Keresés

Részletes keresés

RazorX911 Creative Commons License 2020.03.06 0 0 301

A fogadónál van valami gikszer, leginkább a mailszerver oldalon, beállítások terén, a szolgáltató részéről. Én is belebotlottam már ebbe. Az email címe él még? A leírásodból ítélve igen, Ez esetben lehet más lehet az oka, talán tele lehet még a postafiókja. Netszolgáltatós e-amil címeknél, könnyen összejön ez, a kis tárhely okán, ami néhány tucat MB-nyi szokott lenni. Letiltás esetén is visszadobhatja, akár a címzett, akár a szolgáltató részéről.

Előzmény: komiTTya (300)
komiTTya Creative Commons License 2020.03.05 0 0 300

Ezt a hibaüzenetet kaptam.

Mail Delivery System
This is the mail system at host web-out.onbox.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

 

Én is megszoktam várni amig el nem menti.
A beérkező emailból kitöröltem mindent hátha, de nem az volt a probléma.
Próbáltam a másik emailomra levelet küldeni az se sikerült.
A böngészö progiból (google chrome) kitöröltem minden  előzményt cookit hátha sikerül levelet küldenem, de nem sikerült.
Próbáltam másik böngészőből úgy se sikerült.
Viszont a küldött mappában pedig benne van a levél, hogy elküldte csak akinek elküldtem az nem kapta meg.

Úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma.

Előzmény: RazorX911 (299)
RazorX911 Creative Commons License 2020.03.05 0 0 299

Az elküldött levél, nem található hibára gondolsz?? Azt, nálam is szokta néha csinálni. Fent, nézni kell mikor mentett utoljára és amikor eltelt pár másodperc, a legutolsó mentés óta és nem karikázik közben, akkor másodjára jó szokott lenni. Esetleg harmadjára vagy a Piszkozatból folytatni a megkezdett levelet. Az elküldött levelek közt, ott van, ha sikerült a küldés. Ha, nálad itt mégis meg van, de a másik fél szerint nem jött meg, akkor mindenesetre fura egy bug volna/lehet.

Előzmény: komiTTya (298)
komiTTya Creative Commons License 2020.03.05 0 0 298

Sziasztok! Levelet tudtok küldeni? Tegnap este óta egy levél sem ment át senkinek sem!

joededy Creative Commons License 2020.03.05 0 0 297

Szevasztok

Nálam is elindult-végre.

Előzmény: Isiiz (296)
Isiiz Creative Commons License 2020.03.04 0 0 296

Na es 3 nap várakozás és hipp hopp beleptem!

Előzmény: Isiiz (294)
RazorX911 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 295

Nálam, akkor miért jó??? 1-2 perce olvastam az INDA-s mailt, hogy írtak egy videóm alá. Aztán, kukáztam is. Ezt, nem értem, hogy nálatok mi van.

Isiiz Creative Commons License 2020.03.04 0 0 294

Semmilyen platformról nem megy nekem se. Plusz semmi reakcio az üzemeltető részéről... ugyanaz lesz a történet mint a megboldogult mailbox.hu val?

kenci78 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 293

Sehogy nem lehet bejelentkezni. Sem telekom, sem más hálózat használatával. Több oprendszer kipróbálva, sem a mobil, sem a laptop, sem asztali gép nem boldogul..... hihetetlen....trágya.

 

RazorX911 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 292

Hát, lehet pont a Trékom-nál van a kutya elásva. Nem, az ő hálózatukon vannak amúgy a szerverek?? Sokszor látni, bejelentkezés közben valamilyen telekomos vagy milyen webcímet kis pillanatra, authorizálás közben. (belepes.t-online.hu vagy mit.)

 

joedey: Hát, itt valami gikszer van. Elvileg, az összes fiókon már az új felület van, jó ideje, mióta lecserélték a régit. Sütiket törölve, amelyek a Freemail-hez köthetők, se jön helyre? A Gépház blog-ban írtak szerint, febr. 14.-én volt utoljára karbantartás, bár apróbbak is lehettek azóta, csak nem vettük észre. Most, eme pillanatban is jó. Invi-s a net, az isminél meg Tarr van.

joededy Creative Commons License 2020.03.04 0 0 291

Szevasztok

Nálam a feleségem be tud lépni,én ugyanonnan semmi.A külömbség az övé uj felület ,az enyém a régi FM felület.

Pár hete ö nem tudott.

Ugy tünik el kell hagyni az oldalt.Csesszék meg!!

Előzmény: pepetigris (290)
pepetigris Creative Commons License 2020.03.04 0 0 290

Nálam érdekes módon tegnap még betöltött, de csak az egyik Chrome profillal, a másikkal nem. Ma már nem tölt semmivel, más böngészővel se. T-kom-os netem van

RazorX911 Creative Commons License 2020.03.03 0 0 289

Nálam OK-s. Mind, az itthoni gépen perpill, meg az egyik ismerősömnél is este 7-8 között használva, másik szolgáltató hálózatán is jó volt. Ha, a Levélírásra mentem, akkor tökörészett, újratöltve az egészet, ismételve, eléggé gyorsan reagált rá.

timocskamail Creative Commons License 2020.03.03 0 0 288

Nekem is csak azt írja betöltés és semmilyen böngészővel nem megy. Más freemail fiókokat beenged. Tegnap még gond nélkül használtam

Mienne Creative Commons License 2020.03.03 0 0 287

Én belépni se tudok ma egész d.u. Addig bejön, hogy beírom a nevem, jelszavam, majd nem történik semmi. Én nem irányítottam át semmit sehova.

