Keresés

Részletes keresés

3A3a Creative Commons License 2010.04.23 0 0 2002
es szegeny blum ur egeszsegi allapota megromlott, ami nem csoda ha valaki olyan huzatos kis hazikoban lakik, ahol a klotyo is a kert vegeben van
Előzmény: kábelbúvár (2001)
kábelbúvár Creative Commons License 2010.04.23 0 0 2001

Pénteken a Fejér Megyei Bíróságon folytatódott az úgynevezett Sukoró-per, amelyben az MNV Zrt. visszaköveteli a Joáv Blum részére csereszerződéssel átadott 70 hektáros, állami tulajdonú sukorói ingatlant. Blum jogi képviselője szerint a vagyonkezelő elkésett a perindítással.

NOL

biohouse Creative Commons License 2010.04.12 0 0 2000

Sajna a link nem adja be a sukorói választási körzet ladatait.

Szóval: L.Simon 459, Rozgonyi (Jobbik) 83, Kránitz (MDF) 45, a komcsi 187 szavazat.

 

A deklaráltan kaszinóellenes pártokra adott szavazat:587

Korrupciópártiak:187

 

Innentől kezdve polgármesterünket hívhatjuk Molnár "nímand" Gábornak.

Előzmény: biohouse (1999)
biohouse Creative Commons License 2010.04.12 0 0 1999
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 1998
Bajnai közzétette tanúvallomását

Megismerhető a miniszterelnök a Sukoróra tervezett, ott meghiúsult turisztikai beruházással kapcsolatban szerdán felvett tanúvallomásának jegyzőkönyve.

http://www.fn.hu//belfold/20100311/bajnai_kozze_tette_tanuvallomasat/
Navorski Creative Commons License 2010.03.04 0 0 1992

stróman központ alapjait lerakták már?

Előzmény: kistóparti (1991)
kistóparti Creative Commons License 2010.02.17 0 0 1991

Szerintetek miért dolgoznak gőzerővel Blum sukorói putriján? A disznóólat és a tyúkólat pont ma tüntették el egy markolóval.

A tulajt persze még senki nem látta a környéken. Abban a házban tyúkól nélkül sem lakik civilizált ember...

 

Szóval szerintetek mire a felhajtás?

 

zsele5 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1990
Úgy látom remekül süllyedsz a saját faszkalapságod pöcegödrébe, talán majd a hajadba kapaszkodva sikerül a szar fölé tartani a szád, de meglássuk.

Úri társaságban valakin fogást találni nem azzal szoktak, hogy kisnyilas módra bizonygatják, hogy zsidó, tehát csak rossz ember lehet. ;)))

Na már most, az általad elfoglalt pozíció szerint nincs értelme az embernek önvizsgálatot tartani arról, hogy zsidó vagy sem, hanem sikk felvállalni, ha megkínálják vele.

Ha te úgy ítéled meg, hogy én zsidó lennék, akkor bizony én az vagyok.,)))
Előzmény: biohouse (1989)
biohouse Creative Commons License 2010.02.10 0 0 1989

Zsele5, azaz öreg rocker!

 

Sajnos érdemben megint nem válaszolsz. Súlyos tévedésben vagy. Te linkelted be kicsoda Pick Róbert, és én csakis téged olvasva jutottam erre a következtetésre, hiszen csakis rajtad akarok fogást találni. ( Ezt majd később linkelem be, ha kitiltottak esetleg. Te tudod pontosan miről van szó, hol nevezted lopósnak és és kivénhedt fasznak- természetesen más szavakkal- Pick Róbertet. ) Úgy látom zsidó mivoltodat nem kívánod cáfolni. A következő lépés annak bizonyítása, hogy egy körből valók vagytok.

Hogy te is érdekelt vagy a mezőgazdaságban (és ezzel együtt a tortaosztogatásban) már van bizonyíték.

Tátrai Miklós, Bárd Károly, Pick Róbert és te egy kalap alá tartoztok, és remélhetőleg láttad Viktor tévényilatkozatát:  jön az elszámoltatás!

 

Pick Róbert pedig ezen a fórumon nem bizonyította hitelességét, csak hamis adatokat adott meg.

 

A vitaképesség pedig nem azt jelenti, hogy magas lóról (te is MTA doktor vagy?) hülyézel, fikázol, pocskondiázol, hanem hogy tételesen elmagyarázod, miért jó nekünk magyaroknak, hogy zsidó bürokraták és ügyvédek (legújabbak:  a Postabank pervesztés, vagy a BVM ügy)) szétlopják az adófizetők (nota bene : az enyémet is) pénzét.

