Keresés

Részletes keresés

devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.18 0 0 62
;) jóvanakkorjó;)
Előzmény: Cserge. (61)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 61
A hsz-eire gondoltam...;))
Előzmény: devil_vs_angel (60)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.18 0 0 60
persze, mert Te már találkoztál Vele;)))
Előzmény: Cserge. (58)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 59

Grrrrrrr! Mi a fene van ma??? Vagy 20 dolgot ejtettem már a földre. Erősebb a gravitáció?

Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 58

nagyon is bírom(juk) az időnként csípős megjegyzéseidet!!!!

Én speciel nem a csípős megjegyzéseiért bírom...;)))

Előzmény: devil_vs_angel (52)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 57

Anzán Anyud elég hasonló az enyémhez. Csak ő még be is akaszt, ha nem nyelek le mindent..:(((

 

Samu mama A Sárit valamelyik hsz-edből vettem. De el van felejtve...;)

 

Móka

Túl savanyú volt az a narancs, nem kellett volna annyit megenni belőle... pláne nem kiwivel együtt...

Én ugyanezt csinálom. Napi egy kosár kivi... Igaz, nekem jót tesz.

De ne aggódj, hamar továbbhalad...:)

Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 56

hidd el nekem jobb lesz nektek, ha en nem irogatok ide:) fogalmazzunk ugy, hogy a nyugalom erdekeben kerulom a konfliktust.

 

Mikolt! Ne tedd ezt! Ne általánosíts a többi topic alapján! Nem ismerem a többi topic lakóit, de elfogultságtól telve kérlek, feltételezz egy magasabb kommunikációs szintet itten...;)))

Szerintem nem csak én szeretném látni a véleményed és alkalmasint a beszólásaid is. Hiszen törzstag vagy...;)

De nemá, hogy itt könyörögjek! ;)))

Előzmény: Mikolt (45)
frusi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 55

Moka, feltétlenül számolj be, hogy sikerült a mézes!!!!!! :) Úúúúúúgy izgulok! :)))

 

Előzmény: Moka25 (50)
frusi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 54
Ja, a 3. oszlop az én korom? Akkor 25. :))
frusi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 53

OK. Köszönöm a kedves fogadtatást, mindkét topik a kedvencek között lesz. :)

 

Szóval:

kor: holnap 8+0

kiírva: 27-én fogják megmondani, ciklushosszt is figyelembevevő kalkulátor szerint augusztus 4.

próbálkozás: kb. 4

tesóka: nincs

név: kislánynak talán Dóra, fiút még nem tudunk

Előzmény: Cserge. (51)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.18 0 0 52

jobb lesz nektek, ha en nem irogatok ide -- kizárt dolog.

nagyon is bírom(juk) az időnként csípős megjegyzéseidet!!!!

Előzmény: Mikolt (45)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 51
Írd meg az adataid, lécci!
Előzmény: frusi (48)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 50
Szia Frusi itt is!:))

Ne bolondozz, augusztus is nyááár!!!:)))
Előzmény: frusi (48)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 49
Épp erre válaszoltam a Kora-terhesben...:)
Előzmény: frusi (48)
frusi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 48

Lányok, juniornak be lehet pofátlankodni?? :) nekem augusztusi baba lesz, ha minden rendben lesz...

 

Moka25 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 47
Anzán,
ne haragudj, de olyan jót nevettem Anyukádon... Szerintem próbáld Te is ezt tenni;)) Ez már télleg nagyon súlyos, viszont idegeskedni meg kár miatta, csak árt a szépségednek!;))
Drukk holnap a 4D-hez!! Ne felejts el kávézni előtte!:))

Én az előbb bezabáltam gyümölcsből és most úgy szenvedek, mint egy lakodalmas kutya. Túl savanyú volt az a narancs, nem kellett volna annyit megenni belőle... pláne nem kiwivel együtt... Áááá!!!

