Keresés

Részletes keresés

csandra4 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 822
Sziasztok! Örülök, hogy összeállt a csapat, én 8O%-ban ott tudok lennei, azon múlik a fennmaradó 20%, hogy a Londonból egy pár napra hazaérkező fiam és unokám programja mennyire befolyásolja a találkozómat. Ugyan én az SRIIIban vagyok, ahol pillanatnyilag csak szemétkupac van, de nagyon érdekelne ez az egész. Köszi előre!
ebo1a Creative Commons License 2008.01.18 0 0 821
Nos, nalam biztos nem lesz szerződés, mivel mar uton vagyok, és nem hoztam. Ettől függetlenül ha tudok megyek, ha el leszek tiltva max iszom egyet és hazabattyogok. Igazából egy kis fantáziával az ebola.hu-s képekből mindenki beazonosíthat, pici lányom mellett, de szerintem mindegy is. A találkozónak szvsz. nem az a lényege, hogy összejöjjünk a grundon megbeszélni titokban az ellenségre csapást mérő tervünket, hanem hogy nyíltan összeszedjük a problémáinkat és több szem többet lát alapon próbáljunk megoldást találni, nomeg egy villám ismeretség a leendő szomszédokkal. Véleményem szerint az is jöhet aki nem akar, hisz sok vizet nem zavar, max. teljesen off. lesz szegény és szénné unja magát:) A GTC-től sajnos a kutya nem kíváncsi ránk, sőt senkinek nem fognak fizetni azért hogy leüljön velünk traccsolni. Hasonló okok miatt nem láttam értelmét a titkos fórumnak sem. Nem sok haszna van és többen egyet is értettetek velem. Mindezek mellet nem én szerveztem a találkozót, egyrészt köszönöm hogy összehoztátok, masrészt nem én hozom a szabályokat. Mindegy, ha tudok ott leszek, max külön asztalnál:) ( a tag létszámnak szerintem max az asztal foglalásnál van szerepe:) ) hali mindenkinek:)
zsubilaci Creative Commons License 2008.01.18 0 0 820
Természetesen senkit sem szeretnék bizonytalanságban tartani a tagságomat illetően, tehát hozom az előszerződést.

Üdvözlettel ,

Laci
Előzmény: solidarity-1980 (814)


solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 819
Egy gondolat:

 

Talán az lenne a legegyszerűbb felkészülés a találkozóra, annak aki nem ír külön jegyzetet a gondokról, ötletekről, javaslatokról, hogy a fórumra feltett írásokból kimásolja az érintett témákat és azt hozza el.

 

Üdv
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 818
A leveledben írtakkal mindennel egyetértünk.
Előzmény: M-spy (816)
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 817

Hello Martindoc!

 

Megkaptuk Mail-ed és küldtem válaszMail-t.

 

 

Előzmény: martindoc (812)
M-spy Creative Commons License 2008.01.17 0 0 816

Szerintünk jobb, ha mindenkinél ott van az előszerződés, mert bárki mondhatja, hogy ő az xy, főleg, ha xy amúgy nem jön el!:)

Egyébként mi örömmel vesszük, ha passzív fórumosok is jönnek, legalább többen leszünk és még okosabbak lehetünk (ideális esetben).

Klassz, ez lesz az első "zug-lakógyűlés"!:D

 

Üdv: M-Spy

Előzmény: solidarity-1980 (814)
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 815

 

 

Ez nagyszerű! Mindenki eljön, illetve képviselve lesz, egy fórumozó kivételével.

 

Viszlát

solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 814

Hello Zsubilaci!

 

Én csak a magunk nevében szólok, ezért kérem a "régi" fórumozókat is, hogy írják meg véleményüket.

 

Szerintünk a teljesen új Sasad Resortos fórumozókat (akik a Találkozó felvetése, azaz 2008.01.11. előtt még nem írtak a Sasad Resort fórumon) csak úgy vehetjük be a Találkozóra, ha hoznak Előszerződést. Ha nem akkor nem.

Reméljük találkozunk veled, (Előszerződéssel). Mi hozzuk a miénket.
Bocs, ez nem személyes, hiszen nem is ismerjük egymást!

 

Üdv

 

P.s.: Pl. M-spy már írt 2007.10.31-én is. Ő így egyértelműen OK.

 

Előzmény: zsubilaci (810)
Verghaust Creative Commons License 2008.01.17 0 0 813
Mi megyünk 6 körülre!
martindoc Creative Commons License 2008.01.17 0 0 812
Igen, Neked küldtem mailt!
Előzmény: solidarity-1980 (811)
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 811

Hello Martindoc!

