Keresés

Részletes keresés

medveger Creative Commons License 2012.02.17 0 0 149

Csak sajnos azt mondják az okosok (pl. könyvek, tanárok), hogy a magról ültetett szőlő nem 100%-osan hordozza az anyaszőlő tulajdonságait (ezért is csak új fajták előállításához szokták használni a magról ültetést).

Erről esetleg van valakinek első kézből tapasztalata?

 

Előzmény: gyfa50 (147)
imkerei Creative Commons License 2012.02.17 0 0 148

A szőlő magokat az érett szőlőszemekből kiszedegeted (leszopogatod róla a gyümölcshúst) és megszárítod. Mielőtt elülteted nem árt 2 napra vízbe áztatni, tapasztalataim szerint némi hideghatás is segít a csírázás megindulásában (hűtőben tárolás ültetésig).

Ellenkező esetben a magok egy része elfekszik és csak a következő évben kel ki!

Nálam előfordult, hogy a tavasszal hideghatás nélkül elültetett magok egy része csak a következő évben kelt ki a szabadföldben. A jól előkészített szőlőmag talaj iránt nem túl igényes homokon ugyanúgy kikel, mint tápdús virágföldben.

Előzmény: gyfa50 (147)
gyfa50 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 147

A Szőlő topic oldalon olvastam, hogy lehet magvakkal is szőlőt szaporitani. Ez valyon, hogy is történik? Összel szedem ki a magokat és tavasszal ültetem el? Valyon milyen talaj kell hozzá?

gyfa50 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 146

Szép napot mindenkinek! Uj tag vagyok Erdelyből a Székelyföldről.Ezen vidéken még beérik a szőlő de csak a korai falyták.Sok okos tanáccsal lettem gazdagabb az oldal által.Én is probálkoztam szőlő oltással kisebb-nagyobb sikerrel. Majd még jelenkezem.

medveger Creative Commons License 2012.02.12 0 0 145

Nekem "szerencsém" (inkább "gondviselésem") volt - még két hete megszedtem az összes oltáshoz szükséges vesszőt.

Kívánom, hogy ne legyen nálatok komoly fagykár!

 

G.

Előzmény: Ali-bá (144)
Ali-bá Creative Commons License 2012.02.11 0 0 144

Nem raktam még el oltóvesszőt, gondoltam majd ráérek februárban. Most aztán nézegethetem, hogy melyik nem fagyott el, merthogy errefele nagyon hidegek voltak, én meg csak a tövét fedtem el a fagyérzékeny szőlőknek.

medveger Creative Commons License 2012.01.17 0 0 143

Tavaly tavasszal vettem Kaszáséktól, akkor ennyiért adták. (fura, hogy nem emeletek azóta, de úgy tűnik, a honlap korrekt)

Idén rendelésre is csinál nekem oltványt (szerémi zöld, kis mennyiségben, én viszem az oltóvesszőt), azt mondta, azt is ezen az áron.

Előzmény: Mediterránum (140)
Ali-bá Creative Commons License 2012.01.17 0 0 142

Válaszok : Az oltóvesszőket most is megszedheted. A beoltandó vessző vastagsága kell, hogy megfelelő legyen. (A nemessel azonos vastag.)

Megjegyzés : A siker egyik fő titka az oltóvessző sikeres tárolása. Ha barna a szem /oltáskor érdemes néhány rügyet kettévágni/ akkor be sem érdemes oltani. Csak üde zöld vágásfelületü oltóvessző a jó.

Már tárolás előtt érdemes meggyőződni arról, nem fagyott-e el pl. amit el akarunk rakni a hűtőbe, vagy nincs-e valami baja. /Rügy, vessző vágáspróba./ Aztán érdemes megfürdetni gombaölőszeres permetlében, megszikkasztani kissé, és ugy bezacskózni, gumigyűrűvel lezárt dupla fóliazacskóba.

Előzmény: Mediterránum (139)
Ali-bá Creative Commons License 2012.01.17 0 0 141

Válasz medveger-nek a szőlős fórumra: próbáld ki! Félős, hogy az omega olló a zsenge zöld hajtást roncsolja. (Még nem próbáltam.)

Mediterránum Creative Commons License 2012.01.17 0 0 140

Néztem a kaszás oltványokat! eszméletlen olcsó x. összeg. Nálunk 4xszerese!

