Keresés

Részletes keresés

Amerigo61 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 146

Gyárfás már többször leszerepelt előttem: emlékezetes alakítása volt, amikor Gyurtával készített riportot az olimpiai ezüst után és azzal csesztette, hogy miért nem lett arany (?!) ... igaz, az ifjú elég szemtelenül helyretette őkelmét :-)

A sportvezetők közül a másik "kedvencem" Schmitt Pál, akinek nem kis része volt abban, hogy nem mehettünk Los Angelesbe ... 

Előzmény: szaltósGera (145)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.09 0 0 145
a napkeltés "szentek" pedig megint hozták a formájukat... a gyárfás meg az a másik riporter, milyen jogon vonják felelősségre Ágit? bezzeg amikor Ági hozta az aranyakat akkor jól jött a menedzser úrnak, annak a 0 szavazatos hülyének a milliós állami támogatás amit az úszószövetségben lenyúlhatott, az aréna reklámokról nem is beszélve amit Ági magára aggatott, reklámozva ezzel tomika és piciteleki közös vállalkozását...
Amerigo61 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 144

Mivel Ági rohant a meetingre, valszeg nem gondolta végig az egészet, csak utólag döbbent rá, hogy mit veszíthet ...

Továbbra is azt mondom, hogy az ellenőrök hozzáállása kívánnivalót hagy maga után ...

Előzmény: MERLINN (143)
MERLINN Creative Commons License 2007.11.09 0 0 143
Valahogy írásba kellett volna foglalni, hogy felajánlotta a későbbi mintaadást, az ellenőrök mit mondtak neki a következményekről stb. Így viszont elég necces.

Fazekasék óta azért gondolhatott volna arra, hogy a doppingellenőrökkel nem szabad viccelni. Ha elé kerül az ügy, a WADA-t valószínűleg nem fogja meghatni a sírás, meg lehetne ő tízszeres olimpiai bajnok is, nem fog érdekelni senkit sajnos :-(
Előzmény: Amerigo61 (142)
Amerigo61 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 142

Az ellenőrök mindent másként láttak:

 

http://index.hu/sport/tiszeker1109/

 

Valaki itt hazudik ... 

 

Annak, amit Ági mondott, annak sajnos nincs nyoma a dokumentumokban, szal ha perre kerülne a sor, akkor itt csak ő bukhat ...

A magyar ellenőröktől minimum az elvárható lett volna, hogy szóban figyelmeztetik Ágit arra, hogy milyen következményekre számíthat ...

Előzmény: CaRl_OS (140)
hon_2 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 141
A http://www.antidopping.hu oldalon lehet üzenetet küldeni az ellenőröknek.
CaRl_OS Creative Commons License 2007.11.09 0 0 140

Igen,en is ugy hiszem,h a tisztesseges eljaras mindenkinek kijar,Aginak meg plane,aki teljesen egyuttmukodo,13 ev alatt nem volt pozitiv mintaja,mindig a rendelkezesukre allt.

Az a szomoru,h ebbol o mar nem johet ki jol,mert a wada semmit nem veszithez ezen,nem lesz itt semmifele "felmento" itelet.

Amerigo61 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 139

Ha az ellenőrök nem "kapnak el" senkit, nincs lóvé ?

Ha korrekt vizsgálattal nem találnak semmit, akkor simliznek a papírokkal ??

Ebből is csak az jön le, hogy vannak, akik pénzért a saját anyjukat is eladnák a rabszolgapiacon :-(

Mi van, ha Ági 5 perccel korábban elment pisilni, oszt ezért nem tudott elég mintát produkálni?? Az is dühítő, hogy felajánlotta az ellenőröknek, hogy kísérjék el, és amint tud elég mintát adni, áll rendelkezésükre ... de nem, ők inkább csőbe húzták :-((

Előzmény: szaltósGera (137)
László67 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 138

Sajnos ide jutott a világ, ezek a doppingvizsgálatok titkosszolgálati (vagy inkább maffia?) módszerekkel zajlanak. Valószínűleg ezt a "munkamódszert" oktatják is nekik. Nem bíznak meg senkiben és - mint a példa is mutatja - bennük sem szabad megbízni! Sajnos Ági megbízott bennük. Ők a sportolók ellenségei (mert mi másnak lehet tekinteni az ilyen embereket, akik félrevezetik az "ügyfelet"). Valószínüleg szép prémiumot kapnak, ha "elkapnak" egy sportolót. Ezek az emberek a hazájukat is elárulnák, hogy pénzhez jussanak. Nem tudom, milyen lehet a lelkiviláguk. Az alapelvük viszont ez lehet: mindenki bűnösnek tekintendő, amíg be nem bizonyítja az ellenkezőjét!

Már ha hagynak neki erre hehetőséget...

szaltósGera Creative Commons License 2007.11.09 0 0 137
szörnyű, hogy a "doppinfellenőrök" gazdasági társaságként működnek...
miből van a bevételük? a büntetésekből? mert akkor eltudom képzelni, hogy ahol tudnak ott fognak kiszúrni a magyar sportolókkal, miközben a kínaiak, amerikaiak tiszták...
Előzmény: Amerigo61 (136)
Amerigo61 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 136

Felhozom a topikot egy elkeserítő esemény kapcsán:

 

http://index.hu/sport/kovacs1109/

 

Ha ez a sztori így igaz, akkor ezek a magyar doppingellenőrök egyszerűen patkányok :-(

 

 

sirkalmi Creative Commons License 2007.09.30 0 0 135
No ne mondjátok már, hogy semmi infótok nincs erről! :-( Vagy csak hétvége van és senki nincs netközelben? :-)

--
sirkalmi
sirkalmi Creative Commons License 2007.09.29 0 0 134
Szervusztok!