RazorX911 Creative Commons License 2020.03.03 0 0 286

Hmm, érdekes mód nálam nem igen volt gond, a közelmúltban. Igaz, a sokáig tartó karikázás, az megmaradt vagy a lassú reakció. Néha, rájön, néha nem. Az elmúlt 4 órában is több levelet küldtem el. A levelek is megjönnek rendben, legalábbis én nem tudok róla, hogy e téren nyűglődne. Az átírányítások miatt, lehet keheskedik.

Mienne Creative Commons License 2020.03.03 0 0 285

Nem jó, egész nap döglődik.

prs Creative Commons License 2020.03.03 0 0 284

Tegnap és ma sem tudtam belépni semmilyen böngészőből? Egyedi probléma?

 

(A gond az, hogy a levelek sem jönnek meg, át van irányítva, de az sem segít...)

Reed. Creative Commons License 2020.02.18 0 0 283

Saját adatok, a jelszó változtatás fölött. Átdob a az mo.hu oldalra , ott meg a regisztrációs adatok pontnál.

Egyedül ezt a szaros jófogást nem tudtam átírni. Az is fontos lenne, hogy jóváhagyjam a háztól házigot. Újra kell regiznem szerintem, mert a freemailon nem maradhat. Mi van ha 2 napig nem tudok belépni és lecsúszok dolgokról.

Előzmény: -Smiley- (281)
RazorX911 Creative Commons License 2020.02.15 0 1 282

Nem tudom, hogy mit kúrhattak el megint, nappalra. A tegnapra beígért karbantartási munkálatokkal is közel 1 órát késtek és éjjel 3/4 1-re volt jó megint. Ma, délután 2 felé, megint más, most Internal Server error baja van neki és 'serényen' nekiálltak karbantartani. A FB-on, egyre dühösebbek az emberek. Sőt, valaki valamilyen hatóságnak írt a fejleményekről is, amely büntetést hozhat kilátásba az üzemeltetők felé.

-Smiley- Creative Commons License 2020.02.15 0 0 281

ügyfélkaput hogy tudtad átregisztrálni?  Sehol nem találom az email cím változtatást rajta.

Előzmény: Reed. (269)
RazorX911 Creative Commons License 2020.02.14 0 0 280

Nálam, semmi rinya nem volt a tanúsítványt illetően.

Előzmény: Attila Rege (277)
hegizoli 307 SW Creative Commons License 2020.02.14 0 0 279

Hát ez az. Mostanában először figyelmeztetés,engedélyezés és talán bejön az oldal. Én sem tudom miert vagyok még a freemailnál.A vállalkozásom intézni valói erre jönnek.Számlakivonatok,biztosítások,.....stb.   + még egyes oldalak regisztrációzásához az adatok megadásánál a freemail van megadva. :((((

Előzmény: Attila Rege (277)
Wolfpet82 Creative Commons License 2020.02.14 0 0 278

Nem működik megint ez a sz...r tetű freemail

Attila Rege Creative Commons License 2020.02.14 0 0 277

Mióta létezik a fossmil azóta folyamatosan ez van. A böngésző minden alkalommal figyelmeztet, hagyjam el az oldalt mivel biztonsági tanúsítványa nem megfelelő. Ezek szerint nem csak megbízhatatlan de biztonsága is zéró. Megvan de minek mindent a gmailen intézek soha nincs probléma vele. Törölni nem tudom mivel van pár begyepesedett webhely ahol a regisztrációs emilt nem lehet megváltoztatni. 

hegizoli 307 SW Creative Commons License 2020.02.14 0 0 276

Ma is carakodik a freemail. Hibát ír,majd pár próbálkozás után nehezen betöltődik. MI EZ??????

fodry Creative Commons License 2020.02.13 0 0 275

Tegnap óta nem müködik a freemail...  :-(

Ezt írja ki:

 

Hiba történt az oldal betöltése közben

Kategória: server_error
Leírás: all shards failed

Wolfpet82 Creative Commons License 2020.02.13 0 0 274

Ma sem működik ez a f..s freemail.

Reed. Creative Commons License 2020.02.12 0 0 273

Átlehet irányítani a freemailes leveleket az új fiókba, sőt exportálni is lehet minden címet, levelet elméletileg. Gyakorlatilag ez sem működik a freemailel nálam.

Nem ciki egy körlevelet küldeni az ismerősöknek. Az a ciki, ha az ember 2020-ban nem tud megírni, elolvasni egy levelet. Arról már nem is beszélve, hogy mennyire vannak biztonságban egy ilyen megbízhatatlan fiókban az ember adatai, jelszavai.

Előzmény: ilcsike48 (271)
bandolesa Creative Commons License 2020.02.12 0 0 272

Látom másoknál is van probléma a freemaillel,nálam sem megy a belépés! Meddig tart a karbantartás 1-hétig?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!