Keresés

Részletes keresés

index27 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 1115

Ime a műtétem belső felvételei:

 

Video
index27 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 1114

Igen. Thx.

Remélem neked is átment.

Előzmény: FulaMariann (1113)
FulaMariann Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1113

Index

MEGKAPTAD???????

 

FulaMariann Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1112
Nem tudom, csak a lifenetwork-ön szoktam néha látni.
Előzmény: mézesmackó (1110)
genyanya Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1111
én is kedvellek. tetszik, hogy olyan nyugis és kedves vagy mindig, mindenkivel. Biztos nagyon kellemes ember vagy.
Előzmény: mézesmackó (1109)
mézesmackó Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1110
az sokkal brutálabb nem, mint a gyűrű?
Előzmény: FulaMariann (1108)
mézesmackó Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1109
én szeretlek na, sőt még irigykedem is h olcsóbban megusztad mint én :) igaz ugy látom én vagy 50-nel több voltam.... hajrá neked is :)
Előzmény: genyanya (1100)
FulaMariann Creative Commons License 2010.08.23 0 0 1108

Kedves Ducibia

Tudomásom szerint itthon nem végeznek ilyet. Én is próbálkoztam a kereséssél de nem találtam és igy maradtam a gyűrű mellett.

Előzmény: ducibia (1107)
ducibia Creative Commons License 2010.08.22 0 0 1107

Sziasztok kedves gyűrűsök!

Tud valaki valamit az Amerikában nagyon elterjedt de nálunk nem igen végzett gyomor-bypass-ról?Csinálják-e nálunk,ha igen melyik kórházban,mik a feltételei.Köszi!

FulaMariann Creative Commons License 2010.08.20 0 0 1106

INDEX

Ürísd a postaládádat hétfőn

korina26 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 1105
Legyen igazad, de az élet sajnos azt mutatja, hogy a kövér embernél és a rákosnál nagyobb üzlet nem igazán van!!!!!!!!!!!!!
genyanya Creative Commons License 2010.08.19 0 0 1104
én nem éltem/élek a lehetőséggel, efféle mankó nélkül is boldogulok, de tudom, hogy a legtöbbeknek csak egy kis segítségre van szüksége, és nekem ez megfelelő segítségnek tűnik. (és mindenképp olcsóbb, mint a gyűrű.)
Előzmény: korina26 (1103)
korina26 Creative Commons License 2010.08.19 0 0 1103
Igazad van már utána olvastam.
De ez a támogatás mennyibe is került neked, ha szabad ilyet kérdeznem?
genyanya Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1102
csodaszer?! bocs, nem ilyesmire gondolok. a fatfree személyreszabott étrendet (nem agyatlan nullkalóriást, és nem is olyant, amiben sanyargatni kell magunkat), és edzéstervet ad, elmond mindent, amit tudni kell ahhoz, hogy megértsd a tested működését, és emellett folyamatosan bátorít, segít (klubfoglalkozásokon pl), hogy ne add fel. Egészséges, ésszerű, csodaszerektől mentes.
Előzmény: korina26 (1101)
korina26 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1101
Kedves genyanya!

Én ezt az utat is próbáltam, de nem ezzel a szerrel, mással. 17évesen lefogytam 36kg-ot, azt őriztem +- 5kg-m eltéréssel 8 évig.
Utána rengeteget dolgoztam, éjjel -nappal, jött a munkám miatt a sok stressz, az életmódváltozás plusz egy szülés, a kilók vissza jöttek, hiába tettem akármit azok bizony nem indultak lefelé.
Mi ártalmas, van ez a kérdés mik a mellékhatások, Te tudod mik az alkotóelemei a csodaszerednek?

Az,hogy mi drága és mi olcsó, ezt mindig az tudja eldönteni, hogy kinek mennyit ér a boldogsága és az egészsége, mert a gyűrű mellékhatásai szerintem kisebbek, mint a májra,idegrendszere ható csodaszerek kárósítómérgei.

Remélem nem bántottalak meg a véleményemmel.
Szép napot !
Előzmény: genyanya (1100)
genyanya Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1100

A helyetekben én a gyűrű árát a fat free programra költeném (oké, olyan sokat nem kell rá költeni:), mert úgy látom, valami erős mankóra szükségetek van, hogy hosszú távon sikeresek legyetek a kilók elleni harcban. Mielőtt azt hinnétek, nekem ebből előnyöm származna, elmondom, miért gondolom így.

