Keresés

Részletes keresés

RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.12 0 0 180
Szia.Én voltam aki irtam e-mailben hogy a TAXI Mercedes érdekelne.Amint lesz pénzem jelentkezem hogy megbeszéljük a többi dolgot.Amugy hová valosi vagy?:):)Szia.
Barnus8 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 179
Üdv, eladám(vaterán fix áron felraktam) a következő régebbi siku autókat, buszt és kamionokat.
Mercedes Tartály (minor) 4000Ft
Mercedes Actros targoncával,3500Ft
Mercedes városi csuklós busz,4000Ft.
És a kisautók 1000Ft/db. Érd:barnus8@msn.com
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.02.07 0 0 178

ilyenem lesz!!(tartályos volvo!)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.03 0 0 177
Na jo hir annak akinek még megtetszett az a mentő amit a napokban vittem el ugyanis az eladó ujra felrakta mert irta nekem e-mailben hogy még van azon kivül amelyet megnyertem.Igy ha valakinek megtetszett és nem feltétlenül viszi el 3000ért mint én 2500-t lazán megér szerintem:):)Igyis a legdrágább ami idáig volt az egy Kék Audi 100as volt 3000Ft-ért a Mester Utcai Játékantikváriumban ja ma meg már vaterán 2-t is látni 1200Ft-ért de hát arra is olyan rág vadásztam már igy elhoztam akkor.
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.02 0 0 176

na találtam még egy darus siku aukciot az aukciohaz www.ah.hu oldalon ime a link és a kép.Kissé ÉN legalábbis sokkalom érte a 4000et de ha valakinek nagyon kell megveszi.....

 

 