Mikolt,
azért kicsit még irogathatnál... szerintem ráérsz akkor lelépni, ha majd egymás haját tépjük;)))) Bár ezt most nehezen tudom elképzelni...;)
Előzmény: Anzán (40)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.18 0 0 46
miért, mi a baj?
Előzmény: Mikolt (45)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.18 0 0 45
hidd el nekem jobb lesz nektek, ha en nem irogatok ide:) fogalmazzunk ugy, hogy a nyugalom erdekeben kerulom a konfliktust. majd Cserge szol a talikrol, aztan a vendeglista alapjan szolok, hogy megyek vagy sem.
Előzmény: Anzán (44)
Anzán Creative Commons License 2005.12.18 0 0 44
Hé, nem ám lelépni közülünk; még a végén a következő talit Zalán nélkül kéne tartanunk!! ;-) Nem hinném, hogy a táblában-lét feltétele itt a topicolásnak. :-) Szóval csak tessék bennthagyni a kedvencek között ezt a topicot!!
Előzmény: Mikolt (43)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.18 0 0 43
engem vegyel mar ki pls. nem akarok tablazatban szerepelni. inkabb majd a sajat topicomban maradok:) tovabbi jo terheskedest.
Előzmény: Cserge. (17)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.18 0 0 42
Devil! Ma kezdtünk el babakocsit keresgélni, és a topikokat bejárva úgy látom, ti is hasonló cipőben jártok. Na, a Brendonban akciósan 35000,- a hordozós Graco Miracle 50000 helyet, kell hozzá kupon a Baba újságból vagy az Anyák Lapjából, helyben megveheted és megmondják, hogy melyikben van.
Samu mama Creative Commons License 2005.12.18 0 0 41
:)))) Majd írj élménybeszámolót!!!
Előzmény: Anzán (40)
Anzán Creative Commons License 2005.12.18 0 0 40

Jó estét!

 

Móka, anyu naggggyon gáz!! Pl. vett magának egy terhességről szóló könyvet (Terhesség hétről hétre, vagy valami ilyesmi a címe), és éjjel-nappal azt bújja. Sajnálom kicsit szegényt; még mindig nem fogta fel, hogy én várok babát és nem ő. Ma voltunk náluk és egész du. a saját hasát simogatta... :-( /de még mindig jobb, mintha az enyémet! :-) /

Viszont már 2 napja egyértelműen érzem a Babát; most már biztos, hogy ez az érzés csak Ő lehet!!! :-) Ma olyan édes volt, anyuéknál lakik most a cicám; ma du. befeküdt az ölembe a macsek, fejét a pocakomra hajtotta és összekuporodva dorombolt. Baba meg teljesen érezhetően elkezdett mocorogni! :-) (rögtön eszembe jutott, amit Miya írt kb. 1 hete az SZT3-ban, hasonló macskás sztorit)

 

Holnap de. megyek a 4D-re, juhéjj!!! :-)

Előzmény: Moka25 (28)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.18 0 0 39

Cserge. :

kiírva : 2006.04.14

kor1 : 24+6

kor2 : 31 (angel ;)) )

név : Kristóf

próbálkozás : 1

tesó : none

 

Samu mama Creative Commons License 2005.12.18 0 0 38
:) Bözsi? Lajos? :) No, egy kérdés a tapsztalt MaMynak: babakocsi ügyben milyen tanácsot tudsz adni? Ma néztünk és egy olyat, ami autós-hordozós-sport is. Nem a sima mózeskosaras-sport fajta. Eléggé hablatyolok, nemde? De én is ma szereztem eme ismereteket és bár még csak 25+1 vagyok, de ez most akciós és jó áron van.
Előzmény: MaMy (37)
MaMy Creative Commons License 2005.12.18 0 0 37
Saci, jajj! Nekem az Anna név tetszik, de nem illik a családnévhez, meg hát Dunát lehet rekeszteni a sok kis Annával ... szóval hogy lehet a gyönyörű Anna nevet Ancinak becézni??? Brrr! :-(
Előzmény: Samu mama (36)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.18 0 0 36
Halihó! Adatok kieg.: Kiírás: ápr. 1, próba: 2., és egy külön kérés: lehetne Sára? :))) Köszi , Cserge!!! A Sári is tecc, de az már bece. Persze ez a kettő tecc, a Sacis változatoktól kikészülök....
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 35

Igen, teljesen fiút vár. Merthogy neki még az 5. is fiú lesz...:)))

Csak elszíneztem. Nagyon dekoncentrált vagyok ma...

Előzmény: Törölt nick (34)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 32

Ha tudnám, hogyan lehet utólag topicleírást szerkeszteni, beírnám, hogy a vasárnapi hsz-ek között mindig meg lesz a táblázat.

Segítség!

Előzmény: Moka25 (30)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.18 0 0 31

Szóval ide szántam:

Keresgéltem lánynak való színt, de az excell csak direkt színeket ajánl fel.

Valami pasztell lenne szép, a színre valahogy háklis vagyok...

Egyelőre ezt találtam legelfogadhatóbbnak. Ugye nem muszáj bugyirózsaszínnel jelölni a nunisokat? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!