Elhatároztam, hogy úszni tanulok és ebben kérném segítségeteket! Hol található az interneten úszást oktató anyag? A mozgások leírására, képekre, videókra vagyok kíváncsi. Esetleg tudtok oktató videóról, hogy kapható-e? Van egy úszómester spanom az adja a tanácsokat de gondoltam elméletben beerősítek egy pöppet.

Válaszokat köszi!

--
sirkalmi
bigrace Creative Commons License 2007.05.31 0 0 133

 

Sziasztok!

 

Már 5x átúsztam a Balatont, viszont nem éppen a leggyorsabbak között. A gyorsúszást nem igen bírom, meg nem túl a jó a technikám se, úgyhogy végigtempózom mellben 2:45 körüli időkkel.

KÉRDÉSEM: mellúszáshoz lehet és/vagy jó használni tenyérellenállást? És ha igen, milyent? Vannak ezek a műanyag izék, meg láttam egy embernél olyan kesztyű-szerű neoprén vagy milyen (kb. mint a téli búvárruha anyaga v mi) anyagból. Mi jó, mi nem jó? Az utóbbi elég inycsiklandozó volt:P

Üdv: BR

hjadam Creative Commons License 2007.01.24 0 0 132
Sziasztok!

20 éves pasi vagyok, aki nagyon szereti a finom ételeket. Ennek köszönhetően illetve a szinte semmi sportnak és a kiadós esti kajáknak, az elmúlt kb 2,5 évben 88 kilóról kb 113-ra gömbölyödtem, 184 cm vagyok. Eddig nem zavart. nem is annyira vettem észre, hisz nem eszek drasztikusan sokat szerintem vagy többet, mint előtte, de megállíthatatlanul hízni kezdtem. Hetente röplabdázom, de az nem nagyon mozgat meg. ?Mostmár kezd zavarni, a cajok sem jönnek úgy, az ismerősök úgy köszöntenek, hogy de meghíztál és a ruháim sem jönnek rám. igazából bármilyen ötletet, tippet szívesen fogadok, hogy milyen sportot, fogyúkúrát, diétát ajánlanátok. A másik nagy probléma, hogy a hirtelen hízás miatt, a bőröm kinyúlt, sok helyen tele vagyok striákkal ami tök gáz sztem. Egy hete elkezdtem heti 2-3-szor úszni járni, de nem tudom, hogy ez hogy hatásos. Mennyit kén úszni? milyen úszásban? váltogatva vagy csak egy ap egy fajta? szauna használatának módja? felváltva vagy csak a végén?
uszóbence Creative Commons License 2006.12.12 0 0 131
hellosztok
uszóbence Creative Commons License 2006.12.12 0 0 130

hellosztok

 

Amerigo61 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 129

Sziasztok,

 

Egy kérdésem lenne az úszó gurukhoz: Prohászka Ági, a váciak szépreményű úszója rokona-e a (szintén váci) Prohászka Péternek, aki 13 évesen sakk-nagymesteri normát teljesített és korosztályos Európa-bajnok?

 

Kösz.

BIO vagy B10 Creative Commons License 2006.10.05 0 0 128

Iranian swimmers leave for Hungary

 


National swimmers of Iran headed for the Hungarian capital Budapest Wednesday to hold a training camp.

The Iranians, preparing for the 15th Asian Games in Qatar, were to depart for Budapest earlier but the trip, due to Hungarian Embassy's prolonged procedure to issue visa, had been delayed.

According to the schedule, the team will return home on October 27.

kezil Creative Commons License 2006.08.22 0 0 126

2008 Eindhoven 50m-es EB.

 

Ez felel meg a budapesti EB-nek. Igaz a szinvonala gyengébbnek igérkezik a pekingi olimpia végett.

Előzmény: Törölt nick (125)
kezil Creative Commons License 2006.08.22 0 0 124

2006 Helsinki rövidpályás EB

2007 Debrecen rövidpályás EB

2008 Eindhoven 50m-es EB

Előzmény: Törölt nick (123)
szaltósGera Creative Commons License 2006.08.22 0 0 122
Somogyi Dia
Előzmény: Törölt nick (120)
_fatu_ Creative Commons License 2006.08.22 0 0 121
helló,
meg tudja nekem mondani valaki, hogy mennyi egy belőpő a bvsc usziba, mikor érdemes menni, hogy ne legyen tömeg, és ha bringával mennék, el lehet-e tenni valahova?
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.10 0 0 120

Szerintem meg Güttler Karcsi.

Előzmény: korieander (114)
korieander Creative Commons License 2006.08.09 0 0 119

"nocsak, ő is uszott? ;-)"

 

attól még ő volt ott a lexebb :-D

kortalan...

Előzmény: Kataca (116)
Kataca Creative Commons License 2006.08.09 0 0 118
jelentkezem! :-D
Előzmény: Larsson11 (117)
Larsson11 Creative Commons License 2006.08.09 0 0 117

Helló!Alshammar tényleg az egyik legszebb.Ha van itt svéd úszó fan,gyertek el oldalunkra,mindenkit szivesen várunk.

 

www.sverige.gportal.hu

 

minden ami Svéd!!!!!!!!

Kataca Creative Commons License 2006.08.09 0 0 116
nocsak, ő is uszott? ;-)
Előzmény: korieander (114)
mondial Creative Commons License 2006.08.08 0 0 115

ez már évek óta le van zsírozva, ő van kikiáltva legszebbnek. pedig fej alatt úgy néz ki fürdőruciban mint egy férfi

nálam Camelia Potec

Előzmény: Kataca (113)
korieander Creative Commons License 2006.08.08 0 0 114

"-  Alshammar volt az Eb legszebbje"

 

sztem meg Egér

Előzmény: Kataca (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!