Keresés

Részletes keresés

Jaanet Creative Commons License 2002.04.26 0 0 154
sziasztok! Egy vörös kis fehér folttal (fiu) és két vörös-fehér-fekete foltos (lányok) kiscicák keresnek gazdit, elvinni 1 hónap mulva lehet, ha nem lesz gazdája el kell altatni őket rossz körülmények miatt. Segítsetek!
Dúcs Anita Creative Commons License 2002.04.22 0 0 153
Sziasztok!
Egy barátnőm keres gazdit két tündéri 5 hetes házicicusnak. Az egyik vörös, a másik pedig fehér halvány szürke foltokkal! Ha valaki vágyik rájuk az írjon ide, vagy a maszaly@freemail.hu-ra.
Köszi:Ani
Vatti Creative Commons License 2002.04.22 0 0 152
Kedves Macskabarátok!
Nemrégiben balesetben elvesztettük családunk cica tagját. Mérhetetlen űr tátong utána ami nagyon nehezen elviselhető.
Szeretném kérni tőletek, ha van egy vörös, félvér
( perzsa-háztartási )fiatal kandúrka, küldjetek egy e-mail-t. Ha van kép róla azt is.
Cím: vadadya@klubkht.hu
Előre is köszönöm a segítséget.
Vadady Attila

macskaclub Creative Commons License 2002.04.15 0 0 151
Sziasztok ! Gyönyörű szürke csíkos kiscicákat ajándékoznánk szerető gazdinak !!!!!!
miközödhozzá Creative Commons License 2002.04.15 0 0 150
Halihó! Figyelem!

3 éves hím, fekete Masztif (Bull?) ajándékba, törzskönyvvel!
Hülye gazdái el akarják altatni, válásuk miatt!
Segíts!

edmy@freemail.hu

NEC Creative Commons License 2002.04.10 0 0 149
Sziasztok!

9 hetes igen kedves roti-labrador szuka keverék gazdit keres. Kérlek üzenj, s képet küldök. Ha kell el is viszem az ország bármely pontjára.

Előre is köszöni,
NEC

Őszi-barack Creative Commons License 2002.04.10 0 0 148
Beagle kölyök kutyát szeretnék venni júniusi eleji elhozatallal. Budapest vagy környékéről. Törzskönyv nem szükséges, színhiba se okoz gondot.
Ha tudtok segíteni az emailcímemre várom.
Köszönöm:)
ananova Creative Commons License 2002.04.09 0 0 147
Sziasztok!

Bocs, hogy csak a partvonalról beleszólok, de ha esetleg olvssa valaki:

Egy éves, bernipásztor-farkas keverék,/kan/ még tanitható, nagyon játékos, csak /kertesházba!!!/kedves, és jó fej gazdit keres!Ha valakit érdekel, akkor vagy ide, vagy a mélcimemre irjon!

mizandria Creative Commons License 2002.03.28 0 0 146
yay nagyon koszonom, amiatt a (ma)ts(kak) miatt nem talaltam a keresoben :)
de vegre megvan, mar irtam is bele :)
Előzmény: Tóth Istvánné (145)
Tóth Istvánné Creative Commons License 2002.03.28 0 0 145
Ha minden igaz így találod meg: www.index.hu
fórumok, állati, macskák 2
Remélem sikerül!
Előzmény: mizandria (142)
Stokley Creative Commons License 2002.03.27 0 0 144
Sziasztok!!

Ismerőseim elajándékoznák 5 éves, vörös,törzskönyvezett Chow-Chow kan kutyusukat.Sajnos 1általán nem értenek a kutyákhoz,ezért náluk ő a fönők,és ezzel tökéletesen tisztában is van..ha valakit érdekel küldjön mailt,adok tel.számot.

Lengyel Creative Commons License 2002.03.27 0 0 143
Sziasztok, iitt még új vagyok, és nemtom jó topicba írok-e, segítsetek!

Szal Miskolcon eladók fekete pulikutyusok. Nincs törzskönyvük. Van 6! :) Tegnap születtek, még igen picik. Ha vkit érdekel, mailosomra is írhat!