 

Én nem kaptam Mail-t, ha rám gondoltál az üzenetedben.

 

 

Előzmény: martindoc (803)
zsubilaci Creative Commons License 2008.01.17 0 0 810
Sziasztok!

Holnap csatlakozom hozzátok én is, rendi a 17:30 időpont.
Harley rules Creative Commons License 2008.01.17 0 0 809

Sajna én nemtudok jelen lenni, de megy a családból valaki. jó az időpont is.

 

Jelszó anya lessz !  

 

:-D

M-spy Creative Commons License 2008.01.17 0 0 808

Szia Solidarity,

 

bár nem vagyunk túl aktív fórumosok, de mi is ott leszünk holnap 18:00 körül (nem kell abc-be raknod, mi leszünk a 11.-ek Eleven Centerben!:D

Mi a héten voltunk műszaki egyeztetésen, így friss az élmény, lesz miről beszélni!:)

Visszük az előszerződést.;)

 

Üdv: M-Spy

Előzmény: solidarity-1980 (800)
Harley rules Creative Commons License 2008.01.17 0 0 807

csak egy tanács.

 

Ha a jegyzettönbbe berakod a word után és ugy ide akkor nem esik szét a szöveg.

Előzmény: solidarity-1980 (799)
martindoc Creative Commons License 2008.01.17 0 0 806
A lakóparki élet árnyoldalai

Akár szociológusok is komplett tanulmányokat tudnának írni egyes új építésű lakóparkok belső életéről, az ott kialakult "backdoor" és direkt kommunikációs formákról, melyekből mind a való életben, mind pedig különféle internetes fórumokon bőségesen lehet szemezgetni, nem éppen az irodalmi stílust követve. A többszáz lakásos társasházakban természetesen hatványozottan szaporodhatnak a problémák, de egy jó kis dörömbölésért, folyosói veszekedésért nyugodtan választhatjuk egy 6-8 lakásos társasház hétköznapjait is. Milyen kellemetlenségek fordulhatnak elő új lakóparkunkban, és hogyan védjük ki ezeket?
ebo1a Creative Commons License 2008.01.17 0 0 805
70% hogy ott leszek 6ra... tobbet igerni nem tudok... ha nem sikerulne kerlek ne anyazzatok...

hali...
Jovanni Creative Commons License 2008.01.17 0 0 804

Sziasztok!

 

Megyek és bármelyik időpont jó...

Előzmény: solidarity-1980 (800)
martindoc Creative Commons License 2008.01.17 0 0 803
Haliho!

Sajnos nem tudok holnap menni, de megkertem Csibe szomszedomat, hogy kepviseljen engem is a megbeszelesen!

Irtam neked mailt a hotmailre, nem kaptad meg?
Előzmény: solidarity-1980 (801)
suptiti Creative Commons License 2008.01.17 0 0 802

En nem tudok ott lenni, de remelem sikerül valamiben megegyezni illetve elüldözni a Sasad feletti gonosz eröket. Meg mindig van 11 honapjuk (sr1), hogy idöben es minösegben befejezzek...

 

 

Előzmény: solidarity-1980 (798)
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 801
Hát ... nagyon gyenge ez az Index background!
solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 800
Sziasztok Szomszédok!

 

1/ Ha jól értettük az „Örsgyűlés” helyzete az alábbi:

(„Aktív fórumosok” neve abc szerint.)

 

1. Csandra4:            Igen.    Időpontot nem jelzett.  Ez érthető úgy, hogy a 17:30 OK?

2. Csibe74:              Igen.    17:30 OK.                  De csak kb. 19:00-ig ér rá.

3. Ebo1a:                 Igen?   De a 17.30 tuti túl korai.   

4. Jovanni:               Igen.    Időpontot nem jelzett.  Ez érthető úgy, hogy a 17:30 OK?

5. Harley rules:          ―      Nincs visszajelzés.

6. Martindoc:             ―      Nincs visszajelzés.      De mint a fórum alapítójának   
      „kötelező” a megjelenés.

7. Solidarity-1980:    Igen.     17:30 OK.                 Későbbi kezdés is jó. Természetesen,
                                          mint szervezők mi is „kötelezően” megjelenünk.

8. Suptiti:                   ―      Nincs visszajelzés.

9. Verghaust:           Igen?    De a 17.30 kicsit necces.

10.White123:           Igen.      17:30 OK.                 Későbbi kezdés max: 18:30.  

