Keresés

Részletes keresés

wadkörte Creative Commons License 2002.07.05 0 0 209
Bátorság !:))))
Előzmény: MiciMaci (208)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.05 0 0 208
nem is tudom, be merjem-e vallani az igazságot...Karinthyt már annyit emlegették...
Előzmény: wadkörte (207)
wadkörte Creative Commons License 2002.07.05 0 0 207
Bocsátsd meg neki MiciMaci! Különleges helyzet a tiéd, ember legyen a talpán ki eldönti: Milne, vagy Karinthy ihlette a neved ebben a férfiasított világban:))

üdv.
wadkörte

Előzmény: MiciMaci (206)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.05 0 0 206
Tisztelt Esti ur!

Igaza, elhamarkodottan iteltem, de valahogy furcsanak tartom azt, hogy Onnek mindenki himnemu, aki a forumon szerepel...Ha pedig kiderul, hogy holgy az illeto, kisse leereszkedo hangnemet ut meg. On sem fukarkodik. Tudom, hogy nem tagja egyetlen partnak sem, es barmennyire hihetetlennek tunik en sem. Tudja, a meg a mi leegyszerűsítő világszemléletunkbe is vannak arnyalatok, csak az On ujsagja oly mertekben hijan van minden egyeb szinnek, mint a voros, hogy idonkent elfelejtuk az On partatlansagat. A jovoben tartozkodni fogok attol, hogy megmutassam Onnek tulajdonkeppen merre is kel fel a nap, mert ugyan a problema az On keszulekeben van, de a hozzam hasonlo felmuvelt, ketpolosu vilagnezettel rendelkezo jobboldali egyedek nem engedhetik meg maguknak az Onhoz hasonlo, latinos muveltsegu, partatlan szemelyisegek kritizalasat.

Tisztelettel:

MiciMaci

U.i.: a polus mar egyszer elmozdult...

Előzmény: esti-2 (202)
MajomEmber Creative Commons License 2002.07.04 0 0 205
döglödik jelenleg a fórum . . .
Előzmény: wadkörte (204)
wadkörte Creative Commons License 2002.07.04 0 0 204
Lehet, hogy én is szelektiv vagyok ?:))Vagy délibábot látnék ilyenkor ? Itt sem találom a nekem címzett Esti választ!
Előzmény: MajomEmber (203)
MajomEmber Creative Commons License 2002.07.04 0 0 203
ja, ez általában előfordul, hogy kissé szelektiv módon talál/nem talál meg dolgokat a szerkesztő úr . . .
Előzmény: esti-2 (180)
esti-2 Creative Commons License 2002.07.04 0 0 202
Tisztelt MiciMaci!
(Neméről nincsenek információim, bocsánat, ha a "leurazás" bármilyen okból bántja! Valóban egyszerűen reflex csupán, de ezért férfi-sovinisztának kikiáltani mégiscsak elhamarkodott véleménynek tűnik!)
Szóval. Nem vagyok tagja egyetlen pártnak sem, soha nem is voltam! Így természetesen az MSZP-nek sem!
