Keresés

Részletes keresés

gabo1980 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 398
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék. Régóta kacérkodom a gondolattal, hogy kitetováltatom a szemöldökömet. Gyüjtöm az infokat, hogy hol feküdjek tű alá, de még igazából nem döntöttem. Eddig a neten böngészve, Pilát Erika, a  www.sminktetovalasok.hu oldallal tűnt a legmegnyerőbbnek. Jókat hallottam róla, de nem első kézből. Hátha itt többet megtudok a munkájáról. Köszi.
Junely Creative Commons License 2008.02.20 0 0 397
Írtam. Ha valakinek van képe, vagy a saját tetkójáról vagy a munkáiról: manoka20@vipmail.hu
Előzmény: Tiffany2006 (396)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.02.19 0 0 396
Szia! Nagyon is lehet, ha csak épp egy árnyalattal szeretnél sötétebbet mint a szád azt is lehet és olyan mintha természetes konturja lenne a szádnak. Ha írsz nekem, küldök képeket. erga56@freemail.hu
Előzmény: Junely (395)
Junely Creative Commons License 2008.02.19 0 0 395
Azok nem természetellenesek? :( Ezek szerint sose lehet valakinek gyönyörű szájvonala egy ''átlagosból"? képeket hol tudnék nézni szerinted?
Előzmény: ligustrum (394)
ligustrum Creative Commons License 2008.02.18 0 0 394

Szia!

 

A szájkontúr valóban az ajak körvonalának tetoválását jelenti. Manapság nem túl divatos, pontosan azért mert cseppet sem természetes( amennyiben beszélhetünk természetességről tetoválásnál). De ez ízlés kérdése. Ha korrigáltatni szeretnél a saját szád vonalán, marad a félsatír, ill. teljessatír lehetősége. (Ne utasítsd el, gyönyörűen is meg lehet csinálni.)

Időpontot biztosan minden kozmetikustól máshogy kapnál!

Üdv.: Ligustrum

Előzmény: Junely (393)
Junely Creative Commons License 2008.02.17 0 0 393
Sziasztok! Szeretném megkérdezni tőletek,hogy a sima szájkontúr végülis mit takar? Néhol láttam olyan képeket, amitől egyenesen megijedtem... olyanok voltak a hölgyek, mint valami bohócok, akiknek egy tollal körberajzolták a szájukat. Én olyat szeretnék, ami ívet ad a számnak. A satírozások nem tetszenek. Az a gond, hogy a neten alig vannak képek a munkákról...nem értem, hogy miért? ha szeretnék bejelentkezni, kb mennyi idő múlva mehetek tetováltatni? Köszi!
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.02.14 0 0 392
Köszi hogy megírtad, de én használt Long Time Liner gépet vennék, ha tudna valaki megköszönném.
Előzmény: Eve Tatto (391)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.02.08 0 0 391
Szia!
Silver Line Mikrotetováló!
Előzmény: Tiffany2006 (388)
Éva1973 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 390
z
Előzmény: ligustrum (389)
ligustrum Creative Commons License 2008.02.06 0 0 389

Sziasztok!

 

Köszönöm mindenkinek aki kitöltötte a szakdolgozati kérdőívemet, innentől már csak rajtam áll! ;-)

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 388
Szia! Csak annyit leírnál hogy milyen tipusu gép? Köszi!
Előzmény: Eve Tatto (387)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.01.30 0 0 387
Sziasztok!
Lenne egy sminktetováló gép eladó!
Akit érdekel irjon erre az email címre: forgomiki@gmail.com
Nailboy Creative Commons License 2008.01.21 0 0 386
En is kitoltottem az ivet! :)
Cilus77 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 385
Megcsináltattam, és tuti jó lett!:) Nem is Fáj! Jah és szép lett!:)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.01.19 0 0 384
Szia! Én kitöltöttem a kérdőivet, de amikor az "Elküld"-re kattintottam ezt irta ki: One or More Fields are Requised. Akkor is elment szerinted?
Előzmény: ligustrum (383)
ligustrum Creative Commons License 2008.01.16 0 0 383

Sziasztok!

 

A szakdolgozatomhoz szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni! Előre is köszönöm mindenkinek!

www.kozmetikaitetovalas.hu/kerdoiv.html

ligustrum Creative Commons License 2008.01.14 0 0 382
:-))   Akkor ha elszántad magad, várlak!
Előzmény: katus/katus (381)
katus/katus Creative Commons License 2008.01.08 0 0 381
Szia!
Nagyon sok a kérdésem tudom, igazán az lenne a legjobb, ha az én még el nem készült tetoválásomról küldenél képet -előre:-))), de szerintem még akkor is lenne kérdés... Itt parázok már mióta, ahelyett, h elmennék és legfeljebb, ha nem tetszik az előrajz csinálsz a szempillám fölé egy vékony vonalat. Vagy sírva hazamegyek:-(. Azért köszi, hogy ilyen türelmesen válaszolgattál a kérdéseimre. Összeszedem magam:-), aztán remélem mihamarabb találkozunk, mert amit küldtél kép, az tényleg tetszett!

