Keresés

Részletes keresés

Woland Creative Commons License 1999.11.20 0 0 255
Kedves George Sand!

"Ha tárgyilagos vagy, akkor láthatod, hogy ez nem volt szép Tőled."

Ha megbantottalak vele, akkor elnezest kerek.

"Biztos én vagyok az "egyesek" is - VÁLlalom -, akik "infantilis módon chatroomnak képzelik a Politika fórumot". Magam is
többször említettem, hogy kissé fegyelmezetlen vagyok."

Nem rad gondoltam mondjuk. Az zavar csak, hogy a totalisan OFF cseteles (mert hogy e forum neve: politika) tizenot topikban folyik parhuzamosan.

"Az itteni haverjaim" körül néhányan a barátaim, néhányan valóban a haverjaim, de van ki csak kedves- vagy jóismerősöm, és
van aki még az sem. Ezek besorolását kérlek hagyd meg nekem."

OK, meghagyom.

"Végezetül ismételten meghívlak erre az összejövetelre, melyet december másodikán tartunk."

Koszonom meg egyszer, de nem tudom elfogadni.

Ha majd Magyarorszagon leszek, azert szivesen talalkozom egy-ket joindulatu es ertelmes asztaltarssal a tuloldalrol.

Udv.

Előzmény: George Sand (252)
George Sand Creative Commons License 1999.11.20 0 0 254
Kedves SaSszem,

Értem. Aki a HUSZ-ba ír vagy ott olvas, az jobboldali és gusztustalan. Így gondolod?
Amennyire megfigyeltem, innen elég sokan járnak oda olvasni, és többen vállalják ott is az itt használt nevüket. Akár bal-, akár jobboldaliként.
És még egy megjegyzés. Ne legyünk álszentek! A szemérmességet ne tévesszük össze a prüdséggel, a skartlát betüket hagyjuk meg Nathaniel Hawthorne-nak.

George Sand

Előzmény: SaSszem (253)
SaSszem Creative Commons License 1999.11.20 0 0 253
Tisztelt Mindenki!

Egy jó tanács!
Szexesekkel nem leállni!
Mi figyeljük, jegyzetelünk, jelentést írunk!
Ha van egy kis esze hamarosan visszahúz a HUSZ-ba!

Ott a helye!

George Sand Creative Commons License 1999.11.20 0 0 252
Kedves Woland,

Te beírtad Czégé Zsuzsát a jelentkezők közé a 43. helyre. Én megkérdeztem, miért?
Ha tárgyilagos vagy, akkor láthatod, hogy ez nem volt szép Tőled.
Erre írod nekem, hogy én nem vagyok elég toleráns. Nos ebben tévedsz, én néha annyira toleráns vagyok, hogy ezért már megalkuvással vádol(hat)nak.

Biztos én vagyok az "egyesek" is - VÁLlalom -, akik "infantilis módon chatroomnak képzelik a Politika fórumot". Magam is többször említettem, hogy kissé fegyelmezetlen vagyok. Nem ment fel ez alól az sem, hogy mások is tesznek hasonlókat, !minden oldalról! (Neveket nem említenék.)

"Az itteni haverjaim" körül néhányan a barátaim, néhányan valóban a haverjaim, de van ki csak kedves- vagy jóismerősöm, és van aki még az sem. Ezek besorolását kérlek hagyd meg nekem.

Sem gyülölködni, sem kirekeszteni nem szoktam, csak ha nyomós okom van rá, amiket észérvekkel tudok alátámasztani.

Végezetül ismételten meghívlak erre az összejövetelre, melyet december másodikán tartunk. A jelentkezésre csak a helyfoglalás miatt van szükség. Meglátod, ha eljössz, hogy jól érzed majd magad, és legalább mi (én) is meglátjuk, hogy Te milyen toleráns vagy.

George Sand

Előzmény: Woland (249)
Lafarc Creative Commons License 1999.11.19 0 0 251
az ész megáll, mi van tolerancia bajnokai, beosztottátok? most RSüni csendben van, utána jött Bróker2, most meg Te vagy a soros, hogy cseszegesd a Társaságot????????????

RSüni ámokfutása kapcsán is leírtam már, eddig azért bírtál némi tiszteletet kicsikarni belőlem, mert legalább a társasági topikokat békén hagytad, úgy látom, többre becsültelek, mint amennyi benned van!

speaker!!!!! meg tudsz nekem bocsátani???????????? :-)

Előzmény: Woland (250)
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 250
"OK, Itt sem vagy, s már itt sem vagyok :))"

Tyuha, de tolerans ez a George! :o))

"Te beszélsz - - nekem toleranciáról."

Mert talan te nem vagy olyan remenytelen eset, mint a haverjaid, akiknek a gyulolkodes es a kirekeszto hajlam elvette az eszuket. De ha ilyen idegesen es intoleransan reagalsz, akkor nem eroltetem. Vegul is te szolitottal meg.

Előzmény: George Sand (248)
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 249
Utoirat: a "szetturas" pedig IMHO az, hogy egyesek infantilis modon chatroomnak kepzelik a Politika forumot, ahol egyszerre legalabb tizenot topikban infantilis modon nyaladzanak, mint arra Rsuni mar helyesen ramutatott. Miert nem lehet egy chat-topik, ha mar muszaj?

Megertem, hogy nehanyuknak szuksege van erre a potszerre, de annyi igazan elvarhato lenne, hogy ezt ne a politika szekcioban csinaljak, hiszen igy nemcsak foltartjak a politikarol vitatkozni akarokat, hanem anyagilag is megkarositjak oket, hiszen sokan otthonrol (is) internetezunk. Azt persze tudom, hogy az itteni haverjaid nagyresze csak munkaidoben es kozpenzen hajlando erre.

