Keresés

Részletes keresés

BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92965

Most szerződtették Gazda Albertet. Csodálkoznék ha őt bárki az urbánus szubkultúra tollnokának tartaná.

 

Én úgy tudom, hogy vért hugyoznak minden újabb ember felvételével.

Előzmény: mbukovics (92963)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92964

" a messze földön híres és önfényben fürdőző csodacsapattól karcsú."

 

A saját megérzéseden túl erre tudnál valami kézzelfogható igazolást mutatni.

 

Amit én UP-től meg több más prominens szerzőtől hallottam az az, hogy korlátosak az anyagi lehetőségeik és egyáltalán nincsenek eltelve saját maguktól.

 

A gazdasági teljesítményükről is nyíltan beszélnek, hogy egyrészt a  NER, másrészt a FB meg Google elviszik a reklámpiacot. Nem egy habostorta a magyar sajtó élete.

Előzmény: Hepci (92959)
mbukovics Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92963

Sztem nem cel ott a sokszinuseg, az vallaltan egy urbanus szubkultura lapja, kb a Vice lakossagi verzioban.

Előzmény: Hepci (92959)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92962

Igen, valóban, egy vitában miután a mások rámutat a véleményedben levő triviális önellentmondásra annak direkt lehülyézése a legkézenfekvőbb :D :D :D

Hepci, segítek:

"szerencsétlen valódi konzervatívoknak gyakorlatilag nem maradt semmi, ami nem balos és nem propaganda, maximum a kiábrándult fidoszosokból álló Magyar Hang, meg a szintén ilyenekből álló Válasz Online."

Tehát nem maradt semmi... kivéve két orgánumot.  Ilyen alapon én például ma nem ettem semmit... maximum a reggelit, az ebédet meg a vacsorát.... ja meg uzsonárra a tegnapi maradékból egy keveset.

 

Éééérted? A Magyar Hangnak van egy print hetilapja, van egy korrekt online kiadása és van két hetente 1-1 órát adó youtube csatornája.

 

Ha jól értem te arra hivatkozva húzod ezeket le a listáról, hogy ezek volt fideszesek. Na és? Attól még vannak. Sőt, lehet, hogy a feleségeiket/férjeiket is csalják.. sőt tilosban is parkolnak. Ki a szép faszomat érdekli ez? Jobbos újságot írnak? Igen. Konzervatív értékrend szerint írnak? Igen. Megszólaltatnak konzervatív és jobbos közéleti szereplőket? Igen. Akkor meg mi a túróért írod, hogy nincsenek... amikor te is tudod, hogy vannak.

Kivéve persze ha nem igazi skótok szerinted.

Előzmény: Hepci (92955)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92961

Olvasgatom egy ideje, néha hozzá is szólok (bosszantom a rezidens narancsos dolgozókat), a színvonal kétségtelenül romlott, de a legnagyobb baj nem ez. A portál egyedisége van csökkenőben/elveszőben - egyre több a polharcos vektorú tartalom, az egyéb pedig egyre kevesebb.

Előzmény: mbukovics (92958)
mbukovics Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92960

En egyebkent ma egy közepes falanghinat ittam ebed melle Marina di Pisaban, meg egy jo nagy pohar proseccot. Tengerpart, 12 fok, meg mindig jo eros napsütes, fel Toszkana odament naplementet nezni, annyiran voltak. Pinceket nem tudok, az ilyen olasz barokban többnyire kozepes es nagybirtokok vallalhato, de a nagykerek szamara joarusitott cuccai vannak, a prosecco erezhetoen extra dry, de olyan gyorsan csuszott le ket het covid utan, hogy ennel jobban mar egy csak elethosszig tarto Ultimate Gold Pass vedettsegi igazolvany esett volna :D 

Előzmény: Hepci (92956)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92959

Sokszínűbb szerkesztőséget kellett volna összetoborozni, ha voltak egyáltalán a jelenlegi szintnél nagyobb ambíciók (látogatottság és gazdasági teljesítmény) becélozva.