Marcsi, a paramétereink hasonlóak, vagyis csak voltak. 175 centi vagyok, és 2007 elején 124,5 kilóval kezdtem fogyózni. Nem valami csodadiétát kezdtem, hanem egyszerűen ésszerűt, nem nagy megvonásokkal, amik később megbosszulják magukat, hanem csak apró lépésekben haladva. Abban az évben 28 kilót fogytam, és azért hagytam abba a diétát (a mozgást sosem teljesen), mert a bőröm kezdte megadni magát, és úgy döntöttem, inkább legyek egy sportos, de husis nő, mint egy vékony, de aszott. A normál életmód mellett simán megtehettem, hogy megállítottam a fogyást, és az azóta eltelt időben egy 10 kilós sávon belül mozogtam anélkül, hogy ezen különösképp dolgoznom kellett volna. Idén eldöntöttem, hogy folytatom a fogyást, és ismét apró, és logikus lépésekkel - természetesen. Most 94,5 kg vagyok, és idénre a tervem még kb további 6-7 kiló leadása.

Nem célom a hirtelen fogyás, mert az nem vezet semmi jóra, és szintén nagyon megterheli a szervezetet, akár a hirtelen hízás. Egészséges vagyok, fitt, és remekül érzem magam a bőrömben. És jól is nézek ki. :)

 

Itt a gyűrűsök nem szeretnek engem, mert a hozzátok hasonlóknak elmondom, igenis sikerülhet máshogy is. A gyűrű nem csak drága, de kockázatos is (a mellékhatások, szövődmények igen változatosak lehetnek!). Van jobb megoldás, jojó nélkül.

Előzmény: Marcsi68 (1090)
korina26 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 1099
Sziasztok!
Kedves gondolkodó házas pár!, ne gondolkodjatok, ha megtudjátok oldani az anyagi részét akkor most rögtön és nem bánjátok meg.

Mi a párommal is ilyen gonddal küzdöttünk, a párom május 19-én volt én május 27-én, Ő 165kg-m volt ma 146,5kg , Én 118kg-m volt ma reggel 102,5kg-m vagyok, az első sikerek a bennünk lévő víztől jönnek, utána indul a sárga zsír amiről a FulaMariann írt, én is kértem videot és úgy van ahogy Ő leirta, minden sárga és át van szőve.

Én kevés dolgot bírok megenni, nekem szinte minden elakad, csak a nagyon pépes dolgokat és ami nem hús, a hús nekem nem igazán megy le. A párom Ő szinte mindent megbír enni. Ivás, abból rengeteg, mert ha elakad valami, akkor néha 1liter víz is kell, hogy le vagy fel elinduljon.

Sok szerencsét és jó döntést kívánok, azt eltudom mondani engem Pesten a Dr. Bende operált, fantasztikus ember és fantasztikus volt a csapata is amikor én bent voltam, hálával tartozok neki mindenért és legfőképpen azért, hogy nap mint nap megdicsérnek, milyen jól áll rajtam a szoknya, hogy fogytam pár kilót.

Kívánok mindenkinek szép napot!
FulaMariann Creative Commons License 2010.08.17 0 0 1098

Van persze, de csak kellő fizetség ellenében.

INDEX VETTEM AZ ADÁST holnap feladom. Bár mostanában nem nagyon van kapacitásom, mert szept 1-től elköltözünk eg yfelújítás alatt lévő házba, és még na

gyon sok minden van hátra.

Előzmény: mézesmackó (1097)
mézesmackó Creative Commons License 2010.08.17 0 0 1097
szal Pesten még dvd is jár a műtéthez? betojok.. szerencse h itt nem.. neeeeeeeeeeeem nézném meg magam az biztos....
Előzmény: index27 (1096)
index27 Creative Commons License 2010.08.16 0 0 1096
Bárcsak már én is láthatnám az enyémet :D
Előzmény: FulaMariann (1095)
FulaMariann Creative Commons License 2010.08.16 0 0 1095

Amikor elkezdtem diétázni 130 fölött voltam egy picivel ( 2010. májusában)

2 héttel ezelőtti gyürüállításnál a mérleg 119 magasságában állt meg

Mai mérlegelés eredménye: 115,6 kg

HHHHHHHHHUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Karácsonyra bele kéne férnem a sínadrágomba.

Én mindenkinek ajánlom a gyűrűt. Persze oda kell figyelni rá szó se róla, de a végeláthatattlan hízás megállt. Sokkal jobban érzem magam, nem fujtatok, mint a lyukas bőrfoci. A nadrágjaimba nem kell belepaszíronom magam. stb

Tegnap csirkecombot és szárnyat ettem hasábbal lement.

Este egy kifli végét akartam bekapni, na hát az megakadt de én voltam a hibás mert nem leültem normálisan hanem csak be akartam kapni.

 

Ja képzeljétek megnéztem a vigyijót a műtétemről

Nahát mint a sárga hízott házi csirkezsír olyan van körbe bent a májam és a gyormrom körül. Fuj.

 már csak ezért is megérte megcsináltatni, mert ez a zsírréteg ha nő nő annak jó vége nincs.

 

 

 

 

 

 

 

index27 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 1094

Inni azt tudsz. Persze vannak extrém esetek, mint amikor infúzióval táplálták vissza a csajt, de az inkább a felelőtlen viselkedésnek tudható be. Meg van aki perverz módon inkább "túlhúzva" tartja a gyűrűt, mert akkor valóban semmit nem tud fogyasztani(magát sem).

