Keresés

Részletes keresés

haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5578
Az NFC-t kihagytam:

Nálam:
Atlanta, Giants, Seattle, Carolina, Chicago, Dallas

A Tampa is megérdemelné, de irányító nélkül nem fogják megcsinálni. Az Eagles meg szar idén szerintem.
Előzmény: haromttt (5576)
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5577

pár észrevétel (nem kritikai, mert vannak, akik legszívesebben leharapnák a fejemet :))) ):

1. Plummer a Defense-t? :) (bocs, ma még jó a kedvem, tegnap nyertük vagy mi a szösz...)

3. tudom, hogy ezzel esetleg a szívedbe mártom a kést, de a Colts hét meccset játszott, és kilenc még hátravan nekik az alapszakaszban. tavalyelőtt a Vikes is hogy kezdett, aztán hogy kizúgtak... nem azt mondom, h a Colts nem éri el a PO-t, mert az baromság lenne, de ugye Manning mindig a fontos meccseken mond csődöt. még ha ez a PO-ban is van :(((

de nyugodtan kövezz meg

4. a Pats egy bazi nagy rejtély. szerintem mindig másból merítik az erőt, és mindig összejön nekik valahogy. most például majdnem scout team-mel verik az ellenfeleket :)))

5. a cicusok mindig télen szedik össze magukat. pedig a Palmer gyerek a napfényes Kaliforniában tanult, fáznia kéne ezerrel :)))

mindegy

Előzmény: gumbo (5575)
haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5576
Nagyjából egyetértek azzal amit írsz.
Mondjuk szerintem nem fogjuk megnyerni az AFC-t.

"Érdekes, hogy hiába tudják a vele szemben álló védelmek, hogy a naked bootleg a kedvenc dobása, mégsem tudják az esetek nagy részében annak siekerességét megakadályozni."

Ebben főleg annak van szerepe, hogy kib. erős a futójátékunk. Szerintem ebben az évben az is benne van, hogy Anderson és Bell is 1000yard fölött zár. Futásnál talán a legerősebb az O-Lineunk az egész ligában. Lepsis és Nalen idén Pro-Bowl formában nyomják, sőt szerintem most Nalen a legjobb C az NFL-ben. Szóval ilyen futójáték mellett persze, hogy beszívják az ellenfelek a play action-t. Shanny taktikája idén abszolút erre épül, mert tavaly látta, hogy Plummer a zsebből messze nem annyira jó, legalább is nagyon sokat hibázik. Most viszont 21 negyed óta nem dobott INT-et. Szerintem az offensen nem múlna, hogy jók legyünk. A secondary viszont finoman szólva is lyukas. TO 91 yardos elkapásánál látszott, hogy Champ nagyon nem egészséges, nem tud rendesen irányt váltani. Után volt mégy egy 40+os elkapása TOnak aminél, simán rávert 3 métert, aztán le is kellett cserélni, így aztán 2 rookie CB-n van a kezdőben. Ebből Darrent Williams akkora mint én. 5-7. Nagyon pici, bár kurva gyors, de coveregeben nem jó. Inkább ütközni tud. Foxworth nekem hatalmas meglepetés. Gyors, jó felépítésű, pár év múlva ott lehet az egészséges Champ szintjén. A mostani endzonos INT-je hatalmas volt.

"A Broncos védelme SB szintű, még akkor is, ha a Sh akkor is blitzelteti őket, amikor sima zónát kellene védekezniük."

Volt olyan hogy nem játszott egy safety sem. 4 ember ráállt a WR-ekre, a többi meg blitzelt. Ilyenből kaptuk TO TD-jét. Megkéne találni az középutat a QB pressure és a zona között és akkor tényleg lenne esély valami szép eredményre. De a Playoff szinte biztosnak tűnik.