Sajnálom, nincs pártom, nem tudok ilyennel szolgálni. Baloldali szimpátiám viszont nem csak "érzékelhető", nyíltan vállaltam, meg is írtam már néhányszor! Ez azonban nem párttagság, és mégkevésbbé pártfegyelem!
Esetleg elgondolkodhatna, hogy egy baloldali szimpatizáns ugyan miért nem tagja egy baloldali pártnak? Én tudom, hogy az Önök leegyszerűsítő világszemléletébe nem férnek bele árnyalatok, a világ az Önök számára egyszerű és tisztán kétpólusú, de azt azért ne gondolják, hogy maga a világ ezt elfogadja Önöktől, és így is viselkedik! Hogy világos legyen: ha Ön akarja megmondani, hogy merre van Észak, az az Ön dolga! De bármerre is mutogasson, a pólus nem fog odébb menni!
Esti János
Előzmény: MiciMaci (195)
MajomEmber Creative Commons License 2002.07.04 0 0 201
Ejnye - bejnye Esti úr ! Már megint az a fránya levéltitok . . . valamiért nagyon zavarja ez magát !
Előzmény: esti-2 (191)
Wadkörte Creative Commons License 2002.07.04 0 0 200
Üdvözlöm !
A "lebecsülésnek" valóban lehet ellentéte a megbecsülés, illetve nagyrabecsülés. Én azonban azt fogalmaztam meg Önnek hogy "nem becsülöm le".
Úgy gondolom, pontosan tudja kinek, mit és milyen okból ír. Legfőképpen mikor. Nem hiszek olyan véletlenekben sem, hogy pártpolitikától független időszaki kiadványok épp időközi, országgyűlési, vagy önkormányzati választás idején jelennek meg. És azt gondolom, ezen újságok tartalmából is jól megítélhető készítői irányultsága , sok esetben célja. De ha valós függetlenségről van szó, akkor szólaltassék meg benne minden alkalommal a jobboldali, és ugyancsak támadott politikus is. Vagy például az általam emberileg kedvelt polgármester urat faggató, jól értesült újságíró utaljon már a tisztesség kedvéért riportjában arra is, hogy jó néhány felsorolt városvezetői érdem Warvasovszky Tihamértól valóban független gazdasági vagy egyéb folyamatok, netán a korábbi ciklusokban hozott pozitiv döntés(ek) eredménye . Ezek bizony sokak figyelmét elkerülik néha, de Ön szerintem pontosan tudja. Tehát nem becsülöm le ismereteit, és abban is bízom hogy a fehérvári közvélemény minden szempontot figyelembe vesz majd, mikor döntést hoz.
(Tulajdonképpen erről levelezgetünk mi Önnel kezdettől.A levéltitokkal kapcsolatos felvetésére pedig "eltűnt" beirásomban is megjegyeztem : hogy én akármi is a célom, nem tenném meg ugyanezt Önnel.)