Ez igaz lehet?

Előzmény: Ali-bá (138)
Mediterránum Creative Commons License 2012.01.17 0 0 139

Nagyon köszönöm az információt! Az oltóvesszőket mikor kell megszedni? Az új hajtásnak mekkorának kell lenni,hogy be lehessen oltani?

 

Előzmény: Ali-bá (138)
Ali-bá Creative Commons License 2012.01.15 0 0 138

Valanikor én is megpróbáltam, de nem fakadt meg. (Nemrég láttam képen egy ősi módszert, ahol Y-elágazás közepébe ék-oltanak érett vesszővel.) Viszont a zöldbe-fás 60-80 %-ban eredményes így, ha biztosra akarsz menni, akkor egy tővön 2 oltást készítve szinte 100 %.

Előzmény: Mediterránum (137)
Mediterránum Creative Commons License 2012.01.13 0 0 137

Nagyon köszönöm a videót.

Én tavalyi, érett vesszőbe szeretném beleoltani a muskotályos vesszőt.

Tapasztalatom az oltásokkal van,csak szőlőt nem oltottam.

30db törpe almát. 50 db normál almát,körtét oltottam már. Rengeteg

citrust szemeztem.

Előzmény: Ali-bá (136)
Ali-bá Creative Commons License 2012.01.11 0 0 136

Hahó  Mediterránum !

Nézd meg ezt is :  http://www.kaszasoltvany.hu/

Ali-bá Creative Commons License 2012.01.08 0 0 135

Helló W!  Hol tartasz a tanulmányokkal? Nincs kérdésed?

Előzmény: Törölt nick (132)
Daeril Creative Commons License 2011.11.16 0 1 134

Nagyrédén van három tábla fajtagyűjtemény, két soronként ültetve különböző fajtákkal. Ez elég sok mindent tartalmazott új nemesítésű magyar fajtákat is többnyire csak kódjellel jelölve.

A nehézségek innen jönnek: A gazdája (jelenlegi gondozója) számomra nem a legtisztább. Tudtommal a Károly Róbert Főiskolához került (gyöngyös), amibe beolvasztották az egri kutatóintézetet is. Mindenesetre is akárki gondozza is a korábban gondosan kirakott és karbantartott fajtanév táblákat hagyta szétrohadni úgyhogy első blikkre nem lehet megállapítani, melyik sor milyen fajta. Hogy a térkép fellelhető-e nem tudom. Meg tudom esetleg érdeklődni, hogy a régi szőlőskert tsz. időkben ki volt a talapítést vezető ember és esetleg vele lehet beszélni. Ha ez érdekel.

Előzmény: Oechsle (131)
Ali-bá Creative Commons License 2011.11.16 0 0 133

Olvasd el az előző 131 hozzászólást ezen a fórumon és mindent megtudsz!

Előzmény: Törölt nick (132)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.16 0 0 132

Van néhány tőke kb 40 éves otellóm. Lehet beléjűk oltani vagy hogy lesz belőle alany??

Oechsle Creative Commons License 2011.10.27 0 0 131

Köszi az infót, elindulok ezen a szálon is.

Előzmény: Flanell (130)
Flanell Creative Commons License 2011.10.26 0 0 130

Tényleg titokzatos a dolog.

 

Esetleg a Heves megyei hegyközségeknek írhatnál egy kör-e-mailt (amelyeknek van címük), nem sokba telik, hátha tudnak valahol ilyen ültetvényről. Nekem mintha rémlene a Zalán szőlő neve valahonnan, talán valamelyik Debrőről.

Előzmény: Oechsle (129)
Oechsle Creative Commons License 2011.10.26 0 0 129

Hát igen a guglit, már én is szénné használtam a keresés során. Amúgy a cikk írójával közösen keressük a szőlőt. 

 

Józsi bácsit kérdeztem, hogy ki palackozza, meg is adta az iskola címét. Ott viszont mindenkivel beszéltem, de senki nem hallot még soha a fajtáról. Érdekes.

 

Talán fontos információt felejtettem el a kérésem során, mikor nem írtam le a szőlőfajta korábban állami elismerésre szánt nevét. Akkoriban Zalán-nak hívták és szaporították, hátha így beugrik valakinek.