A másik öt csapat szerintem is:
Colts
Steelers
Cincy
Chargers
Pats, de csak azért mert onnan is tovább kell jutnia valakinek, egyébként a JAX-et és a Chiefst is jobbnak tartom náluk
Előzmény: gumbo (5575)
gumbo Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5575
Írtam még a szezon elött, hogy 5-6 fordulónak kell ahhoz eltelnie, hogy lássuk mely csapatok valóban erősek idén, és akik azok, akiknek csak a nevük nagy. Szerintem ezek a csapatok lesznek a rájátszásban az AFC-ből (NFC majd holnap)

AFC:
1. Broncos: Plummer kezdi beváltani a hozzá fűzött reményt, és úgy dirigálja a pályán a védelmet ahogy egy vérbeli qb-nak kell. Érdekes, hogy hiába tudják a vele szemben álló védelmek, hogy a naked bootleg a kedvenc dobása, mégsem tudják az esetek nagy részében annak siekerességét megakadályozni. A Broncos védelme SB szintű, még akkor is, ha a Sh akkor is blitzelteti őket, amikor sima zónát kellene védekezniük.
2. Steelers: a védelmük idén is sziklakemény, és a futójáték is elsőrangú, ezért BB-nek nem kell egyedül megnyernie egy meccset, amire valószinűleg még mindíg nem lenne képes.
3. Colts: bármennyire is nem meggyőző a teljesítményük, mégiscsak a liga egyetlen veretlen csapata. Úgy tűnik, hogy PM és az OL között elég nagy a feszültség, mert ahhoz képest, hogy a csapatok nem blitzelik PM-et, a 4dl rengeteget ér oda hozzá, amit a maximalista Generális nehezen visel el. A védelem sokkal jobb mint tavaly volt, de érdemes megvárni jövő hétfőt (New England, idegenben), amikor is a védelemnek kell e a Pats fölékerekednie, mert addig amíg BB minden alkalommal túljár PM eszén, addig nem érdemes feltételezni, hogy idén másként lesz.
4.Patriots: bár már összeszedtek három vereséget, Bruschi visszatérése nagyon sokat jelenthet a védelemnek. Amennyiben jövő héten sikerül a Colts-ot megveriük, akkor a csapat olyan lendületet kaphat, amit az ellenfelek már megismertek az elmúltpár évben
5. Chargers: a szezon elején beleszaladtak pár peches pofonba még Gates nélkül, azóta az SD ismét a tavalyi formáját mutatja nekünk. LT a liga legsokoldalúbb játékosa, és Brees játéka is arra mutat, hogy Rivers az offseasonban elkerülhet a csapattól.
6.Bengals: ha van olyan város ma amerikában, ahol mindenki csak egy dologgal foglalkozik jelenleg, az Cincy. Bár a Steelers ellen kifejezetten gyengén játszott a Bengals, ha nem esnek össze November-Decemberre, akkor nagyon rájátszás lesz a dolgoból!
Matyika_ Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5574

teljesen mindegy volt

 

mindenesetre a Skins visszakerült oda, ahol a helye van neki, azt a három botrányosan mákos W-t kezdi leverni rajtuk a sors hálistennek

Előzmény: slowmotion (5573)
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5573

hát ha addig nem sérül le a Pats másik fele is...

 

más.

én nem értem Joe Gibbs-t. 0-36 az állás, van hátra 11 perc, szóval - szerintem - teljesen esélytelen akár az egyenlítés is. erre ahelyett, hogy csinálna 3 pontot, és legalább azt a szégyent elkerülik, hogy shutout-ot kapjanak, megpróbálja a TD-t erőltetni.

most nem mindegy, hogy mennyire kapnak ki? azon kívül persze, hogy a meccs 60 percig tart, de hát akkor is...

Előzmény: JAX (5568)
top_modell Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5572
Hát ha pénzem lenne rajta akkor most predesztinálnám, hogy az idei playoff bukó a LIONS-nak! Persze én még bízok a sikerben, de ha ugyan úgy állunk majd a végén mint a Bears akkor övék a Wild-Card :(
Ez rettenetes ha idén nem tudunk bekerülni a PO-ban!
Ahhoz hogy mégis bent lehessünk, nem szabad idén hibázni... a Kötelező meccseket hozni kell!!! És kell egy vagy két meglepi, mint pl. a tavalyi Atlanta! Én nagyon bízom a sikerben, de nem lesz egyszerű! Jah.. és persze a Chicagonak kell még zakóznia soxor mert most övék az előny... ha úgy vesszük 2 győzelem hátrányban vagyunkés az nagyon sok!!!!
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5571
gratula és respekt a giantsnak!
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5570
jax off.-nek 2001 dec 23.-án sikerült utoljára 30 pont fölött teljesítenie...
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5569
Charlie Weis

