Keresés

Részletes keresés

devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 280

a harag a legrosszabb tanácsadó.

ne tartsd meg.

Előzmény: MaMy (278)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 279

érdekes egy figura az biztos.

amikor jó kedve van akkor örüljön mindenki, ihaj-csuhaj.

de ha bal lábbal kell fel akkor mindenki legyen rosszkedvű.

egész délelőtt képes EGY szó nélkül elücsörögni az előszobában a fotelban anélkül hogy bármit mondana.

ha ránézel, mintha azt látnád hogy ő cipeli az egész világ fájdalmát. mint egy mártír.

de már nem foglalkozom különösebben vele. ha ő így jól érzi magát ám legyen.

Előzmény: Mikolt (277)
MaMy Creative Commons License 2005.12.20 0 0 278
Én? Ide??? Ezek után? :-(
Előzmény: devil_vs_angel (276)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 277

aposod nagy arc lehet:)

 

nem ertem az oregeknel ezt a hagyjatok meghalni mentalitast. nem hiszem el, hogy ne tornem majd kezem-laban, hogy az unokaimmal lehessek...

Előzmény: devil_vs_angel (273)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 276

;)

1. hangosan gondolkodtam...

2. nem megszólítattál, hanem idéztelek.

 

jó vadászatot;)

 

szerintem jó egy hónap múlva már semmi gond nem lesz abból ha bekukkantasz ide (is).

mondjuk nekem tökmindegy hogy mikor jössz, csak pusztán az nem tetszett amit odaát írtál.

szig. mv.

 

Előzmény: MaMy (274)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 275

meltassalak szora?:) nalam akkor szakadt el a cerna, amikor fogtad magad es lejelszavaztad a keptarat, abban is az en fenykepeimet, amirol pedig ugy ereztem el tudom donteni, hogy megmutatom, vagy sem. hozzanyultal valamihez, ami az enyem, ha ugy tetszik felulbiraltad a dontesemet. ezert dontottem ugy, hogy amig itt vagy, nem irok.

 

letezik olyan, hogy ellenszenv elso latasra, ha mar szerelem elso latasra is van. mindezek ellenere nem erzem ugy, hogy pl a hatad mogott sertegetnelek, hiszen neked mondom. vannak olyan karakterek, akik az eletben nem fognak kijonni egymassal. ok jobb, ha egymas kozott maradnak. az altalanos bekesseg kedveert. kulonben mindig szemelyeskedos vita lesz. (nezd meg pl caixat. utal engem, semmi olyat nem tudnek mondani, ami neki tetszene, kapasbol az ellentetet allitana, meg akkor is, ha egyetert velem:))

 

most komolyan ez hianyzik?

Előzmény: MaMy (274)
MaMy Creative Commons License 2005.12.20 0 0 274
OFFMiért, nem kiutasítás történt? Konkrétan szóra sem méltattok!
A topikotok címe meg inkább tavaszi babák kéne legyen, ha én már pl, a júliusommal nem férek bele!!
Grrr! Nekem is van ám vadászengedélyem!
Nem akarok itt offolni, de mivel megszólíttattam ...
Előzmény: devil_vs_angel (255)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 273

;)

hárman lakunk: após, énasszony, én.

muter egyedül, de egy településen vagyunk.

karácsony : muter egész nap készülődik a teríts-merítsre, egyértelmű hogy nála van a családi vacsora.

apóssal egészen addig a napig (dec. 24) semmi gond, de aznap mintha megbolondulna.

hogy ő nem jön le, nem kéri a finom vacsorát, majd ő eszik itthon valamit.

és ha lekönyörgöd a jóistent, ő akkor sem jönne le.

erre persze asszony kikészül , volt olyan hogy muter jött fel, aztán jól leparancsolta őhozzá vacsorára.;))

mert azt hozzá kell tennem hogy amúgy nagyon jóban vagyunk mi így négyen, de aznapra valamiért megbolondul.

na ezt úgy látszik sikerült kinevelni már tavalyra. mondtam az asszonynak hogy nem érdekel, anyámat nem hagyom egyedül szentestére.

őt aki egész nap készül értünk, egy idős ember (72 éves) hepjéért nem fogom semmibe venni.

de a nevelésünknek úgy néz ki van foganatja (kopp, kopp).

