Keresés

Részletes keresés

Cserge. Creative Commons License 2005.12.21 0 0 312

Édesek lehetnek! Én imádom a jófej öregeket. Megvannak a megrögzött nünükéik, ugyanakkor bölcsek is és rengeteget tanul tőlük az ember. (Már amelyik télleg bölcs.) Szóval egyrészről mosolyognom kell, másrészről mélységes tiszteletetre késztetnek és ez a kettő egyszerre olyan békés érzés...:)

 

Miért ne lehetne őket összeboronálni? ;)

Előzmény: devil_vs_angel (308)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.21 0 0 311

na hallod szépek is lennének;)

ők, mi, mint egy nagy család:D

Előzmény: Mikolt (310)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.21 0 0 310
hozzatok ossze oket:)
Előzmény: devil_vs_angel (308)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.21 0 0 309
:D
Előzmény: Mikolt (289)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.21 0 0 308

az inhálálást még megpróbáljuk.

kb. 3x, aztán leszoktattuk.;)

egyébként após mezőgazdász volt (falun két lehetőséggel lehetett élni --> tsz, vagy ág)

muter nagyon jó fej tud lenni ezekben a dolgokban. úgy leteremti apóst hogy csak na.

amikor összezördülnek, mint két gyerek. mi meg csak mosolygunk rajta.

Előzmény: Cserge. (288)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 305

Cserge, Neked is!

 

Mentem Vidramam tyúkjaihoz!:) Jóéjt!!

Előzmény: Moka25 (304)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 304
Anzán, mail ment!:)
Előzmény: Moka25 (303)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 303
Lehet, hogy karácsonyig még leszek, nem tudom. Gondolom, attól függ, mennyi lesz a felmondási idő Páromnak. Majd holnap kiderül, valószínűleg.
Előzmény: Anzán (300)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 302

Ma nem szándékozttam elmenni, de mivel már Karácsonyig nem tudok, utána meg zárva lesz jan. 2-ig, így mégis beiktattam. Norma is ott volt. Fele annyian jöttek most, mint eddig...

Kedden céges Karácsony lesz 2-től 10-ig... (Nem elírás.)

Előzmény: Anzán (298)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 301

Azért remélem, jössz még Karácsonyig! Ha elviszik a gépet és esetleg valahol hozzáférsz máséhoz, írjál!

Ha meg nem, nagyon békés és boldog Karácsonyt mindhármotoknak! :)

Előzmény: Moka25 (299)
Anzán Creative Commons License 2005.12.20 0 0 300
Móka, hiányozni fogsz!! Majd susmusolunk mindenképp karácsonyig!!
Előzmény: Moka25 (299)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 299

Mikolt, Cserge, végülis mindegy, csak nem akartam elvenni Frusitól, ami az övé;)

 

Most vált bizonyossá, hogy a kölcsöngép biztosan el fog kerülni tőlünk. Nem tudom, hogy mennyi idő múlva, meg mikor, hogyan... Ha esetleg nem írnék napokig, akkor azért lesz. Ez esetre kellemes karácsonyt, boldog pocakosodást Mindenkinek! De majd Anzánnak azért üzenek.

Előzmény: Cserge. (297)
Anzán Creative Commons License 2005.12.20 0 0 298

Szép estét Nektek!

Megjöttünk a közvetlen kollegákkal + "csatolt részeikkel" való karácsonyozásból; Férjemmel mi jól éreztük magunkat; egész este a másfél éves keresztfiammal játszottunk; olyan édes volt, és tök jó, hogy most már mindig megismer bennünket és emlékszik, kivel mit szokott játszani, stb. Most olyan jó korban van; képes 2 ilyen dilis felnőttet, mint mi, órákig elszórakoztatni. :-)

 

Cserge, sajnos nem tudtam ma jógára menni, a karácsonyi buli miatt, ezért csütörtökön megyek megint. Jöttök? :-) (ugye jöttök???) Mármint Vidramammal?

 

Móka, igen, már alig bírom kivárni a szentestét, hogy megmutassam Férjnek a szuper-babamozit!! :-) Képzeld, ma telcsizett Anyós is, és követelte, hogy mutassuk meg a "régi", 12 hetes VHS felvételt, mert vettek egy DVD-videólejátszót! Olyan aranyos volt; tényleg érdekli a baba. Persze ha tudná, hogy milyen szupermozi is van már...;-) De majd vasárnap megtudja; hozzájuk akkor megyünk.

 

Részvétem mindenkinek, akinek a Karácsony nem a békés, családi ünnepet jelenti. Nekem is olyan volt, amíg nem költöztem össze a Párommal; azóta változott meg gyökeresen a helyzet. Végre egyikünk se azt hallgatja, hogy roppant ideges az anyja és üvölt az apjával karácsony napján... Nálunk nagy előrelépés volt idén, hogy megtanultunk nemet mondani; sikerült elérni, hogy ne kelljen mindkét családnál rohanásban Karácsonyoznunk 24-én, hanem egyik nap csak az egyik helyen legyünk. Most megértőbbek voltak; könnyebben elfogadták. (jövőre meg majd összeveszhetnek, hogy kinél legyen Szenteste az unoka...:-) )

 

Samu mama: rajtam totál terheshiszti van. Alapővetően nagyon boldog vagyok, de mégis könnyebben felhúzom magam, mint máskor és néha el is törik a mécses, látszólag ok nélkül, valami tök apróságon. Szegény férjem...

Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 297
Ne csigázz! Most akartam elkérni a receptet, mert azt a saját szemeimmel láttam beválni...
Előzmény: Mikolt (296)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 296
en mar nem tudom, valahonnan a netrol szedtem, haggyatok mar ki:)))
Előzmény: Cserge. (294)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 295
Erre találták ki az IQ-t...:)
Előzmény: Mikolt (286)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 294

Mikolt vette, ő gyúrta ki.

Mikolt? Oldd fel...! :)

Előzmény: Moka25 (292)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 293

meselj Cserge, hogy tetszett a bikavadito piros csempe a furdonkben?:)

Nézd! Azt gondolom, hogy nem a Te álmaid fürdője az. Ha majd Te raksz fel ilyen csempét, akkor véleményezek...;)

 

amugy mit lattal? az anyosomat tuti nem:) es szvsz o haragszik.

Jóvan, nagyon hallok. Aszittem, a férjedre gondolsz...

 

egyszer amugy nekunk is lesz szep kero.

Persze, hogy lesz! De ne már 25 évesen, hé! ;)

Előzmény: Mikolt (290)
Moka25 Creative Commons License 2005.12.20 0 0 292

Cserge,

a honlapomról vetted a receptet? Akkor az enyém. Ha nem onnan, akkor Frusié!!! Én csak kipróbáltam!:)

Előzmény: Cserge. (288)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 291

MaMy! Ez a topic azért nyílt, hogy tovább vihessük azt a jó handulatot, amit 3 hónapja "őrzünk". Légy kedves, hagyd meg nekünk ezt az örömöt és az olyan hangvételű hsz-ket mellőzd - legalábbis ebben a topicban!

Kösz!

Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 290

meselj Cserge, hogy tetszett a bikavadito piros csempe a furdonkben?:) az elozo lako hagyateka.

 

amugy mit lattal? az anyosomat tuti nem:) es szvsz o haragszik.

 

egyszer amugy nekunk is lesz szep kero. ha lekerul a haszonelvezet az en lakasomrol, ha a ferjemet kifizeti az exneje a kozos lakasukbol, es ha eladjuk anyosom lakasat. szoval elmeletben mi tok gazdagok vagyunk am:)

Előzmény: Cserge. (288)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 289
amikor a fiam pelenkazaskor hasbarug es csillagokat latok szerinted nem fut at az agyamon, hogy direkt csinalja?:) vagy amikor orakon at vonyit?:)))
Előzmény: devil_vs_angel (287)
Cserge. Creative Commons License 2005.12.20 0 0 288

Samu mama

kórházzöld csempe a fürdőbe.... a kert szétbarmolása

Ájjjáj! MOndtam már, hogy a színösszeválogatás a gyengém? Aztán a növények... Asszem, én is ugyanúgy kiakadnék...

De szerintem azért inkább örülj, hogy nem Neked kell benne élned majd...:)

 

Terhességi ingerültség másnak nincs?

Dehogynincs. Csak nézd meg a tegnapi hsz-eimet...:(((

(Talán kár volt, de most legalább visszatért a jó hangulat. Én meg maradok fekete bárány. Beeee...:( )

Bár azért elég ritkán jön elő...

 

Vidramam

Lánymagzatok, húzzatok bele!!!

Lehetne ezt egy kicsit hangosabban? Idetartom a pocakom...;))

Oszt ha mégsem lesz több lány, focicsapatot alapíthatunk...:))

 

3 perc az tényleg nem túl sok... :( Igaz, hogy a szakértő szem ennyi idő alatt is átvizsgálja a fontos dolgokat

Hát ez az: nekem a nemfontos dolgok a fontosak...

 

Éves megújító vizsga lesz az összes termékből. Vvvvvvv...:(

 

A recept, amit csináltatok Mikolttal, a frusi-féle narancsleves?

Frusi narancslevest is tud? ;)))

Nem, ez nem az volt, szerintem Mókáé a recept.

 

Szorítok

Kösz!!! :))) (Mástól is elfogadom ám...;))

 

Nekem a legújabb tünet az orrvérzés.

Na, ez nálam is beütmostanság. A rókakomák hozzák magukkal...

 

devil

Jó hamar lement a kórság. Gondolom, már falra akaszthatod a jó tanácsokat, de hadd mondjam: nekem az infralámpa és az inhalál haszált nagyot.

 

apóssal egészen addig a napig (dec. 24) semmi gond, de aznap mintha megbolondulna.

Ez krónikus? Úgy értem, hányszor "évezted" ezt végig? Nem lehet, hogy ez nem permanens?