 

 

2/ Kérünk mindenkit a fentiek vonatkozásában reagálni:

2.1. Akinél nincs visszajelzés válaszoljon, hogy jön-e vagy nem. Ha igen, milyen időpont a jó. (5, 6, 8.)

2.2. Akinél a kezdési időpont nem megfelelő, necces vagy nincs jelezve, írja meg melyik időpont OK. (1, 3, 4, 9.)

2.3. Aki „passzív fórumos” az is nyugodtan jelezhet a 2.1. pont szerint.

 

3/ Minden eddigi reagálást összevetve, az optimális időpont a 18:00 lenne.

 

4/ Martindoc-nak: A „kötelező” jelző természetesen csak humor, de nagyon jó lenne, he Te is jönnél.

 

5/ Hely az Eleven Centerben:  A P1 lift szinten van egy kis kávézó, nem messze a lifttől.

    Bejárat:  ―Autóval érkezőknek: az Eleven Center parkolóházából, amelynek minden
                     emeletét lift köti össze az üzletközpont minden szintjével. Parkolás díjmentes
                     az alsó két szinten.

                  ―139-es busszal jövőknek:  az Eleven Center földszintjén a Kaiser áruházba  
                      belépvén, jobbra található a lift.

 

6/ Ne feledjétek hozni az Előszerződéseitek, hogy kiszűrhessük az idegeneket (GTC, stb.)
    De, ha a GTC előre jelzi írásban, hogy eljönnénk, akkor szerintünk mindenki örömmel
    venné őket, legfeljebb a bizalmas dolgokat egy későbbi találkozón beszéljük meg.

    Habár most látjuk, Csibe írta, hogy nem szükséges az Előszerződés. Ha úgy   
    gondoljátok, hogy nem kívánjátok hozni (mint személyes dolog), akkor az is megfelelne  
    az  „azonosításra” a találkozón, ha még ma este mindenki véglegesen fixálja, hogy jön-e, 
    így e szerint a névsor szerint találkozunk holnap, azaz névsoron kívülieket nem veszünk
    be.

 

Üdv, a holnapi viszontlátásig

solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 799

Ismét hello!

 

A Word-ben szépen szövegszerkesztett írásom csúnyán átrendezte az Index primitív szövegszerkesztője. Sajnos.

solidarity-1980 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 798
Sziasztok Szomszédok!

 

1/ Ha jól értettük az „Örsgyűlés” helyzete az alábbi:

(„Aktív fórumosok” neve abc szerint.)

 

1. Csandra4:                 Igen.               Időpontot nem jelzett.             Ez érthető úgy, hogy a 17:30 OK?

2. Csibe74:                   Igen.               17:30 OK.                 De csak kb. 19:00-ig ér rá.

3. Ebo1a:                      Igen?              De a 17.30 tuti túl korai.   

4. Jovanni:                    Igen.             Időpontot nem jelzett.             Ez érthető úgy, hogy a 17:30 OK?

5. Harley rules:               ―            Nincs visszajelzés.

6. Martindoc:                  ―      Nincs visszajelzés.        De mint a fórum alapítójának „kötelező”   
                    megjelenés.

7. Solidarity-1980:    Igen.            17:30 OK.                 Későbbi kezdés is jó. Természetesen, mint
                                                szervezők mi is „kötelezően” megjelenünk.

8. Suptiti:                        ―            Nincs visszajelzés.

9. Verghaust:                Igen?              De a 17.30 kicsit necces.

10.White123:                Igen.               17:30 OK.                 Későbbi kezdés max: 18:30.  

 

 

2/ Kérünk mindenkit a fentiek vonatkozásában reagálni:

2.1. Akinél nincs visszajelzés válaszoljon, hogy jön-e vagy nem. Ha igen, milyen időpont a jó. (5, 6, 8.)

2.2. Akinél a kezdési időpont nem megfelelő, necces vagy nincs jelezve, írja meg melyik időpont OK. (1, 3, 4, 9.)

2.3. Aki „passzív fórumos” az is nyugodtan jelezhet a 2.1. pont szerint.

 

3/ Minden eddigi reagálást összevetve, az optimális időpont a 18:00 lenne.

 

4/ Martindoc-nak: A „kötelező” jelző természetesen csak humor, de nagyon jó lenne, he Te is jönnél.

 

5/ Hely az Eleven Centerben:             A P1 lift szinten van egy kis kávézó, nem messze a lifttől.

    Bejárat:             ―Autóval érkezőknek: az Eleven Center parkolóházából, amelynek minden emeletét
                            lift köti össze az üzletközpont minden szintjével. Parkolás díjmentes az alsó két
                             szinten.

                        ―139-es busszal jövőknek:  az Eleven Center földszintjén a Kaiser áruházba belépvén,
                            jobbra található a lift.