 

na meg a tesók (asszony tesói) de az egy másik sztori ;)))

Előzmény: Mikolt (269)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 272

na de neki nem kell hajrazni...

 

a bevasarlasra elvisszuk kocsival, az ebedet en foznek, ajandekot nem kell vennie, kepeslapokat en vettem meg es kuldom el, mas nincsen... csak orulnie kene az ajandekoknak. de meg az sem megy neki. barmit kap, mindig jajong, hogy o mar "oregasszon", neki ne vegyunk semmit, nem illik(???)

Előzmény: Samu mama (270)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 271

pap a vacsoran? na, meg ha fizetnenek se:)

 

igazsag szerint en karacsonykor tobbet vagyok hajlando engedni, mint mas napokon, mert ugye karacsony. igazsag szerint nagyon vagyom egy nagy lakasra, ahol mindenki egyutt lehet. sajna aposomat nem ismerhettem, anyosom 75 eves, anyam meg apam tobbet ugysem lesz egyutt, ocseim nem fognak megnosulni, mire nekem lesznek unokaim, a ferjem nem fog mar elni. de en remelem, hogy talan egyszer majd a fiaim osszehozzak:) majd akkor megnyugszom:))))

Előzmény: Samu mama (268)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.20 0 0 270
Bizonyára bekattant a nagy karácsonyi hajrában...
Előzmény: Mikolt (267)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 269
meselj, teged mi akaszt ki karacsonykor?:)
Előzmény: devil_vs_angel (266)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.20 0 0 268
1x még poénos is lehet... de elég rideg... kinek mi jön be. Ülünk a presszórészlegben. Nekik az kell, hogy no munka, no fenyőtüske, és lehessen kit cikizni. Pl. hogy a pap szenteste vacsinál miket hablatyol össze. Basszus, de hát ők fizetnek ezért az élményért, nem kényszerítik őket!
Előzmény: Mikolt (264)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 267

nalunk regen ugy volt, hogy anyam novere jott a csaladjaval (3 fo), a nagyszuleim (2 fo), meg mi (5 fo) szerettem ezeket a bulikat.

 

most csak anyamekat hivtam, de az a masik fele. fater ugye elhagyta o a nyaron, es azota is ki van ram akadva, hogy szobaallok veluk, sot... ugyhogy veluk meg kinos lesz. de hat csalad, ezert az ember elviseli, meg meg lehet ot erteni.

 

de azt nem ertem, hogy anyosomnak miert jobb egyedul otthon, mint a fiaval meg az unokaival.

Előzmény: vidramam (265)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 266
naigen.
Előzmény: Mikolt (261)
vidramam Creative Commons License 2005.12.20 0 0 265
Hú, de utálom a Karácsonyban ezt a családos sértődős mizériát! Pedig pont ez lenne benne a lényeg. Mármint hogy együtt a család. De már nagyon unalmas, hogy mindig sértődés van abból, hogy kivel, mikor karácsonyozunk. Igazából még azt sem tudom, hogy lesz, amikor lesz gyerek. Egyrészt afelé húz a szívem, hogy Szenteste legyünk hármasban, aztán majd később négyesben, stb., aztán a többi napokon menjünk a rokonokhoz. De az is tetszene, ha nagy családi karácsony lenne, de az nagyon bonyolult, mert melyik nagyszülőt válasszuk? Vagy jöjjön mindkettő? De azok a nagyszülők más gyerekeknek is a nagymamái/nagypapái... Mindenkit azért nem hívhatunk el!
Előzmény: Mikolt (253)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 264

na ezaz, hogy en is a csaladdal szeretnek, de ugye nem megy. az anyosom szarik arra, hogy ki minek orulne, mar odaadta a tizezrest, karacsony letudva. szamomra amugy ez azert sokk, mert eddig semmi erre utalo jel es semmi hasonlo nem tortent.

 

milyen szallodaban karacsonyozni?

Előzmény: Samu mama (257)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 263

Mikolt,

relax... Jó a család nálatok is, látom...

Enyimanyósék sem fogadták el a meghívásomat, hogy jöjjenek oszt nálam zabálják halálra magukat 26-án. Helyette lecsődülhetünk családilag Mátraborzasztóra, mert az olyan tök jó, hogy autózhatunk mindkét nap 300 km-t, merthogy az én szüleim Győrben élnek. De Anyósomék pestiek, basszus!!!

