Keresés

Részletes keresés

dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.26 0 0 253

én megköszöntem a segitségedet

azért tettem fel a kérdést,mert lehet hogy valaki tud olyan szállóról amiről én nem- és én mindennek utánajárok

 

régebben laktunk a Hipotel Belleville-ben, a Hipotel Atlasban,a Vicq d'Azurban- de ezekben egyikben sem volt reggeli

 

most valami ilyesmit keresnék- nem tudom be merjem e vállalni az AIJ Parist- viszont az szimpla ifjúsági szálló

ha valakinek lenne élménye erről a szállóról, szívesen venném

 

sőt..továbbra is várom az ötleteket

 

Előzmény: szegus (252)
szegus Creative Commons License 2010.03.25 0 0 252
ja bocs, ha ennyire, mindenkinel jobban ismered Parizst akkor szolhattal volna, nem strapaltam volna magam feleslegesen.

Mivel en is itt elek mar jo ideje, nem volt meg alkalmam ennyi emberre szallast talalni meg, szallodakat kiprobalni meg foleg nem. A B&B hotel mellett szinte naponta megyek el, ezert ajanlottam mert az benne van abban az arkategoriaban amit kerestek, bar gondolom az nem felel meg, bocs a belekontarkodasert.
Előzmény: dokizsuzsa (251)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.25 0 0 251

kösz a segitséget, a PÁrizs topikba soha nem fogom betenni mégegyszer a lábamat

ezt megfogadtam

volt mikor hónapokon keresztül tessloff és én láttuk el infokkal az oda betérőket

 

nem sok ember mondhatja el magáról azt amit én,vagyis hogy úgy ismeri Párizst,mint a tenyerét- nem kis ideig éltünk ott

több főre keresek szállást, ezért kérdeztem itt- ha csak ketten mennénk vagy csak az én családom,akkor tudnánk hol megszállni- de mivel 10-nél is többen leszünk.... így hátha akad,aki már kipróbált szállást ajánl

Előzmény: szegus (250)
szegus Creative Commons License 2010.03.25 0 0 250

Szia!

 

Parizsban ha keresel szallast, akkor nagyon nem mindegy, melyik reszen lesz, kulonosen mostanaban. Nezz at a parizs topikba, ott nagyon sokat irtunk errol.

Roviden: az eszaki-eszakkeleti reszeket keruljetek, ha lehet (Parizsban a 18-19-20 keruletek es a 17. Eszaki reszei, a palyaudvarok kornyeke (Gre de l'Est, Gare du Nord) valamint Seine St Denis megye, azaz aminek az iranyitoszama 93-assal kezdodik, ezen belul is Aubervilliers, Courneuve, Saint-Denis, St Ouen, Bobigny, Bagnolet kulonosen "meleg" keruleteknek szamitanak - marmint olyan ertelemben, hogy nem eppen eletbiztositas feher embernek arrafele maszkalni)

 

Az RER-rel sem art vigyazni, altalaban nincs vele gond, de ha beesik egy sztrajk, ami mostanaban eleg sok van, akkor az altalaban a metrot nem erinti, az RER-t viszont igen. Az meg elegge kinos, ha napokig nem tudtok bejutni a varosba a szallasrol. Ugyhogy szerintem mindenkepp olyan szallast keressetek, ami metro kozeleben van, vagy busz be tud vinni a metrohoz.  A Nationale 7esen, Thiais-ben van is egy ilyen a 285-os busz vonalan (ami orlybol jon befele, a 7es metro vegallomasaig), Bed and Breakfast a hotel neve, 46 euro volt utoljara ott egy ketagyas szoba reggelivel. Kicsit kinn van, de beljebb szerintem a realis a 35-40 euro fejenkent, es akkor az meg nem biztos, hogy jo szallas... 

 

Ha a Formule 1-ben gondolkodtok, akkor ott inkabb a Porte de Versailles kornyeket ajanlom, mert az elegge rendben van, mint kornyek, es a tomegkozlekedes sem rossz- 12 es metro, 3as villamos, es sok busz. Itt csak akkor van gond, ha expo van mellette epp akkor, mert akkor az egekbe mennek az arak, es tele vannak a hotelek. Arra viszont szamitani kell, hogy ez komfort szintjen nagyon "alap", egy toi-toi szeru wc -zuhanyzo van a folyoson, a szobaban nincs vizesblokk.

 

Youth hosteleket erdemes meg nezegetni, itt viszont altalaban tobb agyas szobak vannak (6-10 agyasak), altalaban 30 euro koruli aron fejenkent.

 

Erdemes meg esetleg a Hotel Tolbiacot is megnezni, mert ez ugy tudom olcso is, es nincs is rossz helyen, az egyetlen gond vele, hogy ugy hallottam, kicsit lepukkant (en meg nem voltam ott) es nincs lift, tehat 4-6 emeletet gyalog kell megmaszni.

