Keresés

Részletes keresés

Moka25 Creative Commons License 2005.12.19 0 0 160

Sziasztok, szebb estét Mindenkinek!

 

Frusi,

jelentem, mézes megsütve!!:) Szuper finom és puha!:))

 

Képzeljétek, a védőnőnél sikerrel jártam, a változatosság kedvéért. Nem is kellett semmit várnom, és hamar végeztünk is. Azt mondta, februárban meglátogat, hát majd kíváncsi leszek. Ja és tőle újabb dolgokat tudtam meg a keményedésekről: amíg 1-2 percenél nem hosszabb, elmúlik magától, nem rendszeres vagy nem sugárzik ki combba, deréktájra, addig nincs nagy gond.

Samu mama Creative Commons License 2005.12.19 0 0 159
Kösz mindenkinek a tippeket!!!
MaMy Creative Commons License 2005.12.19 0 0 158
Adrian Mole rulez!!! Alapmű!
Előzmény: devil_vs_angel (156)
MaMy Creative Commons License 2005.12.19 0 0 157
Cserge, nem gáz, ha a pocak csak a félidő környékén kezd látszani! Sőt!!! 1. gyereknél ez a normális, ha valaki nincs elhízva ... és ezt rád nem lehet mondani! ;-))
Szerintem csak lassan és keveset ússzál, vagyis ... ööö ... szóval mivel nem tudsz sokat enni, nem sok az energiabevitel, aminek a nagyrészét nem kéne úszás közben ledolgoznod! Szerintem. :-))))

MaMy (10+0 de jóóó, már kétjegyű!! :-))) )
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 156
(olvastad Adrien Mole-t? ;))) Minden kínszenvedése, de jó is volt az!)
Előzmény: Samu mama (154)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.19 0 0 154
Nemtom, ki mit mond, de asszem, jó lesz ez a bébikocsi, van 3 funkciós és majd beszerzünk mellé egy hordozhatót is. Örül-örül. Oszt ha megnyerjük az ötöst, 10 Peg Peregot veszek és elkezdek abban vagizni. (Vagy, mint Adrian Mole: "megvenném a világ legjobb versenybringáját és elhúznék vele Nigelék háza előtt."
tasha Creative Commons License 2005.12.19 0 0 152
Samu mama!

Babakocsi márkák, termékek árai
Babakocsik típusai, választási szempontok
PC kocsik Brumi maci bolt

bababolt.lap.hu -n érdemes még körbenézni.
Előzmény: Samu mama (148)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 151
Samu mama, erről a linkről beszéltem.
Előzmény: Samu mama (148)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 150

;)

igen, a csatlakoztathatóság miatt.

(viszonylag) sokat járunk autóval, és pofon egyszerű azzal utaztatni a törpeembert.

 

Előzmény: Törölt nick (145)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.19 0 0 149
CSERGE!!!!!!!!!!!!!!akkora bunkó vagyok.... Sztem is látni pocakváltozást, ha csak minimálisat is. Könnyű mondanom, hogy légy türelmes, de pár hét és úgy beindul az a pocak, mint a szél!!!!!
Samu mama Creative Commons License 2005.12.19 0 0 148
Meglestema PC babakocsikat, nagyon tecc és nagyon tecc az ára is!!!!!!!! Van vhol hivatalos gyártói lapjuk, ahol keresgélni lehet? Vagy az előbb említett áruháznak mi a címe? Most googliban keresek, de ilyet még nem találtam.
Előzmény: Törölt nick (146)
Maggancs Creative Commons License 2005.12.19 0 0 147

nekem az állítható tolásirány akkor is bejött, amikor már bnnagyobb volt, és vagy nézelődni akart, vagy velem "beszélgetni":Akkpr is sokat váltottuk a tolásirányt.

 

Egy jó autósülés ami egyben hordozó egyébként minden travel systemmel felér (szerintem).

Előzmény: devil_vs_angel (143)
caixa Creative Commons License 2005.12.19 0 0 144

Nahat, tok jo ilyen tanacsokat kapni, en pl. erre sosem gondoltam volna.

Előzmény: Törölt nick (142)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 143

nem vettem annak, köszi;)

 

egyébként tényleg az az egy hátránya hogy nem változtatható a tolóirány.

de itt megint bejön a képbe az hogy ikyen "travel system" típusú kocsikba még nem láttam állítható karirányt. meg nagykerekűt.

Előzmény: Törölt nick (142)
caixa Creative Commons License 2005.12.19 0 0 141

En is csatlakozom:

 

Kor: 6 het

Kiiras: augusztus 13

Kor2: 28

Elozo gyerek nincs

Probalkozas: 3 honap

 

Maggancs Creative Commons License 2005.12.19 0 0 140

na, ennek konkreten utanajartam meg Marci elotti ciklusban :) (mellesleg lecsereltek az osszes amalgam tomesem, úgy, hogy közben már várandós voltam, semmi bajunk nem lett...)