Köszi!

mizandria Creative Commons License 2002.03.27 0 0 142
...csak az a baj, hogy nem talalom :(
Előzmény: Tóth Istvánné (140)
mizandria Creative Commons License 2002.03.27 0 0 141
koszi :)
Előzmény: Tóth Istvánné (140)
Tóth Istvánné Creative Commons License 2002.03.27 0 0 140
Kérésedet a macskák rovatba tedd közzé, ott biztos tudnak segíteni Neked.
Előzmény: mizandria (139)
mizandria Creative Commons License 2002.03.27 0 0 139
nem tudtok olyan allatmenhely cimeket mondani, ahol meg lehet nezni es el lehet hozni egy arva kiscicat?
mokuss Creative Commons License 2002.03.25 0 0 138
szia!

egy állatbarátka cikk:

http://extra.hu/orph/00257-koborkutya-segelykero-uzenete.htm

bye:)))

Előzmény: Törölt nick (137)
Gibbon polgarmester Creative Commons License 2002.02.15 0 0 136
Neki kellene gazdi. Lécci segítsetek, ha tudtok!

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

RKata Creative Commons License 2002.02.12 0 0 135
Én már nem keresek kiscicát, ellenben a húgom (allergia miatt) sajnos meg kell váljon 4 hónapos, gyönyörű, vörös-fehér, igen mozgékony :), lakásban tartott fiúcícájától, aki Whisky névre hallgat.
Ha érdekel a cicus, írj, képet is tudok küldeni.

Kata

Előzmény: RKata (129)
Gond Creative Commons License 2002.01.12 0 0 134
A szilveszteri szórakozások nem mindenkinek tettek jót! A tüzijátékoktól és petárdáktól harsogó utcákról hanyat-homlok menekülő kutyákat még nagyon sokan keresik. Sokukat sohasem fogják megtalálni, mert néhányról már kiderült, hogy rémületükben nem néztek kellően körül és elgázolták.
Ha kutyát látsz, talász, vagy elvesztettél ird be a
http://www.elveszettkutyak.hu -ra és a
http://www.allatkereso.silent.hu -ra és a
http://www.kutyakereso.hu -ra.

Itt figyeljük a beírásokat és az adatokat rendezgetve igyekszünk felkutatni a gazdákat.

A kutyákról és az azokkal való együttélésről olvashattok a http://www.kutya.hu oldalán.

Stukabomber Creative Commons License 2002.01.10 0 0 133
Sziasztok!

Van egy elajándékozni való kb. 4-5 hónapos cirmos kandúr cicám, nagyon szép, kedves, okos stb., de kizárólag olyan helyre adom oda, ahol van már más cica is. Ha valakit érdekel, írjon egy e-mailt, és mindenki iszonyú boldog lesz...

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.04 0 0 131
Én szeretnék kb.8-10 hetes vörös vagy hamuszürke
fiú kiscicát.Ha valaki tud ilyet kérem írjon.
Előre is köszi!
Gibbon polgarmester Creative Commons License 2002.01.03 0 0 130
Gazdit keresek egy nagyon szép, hosszú szörű, belga juhászra emlékeztetô keverék kan kutyusnak.
Szobatiszta, de inkább kertbe való. Eléggé félénk természetű, nem szeret forgalmas helyeken sétálni, de a saját kertjét, ahol biztonságban érzi magát, jól ôrzi.

Ha valakit érdekel, vagy van valami ötletetek, hol kéne próbálkoznom, légyszi írjatok!

RKata Creative Commons License 2001.12.27 0 0 129
Sziasztok!

3-4 hónapos kislánycicát keresek, Budapesten bárhová, Pest megye északi részén (Vác-Dunakeszi) tudok érte menni.

Ha tudsz valakiről, aki ilyen kiscicát szeretne elajándékozni, küldj egy mailt, kérlek.

Köszi előre is!

Kata

állati emlék Creative Commons License 2001.12.07 0 0 128
Továbbá 2 teknôctarka kiscica is gazdit keres.
Előzmény: állati emlék (127)
állati emlék Creative Commons License 2001.12.07 0 0 127
Vörös cirmos kandúr kiscica, most 6 hetes. Kéred?
Előzmény: bvelkei (119)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.07 0 0 126
Miauuu..:)
( És még mélem is van..)

Nahát:)

Előzmény: Rosszcsont (123)
doktor wang Creative Commons License 2001.12.06 0 0 125
Érdekes életet él ez a topik, azóta, hogy létrejött, én már csaknem meg is feledkeztem róla!
mokuss Creative Commons License 2001.12.03 0 0 124

(legyél
:)))

Előzmény: Rosszcsont (123)
Rosszcsont Creative Commons License 2001.12.02 0 0 123
Szivesen elfogadnék ajándékba egy szürke, fehér zoknis és "partedlis" (opcionális) lány cicát 6-8 hetes korig.
Előre is köszönöm!
Üdv
R.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!