 

Vagy a nagyobb lancok (Best Western, Campanile, Ibis) is szoktak akciozni de itt viszont a jellemzo inkabb az, hogy a maradek szobakat, ha sokan jottok, nem biztos, hogy marad annyi szobajuk, de erdemes megnezni. A booking.com tud jo tippeket adni. Bar ha talaltok egy hotelt, elotte nezzetek ra a tripadvisorra, es olvassatok el a velemenyeket,  hogy ne erjen nagy meglepetes.

Előzmény: dokizsuzsa (248)
jet set Creative Commons License 2010.03.25 0 0 249

Mi itt szálltunk meg. 4 ágyas szoba 80€ alatt van, bár reggeli nélkül.

A RER állomás egy köpésre, de ha spórolni akarsz a tömegközlekedésen, akkor a metró sincs messze.

Előzmény: dokizsuzsa (248)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.25 0 0 248

szoba mindegy,, egy duplának kellene lennie,mert ott egy kisgyerekes család lesz.. a többi helyen sok sok fiatal kamasz :)

és jó lenne ha lenne reggeli és 20€ körül megúszni /fő/éj

 

az AIJ PAris-t néztem- talán ez lenne az egyik alternativa

vagy max a Forma1-sek,de azok nagyon kint vannak

 

jó munkát :)

Előzmény: senator412 (247)
senator412 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 247
Szép kis feladat, valóban :) Milyen szobaigényeitek vannak? 2 fős? 4 fős? 6 fős is jöhet?
Előzmény: dokizsuzsa (244)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.23 0 0 246
persze, csak egy a gond,mi minimum 10en leszünk :)
Előzmény: peliatan (245)
peliatan Creative Commons License 2010.03.23 0 0 245

Szia Zsuzsa !

Olvastad már a 194. ajánlatot?

Előzmény: dokizsuzsa (244)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.23 0 0 244

újabb feladat neked: június végére PÁrizsba nagyon olcsó szállást keresek :)

(tudom hogy lehetetlen,.de hátha....)

Előzmény: senator412 (229)
kirgizke Creative Commons License 2010.02.25 0 0 243
Van igény, de a Szíria, Libanonban tényleg jobb helyen lenne. Köszi.
Előzmény: zahnstein (236)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.25 0 0 242
Erre köszi.
Előzmény: jet set (241)
jet set Creative Commons License 2010.02.25 0 0 241
Mire gondolsz? Simán rákattintasz a lemondásra és ennyi. Ha határidőn kívül vagy, akkor nem buksz semmit.
Előzmény: .vatti. (240)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.25 0 0 240
bookingon.com-on mondott már le valaki szállást?
Érdekelnének a tapasztalatok.
gambl-R Creative Commons License 2010.02.25 0 0 239
Én nem ! Én is úgy kaptam olyantól, aki "fel van iratkozva". :)
Előzmény: zahnstein (238)
zahnstein Creative Commons License 2010.02.25 0 0 238
Csak nem vagy te is feliratkozva a hirlevelukre? Ez szep magyarosan fogalmazodott meg. :-)
Előzmény: gambl-R (237)
gambl-R Creative Commons License 2010.02.25 0 0 237
Főleg Spanyolországba utazóknak : goromba akció a solmelia láncnál !
zahnstein Creative Commons License 2010.02.25 0 0 236
Ha van rá igény, egy pár mondatok majd írok március végén az utamról, meg a szállásokról. Talán inkább a Libanon,Szíria topikba.
Előzmény: peliatan (235)
peliatan Creative Commons License 2010.02.21 0 0 235

Szia ZAHNSTEIN !

 

Ugye a az ALP, DAM utadról "hozol" szállás címet, hasznos infokat és felteszed ide, vagy a Szíria topikba ??

Köszönöm:M

dokizsuzsa Creative Commons License 2010.02.18 0 0 234

köszönöm a sok infót

a Torquay azért jöhet számitásba,mert ott szoktam én is aludni- többnyire- és ott van reggeli

közvetlen buszösszeköttetés van a Baker Street-tel és a Victoriával

 

voltam a múlt héten ott,megkérdeztem a szállást, azt mondták van 3 db háromágyasuk pótlólagosan 15Ł/fő/éj ért minden napra- faxoljak ha kell

nekem az is jó lenne,ha 19.-ére lakhatnánk csak ott- mert hajnalban kell kimenni a Bakerre,onnan indul az easybus. és az oda csak 4 buszmegálló

 

-aludtam már a No.8-ban, senkinek nem ajánlom!!!!