 

szabadul fel valamennyi higany, de ez nem akkora mennyiseg, masreszt, meg fél évig tart, így nem kell parázni, ha ki kell cserélni, hát ki kell. Még senki nem vetélt el fogtömés miatt. De egy fogorvos tudja mérlegelni, hogy egy gyulaldt fog, vagy egy minimális amalgám a károsabb a szervezetedre. Szólj hogy terhes vagy (és akkor még ingyen is van!)

 

De: Esztétikai és egyéb beavatkozásokat más okból sem tanácsos várandósan/szoptatás alatt, mert a véráramba baci kerülhet, ami okozhat gondokat. Ált. antibiot is adnak komolyabb beavatkozásoknál megelőzésképp (tömésnél ez azért normál esrtben nem merül fel).

Előzmény: frusi (139)
frusi Creative Commons License 2005.12.19 0 0 139

Csajok, hogy van ez az amalgámos dolog? Én úgy tudom, hogy 12. hétig nem nagyon jó bolygatni ezeket az amalgámos töméseket.

 

Nálam viszont az történt ma reggel, hogy müzlievés közben letört egy kis darabka, vagy az egyik fogamból, vagy annak az amalgámtöméséből, de valószínűbb, hogy a fogamból, mert látszik oldalt a tömés. Most borzasztóan idegesít, de szerintem csak a 12. hét után megyek el a fogdokihoz. Ugyan a mostani fogdokim már "maszek", és nem amalgámmal töm, de gondolom, ilyenkor nem csak az számít, amivel töm, hanem az is, hogy az eredeti tömés (amit valószínűleg kivenne, gondolom) viszont kőkori amalgám... :((

 

Van vmi. okos ötletetek, vagy ha csak kiszedik az amalgámtömést, de újat nem csinálnak, akkor az nem árt? Hogy van ez?

 

JÉGmadár Creative Commons License 2005.12.19 0 0 138

Naah, csak akadt egy kis net a szunetben :)

Ugyhogy gyorsan be is jelentkezem az uj topikba.(remelem, jol adom meg az adatokat..)

 

JÉGmadár

Kor:15+3

Korom:27

Pobalk:4

Kiiras:junius 7.

Neveket inkabb meg hanyagolnam.

 

Mar itt sem vagyok...:)

 

devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 137

köszi az infót.

100 gurigát én sem adnék egy bkocsira, annyi szent.

Előzmény: Törölt nick (135)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 136

este megnézem az otthoni gépemen meg van a kedvencek között ennek a boltnak a linkje.

elég sok minden van jó áron.

Előzmény: Samu mama (133)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.19 0 0 133
éni s nézek akkor Pierre Cardent, de azokat szakboltban vesztegetik vagy más helyeken? MÓKA: dehogynem vagyok benne a használt cuccokban!!! Sőt, bab(a)kocsi ügyben is megyek használtat nézni, egyik srác anyukája a suliból használt bkocsikkal is kereskedik, majd a héten telefonírozok neki. Áll. németektől hozza, majd szétnézek a z ottani piacon! Én el, majd este gyüvök. tsók
Előzmény: devil_vs_angel (132)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 132

szerencsére jól lefedett falu a mienk;)

máshova meg "terepjáróval" megyünk.

 

az a baj hogy nagykerekű bkocsik között nem láttunk hordozósat.

arról meg nem akarunk lemondani.

Előzmény: vidramam (130)
Maggancs Creative Commons License 2005.12.19 0 0 131

Én is bejelentkeznék:

 

kiírva : 2006.07.25

kor1 : ?

kor2 : 32

név : -

próbálkozás : 2

tesó : marci 2004.aug 7.

 

A kajálással nemcsak a kilók miatt kell vigyázni! Nekem Marcival felment a koleszterinem és epeköveim lettek [ pedig nem etteme extra zsírosan, talán egy kicsit több édességet mint máskor. De ez sem volt feltünő, mert máskor egyáltalán nem eszem édességet:) ]

 

vidramam Creative Commons License 2005.12.19 0 0 130

Devil, ránéztem az akciós kocsira, és azt írja a hírdetés, hogy "vegyes színekben"! Úgyhogy biztos van fiúsabb is! :)

 

én meg falusi..;)

Nem kéne akkor inkább a nagykerekűek között nézelődni? Szentendre ugyan város, de olyan botrány kátyús (lejjebb meg macskaköves) az utcánk, hogy én nem is merek, csak felfújható kerekűt venni. Ráadásul kutyás népek vagyunk, sokszor megyünk terepre, és a gyerek olyankor sem maradthat itthon! Khm. Szóval én nem maradok itthon a gyerekkel, mennék én is! ;)

Előzmény: devil_vs_angel (127)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 129

köszi!