The deal will make him the highest paid coach in college football, according to ESPN's Chris Mortensen. Sources pegged the extension between $30 and $40 million.
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5568
ez a new england a jövő héten kifogja nyírni a coltsot
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5567
bruschi kezdő :)
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5566
2007 mock draft - 1st round

itt van b. quinn
meg még 4 ND draft pick
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5565
majd megkapjátok leinartot vagy v. youngot :)
Előzmény: stero (5562)
JAX Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5564
quinn nem is lesz meg
kizárt, h a jövő évi drafton elinduljon
jövőre bajnok lesz :)
Előzmény: stero (5562)
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5563

már persze ha jelentkezik a draftra, és nem marad még egy évet az egyetemen. mert akkor Leinart lehet az 1/1.

de ne aggódj, a Texans is nyert, még harcban álltok az első helyért :)

tudod, majd az utolsó héten minden eldől...

Előzmény: stero (5562)
stero Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5562

most már megvan, 50 passzolt yarddal. azért kíváncsi lennék ennyivel mikor nyertek utóljára meccset.

a baj csak az, hogy ha így haladunk nem lesz meg az 1/1 és nem lesz meg quinn..

Előzmény: slowmotion (5560)
haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5561
Bell megadta a kegyelemdöfést remélem. 67 yard rush TD:DDD
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5560

csak halkan megjegyzem, úgy néz ki, hogy a 49ers veri a Bucs-ot :)

na persze nem az offense miatt, mert az ma (is) sz*r volt, de a D csinált 3 TO-t, a rúgójuk meg (eddig) 5-ből 5 FG-t.

azért 50yd passzal és 154ys rush-sal nem szoktak mecceket nyerni mindennap...

haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5559
Persze 35-21:)
Előzmény: haromttt (5558)
haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5558
Ho-hooo. 34-21

Kurva nagy meccs lett belőle
haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5557
Foxworth!!!
Rookie és már 3szor szedte le TO-t, és végre INT
haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5556
Csak ez szvsz catch volt... Sajnos
Előzmény: Petyalinho (5554)
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5555

bocsika, tévedtem.

a negyedik gyerek, Clint Stoerner télleg nincs már a ligában, az AFL-ben nyomul. az ötödik, Anthony Wright általában kezdő a Ravensben. ötből fél. az nem sokkal jobb arány :)

Előzmény: slowmotion (5553)
Petyalinho Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5554
Ez hihetelten másodszor játsza el ezt Greg Lewis... kééész.
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5553

hangosan mutatnám négy ujjamat

már a negyedik QB játszik a 49ers-ben, kezdte ugye Rattay, folytatta Smith, ma a Dorsey kezdett, és valami Pickett nevű csákó ugrott be a legutóbbi drive-ra.

na ja, Dorsey sem alkotott maradandót...

lassan olyanok lesznek, mint mi vagy három-négy éve, akkor öten játszottak (kezdtek) a csapatban. na de azért a Quincy Carter - Hutchinson - Ryan Leaf - meg még két csávó ötösből senki nincs már a ligában :((((

haromttt Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5552
Vazze.
Larry Coyer húzz a picsába.

Mi a faszért kell az összes Lb-nek folyamatosan blitzelnie???
Westbrookon meg a DE áll. Hihetetlen
Petyalinho Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5551
TD!!! GYERÜNK SRÁCOK!!!
Petyalinho Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5550
LJ, miért nem kaptad el? :((
slowmotion Creative Commons License 2005.10.31 0 0 5549

na EZ mekkora :)))

 

(4:23) C.Simms pass INTERCEPTED by B.Moore (T.Parrish) at TB 47. B.Moore to TB 35 for 12 yards (S.Mahan; M.Pittman). Pass deflected off the line judge's head.

 

még egy sport a ficin kívül, ahol a bíró többet árt, mint használ :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!