ÜDV!

Előzmény: ligustrum (380)
ligustrum Creative Commons License 2008.01.08 0 0 380

Szia Katus,

Sajnos látatlanban nem tudok mit mondani! :-(  A tetoválás elötti rajznál, ill. megbeszélésnél minden kiderül( személyre szabottan).

katus/katus Creative Commons License 2008.01.04 0 0 379
Szia!
Köszönöm a gyors választ! Mailem:kerekegymosolyt@freemail.hu. Az nagyon jó, hogy felajánlottad: megnézhetem a műveletet. Már csak a képeket kell látnom, köszi előre!
(Ha lehet ne rúzsozott hatásúakat küldj, inkább olyat amit szeretnék: természetes szájsatír, fél és/vagy teljes, ha van ilyen persze.)

ÜDV!
Előzmény: ligustrum (378)
ligustrum Creative Commons License 2008.01.04 0 0 378

Szia Katus

 

Örülök, hogy nem adtad fel! :-)

 

a válaszok:

1. Az előrajzols ceruzával történik, lehet variálgatni amíg tökéletes nem lesz.

2. A szívószál az legenda. Mosolyogni, beszélni is lehet rögtön utána. Krémezni kell rendszeresen ennyi az egész.

3. Igen, először sötétebbnek tűnik, utána visszafakul. Én úgy szoktam tetoválni, hogy a visszafakulás után inkább kicsit halványabb legyen, mint a kívánatos, a korrekciónál könnyedén lehet sötétítetni rajta ha kell (nem mindig kell). Világosítani is lehet, de az nehezebb...

4. Szájsatírról küldök fotót, ha megadod az e-mail címed, de bármikor be is jöhetsz a szalonba és megnézhetsz egy készülő szájsatírt is. 3-4 évesről nincs képem, de az enyém 5 éves, LTL, kollégáimmal egymásnak csináltuk még anno Kalcsu Katinál (természetesen az enyémet nem én csináltam magamnak, de hasonló minőségre számíthatsz :-)). Az eredeti igen erős színe mára kifakult, nem foltos és nem is változott a szín csak halványabb lett jelentősen.

üdv.:

Eszter

   

Előzmény: katus/katus (377)
katus/katus Creative Commons License 2008.01.03 0 0 377
Sziasztok!
Visszamerészkedtem a fórumba, annál erősebb volt az elhatározásom, hogy ilyen könnyen letegyek róla:-). Szóval, még néhány kérdés, elsősorban hozzád, kedves ligustrum.
1. Az előrajzolás az tényleg azt jelenti, hogy tűvel belekarcolnak festéket az adott területre? Vagy ez csak régen volt így? Mert, ha igen, akkor nem igazán lehet variálgatni. Ez hogy van?
2. Azt már tudom, hogy lehet emberek közé menni akár már másnap úgy, hogy ne vegyék észre a dolgot. De, mondjuk ha sokat kell beszélnem, vagy szélesen mosolygok fájni fog, esetleg akkor vérezhet, netán tönkremehet? Vagy az csak legenda, hogy szájtetoválás után 2 hétig csak szívószál?
3. Ha 30%-kal fakul a szín az első hetegben, akkor az mit jelent: annyival sötétebbet kell eleve csinálni, vagy a korrekció erre is kiterjed? Előfordulhat, hogy a korrekció alkalmával újra kell az egész (szájat) tetoválni? És mi van akkor, ha az is kilökődik?
4. Esetleg tudnál küldeni fotókat a munkáidról? Főként olyan érdekelne amin szájsatír van, természetes hatású. Lentebb már írtam, hogy ilyet szeretnék. Ja, és esetleg olyan fotó, amin 3-4 éves LTL szájsatír látható.
Tudom, sokat kérek, válaszaidat előre köszönöm!