 

szóval azt mondod hogy a pierre jó minőségű? én is szemezgettem velük.

pesten tudok egy helyet ahol novi új hordozós van 35e körül.

egy vonó a pierre fele;)

Előzmény: Törölt nick (128)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.19 0 0 127

hát igen. kész vagyonokat ott lehet hagyni ezekben az áruházakban.

ki kell fogni az akciós termékeket, mint pl. ezt a kocsit is.

csütörtökön megnézzük itt nálunk az asszonykámmal hogy mégis milyen (de lehet hogy kiugrok valamelyik ebédidőben), aztán ha olyan megvesszük (pénz van rá, megtámogattak).

hordozó mindenképp kell mert sokat autózunk, azt meg ugye bele lehet fogatni.

Samu mama, csak abban a színben van ami fent van a brendon honlapján?

nincs fiúsabb?

babkocsi - mi is az?

úgy látom hogy a normális kocsik olyan 50e-ről indulnak, használtban meg 35e.

ezért is szimpi ez az új verda 35-ért.

 

körül kell nézni használt babadolgok között (én is azt teszem).

nem érdemes mindenből csont újat venni.

csak számomra az a gáz hogy sokminden bp-en van a hirdetők közül;(

én meg falusi..;)

 

Előzmény: Samu mama (120)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.19 0 0 126

De édes vagy! Te és Mikolt kicsit megnyugtattatok. Nem is kicsit.

Apa szerint amúgy egggggyáltalán nem nőtt még semmit...:-I

 

De igaz, hogy számítanak a körülmények: azóta fogytam egyet...:(((

 

Délután kiderül, mi a helyzet a drága gyermekkel...

Előzmény: vidramam (124)
vidramam Creative Commons License 2005.12.19 0 0 125

A babacuccok árán mi is kiakadtunk a múltkor, de erről írtam akkor bővebben a Koraterhes topicban. A mi stratégiánk az, hogy már egész az elejétől elkezdtünk apróságokat (vagy nagyobb dolgokat) vásárolni. Nem vagyunk babonásak, és amikor még bőven benne voltunk a vetélésveszélyes korban, akkor sem fogtuk vissza nagyon magunkat, mondván, hogy előbb-utóbb akkor is lesz gyerekünk, ha ez a terhesség nem sikerül. És ha nagyon fájó lenne nézni a megvásárolt holmikat, egyszerűen bedobjuk őket egy szatyorba vagy dobozba, és irány a pince!

Babaruhára szinte nem is kell már költenünk, mert annyi mindent örököltünk. Sőt, kaptam egy motoros mellszívót és egy mikrós sterilizálót is a sógornőmtől, ezzel is spórolt nekünk vagy 25e pénzt! Lehet, hogy ilyesmit csak úgy akárkitől nem vennék használtan, de hogy Tőle kapom, az úgy teljesen ok. A babakocsit, a pelenkázóasztalt és egy szekrényt anyósék vesznek nekünk, ez az ő ajándékuk a bébinek, ez is egy (három) jó nagy teher, ami lekerült ily módon a vállunkról. Úgyhogy azt hiszem, szerencsésnek mondhatjuk magunkat, a rokonok RENGETEGET segítenek!!! Örök hála Nekik érte!

Előzmény: Samu mama (120)
vidramam Creative Commons License 2005.12.19 0 0 124
Dehhhhogy ment össze! Csak máshova helyeződött (kicsit most feljebb van a dudor), és más lett az alakja. Amikor elkezdett nőni, nekem is volt oolyan, hogy az egy héttel későbbi fotón olyan volt, mintha kisebb lenne. De ez sztem leginkább azon múlt, hogy épp milyen szögből sikerült elkapni, milyenek voltak a fényviszonyok, stb. Ilyenkor még ezek is baromi sokat számítanak! A kérdés az, hogy Te, élőben hogy érzed, mekkora? Sőt, én az elején erre, független szakértőként a Férjemet kértem fel, mert kettőnk közül Ő volt az, aki objektívebben, parafelhők által nem elhomályosítva tudta megállapítani, hogy nőtt -e, vagy sem. És még így is volt, hogy azt mondta, hááát, most nem nőtt, vagy hogy tegnap nagyobb volt. És látod, mégsincs semmi baj. Nyilván, ahogy "helyezkedik" a méh, és benne a baba, változik, hogy éppen mennyi áll ki belőle a síkból. Aztán majd ha már akkora, akkor már nem tud ravaszul visszahúzódni! :) NYUGI!!!
Előzmény: Cserge. (114)
MaMy Creative Commons License 2005.12.19 0 0 123

Mi használt babakocsit vettünk, mázlink volt, csak 10 hónapig használták, tök jó állapotban volt, és 25ezerbe került.

Kisruhákat az egyik kollégámtól kaptunk sokat, meg voltak még anyunka eltéve olyan rugik, amiket még én hordtam! Kicsit talán kopott volt némelyiknek a színe, abban nem mentünk bálba! ;-))

Előzmény: Moka25 (122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!