Keresés

Részletes keresés

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 32

Ne csacsiskodj pöttyöm, te kezdted itt reklámozni a kettészakított családodat. Egyébként senkit nem érdekel, hogy nálatok milyen agybeteg módszer alapján szelektálják a családtagokat.

Előzmény: Törölt nick (29)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 31

Most már értem, hogy a lányaid miért menekültek el előled, Lajos! >:-)

Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 0 0 30

Fiatal vagy, "fö dakota".

 

Már 1998-ban kettéosztotta a Fidesz a családokat. Megírta annak idején minden balliberális újság.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 29

Te az en családomról semmit sem tudsz. Szádra ne vedd őket! Otthon sepregess!!

Tehát ne általánosíts birka!!

Már 14ben jellemző volt, h a választasok után, h családi-baráti körök estek szét. Munkahelyeken szelektálódtak csoportok. Társasházakban lettek ellenségek 10-en éves szomszédok!!

Ismerek olyan sportolót, aki pártállása miatt igazolt másik egyesületbe. Nem megye Vlll-as gyeprúgó!!

 

Bmg, neked egy igaz, realitást tükröző betűd nincs!

Menj, es.vonyíts a békemeneten, ott bizonyára homlokon csokol majd bájerzsóti, de ez legyen a legnahyobb örömöd az eletben.

Előzmény: vásárhelyi lendület (5)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 28

Annyira közkedvelt, hogy mindkét családi tábor kért belőle:))

Előzmény: szamtanmertanfizikap (23)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 27

3000 talán?

 

Néhány jól megtömött csuklósbusz.

 

A harmadikra-negyedikre meg már egy talicskába belefértetek volna.

Előzmény: szamtanmertanfizikap (26)
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 26

Mennyivel kezdtük?

Előzmény: Nem azt mondták, Feri! (25)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 0 0 25

Vagy mint ti a tüntetéseitek létszámát háromnaponta.

Előzmény: szamtanmertanfizikap (24)
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 24

És még jó , ha csak felezi és nem negyedeli, mint Szent István királyunk Koppányt!

Előzmény: szamtanmertanfizikap (23)
szamtanmertanfizikap Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 23

Mindig kettőn áll a vásár!

Lehet, hogy a családja felezi őt!

Előzmény: vásárhelyi lendület (1)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018.12.31 -2 2 22

Remélem, "fö dakota", hogy már ma csomagolsz és indulsz is, és 10-15 szépnek ígérkező éven át nem látunk itt téged.

 

Addigra a Kétfarkú is harmadik farkat növeszt, és ingyen lesz a sör, a bagó meg a drog Magyarországon.

Előzmény: Törölt nick (-)
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2018.12.31 0 0 21

Mit vársz, mit vársz? Nem ez a kérdés, hanem az, hogy mit várhatok. 

halkergető Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 20

Száz stadiont, ezeret! Csináljatok, csináljatok!

 

(Elnézést a pálgizálási kísérletért!)   ;-))

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 19

En nem varok semmi kulonoset,

 

 

Helyesen teszed. Ezzel az optimuzmussal mást nem is tehetsz :)

Előzmény: pert2 (17)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 18

Az nagyon jó lenne, ha nektek balliberálisoknak egyre rosszabb lenne minden év.

 

De ha tényleg így lenne, akkor nem 3 pártelnök tüntetne a "milliós balliberális tömegek" "jogaiért".

Előzmény: pert2 (17)
pert2 Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 17

En nem varok semmi kulonoset, jobb lesz mint 2020 de rosszabb lesz mint 2018.

Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 16

Oké, hogy a saját nickedet elkúrod, "fö dakota", de Magyarország nevét azért illene helyesen leírni. Vagy legalább nem direkt elbaszni.

panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 1 15

Tudod az aktuálpolitika levezetés. Amolyan dühöngö topik. Mások propaganda topikra használják. A kulturpolitika is de az kévésbé. Ezek a topikok aljai.

 

Van értelmes beszédre is lehetőség: tudomány, filozofia, történelem,művészet, főzőcska, baba.mama, kutya-cica topikokban.

 

 

Előzmény: vásárhelyi lendület (12)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 14

Nos, pont ezért kértem elnézést, mivel a későbbi kiválóan időzített megszólalások engem is ráébresztettek erre:)

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 13

Vak tyúk is talál szemet :)

Előzmény: vásárhelyi lendület (10)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 12

Teljesen igazad van, hibásan értékeltem a dolgot.

 

MC

Előzmény: panthera nera (9)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 4 11

Miféle egy szerencsétlen gyűlölködő szemétláda vagy te?

 

 

Olyan, amelyik felezi a családját, ha nem értenek egyet vele. Bár egy normális család nem feleződik egy gyűlölködő alak miatt, inkább csak nem vesznek róla tudomást.

Előzmény: vásárhelyi lendület (6)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 10

Annyira kiváló ez az összegzésed, hogy visszamenőleges hatállyal elszégyelltem magam, amiért ugyanezzel próbálkoztam:)

Előzmény: Törölt nick (7)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 9

Erre valo a politika forum. Szerinted jobb lenne ha inkább az utcán lövöldözne vagy a gyerekeit verné?  

Előzmény: vásárhelyi lendület (6)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 3 7

Te hol élsz?

Várj, kitalálom: viktorviktor s..gében.

 

 

Talán a családod feleződésének az lehet az oka, hogy ezt mondod a családod másik felének, amelyik nem ért veled egyet.

Előzmény: Törölt nick (2)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -3 4 6

Továbbra se tudsz úgy topikot nyitni, hogy utána ne mocskolódásra használd.

Miféle egy szerencsétlen gyűlölködő szemétláda vagy te?

Előzmény: Törölt nick (2)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -2 3 5

A családok önmagukat felezik ...

Te hol élsz?

 

 

Magyarán szólva te politikai szimpátia alapján szelektálod a családtagjaidat, és elvárnád, hogy más is ilyen legyen.

Rossz hírem van bimbó, az emberek nagy része leszarja a hozzád hasonló szelektált agyhalottak  szempontjait. Én is kiválóan el vagyok családi körben, pedig nálunk aztán szélbaltól széljobbig minden van.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 4

A +1  a tuti!

Előzmény: Szocdemman (3)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -2 2 2

A családok önmagukat felezik ...

Te hol élsz?

Várj, kitalálom: viktorviktor s..gében.

Előzmény: vásárhelyi lendület (1)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 3 1

A megosztottság olyan szintű ma Mo.-on, h családi ünnepek, karácsonyi örömködések elmaradnak, v csak feleződött létszámmal történnek meg.

 

 

 

 

Aki politikai okból felezi a családját, az egy debil fasz. Megérdemli, hogy feleződjön.

Előzmény: Törölt nick (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!