http://www.aukcioshaz.ah.hu/siku_tuzolto_daruskocsi_52475432.html

RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.01 0 0 175
vagy tudom még ajánlani a vatera és a teszvesz aukcios oldalakat.Itt még régebbi SIKU-khoz is hozzájuthatsz viszont van aki rendesen elkéri az árát.Ennek az "UJ" Mercedes Mentőnek is azért volt gondolom 2500 forint a minimálára mert itthon még nem is láttam hogy lehetne kapni és Németben-REAL üzletben sem.Szerintem lehet hogy ez ilyen ritka darab mert idáig beszerezni csak mint neten láttam.Pl anno a Kombi Vajszinű Mercedes Taximat(nem amelyikről tegnap raktam fel képet)hanem a 300 E kombi Merci Taxi az pl egész jo állapotban van sehol egy kopás rajta megvan az antenna Taxi jel minden és csupán 500Ft-ért vettem de most talán köcsög leszek a szemetekben NEM MONDOM MEG KITŐL:):):):):):)Amugy nekem nem annyira érdekem hogy jol nézzen ki az a lényeg ami még nekem belefér hogy ajtajai meglegyenek a kerekek forogjanak de ne ugy hogy pl a bal első már menekülne az autóbol:):)A festése meg az antenna vagy táblahiány nem gond megoldom.Pl nemtom olvastad e és láttad e korábbi képeimet !! 2 DB !! E 300as Kombi Mercedes Taxim volt/van csak az egyik nagyon kopott volt antenna nincs Taxi tábla nem volt igy hát mondom a másik ugyis kifogástalan állapotban van igy a szarabbikból csináltam egy fekete kombit.Amugy engem némelyiken annyira idegesit az antenna meg az hogy a táblák(amelyikhez bliszterben benyomnak egy picike táblát)hogy olyan pici nem méretarányos szinte.Mert azok jo táblák amiket külön lehet kapni egy akkora bliszterben mint a SIKU autókat azok jok méretarányilag de amelyeket bebasszák egy auto mellé bliszterben azok siralmasan kicsikék(szerintem).
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.01 0 0 174
segitségként még esetleg Váci Út-Dunapláza ott is van egy játékbolt jo SIKU-k szoktak lenni ott is bár 1000 forint felett.Több kategoriára vannak osztva az árak.A játékszigetben ha benézel és ha lesz 1500-2000ft körül vannak a DunaPlázában valamicskével olcsobb mindenképpen a MÜLLER-ben a legolcsobb a Puegot CC-met 690ft-ért vettem.A DunaPlázában az uj Audi TT volt vagy 1300,Visszatérve a MÜLLER-re ott az AUDI Q7 kb ha 890ft volt szoval a MÜLLER az árban a legjobb(remélem nem fognak drágulni.Nem ám csak azért olcsóak mert még uj az áruház):):)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.02.01 0 0 173
A kék pótos MAN-t ami neked is megvan vagy a piros és fekete ponyvásakat meg a Jet-est?Bár mindegy ugyanis egy helyen szereztem be őket itt az Örs Vezér téren az árkádban a Játéksziget boltban.2000ft volt darabja....bár már elég rég nem voltam mivel mostanság nincs nagyon lovém arra a tegnap emlitett mentő mercire is csak 2 rugom van még kell egy ezrest szerválnom valahonnan:):)De amugy nemtudom milyen rendszerességgel szokott SIKU lenni a Játékszietben.Ritkán van kb egy évben egyszer vagy kétszer ha érkeznek.És akkor is elfogynak nem jönnek ujak hanem mindig a még megmaradtak vannak kint.A MÜLLER-ben megkérdeztem az eladónőt hogy kb milyen rendszerességgel érkeznek és ott azt mondta hogyha látják hogy elfogyott akkor rendelnek.Ugyhogy mostmár oda is ki kéne néznem hátha van UJ Toyota RAV 4-esük meg amikről linkeltem be képet korábban:):)De egyébként én mikor kint voltam a MÜLLER-ben az nagyon jo volt.Hogyhogy nálatok is van?Mikor olvastam az oldalon hogy megnyilt ez az uj centrum vagy mi Ferihegyi reptérnél azt irták az első boltjuk a MÜLLER itt Magyarországon.........:-I:-I
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.31 0 0 172
Jah, még azt szeretném kérdezni h te hol szerezted be a man konténerest???
nállunk Csabán is van müller,csak ami engem onnan érdekel azt már beszereztem!
Sajna konténeresük nem volt. :(( Se volvojuk. :((((
Előzmény: RUSSIANBOY (170)
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.31 0 0 171
Kössz szépen a segítséget,majd ha pesten leszek, megnézem.Ugyanis én Békéscsabátol 40km re lakok, Vésztőn. nekem csak ez a pár db-os gyülyteményem van.
5db MAN
-billencs
-tartályos
-dobozos
-2+3 tengelyes trailer a homlokrakodóval
-4+3 tengelyes trailer a markolóval
2db mecedes
-autószállító
-platós
1db scania trailer
1db finisher
meg az az emeletes busz amit lejjebb láhatsz
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.31 0 0 170
valamint még 1-es villamossal tudom ajánlani a Lurdy Házat.Nemtudom BP-i vagy e mert ha nem akkor hagyd figyelmen kivül ezeket..................bááááár megéri benézni nekem is van olyan hogy elmegyek az Isten háta mögötti helyre is ha kisautóról van szó:):):):):):):)Legmesszebb idáig a Tétényi Campona-nál voltam mivel néha ott találkozom az egyik eladoval amikor veszek valamit ahhoz képest hogy Zugloban lakok jo kis másfél orás út minimum:):)..............de megéri:):)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.31 0 0 169
A Ferihegyi repülőtérnél tudom tanácsolni neked a MÜLLER áruházat ott egész jo siku-k vannak bár nemtom kamionok milyenek vannak mivel én autokra vagyok szakosodva valamint még 4-es 6-os villamossal a Mester utcai megállonál rozsaszin szinű ablak és ajtos bolt kis Antikvárium viszont nem olcso valamint még a 7es busszal Blaha után kb 2-3 megállo az aluljároban.(Most nem jut eszembe az utca neve).Multkor beugrottam oda és jo választéka van az ürgének voltak még bliszteres SIKU-jai is.Nem vettem de ha lett volna egy korábbi VW Passat arra tutira lecsaptam volna:):)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.31 0 0 168
Szia.Nincs abban semmi hogy hány éves az ember.Én pl 22 vagyok(23 leszek Márciusban)és én is gyüjtöm őket.Én szivesen látnám a Te képeidet is a SIKU gyüjteményedről én már korábban raktam fel képeket az enyéimről ha van kedved nézz vissza pár oldalall visszább.Éppen most ütöttem le Vaterán azt a Mercedes mentőt 3000ért.2500 jobb lett volna de mivel nagyon vadásztam már egy ilyenre igy elvittem rögvest.A Mercedesnél a CLK tipus nagyon megfogott tetszik sedan-ban(egy rendőrségi egy kék és egy ezüst van) coupe-ban cabrioban kombiban(van egy kombiban vajszinű taxi) mostmár lesz mentőben is sőt még halottaskocsiban is olyan szép:):)Még nemtudok az autoért menni de amint nálam lesz csinálok rola egy saját képet és majd feltöltöm.Ez a kék pótos MAN nekem is megvan valamint még megvettem volna az utfelmaros piros MAN-t amit korábban irt Sikumegalifter.De már vagy nem jár fel az oldalra vagy eladta őket.Na akkor jöjjenek a képek. Mégegyszer Üdv Közöttünk:):)
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.30 0 0 167
keresek még egy MAN konténeres 1:87es szerelvényt és még valamelyik Ivecot. ha van valakinek eladó, érdekelne.vagy ha tudjátok hol lehet beszerezni úgy is jó lenne




\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.30 0 0 166


Ilyen kellene!!!!!:)
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.30 0 0 165
A busz egy kicsit viharvert de a többi jó állapotba van.
Ja, keresek kék sárga DASCHER-es Fh-s Volvot!!!
Fontos lenne!!
össz
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.30 0 0 164
bus