 

 

Előzmény: zsele5 (1988)
zsele5 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1988
Tiltat a fene.
Miért legyen jó neked.,))

Az ismételten kitételed elég aljas.
Figyelmeztettelek, hogy a kurucra linkelés az MM szerint tilos és ajánlottam, szólj a moderátoroknak, hogy nem tudtad és töröltesd a linket tartalmazó hozzászólást, így esélyes, hogy nem tiltanak.

Hozzászólással nyugtáztad a dolgot, ám de nem szóltál a modiknak ott, ahol kellett volna.
Időben később valamelyik modi erre járt, látta a linket, fülön fogott, kibaszott.

Még, hogy én tiltattalak ki?
Nevetséges alak vagy.
Előzmény: biohouse (1985)
zsele5 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1987
Tőlem annyi információ származik, hogy az illető szellemi képességei közismerten magasak, széleskörű ismerettségéből következően információi pontosak, itt az indexen elismert és hiteles személy.
Egyedül magas társadalmi presztízsére tettem utalást virágnyelven, amiből a konkrét, már IRL adatokat kutakodással szerezted meg.
Lényegében sok újat nem mondtál, szinte mindenki tudja ki ő, csak magadról állítottad ki a bizonyítványt, hogy nem vagy vitaképes.
Te egy senki alak vagy úgy tűnik ott, ahol bármelyik útmenti hobó is lehet valaki.
Ezt elérni nem semmi teljesítmény.,)))
Előzmény: biohouse (1984)
biohouse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1986

A két alábbi hozzászólásod alapján kérdezem tőled: Magyarország, vagy Izrael érdekeit képviseled?

 

Paskai is ügynök volt  206-os hsz

 

 Zsidó kisebbségi feladvány  hsz 11278

 

Kérdezem továbbá, ha  egy idegen állam ügynököket rejt el az államaparátusban, fórumokon, az nemzetvédelem, vagy rasszizmus?

Előzmény: zsele5 (1982)
biohouse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1985

És természetesen megint nem az érdemi adatokra koncentrálsz, hanem ismételten a letiltáson mesterkedel.

Így aztán nemigen érteni mi nálad a vitaképesség.

Előzmény: zsele5 (1982)
biohouse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1984

Azért azt mindig tedd hozzá, hogy zsele5, azaz öreg rocker. Mert tudod így tiszta.

 

Tiltakozom, hogy beírásom IRL azonosítás volna!

1. A megadott adatokból nem deríthető ki, kiről van szó. A beütött szám pontosan 4 karakterben különbözik a pontostól.

Tudomásom szerint nincs olyan kereső, ami a legtöbbet hozzászólókat kilistázza.

 

2. Csodálkozom, hogy pont te beszélsz, akitől az információ származik. Mert tudnod kell, hogy Sukorón havat lapátolva nem szerez ilyesmiről tudomást az ember.

 

Előzmény: zsele5 (1982)
AAAaaa Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1983

OK elfogadom.

Nem kovettem a topikot, igy nem tudom kirol van szo.

Ha tenyleg csak egy IRL dofes akart lenni, akkor egyetertek veled meg az elozoekkel.

Előzmény: zsele5 (1982)
zsele5 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1982
Az a baj, hogy én is segítettem ennek a lúzer pöcsnek, hogy eligazodjon ember és ember között információ hitelesség terén(mindegy, hogy épp mi a konkrét téma), erre na, tessék...

Természetesen itt mindenki tudja, hogy miről van szó, na de egyáltalán nem elegáns visszaélni vele.

Én azt is bánom, hogy Yossarian, Szanyi, vagy épp Baszmegszabó el lett üldözve az IRL-je miatt.

Az ilyen próbálkozások nem párbajképes embert rejtenek.
Előzmény: AAAaaa (1979)
AAAaaa Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1981

tudom, hogy tiltja

 

csak miutan nem tudom melyik nickrol lenne szo ezert csak a hozzaszolast olvasta, xy segiti blumot aki amugy forumozik

 

most allitolag vago istvan is forumozik itt - akkor en is irl-t kovettem el?

 

na mindegy nekem, ha masoknak egyertelmu akkor tenyleg irl (nem arulja el valaki, hogy ne hulyen haljak meg?)