Ja és most a legújabb, ha már egyszer füstölgök: drága Sógorom úgy döntött, már 24-én elviszi az unokaöccseimet, nehogy véletlenül találkozzak velük 25-én, mikor hazamegyünk:((((

Előzmény: Mikolt (253)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 262

Sziasztok, szép estét Mindenkinek!:)

 

Cserge,

nem hiszem, ez inkább Frusié!!:) Egyébként nekem is halovány lett, főleg, hogy elfelejtettem tojással megkenegetni. Viszont finom:))

 

Zsejkee,

gratula a kis kukishoz!:)))

 

Samu mama,

részvétem a családhoz!! Próbálj lazítani...

Átérzem a helyzeted: enyimszülők is örököltek nemrég, dettó vettek egy házat. DE: nekik ízlésük van, üzleti érzékük viszont nincs:(( Így történhetett, hogy kerestek mestert a felújításhoz, s már régesrég benne voltak a munkákban, de még mindig nem volt árajánlatuk, gőzük nem volt, hogy mennyibe fog kerülni az egész!! Szóval az örökségből futotta volna másra is, de szerintem sok nem maradhatott, mindenesetre Nővéremnek és nekem hajtépve, de tehetetlenül kellett végignéznünk, ahogyan elúszik az a pénz, amit mondjuk az unokáknak félre lehetett volna tenni, vagy valami...:-///

 

Anzán,

le a kalappal, hogy kibírod szentestéig!!:)) Pasiisten biztosan el fog ájulni ilyen ajándéktól!!:))

A horror vérvételhez részvétem!!! Nem értem ezeket, komolyan!! Gondolom, a kórháziak is nem egy, nem kettő meg nem száz vénát szúrtak már meg, ha a véradó központban dolgozók bírnak rutint szerezni a sok szúrás nyomán, akkor a kórháziak miért nem?? Nekem véradáskor még soha nem barmolták el a vénámat, pedig ott ugye kicsit vastagabb tűvel szúrnak. (Vagy azzal pont könnyebb?)

 

MaMy,

:))) Pussz!

Előzmény: Cserge. (229)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 261
devil, kit erdekel? mindenki azt mond, amit akar, nem? legalabb leirja a velemenyet, a szitu innentol clean and clear. tudni kell belatni, hogy nem lehet mindenkinek egyszerre megfelelni.
Előzmény: devil_vs_angel (255)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 260

nálunk apósommal voltak ilyen gondok mint amit Mikolt említett, de kineveltük belőle.

komolyan, mint egy kisgyerek úgy viselkedett néha. vagy úgy sem, mert annak legalább meg lehet magyarázni hogy mit-miért.

de ő konok és önfejű (volt)(após).

vidramam Creative Commons License 2005.12.20 0 0 259
Na, ez megint más kategória. Az ilyen engem nem zavar, ha kényszerből szedett-vedett, afölött elsiklom. A kezem csak akkor szorul ökölbe, ha azt látom, hogy valaki beújít valamit, és ronda, és tudom, hogy annyiért, amennyiért vette, sokkal szebbet is lehetne kapni, ha igénye lenne rá az illetőnek, vagy egy kicsit körülnézett volna.
Előzmény: Mikolt (254)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.20 0 0 258
Dehogynem, lányom, az csodát tesz :)
Előzmény: Mikolt (254)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.20 0 0 257
Ez kész... A karácsony nemes szellemében beszélj vele mégegyszer, hogy jó lenne, ha ott lenne, de van egy fia is, aki hathatna rá.. Sőt, Zalán is örülne a nagyinak, nem? Nálunk 24-én jó a program, mivel anyuékkal vagyunk. Anyósék viszont minden évben elutaznak egy hotelba karácsonyozni és még karifát se vesznek, ezért jó módon mi minden 25-én korán kelünk, irány a Balaton, tavaly óta Visegrád és nem részletezem. Idén kitalálták, hogy már 24-én menjünk le, én meg mondtam, hogy lókukit. Nem idegenekkel akarok svédasztalos vacsi közben bájologni, hanem a családdal. Jövőre ez úgysem műksz, nem fogok a 8 hónapos gyerekkel 50 pakkot levinni egy éjszaka miatt. Tök kiarakat emberek, a felszínen vigy(cs)or, alatta meg az iszonyat mélység és káosz. Ráadásul Mikipapa nagyijának be van dagadva a fél feje, remélem nem most kapta el a mumpszot 77 évesen.
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 256
látom ezek szerint nálatok is zajlik az élet...
Előzmény: Mikolt (253)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 255