ÜDV!
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.12.29 0 0 376
Sziasztok! Mindenkinek eredményekben gazdag, boldog új évet kívánok sok szeretettel!
ligustrum Creative Commons License 2007.12.15 0 0 375

:-)

Előzmény: katus/katus (373)
Eve Tatto Creative Commons License 2007.12.14 0 0 374
Ha nem irom hogy tanusítvány akkor Te lehet hogy nem is tudsz róla!
Tudtommal már nem csinálnak amalgán tömést!
Az enyémeket legalábbis kivették! De lehet h rosszul tudom, akkor elnézést!:-)))))))
Nem vagyok sittes!Nem tudom miért emlegeted a bőrtönt!El vagy tévedve!!!!
De beszélgess mással inkább, én is ezt teszem!
Előzmény: katus/katus (373)
katus/katus Creative Commons License 2007.12.14 0 0 373
Nem véglegeset kért, azt mondta a kozmetikus, hogy 5 évig tart majd. Nagyon kedves kozmetikus volt egyébként...
Az pedig, hogy nyíltan vállalja egy kozmetikus, hogy tanúsítvány nélküli festéket vesz meg és HASZNÁL, azzal a szakmát járatja le. Nem írnád ki ide azt is, hogy pontosan melyik szalonban(?) dolgozol? Csak a mundér becsület miatt, vagy így karácsony előtt felebaráti szeretetből?
Ha én fogorvosként beleraknám a szádba az amalgámot mert te azt kérted nem szakember lennék, hanem egy bűnöző. Mert bár én tudom, hogy mik a veszélyei és a következményei, te nem, de takarózok azzal, hogy te kérted. Ja, és a tömőanyag akár az ecseriről is származhat, csak a butáknak kell a tanúsítvány mellé, akik megveszik jó drágán. Végül is én se b.sz.om át a pacientúrámat, hiszen ő kérte, én nem is akartam annyira...

Azt hiszem, már nem kell az a szájsatír. Amíg Eva Tatoo-k leselkednek Mengele műhelyekből addig biztosan nem. Ilyenek pedig mindig vannak, úh megbékélek a satír nélküli élettel:-).
Sziasztok!
Eve Tatto Creative Commons License 2007.12.14 0 0 372
Szia!
Az alapszíneket mint tudjuk 3 féle van.
Ezekből kevejük a többi színt!Amit meg készen veszünk azt ugyan nem mi keverjük, de már azok is kevert színek!
Tény van különbség sminkt. és test. festék között.
Nekem hajdanán azt tanították hogy ne vazelinezzek mert kiveszi a festéket, erre vettem tölük festéket és tiszta olajos volt!Ekkor gondoltam azt hogy valami nem stimmel, mert ez a kettő üti egymást!
A másik:
sminktetováló festékemhez nem kaptam semmilyen tanusítványt, a tetováló fetékemhez pedig kaptam és oda van irva hogy ÁNTSZ,a CTL bevizsgálta.
És még nehézfémeket se tartalamaz.
Semmi különbség csak nagyon drágán adják el sajnos nektek és ti el is hiszitek!
Én is elhidtem.Sajnos.
Előzmény: ligustrum (371)
ligustrum Creative Commons License 2007.12.14 0 0 371
Azt gondolom vitathatatlan, hogy létezik, vegyi,-és természetes eredetű festék. Ha egy kicsit utánaolvasol, meg fogsz lepődni, hogy pl. (csak érdekességképp) ,egy vegyi eredetű festék olyan sejtekre ártalmas phenolokat tartalmaz, amit autólakkok készítésénél használnak. Számomra ez drámai, és megdöbbentő!!! (és ez még csak 1 a sok közül!)
Előzmény: Tiffany2006 (370)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 370
Szia! Szerintem azért ennyire nem kétségbeejtő, de testfestékkel azért én sem tetoválnék arcon. Én permament make up-pal dolgozom, abszolut természetes alapanyagú festékkel és keverek is színt, nagyon szépek lesznek ezt látom a korrekciónál vagy amikor pár év múlva újra csináltatják a vendégeim. Nem ismerem a Te modszeredet, nem dolgoztam vele ezért nem is mondanék róla véleményt, de láttam már ilyen tetoválást és nem volt szebb mint amit én csinálok. Mindenki a magáéra esküszik ez természetes dolog.
Előzmény: ligustrum (369)
ligustrum Creative Commons License 2007.12.14 0 0 369

Szia!

 

Az általam használt LTL festékek színkialakítása feleslegessé teszi a festékek keverését, és így a festék színe az idő múlásával is állandó marad!Azok a pigmentek foltosodnak, kékűlnek, zöldülnek, amik eleve keverve vannak. ...Nem véletlenül drágább ez a módszer. A festékeket alapvetően két csop.ra oszthatjuk: organikus és szintetikus festékekre. Drámaian megdöbbentő anyagokat tartalmaznak a kémiai eredetű festékek! :-(

Előzmény: Eve Tatto (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!