 

6/ Ne feledjétek hozni az Előszerződéseitek, hogy kiszűrhessük az idegeneket (GTC, stb.)
    De, ha a GTC előre jelzi írásban, hogy eljönnénk, akkor szerintünk mindenki örömmel venné őket, 
    legfeljebb a bizalmas dolgokat egy későbbi találkozón beszéljük meg.

    Habár most látjuk, Csibe írta, hogy nem szükséges az Előszerződés. Ha úgy gondoljátok, hogy
    nem kívánjátok hozni (mint személyes dolog), akkor az is megfelelne az „azonosításra” a találkozón,
    ha még ma este mindenki véglegesen fixálja, hogy jön-e, így e szerint a névsor szerint találkozunk
    holnap, azaz névsoron kívülieket nem veszünk be.

 

Üdv, a holnapi viszontlátásig

csibe74 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 797

Sziasztok!

 

Akkor lesz valami holnap? Én 1730-ra odamegyek ha lesz.

Szerintem szerződést nem muszály vinni, sokan biztos nem leszünk. Szvsz.

 

Üdv.Ati

Előzmény: white123 (796)
white123 Creative Commons License 2008.01.17 0 0 796
Sziasztok Szomszédok!

Remélem, holnap találkozunk, nekem 17.30 (legjobb) és 18.30 (még jó úgy ahogy) is jó de későbbi időpontok már nem! (gondolom 1,5 -2óráig van mit megbeszélnünk!

Már szinte az eleitől olvasgatom a fórumot, már úgy érzem, ahogy már egyesek leírták, hogy szinte ismerlek bennetek.

Na akkor én is röviden elmondom a véleményem,
1. engem a 2,65 cm belmagasság abszolúte nem zavar (sőt)
2. szerencsére földszinten lakok így a gyantafestés sem érint
3. lakásom előtt nincs szellőző (hát ilyen mázlista vagyok)
4. egyeztetésen azt mondták a teraszunk faburkolatot, kap
5. garázsban parkoló - megvan 1db, ENGEM IS AGGASZT, HOL PARKOLNAK MAJD A LÁTOGATÓK
6. egyeztetésen még a bemutatóterem nem működött (remélem, ezt pótolják nekünk, akik lemaradtunk - így lenne a korrekt)
7. Eddig mindig mindenki kedves, segítőkész volt, nem éreztem úgy, hogy nagyobb gondok lennének a szokásosnál (ilyen volumenű építkezésnél)
8. szerződésbe rögzítve van a beépített anyagok 1. osztály besorolása (Magyarországon ez vajon mit jelent)

Ennyi eddig, még nem láttam a kiállított konyhát stb. azt majd akkor.

Bővebben holnap, személyesen

Üdv mindenkinek.

Harley rules Creative Commons License 2008.01.16 0 0 795
Szép napot

Úgy hallottam építkezős körökből, hogy pont ebbe bukott bele a Gropius. De van olyan multi cég is aki csak legyintett az infóra és azt mondta, hogy nagyobb a füstje mint a lángja.
Meglátjuk.

Ja ma voltam kint és a mi házunk 3 hete ugyan úgy áll, de lézengett ma is pár munkás.

u.i. sr2
Előzmény: Jovanni (787)
ebo1a Creative Commons License 2008.01.15 0 0 794
és akkor az ígért képek, bár sok újat nem mutatnak, de dolgoznak, az látszik is... :)

nagyon remélem legalább a házak külső megjelenése és a parkosítás olyan lesz mint a látványterveken, ha már belül távolról sem kerülhetünk kapcsolatba a prémium-resort érzéssel...

http://www.ebola.hu/

jobbra: hely - Sasad Resort

nem akartam külön könyvtárat neki, így ömlesztve van a multkori után... de a dátum szerepel alattuk, gondolom mindenkinek érthető...

hali,
suptiti Creative Commons License 2008.01.15 0 0 793

köszi a beszamolot. Nekem az lenne a fontos, hogy a kesöbb nem valtoztathato dolgok legyenek OK, ajtok, padlo, csaptelep, ezeket az ember nem csereli olyan gyakran. A konyha olyan amilyen, szerintem mindenki fogja kerni, mert penzt ugy sem lat erte es igy legalabb kiepülnek a csatlakozok. 1-2 ev utan ha esetleg nyer valaki a lotton, akkor ki lehet cserelni - nem ugy mint a bejarati ajtot.

Kerdes hogy ez a lakopark mihez lesz referencia, valami jövöbeni Gazdagreti lakotelephez?

Előzmény: ebo1a (791)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!