Szerintem az eddigi teljesítmény a messze földön híres és önfényben fürdőző csodacsapattól karcsú.

Előzmény: BZoltan (92957)
mbukovics Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92958

Sajnos errol nem beszelhetek - pedig lehetne mit -, mert egyreszt folyik a munkaügyi perem, masreszt titoktartasim van, de erdemes megnezni az impresszumot most, es megnezni, hogy milyen volt augusztusban: https://web.archive.org/web/20210711201729/https://azonnali.hu/impresszum Ahogy azt is, kik vendégpublikáltak meg ujsagirnak akkor és kik most (a most az impresszumban levo kulsosok kb fele nem irt semmit szeptember ota, rejtely h miert vannak meg mindig ott feltüntetve). Meg azt is, hogy mirol es hogyan. Ha pedig a szamok is erdekelnek, rendkivul tanulsagos a similarweb.com is.

Előzmény: Hepci (92956)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92957

Azok alapján amit olvasok és hallok tőlük szerintem annyira nincsenek megelégedve. A látogatottságuk is egy helyben toporog már egy jó ideje.

 

Ami elvitathatatlan az az, hogy olyan tartalmat gyártanak amit senki más. Urfi Pétert írtam korábban példának aki a pedofília feltárásával olyan munkát végez amivel a teljes magyar nyilvánosság adós volt több évtizede.

Előzmény: naivkezdo (92953)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92956

Miért őrületes? A legtöbben itt alig valamit írnak borról, meg nagy baj is lenne, ha mindenkinek lenne naponta infója 2-3 újabb tételről.

Btw, pontosan miért bactak ki az Azonnaliról? Át köll alakítani egyértelműbben politizáló, ellenzéki harci felületté?

Előzmény: mbukovics (92954)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92955

Nyilván azért nem érted, mert nem olvastál figyelmesen.

Tudod, értő olvasás...

Előzmény: BZoltan (92952)
mbukovics Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92954

Oruletes, hogy meg mindig a media a tema, de ha mar egyszer igy van, beteszek ide egy pofatlan önreklamot!

https://www.gemist.hu/p/ajandekozz-karacsonyra-gemist-elofizetest 

naivkezdo Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92953

Az az egyik gond a 444 brigáddal, hogy rendkívül elégedettek magukkal. 

Előzmény: BZoltan (92951)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92952

LOL... tehát a szerencsétlen fideszeseknek nincsen nem baloldali sajtó kivéve ami van... bár azt volt fideszesek csinálják. Szóljál, ha te érted ezt... én nem :)

Előzmény: Hepci (92946)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92951

" a 444 már nem lenne Soros nélkül, "

Én sem lennék apám fasza nélkül mégsem függök apám faszától. Örülök, hogy segíteni tudtam abban, hogy megértsed a függés szó jelentését.

UP és a 444 több prominens munkatársa több interjúban beszélt nyíltan és egyértelműen arról, hogy mi köze van a Sorosnak a 444-hez.  Hogy a meg nem nevezett forrásod mit mond azt nem tudom, mert te sem írod le... és azt sem, hogy ki ő. Én leírtam a forrásaimat és azt is, hogy pontosan mi a valóság.

Előzmény: Hepci (92945)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92950

Bármi lehet.

Azt is híresztelik, hogy New Yorkban volt (itt valaki (a keresztneve Antal) félretájékoztatta Gansperger urat, mert nem ott volt), de a lényeg a CIA. Az meg együttműködik a Moszaddal.

Tehát Kabul Rózsája a kiképzés során egészen biztos kapott erotikus képzést is, magyarán tréningként leottózott egy halom metélt faszt.

Vélhetően kiismerné magát a nem metélteken is...