 

A segítséget pedig köszönöm!

Előzmény: Flanell (128)
Flanell Creative Commons License 2011.10.26 0 0 128

http://www.furedtv.hu/bfn/200906.pdf

Az oldal 3/4-e táján:

Új lehetőség a Füredgyöngye fajtának

 

Ebben a cikkben az áll, hogy Burgenlandban 2000 óta palackozzák. Gondolom, tőkén terem ott is a szőlő.  :)  Hátha adnának szaporítóanyagot.

A cikk írója szerintem a nemesítőtől hallott a dologról. Mindenesetre utána lehetne járni.

Előzmény: Oechsle (127)
Oechsle Creative Commons License 2011.10.25 0 0 127

Sziasztok!

 

Új vagyok ezen a fórumon, ezért bátorkodom rögtön egy kérdéssel előállni.

 

Hallott-e már valaki a Füredgyöngye szőlőfajtáról?

 

Dr Csizmazia Darab József barátom és jóföldim, a szőlő nemesítője kért meg arra, hogy ezt a fajtát telepítsem el Balatonfüreden. Ezt a fajtát a szülővárosa iránti tiszteletből nevezte el így. 

 

Sajnos sehol nem bukkanok rá a fajtára. Bár a balatonfüredi kertészeti szakközépiskolának van egy Csizmazia fajtagyűjteménye, de sajnos a telepítési terv elkeveredett. Végigtelefonáltam már minden kutatóintézetet, az Egrit is, ahol keresztezte, továbbá rengeteg oltványtermesztőt, de senki nem tud semmit.

 

Amit kiderítettem:

Ezt a fehér interspecifikus szőlőfajtát 1960-ban keresztezték Egerben. A Medoc Noir volt az anyafajta, míg az EGER 2. volt az apafajta. Először az Egri Csillagok sorozat tagjaként, akkor az ECS 36-os nevet kapta. 1984-ben az OMMI nyilvántartásba vette.

 

 

Amin el tudok indulni az a három tőke, ami a szakiskola udvarán és az az egy tőke ami Józsi bácsi édesapjának a sírján van. Ebből a 4 tőkéből, azonban nagyon nehezen jön össze a tervezett fél hektár.

 

Hálás lennék ha valakinek eszébe jutna valami jó ötlet.

 

Ali-bá Creative Commons License 2011.10.22 0 0 126

Na  már akár Hamburgi, akár más, nem tudom megkóstolni teljes érettségben, mert megfagytak a fürtök. Majd jövőre kiderül.

Előzmény: alfi13 (125)
alfi13 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 125

Szerintem is hamburgi muskotály. Az én szőlőm is igy érik némelyik szem csak piros.

Előzmény: Ali-bá (124)
Ali-bá Creative Commons License 2011.09.30 0 0 124

Ez is nagyon egyenetlenül kezdett szinesedni, és apró meg nagy szemek vegyesen vannak rajta. (Nem volt az oltóvessző felcédulázva.)

Előzmény: Flanell (123)
Flanell Creative Commons License 2011.09.30 0 0 123

Ez nem Hamburgi véletlenül?

Nekem is van egy nagy fürt az idei oltásomon (Raiff), és ugyanilyen tarka. Már egy hónapja is volt rajta sötétkék szem, meg még most is van zöld.

Előzmény: Ali-bá (122)
Ali-bá Creative Commons License 2011.09.30 0 0 122

Ez két hatalmas fürt arról a szőlőről amit idén tavasszal oltottam zöldbe James által küldött fás vesszővel. Ugy néz ki, hogy beérik, pedig nem valami korai lehet, mert a két másik fehér fajta amit küldött már ehető, ez meg még savanykás.

 (Az oltás helye alul a sárga kötözőnél van.)

Ali-bá Creative Commons License 2011.09.27 0 0 121

Jó évben 80%,  de a legrosszabb esetben is 50%. Ezért én egy tőkébe mindig legalább két oltást teszek, 1-2 hét különbséggel. Így az eredmény közelít a 100%-hoz.

Előzmény: Corsario (120)
Corsario Creative Commons License 2011.09.27 0 0 120

Mennyi az átlagos megfakadási arány általában?

Előzmény: Ali-bá (117)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!