Tisztelettel:
wadkörte

Előzmény: esti-2 (191)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.04 0 0 199
Jó ötlet! Gyakoroljunk! Már csak azt nem értem, miért ilyen férfisoviniszta az Esti úr...de majd bizonyára megmagyarázza...
Előzmény: andrej11 (198)
andrej11 Creative Commons License 2002.07.04 0 0 198
Velem is, de láthatod, hogy próbálom nevelni magam. Esti független, Esti független, Esti független... De sokat kell ezt még gyakorolnom.
Előzmény: MiciMaci (197)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.04 0 0 197
ja, bocsánat, valahogy mindig sikerül ezt elfelejtetnie velem....
Előzmény: andrej11 (196)
andrej11 Creative Commons License 2002.07.04 0 0 196
De ő pártonkívüli független értelmiségi...
Előzmény: MiciMaci (195)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.04 0 0 195
a topic cime ad talán némi felvilágositást Önnek...
Előzmény: esti-2 (194)
esti-2 Creative Commons License 2002.07.03 0 0 194
És az melyik, tisztelt MiciMaci úr?
Esti János
Előzmény: MiciMaci (193)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.03 0 0 193
Az Önében, tisztelt Esti úr...
Előzmény: esti-2 (192)
esti-2 Creative Commons License 2002.07.03 0 0 192
Melyik pártéba, Hagymásy úr?!
Esti János
Előzmény: Hagymásy_András (187)
esti-2 Creative Commons License 2002.07.03 0 0 191
Helló Wadkörte úr!
Látom, sikerült visszatérnie!
OFF!
Nem lehetne a régebbi beírásokat is visszahozni? Miféle marhaság ez a törlés?!
(Ez a moderátoroknak szólt!)
ON
Nem emlékszem pontosan a beírására, melyre válaszolnom kell, ha jól emlékszem arról volt szó, hogy megsértettem az e-mail titkot, legalább is Ön szerint.
Kérem, már leírtam, hogy ez nem igaz! Én idéztem egy mondatot, amiről rajtunk kívül senki nem tudhatta, hogy honnan idéztem, még azt sem nagyon, hogy egyáltalán hogyan értendő! Már ne is haragudjon, de ez nem levéltitok-sértés! Azt sem tudhatta senki, hogy mi egyáltalán levelezünk egymással! Így az idézett mondat csak Önnek szólt, és megőrizte volna titkát mindenki más felé, ha Ön nem kap az alkalmon, és nem írja meg, hogy ez bizony a mi levelezésünkből való! Így már valóban mindenki megtudhatta! Csakhogy ezzel éppen Ön oldotta fel - ha úgy tetszik: sértette meg - a levéltitkot. Sajnálom, de nem veszem magamra a titoksértés, vagy az indiszkréció vádját.
Más.
A lebecsülésnek lehet ellentéte a nagyrabecsülés, vagy a megbecsülés (lásd: valaki megbecsült tagja valamilyen társaságnak). Nem értem, mi volt ezzel a problémája! Szándékosan fogalmaztam úgy, hogy a dolog ellentétéről beszéltem, pontosabban annak hiányáról, mert errefelé szokás megsértődni, ha valamit a nevén nevezünk. (Azaz: sorait bizony lebecsülőnek találtam, de ezt úgy fogalmaztam meg, hogy ezek a sorok nem a nagyrabecsülés, vagy a megbecsülés kifejezői.)
Nem tudom, volt-e még kérdés, ha igen, kérem tegye fel újra, hogy válaszolhassak.
Tisztelettel:
Esti János
Előzmény: Wadkörte (184)
Wadkörte Creative Commons License 2002.07.03 0 0 190
Szerintem ott másképp dolgoznak.
Előzmény: MiciMaci (188)
Wadkörte Creative Commons License 2002.07.03 0 0 189
Mert a múlt sűrűn változhat ? :)
Előzmény: Hagymásy_András (187)
MiciMaci Creative Commons License 2002.07.03 0 0 188
de legalabb mar tudjuk a pancelszekreny kodjat...d-209...:-)))
Előzmény: Hagymásy_András (187)
Hagymásy_András Creative Commons License 2002.07.03 0 0 187
Lehet, hogy a pártarchívumban lementettek mindent...
Előzmény: Wadkörte (186)
Wadkörte Creative Commons License 2002.07.03 0 0 186
Egyre már sikerült neki, ezért én bizakodom..
Előzmény: Hagymásy_András (185)
Hagymásy_András Creative Commons License 2002.07.03 0 0 185
Nem tud válaszolni, mert törlődtek a beírások...
Előzmény: Wadkörte (184)
Wadkörte Creative Commons License 2002.07.03 0 0 184
Érdeklődését köszönettel vettem. Főszerkesztő úr, várom a válaszait.

Üdvözlettel:
wadkörte

Előzmény: esti-2 (181)
MajomEmber Creative Commons License 2002.07.03 0 0 183
Ezen nickek törlődtek, jelenleg nem léteznek egyetlen topicban sem. Ki irt a polmoderátornak, hogz törölje őket ?
Előzmény: Őslakos (182)
Őslakos Creative Commons License 2002.07.03 0 0 182
A sárkánynak hét feje van.
Hová lett Hagymásy András, Wadkörte és oslakos?
esti-2 Creative Commons License 2002.07.03 0 0 181
HAhó!
Innen is eltűnt Wadkörte! Mi történt?!
Esti János
esti-2 Creative Commons License 2002.07.03 0 0 180
Andrej!
"Nekünk itt az újságírói gyorstalpalón Esti János azt mondta, hogy elég csak az egyik oldalt és főként mindig a baloldalt megkérdezni!"
Idéznéd ezt a mondatomat? Valahogy nem találom itt az ablakok között.
(Várom a választ: mióta vagy a Fidesz tagja?)
Esti János
Előzmény: andrej11 (173)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!