényleg annyi). Viszont ma ittam egy Nagygombos vöröset (Kékfrankos - Cabernet Franc, 2003, száraz) GIA/Gál Tibor. Mit mondjak, kevesebbet vártam tőle 559 Ft-ért! Egy próbát megér!

Előzmény: orion64 (45)
orion64 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 61

Na én meg borra lettem specializálva. Amíg jó bort iszom semmi baj utána, ( pedig teszteken, pince felméréseken bizony van 60-70 tétel is), amint más vizekre evezek jön a büntetés néha még harmadnap is.-)))))

orion

Előzmény: milendee (60)
milendee Creative Commons License 2005.03.12 0 0 60

hát én is ezért másztam bele az unimukkba;)

egyébként a nagy tervező kifelejtette belőlem a másnaposságot:))) asszem, rakok egy oltárt a sarokba;)))

Előzmény: orion64 (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!