(én nem akarok bántani senkit, főleg nem Mamy-t, személy szerint nem is ismerem, de ez kicsit nekem is sok:

Ebben reménykedem! Vinném magammal az egész csapatot, olyan jó a banda! :-)))
Ezt most főleg tudom értékelni, sajnos épp kiutasítottak egy másik topikból. :-(

azért ennyire nem kellene...

bocs de csak hangosan gondolkodtam)

Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 254
hozzank aztan johetnel, hallod:) olyan butorok vannak, amire eppen penzunk volt:) en mindig nezem a babafotokon meg a terhesfotokon a hatterben a lakasokat, hogy mennyire gyonyoruek meg vilagosak meg szepen vannak berendezve. ezt a lakast mar szinte takaritani sem erdemes.
Előzmény: vidramam (249)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 253

szokott lenni:) de en alapbol ingerlekeny vagyok.

 

az iment pl az anyosom akasztott ki. 2 napja meghivtuk karacsonyozni hozzank. amugyis az az allando rinyaja, hogy nem foglalkozunk vele, elhanyagoljuk (ferjem hetente min. 4x latogatja, vasarol neki) mar mondta a ferjem tegnap este, hogy kozolte, hogy o inkabb megsem jon, mert nem akar anyamekkal karacsonyozni (mert o lenne a legidosebb es mit tud veluk beszelgetni, meg szerinte nekem beszelnivalom van az anyammal(????)). ma szobahoztam a temat, mert kitalaltam, hogy akkor karacsonyozzon csak velunk delben, aztan jonnek anyamek. fuvar oda-vissza meglenne, kaja is, minden. erre kozli, hogy nem, o otthon marad. es mar eltervezte hogy vesz 2 szelet halat meg anyamfaszat es majd gyertyat gyujt.

 

tudom Cserge, mindjart jossz azzal, hogy ne huzzam fel magam, de a jo eg aldja meg az anyosomat, szerinte magamnak csinalom a karacsonyt??? aztan duhomben mondtam a ferjemnek, hogy "anyad olyan hulye mint a seggem" erre jol megsertodott meg kiabalt. mondjuk igaza van, de nem igaz, hogy azt meg nem erzi, hogy az anyja hogy megbant engem. raadasul mindent megteszek, hogy jo legyen a viszony, es eddig azt is hittem, hogy minden rendben van. direkt tartom a kapcsolatot a videki rokonaikkal, telefon, kepeslap, minden, mert tudom, hogy az neki fontos, mert csalad, miegymas. raadasul mondta a ferjem, hogy elozo nejevel mindig karacsonyozott, csak onnantol nem, hogy megharagudott ra. most akkor ram is haragszik? vagy mi van?

 

en ugy szeretem a karacsonyt es a belemet kidolgozom azert, hogy lehessen egy nyugodt, melomentes hetvegenk, amikor csak a csalad, meg melegseg meg minden, aztan a ferjem lanya, aki csak fel napot van nalunk majd egyedul bontogatja az ajandekat a fa alatt, aztan majd hazamegy es a 3 testverevel meg a felnottekkel 7esben korbeuli a fat es derekig gazol a dobozokban. naná, ott is hajt a pasi rendesen, hogy legyen szep este, de ott legalabb van kinek keszulodni. de termeszetesen ezt is lenyeljuk, mert velem mindent meg lehet csinalni.

Előzmény: Samu mama (248)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 252

nyugalom;)

vadászidény van. én is lövöldözök.

Előzmény: Samu mama (251)
Samu mama Creative Commons License 2005.12.20 0 0 251
Ugyanmár. Ez benne van a 9 hónapban is. Most megint puffogok, találtam használt bkocsit, tök jó áron, persze már elkelt.... Sztem hanyagolom a bkocsi témát, kezdek ezzel fárasztó lenni.
Előzmény: vidramam (250)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!