Előzmény: kifli (92949)
kifli Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92949

Lehet hogy ez lehetett Kabul rózsája híresztelések hátterének a mozgatója:)

Előzmény: Hepci (92948)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92948

Szerintem a legtöbb meglett korú, testileg-lelkileg tokásodó fiatal demokrata azért szívesen odaadná a fizuja felét, ha Kabul Rózsája párszor lepippantaná őket. :)

Előzmény: kifli (92947)
kifli Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92947

Azért ezzel Kabul rózsája sztori engem némileg megmosolyogtatott, különösen ha a hölgy fejét és oda képzem magam elè:)

Előzmény: BZoltan (92943)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92946

Ez a szint, a Kabul Rózsája. Ezt még szerintem 10 hardcore fidoszosból 9 simán elhiszi. :)

A propagandát mint "oldalt" talán azért szerencsétlen negligálni, mert szerencsétlen valódi konzervatívoknak gyakorlatilag nem maradt semmi, ami nem balos és nem propaganda, maximum a kiábrándult fidoszosokból álló Magyar Hang, meg a szintén ilyenekből álló Válasz Online. Tehát ami nem balos, abban van 99,9% kormánypropaganda és 0,1% kiábrándult fidoszisták által tolt média, tehát itt nem szar van a palacsintában,, hanem alig látszik ki a palacsinta félkörömnyi része a vödör szarból.

Előzmény: BZoltan (92943)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92945

Te azért (is) vagy állati szórakoztató, mert hatalmas elhitető erővel állítasz olyan dolgokat is, amikről fogalmad sincs, vagy éppen az ellenkezőjét tudod a valóságnak (például kigugliztál valamit, de félreértetted). Ezzel a képességgel simán fel lehetne lépni a Showder Klubban vagy lehetnél illuzionista, például a Somlói Houdini. :)

Maradjunk annyiban, hogy a 444 már nem lenne Soros nélkül, viszont nem írom ide, hogy kitől van az infó. Egy dolog teljesen biztos: ebben a témában tájékozottabb nálad.

 

Előzmény: BZoltan (92942)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92944

Nem hiszem, hogy Fidosz-vereség esetén pár éven belül összeomlana a KESMA, legalább a következő választásig simán kihúzzák.

Már nem Simlicska-szintű felhalmozás van, hanem annyi pénzt loptak tartalékoltak, hogy jól meg tudják fizetni a fajsúlyosabb lakájokat akár éveken át (is).

Tehát a közmédiát kihúzhatja alóluk az ellenzék (és remélhetőleg nem az eddigi inverzét csinálják belőle a saját szarfaszú médiatrógereikkkel), de a sajtóbirodalom nagyobbik része intakt marad(hat), leszámítva, ha esetleg a Főnivel történik valami, például végleg és laikusnak is láthatóan becsavarodik.

Előzmény: BZoltan (92942)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92943

Ezért is szokták mondani, hogy a propaganda az nem sajtó.

 

A normális sajtó nem azért nem írja le, hogy Orbán kecskékkel üzekedett mert fél, hogy beperelik, hanem azért mert bármennyire is filoszemita, migráncssimogató, elembétékúbarát és nemváltást propagáló soros lerakat is a 444 a szerkesztőségükben akkor is van még annyi szakmai tisztesség, hogy ilyent nem hoznak le bizonyíték és hiteles forrás nélkül.

 

De kifli azért hozhat példának olyan bornírt baromásgot mint az a Kabul Rózsája sztori... annyira ciki egyáltalán megemlíteni is az ilyen kreténségeket.

Előzmény: Hepci (92941)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92942

A 444  írt elég sokat Soros Györgyről. Fingom sincsen arról, hogy mi az amit nem írt le róla, de le kellett volna írni. A 444 amúgy nem Wikipédia, hanem egy hírportál. Milyen olyan hírről maradt le a 444 amiben Soros negatív szereplőként szerepelt?

 

Azt a baromságot, hogy a 444 a Sorostól függene több ízben, több fórumon alaposan cáfolták. Azon a konteós fasságon szerintem nyugodtan túlteheted magad (végülis értelmes embernek tartod magad), hogy egy olyan alapítvány is fektetett a 444-be amelyiket a Soros György által alapított alapítvány is támogatott. Két alapítványon keresztül függőségről beszélni olyan oligofrén baromság amiről csak a Mandiner meg hasonló moslékgyárak írnak komolyan.