Előzmény: mmormota (1980)
mmormota Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1980
Nem nehéz rájönni. Az IRL adatok kiadását egyértelműen tiltja a fórum szabályzata.
Előzmény: AAAaaa (1979)
AAAaaa Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1979

olyan kevesen vannak 55 ezernel tobb hozzaszolassal, hogy ez alapjan be lehet valakit azonositani?

 

most komolyan ez IRL? (a tokom tudja kirol van szo amugy)

Előzmény: zsele5 (1978)
zsele5 Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1978
Hát, a fene sem gondolta, hogy képes vagy lealázni magad egy IRL kutakodó, árulkodó senkiházi szintjére.
Előzmény: biohouse (1975)
biohouse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1977

http://www.epa.oszk.hu/00800/00804/00278/39987.html

 

Eufemisztikusan inkább cseh-morva.

Előzmény: Derek (1976)
Derek Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1976
Es ha svab?
Előzmény: biohouse (1975)
biohouse Creative Commons License 2010.02.09 0 0 1975

Joav Blum embere:

 

Pick Róbert zsidó származású vállalkozó, 69 éves.

A rendszerváltozás előtt a Magyar Néphadsereg tisztje. Végzettsége matematikus, MTA doktori címét még 1989-ben szerezte.

 

A rendszerváltozáskor   az az SZDSZ-hez csapódik, iWIW kapcsolatainak döntő többsége SZDSZ-es.

 

Ezredesként Göncz Árpád szárnysegédje, majd privatizál:

 

http://kdvktvf.zoldhatosag.hu/?menu=index&page=hirek&id=1376

 

Disznótelepei ( hja kérem, ha nem is eszi...) Dabason és Pándon vannak. És mi van ott félúton? Igen Pilis és Albertirsa. A legendás gyümölcsösök a leendő autópálya mentén.

 

Az Index fórumán rendszeresen jelen van, több mint 55 000 hozzászólással.

biohouse Creative Commons License 2010.02.01 0 0 1974

Öreg Rocker nem válaszolt érdemben a felhozott statisztikákra, így abből indultam ki, hogy nem is érti.

Feltételezem tovább is, hogy nem tud, de ez igazából lényegtelen is. Tényekre, adatokra sosem válaszol, csak elmerül a részletekben, hogy a maga igazát demonstrálja. Igazi III/III as bolsiról van szó, így alkamas arra , hogy az idegrendszeremet kibillentse egyensúlyából. Ezért valóban túl vehemensen reagáltam.

Előzmény: voks02 (1971)
Derek Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1973
"Csak az angolok szerint billió, az amcsik szerint milliárd."

Nem, az amcsik szerint is,mert ugye van millioner es billioner,de milliarder nincs
Előzmény: kistóparti (1972)
kistóparti Creative Commons License 2010.01.31 0 0 1972

Igazad van, félrefordítottam. Csak az angolok szerint billió, az amcsik szerint milliárd.

Azért szerintem az egy milliárd dollár se kevés! Ennyi kárt okoz a kaszinó üzemeltetése Kaliforniában évente!

Na, most ennyi koncessziós díjat nem fizetnek a kaszinók!
A lényeg, hogy a kaszinók sokkal nagyobb kárt okoznak nemzetgazdasági szinten, mint amennyi hasznot hajtanak!

 

 

Előzmény: voks02 (1971)
voks02 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1971
Bocs, Kistóparti volt az okos figura, nem te, csak olyan vehemenciával kérted számon Öreg Rockertől (amúgy értelmetlenül, mert a többiben is neki volt ott igaza), hogy hirtelen azt hittem, te voltál. (1959)
Előzmény: biohouse (1969)
reimre Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1970
Némileg le vagyok maradva az eseményektől, úgyhogy lécci mondja már meg valaki: lesz King City Sukorón? Utoljára -hónapokkal ezelőtt- olyasmit olvastam, hogy lesz King City de nem Sukorón. Viszont itt Mutyilandben bármi elképzelhető.
biohouse Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1969
Fáradnál beírni azt a hozzászólásszámot, ahol ez előfordult, te súlyos agykárosult!
Előzmény: voks02 (1968)
voks02 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 1968
Drága egy komám, próbálj meg nem szónokolni angoltudásról addig, amíg az amerikai billion szót magyarul billióra fordítod, jó? Mert még körül találnak kacagni azok, akik valóban tudnak angolul... :-)))
Előzmény: biohouse (1961)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!