Előzmény: George Sand (246)
George Sand Creative Commons License 1999.11.19 0 0 248
Te egy tünemény vagy. Te beszélsz - - nekem toleranciáról. OK, Itt sem vagy, s már itt sem vagyok :))
Látom nem szeretsz ásni. Pedig a testmozgás nagyon egészséges, nem leszel túlsúlyos, izmaid megmaradnak és egyáltalán :))
Előzmény: Woland (247)
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 247
Kedves George Sand!

Nem turok szet semmit. Nem en nyitok hazug topikokat egyik asztaltarsunkrol sem. En csupan regisztralom a jelentkezoket, amivel segitek nektek. Legyel egy kicsit toleransabb, kerlek. Te is mas vagy, te sem vagy mas!

Előzmény: George Sand (246)
George Sand Creative Commons License 1999.11.19 0 0 246
KEdves Woland,
Ezt most miért kellett? Volt már egy topic, a RepZong6, amit széttúrtál. Nem volt elég? Ásd inkább elő azt.
De ha ezt a Te jelentkezésednek vehetjük, akkor részedre is foglalok helyet, jó?

George Sand

Előzmény: Woland (245)
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 245
43. Cze'ge' Zsuzsa (ha ossze tudja szervezni)
Commune Creative Commons License 1999.11.19 0 0 244
Akkor gyere nézz meg.
Előzmény: Medieval (234)
Wágner úr Creative Commons License 1999.11.19 0 0 243
Ezekbe' a névsorokba' az a Lyó, hogy én vagyok a stabil instabil és bérletem is van Trebitsch-féle csomagtartóhoz, vagy Galadriel-féle hajnali költögetéshez a Nyugatinál, na, igy aztán nem kell mindig külön jelentkezni, mer'hogy ha ivásról van szó, akkor úgyis megtalálom a sztrovacsekokat, meg a Söröket (az utóbbiakat akár szag után is) ... :)))
Előzmény: Törölt nick (241)
Bagira_ Creative Commons License 1999.11.19 0 0 242
Én sem megyek, ha Rezső nem jön. Párducbocsánatot kérek.
Előzmény: Törölt nick (241)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.11.19 0 0 240
Ezért aztán munkahelyemen gyakorta én vagyok:-(((
Előzmény: George Sand (239)
George Sand Creative Commons License 1999.11.19 0 0 239
Pásztörperc, ennyire nem lehetsz kishitű!!!
Egyébként kár, hogy nem tudsz jönni, mert Te lehetnél a Mikulás, ugyanis van szakállad :)))
Előzmény: Pásztörperc (238)
Pásztörperc Creative Commons License 1999.11.19 0 0 238
Csak azért, mert még időban bejelentettem, hogy nem megyek. Ettől aztán hipp-hopp, mindenki kedvet kapott!
Előzmény: George Sand (237)
George Sand Creative Commons License 1999.11.19 0 0 237
Figyelmes vagy, barco. A medwe is hiányzik még. Szentisten leszünk vagy ötvenen :)))
Előzmény: barco (236)
barco Creative Commons License 1999.11.19 0 0 236
Gala kedves!

Hibádzik pindiy, Tappancs és bagira. (És Delicates a kormányszóvivő...)

Előzmény: Törölt nick (229)
GLászló Creative Commons License 1999.11.19 0 0 235
Már mi az hogy szabad??! Ez nem zártkörű klub, hanem a fórumba írók és a fórumot olvasók találkozója, amire jelentkezni csak azért szokás, hogy a helyfoglalást meg lehessen csinálni.
Mindenkinek helye van ott, akinek kedve van ott lenni.
Úgyhogy gyere, Gala, majd regisztrál.
Előzmény: Medieval (234)
Medieval Creative Commons License 1999.11.19 0 0 234
Az az igazság, hogy én még elég zöldfülű vagyok az ilyesmihez, de érdekelne a társaság. A Commune nevű júzert meg különösen szívesen megnézném magamnak. Szabad?
Derek Creative Commons License 1999.11.19 0 0 233
"Addig bird ki valahogy nelkuluk, ott lent, New Orleansban."

Kibirom, nem is errol van szo, dehat azert hianyoztok am fiuk, lanyok.

Előzmény: Woland (232)
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 232
Addig bird ki valahogy nelkuluk, ott lent, New Orleansban.
Előzmény: Derek (231)
Derek Creative Commons License 1999.11.19 0 0 231
Emberek!
Ha a buli jol sikerul, meg kell ismetelni. Ezert valamikor jovo augusztusra is ossze kell hozni egy ilyet, amikor otthon leszek, na nem csak miattam, de en is ott akarok man lenni.
Woland Creative Commons License 1999.11.19 0 0 230
39. Kunos Peter (ha eltavot kap)
Előzmény: Törölt nick (229)
pzsé Creative Commons License 1999.11.18 0 0 228
Kedves Galadriel!

Látom lemaradtam a listáról!

Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.17 0 0 226
hoppá !
a "nem" után kéretik egy vesszőt látni
Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.17 0 0 225
Ezúttal nem hibátlan lesz, ebben biztos vagyok.
Egy don Mucianónak meg vannak az eszközei.... :-)
Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.17 0 0 223
Kedves Banya!
(mióta dátházs vagy, nem vagyok bogár ;-) )

Még ennél is szebbet ???!!!
No és mi van a combfixxel ?

Különben is Gala, nyakkendőügyileg vérig vagyok sértve.

Legközelebb olyan veszek, hogy eccerűen nem találtok hibát benne. :-P

Előzmény: banya (216)
barco Creative Commons License 1999.11.17 0 0 222
Jó reggelt Gala kedves!

két név kimaradt a névsorból azok közül, akik ott voltak az előző eventen: Tappancs és bagira.

Előzmény: Törölt nick (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!