 

A függőség egy érdekes téma. De ma Magyarországon annyira egyértelműek a viszonyok, hogy nagyon hülyének kell ahhoz lenni, hogy valaki vitassa azt amit mondok. A kesma birodalom és a közismert revolvermédia (prostisrácok, 888, stb) egyértelműen a NER függelékei. Ez a médiaszkéna egy rendszerváltás után kártyavárként fog összeomlani, mert a közpénzmilliádok nélkül életképtelenek. Ezen a szkénán kívüli médiát pedig nyugodtan hívhatjuk függetlenül, akkor is, ha  némelyikben vannak nagybefektetők és esetleg mecénások. 

 

Szigorúan fogalmazva, szarnék én bele még abba is, ha a Soros György személyesen pénzelne egy magyar hírportált. Az ő pénze, azt csinál amit akar. A függőség akkor a legnagyobb gáz a közpénztől függ egy orgánum.

Előzmény: Hepci (92936)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92941

Ezeken a megfontolásokon már régen túl vannak a propagandisták.

Szerintem egy Origo-méretű szájton évi sokszázmillió forint van beírva a kiadási tervbe elvesztett kártérítési perekre. Nem számít már semmi, bármi áron le kell járatni mindenkit, aki nem narancs és nem is vág jó képet a narancssághoz. A költségét pedig kiveszik hozzá Mészárosból vagy máshonnan.

Előzmény: BZoltan (92931)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92940

A buboréklakókat lehet tesztelni ilyesmivel.

A narancsbuborékos ismerőseim pl. nem hallottak a Fudan-ügyről vagy éppen a Pegasus-ügyről, ellenben a Városháza-ügyben a legkisebb részleteket is büszkén visszamondják a fidoszos felületek leírása alapján. Pedig amennyire én átlátom, ez az utóbbi leginkább egy hatalmas kamu, amit legalább a gimnáziumi végzettségtől felfelé, oldaltól függetlenül senkinek nem köllene beszopni.

Az egyik legaggasztóbb jelenség manapság, hogy az emberek már elvesztették a képességüket és akaratukat a tájékozódásra, a másik aggasztó jelenség pedig a végtelenül egoista és agresszív mimózák (túl)szaporodása. A kettő valószínűleg össze is függ.

Előzmény: kifli (92928)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92939

Te hoztad ide, nem én.

Előzmény: kifli (92938)
kifli Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92938

biztos velem van a baj, fe valahogy engem ez annyira nem érdekel

Előzmény: BZoltan (92931)
kifli Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92937

Na, még egy gondolatolvasó…

Előzmény: van_Persil (92930)
Hepci Creative Commons License 2021.12.12 0 0 92936

Attól még nem független egy sajtótermék, hogy nem függ párttól vagy a hatalomtól.

A 444 például függ erősen Sorostól és a világjobbító (?) ténykedésétől, mivel híreim szerint masszívan veszteséges évek óta. Szerintem nem is találsz rajta olyan tartalmat, amiben a vén Ámerikába szakadt honfitársunkat és a neki szimpatikus dolgokat piszkálnák, bár lehet, hogy nem figyelem eléggé.

Vagy ott volt a Magyar Nemzet legszebb közelmúlti időszaka, amikor éppen nem függött párttól/hatalomtól, ellenben függött a hózentrágeres féregtől, és természetesen nem is írtak semmi olyat, ami a tulajdonos útjait keresztezte volna.

A valós függetlenség nagyon nehéz ügy, talán a Telexet lehet függetlennek nevezni, meg néhány kisebb elérésű felületet (Válasz Online, Magyar Hang), amik nem valakinek a kegyelméből élnek, hanem az olvasókból, vagy éppen a szerzők nem elsődlegesen megélhetési célból írják tele őket.

Előzmény: BZoltan (92921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!