-a Hostel63ban, addig amig volt reggeli jó volt, de kicsik voltak a szobák és a zuhanyzó is bent van a szobákban, úgyhogy ha nem jól zár a fülke ajtaja- az alsó ágyon alvók is zuhanyozni kényszerülnek

-a Hostel 639be sosem vinnék gyerekeket,tele van a hostel furcsa alakokkal- és nagyon kint van a francban

-a Barkston Youth Garden jó kis szálló,de ott nincs a zuhany bent a szobában- reggeli sincs, de hangulatos helyen van és maga a ostel is hangulatos

-az Easyhostel Earl's court is aránylag jó helyen van- 18Ł körül jön ki egy éjszaka,reggeli nem volt amikor én ott voltam- kicsi volt a szoba,a tv-ért külön kellett fizetni,mi ablaktalan szobában aludtunk-viszont tisztaság volt

 

a Torquay bevállt,hangulatos,barátságos,,,rengeteg barátot szereztem ott

de mindig kipróbálok -ha csak egyetlen egy éjszaka is- más szállót,hogy legyen tapasztalatom- és ezeket megoszthassam veletek

 

kereshetsz tovább, 330-340Ł-t még belefér :)

 

Előzmény: senator412 (228)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.10 0 0 232
Előzmény: .vatti. (231)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.10 0 0 231
végül ide foglaltunk (ez ingyenes parkolás miatt elsősorban)
Előzmény: .vatti. (230)
.vatti. Creative Commons License 2010.02.06 0 0 230
Ljubljana szállást nem tud valaki ajánlani?
Köszi
senator412 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 229

Most látom csak a Hootananny oldalának alján:

Online bookings for groups of more than 5 are not permitted.

Na tessék. Ugyanakkor enged beállítani 6 vagy 8 személyt is.

Az is furcsa, hogy megnéztem egészen távoli időpontokra: mindig 8 szabad ágyat ír ki a 6 ágyas szobákra. Itt valami el van kavarva. A telefonszámuk (by google) esetleg segíthet: 020 7737 7273

Előzmény: senator412 (228)
senator412 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 228

Nos, gondolom a Hostelworld-ön kutakodtál Te is (a Torquay találatból gondolom, mert valóban azt listázza ki elsőnek).

A legnagyobb gond, hogy a 4 napba a péntek is beleesik, amikor a legtöbb helyen megduplázódnak az árak.

 

Egyetlen helyet találtam, ahol nem, ez a Hootananny Hostel. Azt jelzi ki, hogy még 8 szabad ágy van a 6 ágyas szobáikban (gondolom 2 lehet nekik, így elvileg megoldható, hogy 6 ember menjen egybe).

 

Ha megengednénk, hogy a  keret túllépje kicsit a 300-at, mondjuk úgy 330-ig, akkor már egészen sok lehetőség szóba jön (mindenhol 6 ágyas opcióval a 2-es zónában):

St Christopher's Shepherds Bush

New Cross Inn Hostel

Astor Victoria

The Green Man, Bestplace Inn

Journeys Greenwich

St Christopher's Greenwich (itt 8 ágyas szoba teljes lefoglalásával jön ki szumma 316 gbp)

 

Előzmény: dokizsuzsa (226)
senator412 Creative Commons License 2010.02.05 0 0 227
Körülnézek, én is kíváncsi vagyok, megbírkózom-e a feladattal:)
Előzmény: dokizsuzsa (226)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.02.05 0 0 226

zsolti,te anyira értessz a kereséséhez: megbíználak egy feladattal

Londonban március 16-20 között (4 éjszaka) kellene 6 embernek olyan szállás 1-2 zónában,ahol van reggeli

a lényeg az,hogy 4 ember mindenféleképpen egy szobában legyen -de a legjobb az lenne ,ha mind a hat-,ne legyen csak max 6 személyes dorm és az összköltség se legyen több 300Ł-nál.

próba,cseresznye :) hátha találsz ilyet

a Torquay Hostelt találtam ezeknek a kritériumoknak megfelelően,de sajna a 6 személyt össze-vissza akarták rakni különböző szobákba

 

 

Előzmény: senator412 (225)
senator412 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 225
Pedig ma kaptam róla a hírlevelet... de úgy látszik mások is, és ráadásul mind Berlinbe utaznak, ezek szerint... De mondjuk a 25 € még elmegy ontopiknak :)
Előzmény: gambl-R (224)
gambl-R Creative Commons License 2010.02.04 0 0 224
Akkor a készlet már ki is merült ... Nekem már csak 25-45 €-ért adott (volna) szobát. De, ami legjobban tetszett, az a 7€-s felár a TV távkapcsolóért. :)
Előzmény: senator412 (223)
senator412 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 223

Új easyhotel nyílik Berlinben márc. 8-án. Márc. 31-ig 10 €-ért adják a szobákat a készlet erejéig, itt:

http://www.easyhotel.com/hotels/berlin.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!