 

Rengetegen írták már le, a gyűrű egy mankó nem old meg helyetted semmi problémát, ugyanúgy kell diétáznod, kijátszható.

 

Én például annak ellenére, hogy a héten többször "elakadtam" szép lassan odafigyelve meg tudtam enni egy Dupla sajtos McRoyal-t :D

Tehát ha nem fogytam volna annyit mint amennyit fogytam, akkor is jó lett volna valamire a gyűrű, itt a nagy zabálásokra gondolok ami a sokat és hirtelen viselkedési formulákat takarja:)

Előzmény: Marcsi68 (1093)
Marcsi68 Creative Commons License 2010.08.15 0 0 1093

Mi van a folyadékbevitellel? Mennyit vagy képes inni egy nap? A férjemnek nagyon sok (kb. napi 3 l) folyadékra van szüksége, máskülönben minden baja van.

Előzmény: index27 (1091)
index27 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1092
index27 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1091
Olvassatok vissza, s ha kérdésetek van kérdezzetek bátran :)
Előzmény: Marcsi68 (1090)
Marcsi68 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 1090

Szervusztok!

 

Ketten ülünk a gép előtt a férjemmel. Mindketten nagyon kövérek vagyunk gyerekkorunk óta. Mindent kipróbáltunk már, de a jo-jo effektus nálunk is működik. Ami lemegy, hamarosan újra visszajön, kamatostul. A férjem 46 éves 180 magas kb. 160 kg. Én 42 éves vagyok 176 magas és kb. 125 kg. Mindkettőnknek vannak mindenféle betegségeink, amelyek a kóros súlyfelesleggel függenek össze. Most már végképp elegünk van a felesleges fogyókúrákból. Erősen gondolkodunk a gyomorgyűrűn, persze félünk is tőle, meg nagyon akarjuk is az eredményt. Még most kezdünk érdeklődni a dolog után, és szeretnénk, ha tanácsot adnátok. Minden pozitív és negatív tapasztalatot szívesen olvasnánk, hogy helyesen tudjunk dönteni. Köszönjük.

mézesmackó Creative Commons License 2010.08.11 0 0 1089
tágul.. minél többet eszel annál jobban tágul..

igen a gyomorból nem jön ki.. szerintem ami átmegy a gyűrűn az már nem...
egyszer voltam beteg a 3 év alatt más okból és kellett volna hánynom, nem kivánom senkinek.... iszonyat.. ugyhogy kedves index te is vigyázz nehogy bekapd a legyet :) :)
Előzmény: index27 (1087)
index27 Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1088
index27 Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1087

Nem vagyok egy beszédes ember sem élőben, sem hálón.

De annyit beszéltetek róla, hogy végül nálam is bekövetkezett.

 

A hányás: Hétfő óta próbálkozom a határok felderítésével. Mivel a tészták már a második falat után megakadnak hiába iszom rá, más irányban kezdtem el tapogatózni.

Segítségemre volt ebben a tegnapi vendéglátás. Rájöttem felvágottakból és zöldségekből  probléma nélkül tudok fogyasztani. Pláne anyám által készített kechup-majonéz öntettel. Aztán jött az ebéd furcsa mód a sörtésztás hús is probléma nélkül lement, zöldségkörettel. És ezek után mákos és diós bejgli na meg alma torta :D

Pedig egész héten elakadt. Elgondolásom szerint vagy az öntet vagy a sörtésztás hús kellőkép felsíkosította a területet. Mint amikor a kijátszásnál mesélték, hogy egy ujjnyi zsírt kell lenyelni és aztán megy minden.

DE elbizakodtam és hibát követtem el. A ropit már nem szabadott volna megenni:(

Vagy 10 percig szenvedtem, aztán rájöttem ez nem  megy le. Bár az írások szerint óckodni kell tőle nem tudtam más megoldást a problémára mint a rókát.

Hozzá kell tenni, annyira utálok hányni, hogy más esetekben is inkább szenvedek.

Furcsa mód ez most egyfajta felszabadultság érzetet adott, és ami a legfurcsább számomra, hogy a szokásos savas szájíz nem jelentkezett. Magyarán valóban csak a nyelőcső tartalma jött vissza a gyomoré nem. Hát ezen is túl estem:)

Mellesleg tovább fogytam de a tegnapi vendégségnek köszönhetően majd a jövő héten készítek róla fényképet. Ma meg kimentem a "hegyekbe" tekerni ledolgozni a tegnapi dőzsölést, de sajnos defektet kaptam így a bicikli túra gyalog túrává avanzsálódott.

 

Röviden ennyi:D

 

Előzmény: FulaMariann (1086)
FulaMariann Creative Commons License 2010.08.08 0 0 1086

Kedves Index

Mostanában csak a képekre és nem a betűkre specializálódtál??????

Előzmény: index27 (1082)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!