ő lenne az
\' G E R R Y \' Creative Commons License 2008.01.30 0 0 163
Halihooo! Franko h rátaláltam erre a topikra, ugyanis jómagam is gyüjtő vagyok.(21 éves létemre)Főként kamionokat gyüjtök,de nem csak sikut.
Még kb 8-9 éves lehettem, mikor faterom aki buszozott /időközben kamionos lett/, hozott Hollandiábol egy emeletes merci buszt. Ez volt gyüjteményem első darabja, aztán az évek során szet tettem a többire is!
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.29 0 0 162
én még azon a piros utánfutos Sprinteren gondolkozom amelyikben ilyen sátor szett van vagy mi.Találtam amugy egy DARU-t a vaterán ime: asszem 1500ft-ért vanvalamelyik oldalon ezen vagy a teszvesz-en láttam egy pirosat csak nemtudom hogy azota megvették e vagy csak lejárt az aukcio és még nem rakta fel az illető.
policecars Creative Commons License 2008.01.26 0 0 161
Rendőr Sprinter kell :)
Előzmény: RUSSIANBOY (159)
touringfun Creative Commons License 2008.01.26 0 0 160
Sziasztok, szeretnék vásárolni SIKU darus járműveket, a "nagy piros kitámasztós" és hasonlóak érdekelnek. Ha valakinek van eladó ne kíméljen. Köszönöm.
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.20 0 0 159

Hello.Aki még nem látta volna menjen fel a siku.de oldalra és kattintsatok a 2008 feliratra és PDF formátumban megnyitja a 2008-ban érkező beszerezni valo kocsikat,járműveket.Én már a Toyota RAV 4-est a BMW X5-öst a sárga MAN buszt valamint a Fekete tüzes festésű Dodge terepjárot néztem ki utánfutoval.Bár még nálam kérdéses beszerezzem e majd a rendőrségi Passat kombit vagy a Mentő Q7-est.Ime a SZÁMOMRA tervezett 2008as modellek amiket be kell szereznem:):)

RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.13 0 0 158
Nemtom nekem tetszik a fehér is.Mondjuk azzal csak annyi a baj hogya kosz és a kopások jobban meglátszodnak rajta valamint nehezebb eltüntetni:):)Mondjuk az én feketémről most szerintem ha nem lenne ott a kopott állapotban lévő kép meg nem mondanád hogy használt(kivéve hogy a sárga tető hiányzik):D:D
SUPER AGyURI Creative Commons License 2008.01.13 0 0 157
A sikumodels.com szerint így néz ki eredetiben.
Szebb mint az én fehérem!
Előzmény: RUSSIANBOY (156)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.12 0 0 156
Néztem nem rossz fehérben se.Én nekem szerintem eleve ilyen fekete volt ezzel a néhány kopással csak uj külsőt kapott ugymond.Amugy nekem a hátso nyitott résznek a sárga teteje nem volt rajta kár pedig jol néz ki vele.
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.12 0 0 155
Szia.Nemtudom gyárilag is fekete volt de szerintem igen.Használtam sikerült hozzájutnom egy emberkétől aki elég jo áron adta kb 500 ft-ért.A különlegesség hogy a korábbi képeken lévő Piros BMW hez a fekete Mercedes 500 SEC-hez valamint a kiválo állapotban lévő vajszinű mercedes kombi taxi sikuhoz is ennyiért sikerült hozzájutnom szal nagyon szeretek tőle venni mivel nagyon jo állapotban vannak autók és olcsóak.
Előzmény: SUPER AGyURI (154)
SUPER AGyURI Creative Commons License 2008.01.09 0 0 154

Ez gyárilag is fekete volt?

 

(Nekem fehér van)

Előzmény: RUSSIANBOY (152)
SUPER AGyURI Creative Commons License 2008.01.09 0 0 153

BUÉK Neked is!

 

Sajnos 100.000 Ft körül van az ára, ha csináltatod, elsősorban az üvegek miatt. Nekem az volt a mázlim, hogy egy átfogó hálószoba-felújítás és -átalakítás "oldalvizén" a feleségem belement a dologba :)

 

Az Ikeában viszont 20.000 Ft-ért már egész szép és nagy vitrint lehet kapni. Mondjuk méretre kb. az egynegyede az enyémnek, így nem sokkal jössz ki olcsóbban, de apránként is meg tudod venni. Egybe kb. 80-100 autó fér be többé-kevésbé elfogadható elrendezésben.

Előzmény: RUSSIANBOY (147)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.01 0 0 152
igy hát amennyire tudtam rendbehoztam azt a pőár kopást.Szerintem jo lett:):)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2008.01.01 0 0 151

Na hello mindenkinek immár 2008-ban:):)Kicsit kopott volt a Suzuki Jimmy terepjárom...........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!