(Csak próbálkozom...:))

Egyébként mi volt ő ifjú korában?

 

Mamád aranyos lehet...:))

 

Mikolt

erre kozli, hogy nem, o otthon marad

Nézd, lesz egy békés Karácsonyod, amikor nem azon jár valamelyik agytekervényed, hogy mikor csattan a balhé.

 

 raadasul mondta a ferjem, hogy elozo nejevel mindig karacsonyozott, csak onnantol nem, hogy megharagudott ra. most akkor ram is haragszik?

Mint független szakértő, megállapítom, hogy az eszed tokja haragszik. Láttam!

 

És ha a saját Karácsonyodra koncentrálsz, akkor szép lesz.

 

en mindig nezem a babafotokon meg a terhesfotokon a hatterben a lakasokat, hogy mennyire gyonyoruek meg vilagosak meg szepen vannak berendezve.

Mikolt! 25 éves vagy. A legtöbbnek ennyije sincs ilyen korban. Rengeteg időd van még a gyönyörű, világos lakást megszerezni...

 

Móka A Te recepted volt. Az a szép, világos. És naaagyon finom.

devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 287

igen.

csiszolodni, csiszolodni, csiszolodni.

nem direkt csinálják. pedig néha azt hiszem.;)

Előzmény: Mikolt (286)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 286

hat... mondjuk ami tenyleg problema, azt en sem mondom el:) ilyenkor viaskodik az ember, hogy mit tegyen, hiszen ha tul sokat panaszkodik, masoknak is elmegy tole a kedve.

 

ugyanakkor nehez az oregekkel. azt a legnehezebb szem elott tartani, hogy nem direkt csinaljak. ugyanakkor felmerul a kerdes, hogy meddig aldozzam fel magam masokert.

Előzmény: devil_vs_angel (284)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 285

na latod, az tenyleg az en hibam, hogy nem szoltam azonnal.

 

ez egyebkent erdekes dolog. csinalsz valamit, ami valojaban nem nagy cucc (mert valljuk be nem nagy cucc jelszavazni egy galeriat), aztan valaki masnak eppen ez az agylovete. elozo ferjem apjanal azzal vagtam el magam, hogy beleultem a foteljaba.

 

nyalcsorgato barmok valoban vannak, erre figyelmeztettel is mindenkit, azonban en ennek ellenere ugy erzem, hogy vallalom az arcomat. nem erzem kioktatasnak, amit irtam, csak teritettem a kartyakat.

 

amugy agancs.

Előzmény: MaMy (282)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.12.20 0 0 284

ne is mond. biztos rossz lehet egyedül.

de ha belegondolok hogy őt nem hagytuk magára, körbe van ugrálva, mejdhogynem a feneke van ny***a.

nem akarok belemenni a családi részletekbe, de nem irigylem a volt feleségét. amiket ő átélhetett mellette (a feleségemtől tudom), szóval igen csökönyös öszvér ember ez az após.

de ennek ellenére bírom, ha arról van szó egyből ugrik segíteni.

csakhát a modora, az ami furcsa nekem.

ha valami gondja van hurcolja magával látjuk rajta hogy emészti, az helyett hogy megmondaná. külön ki kell barkobázni hogy mi a problémája.

na sokat pofázok, mást meg nem hagyok érvényesülni;)

Előzmény: Mikolt (281)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 283
na ja, ez igaz. most szivem szerint azt mondanam, hogy nem megyek anyosomhoz 25en delelott, aztan kozben ugysem lehet. de ettol fuggetlenul belatom, hogy ami eltort, azt nem lehet osszeilleszteni. csak igy siman, harag nelkul. ezentul 3 lepes tavolsag.
Előzmény: devil_vs_angel (280)
MaMy Creative Commons License 2005.12.20 0 0 282
Oké. Azt nem értem Mikolt, miért most szólsz. A képtárban az előbb feloldottam a galériákat a védelem alól. És a magamét természetesen kitöröltem. Azt csináltok vele, amit jónak láttok.
Én tényleg csak jót akartam, tudom, a pokolba vezető út is ... Nem ebben a világban éltek, ha azt hiszitek, csupa jószándékú ember nézegeti a neten a fotókat! Tényleg vannak nyálcsorgató barmok! De ne kelljen megtapasztalni egyikőtöknek sem!
Mikolt, komolyan csodállak, hogy 25 éves korodra milyen bölcs lettél, hogy felhatalmazva érzed magad, hogy mindenkit kioktass. Nem akarlak megváltoztatni, nem is tudnálak. Néha összeakasztjuk az agancsunkat (aggancsunkat?), oszt kész, mehet mindenki a dolgára. Szerintem!
Előzmény: Mikolt (275)
Mikolt Creative Commons License 2005.12.20 0 0 281
mondjuk nehez lehet megelni az oregseget. anyosom pl 10 eve el a ferje nelkul. en nem tudom hogy fogom birni. rettenetes lehet egyedul.
Előzmény: devil_vs_angel (279)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!